Keresés

Részletes keresés

R6Rider Creative Commons License 2013.01.26 0 0 247

Klikkelj rá a nick nevemre, ott tudsz nekem e-mailt írni. Mivel neked nincs publikus e-mailed, nem fogom tudni hova küldeni az ajánlatot. A topicot, pedig nem szeretném teleírni privát témával... :) Köszönöm.

Előzmény: Hangus (245)
R6Rider Creative Commons License 2013.01.26 0 0 246

Nem az idegenforgalmi adó miatt érdekes (az itt is benne van az árban), 6 éves kor alatt a gyerekekért nem kell szállásdíjat nála fizetni. Ma szerintem meg is lesz a válasz, meg fogjuk látni mit tud számotokra ajánlani. A sziget fantasztikus, jól választottál, nem fogtok csalódni. :)

Előzmény: Hangus (245)
Hangus Creative Commons License 2013.01.26 0 0 245

6 és fél, de nekem idáig sehol senki nem nézte hány évesek 2+2-es szoktunk bérelni, idegenforgalmi adóról általában szó sem volt, gondolom belekalkulálták az árba.  

Előzmény: R6Rider (244)
R6Rider Creative Commons License 2013.01.26 0 0 244

Hány évesek a gyerkőcök? 6 éves kor alatt nem kell fizetni értük.

Előzmény: Hangus (242)
R6Rider Creative Commons License 2013.01.26 0 0 243

Szia! Angolul írtál? Ma én írok a Dora-nak, megkérdezem, és visszajelzem neked! :)

Előzmény: Hangus (242)
Hangus Creative Commons License 2013.01.26 0 0 242

R6rider által ajánlott apartman ára érdekelne, mert írtam nekik levelet, de nem jön válasz. 2+2.

 

 

Most Bracon keresek szállást  08.11-24 között, 2 felnőtt+2 kisgyerek. elég lenne egy hálószobás. Mindenképp legalább egy kis terasszal, ahová kiülhetünk reggelizni.

Nagyon soknak írtam, de vagy irreális árat kaptam, vagy foglalt. Ha valaki tud, lát ilyet szóljon.

Hvar sincs elvetve -az jobban is tetszik- de hosszabb, drágább a komp.

 

Előzmény: R6Rider (241)
R6Rider Creative Commons License 2013.01.23 0 0 241

Szia! Családunk ide jár 3 éve folyamatosan, nem véletlenül:

 

http://www.apartments-povlja.com/ponuda.html

 

A sziget nagyszerű választás, rengeteg szép hely, város, látnivaló akad. Igazi "kaland" sziget, minden évben fedezünk fel valami újat. :) A Povlja nevű kis halászfalut a csendes, nyugodt környezete, és a gyönyörű kristálytiszta vizű strandjai miatt kedveltük meg. A házigazdák nagyon kedvesek, barátságosak, ha további infó, vagy segítség kell szívesen segítek (akár a tolmácsolásban, foglalásban is).

A szállástól kb. 400 méterre lévő Ticja Uvala strand:

 

Előzmény: Tucsi71 (237)
fakk1 Creative Commons License 2013.01.16 0 0 240

Mi ketten autóval utaztunk, és a nem túl zajos, tenger közeli helyeket kedveljük, ami azért mégis közel van a mozgalmas részekhez.

Mi Supetar mellet Sutivanban voltunk. De már jó pár éve. Mi érdekel?

Előzmény: Tucsi71 (239)
Tucsi71 Creative Commons License 2013.01.14 0 0 239

Szia! :D Köszönöm a segítséget:) Vannak személyes jó tapasztalataid, hova érdemes menni?

 

Előzmény: fakk1 (238)
fakk1 Creative Commons License 2013.01.13 0 0 238
Előzmény: Tucsi71 (237)
Tucsi71 Creative Commons License 2013.01.13 0 0 237

Sziasztok! Tudna valaki jó szállást ajánlani? Az idei nyaralást a Brac szigetre tervezzük, minden segítségnek örülnék, előre is köszi:)

 

Tucsi71 Creative Commons License 2013.01.13 0 0 236

Él még ez az oldal?

 

balacpapa Creative Commons License 2012.08.13 0 0 235

Hali Mindenki!

Ha esetleg valaki(k)(6 fő) szeptember 15-től elmennének Supetar-ba, keressen meg.

Köszi

b.katácska Creative Commons License 2012.07.19 0 0 234

Nagyon aranyos vagy,hogy válaszoltál :-)

Biztos nagyon szép hely Povlja is.mi is jártunk ott,de nem fürödtünk.

Legközelebb alaposabban szemügyre vesszük majd a települést és a kis strandjait.

Gyönyörű a fotó amit egy korábbi hozzászólásban mellékeltél.

Mikor indultok nyaralni?

Közben egy jó barátunk a családjával épp most nyaral Supetarban.

Mutatták a fotónkat a fagyizóban Soni-nak(ő az idősebbik fiú a fagyizóban)

Emlékezett ránk és megadta az e-mail címét.

Segítséggel írtam neki pár sort horvátul,remélem megkapja és azt is,hogy jó a cím.

Ha véletlenül nem jó és nem kapok választ,akkor kereslek és kérem a segítségedet ezügyben ok?

Közel laksz a határhoz?

Hány napra szoktatok menni?

Lenyűgöznek a csodálatos kőből épült házak,olyan egyformának tűnnek,mégis mások.Annyiféle csodás kő van náluk...úgy szerettem volna haza hozni belőle és itthon építeni egy hasonló jellegű házikót :-)

Előzmény: R6Rider (233)
R6Rider Creative Commons License 2012.07.17 0 0 233

Először is elnézésedet kell kérnem a megkésett válaszom miatt... :)

Persze hogy ismerjük azt a fagyizót Supetarban, az egész szigeten ott lehet a legfinomabb fagyit nyalni... ;-) A keserűcsokijuk eszméletlen... Sajnos a tulajdonosokat nem ismertük meg jobban, bár valóban nagyon kedvesek, rögtön volt pár barátságos magyar szavuk hozzánk... Nem soká lent leszünk, és ígérem, ha fagyizunk ott (nagy az esélye), akkor szerzek kontaktot tőlük... A horvát nyelv nem az erősségem, bár a határ közelsége, és a több mint 20 éves nyaralási nyelviskola miatt ragadt rám valami, de azért nem sok... legtöbször angolra váltok... Ahova mi járunk, ott a tulajdonos az öreg Tomko Slovenac pl. kőművesnek tanult Pucisca-ban, a saját házukat is ő építette + még jó néhányat Povlja-ban. A lánya (Dora) a férjével Trogirban él, csak nyáron költözik le a 3 kislányával intézni az apartmanokkal kapcsolatos ügyeket. Az ő férje pl. hajógyári munkás a trogiri kikötőben. Egyébként a szigeten mindenhol nagyon barátságosak a lakosok, segítőkészek, mosolyra mosollyal válaszolnak. Kerékpározás közben az út mentén, a kertekben dolgozó öregek hajnalban szinte kivétel nélkül intettek... :)

Előzmény: b.katácska (230)
R6Rider Creative Commons License 2012.07.17 0 0 232

Az utolsó szabad hely júliusi indulással:

Brac sziget, Povlja halászfalu. Időpont: 07.28.-08.05.-ig 8 éj. Az apartman: Nagy konyha, teljesen felszerelve, étkezővel, nagy terasszal. 2 hálószoba, egyenként fürdővel, WC-vel, klímával (korlátlan használat), terasszal. Parkolás a ház előtt ingyenesen. Az ár 4 főre: 60€/ éj, 5 főre 70€/ éj. Az árak az üdülési adót is tartalmazzák, egyéb költség nincs. További infók privátban a nick nevemnél található e-mail címen, vagy mobilon 24.-ig (utána végre mi is lent leszünk :) ): 70/949-4341.

Bankos Bandi Creative Commons License 2012.07.14 0 0 231

Sziasztok

 

Keresgéltem és rátaláltam erre a topikra. A nagyját végig is olvastam. Aug.18-án indulunk Supetarba, Waterman Holiday Klub.  Azt vettem itt ki, hogy nincs vele semmi gond. Meg azt is, hogy érdemes bejárni a szigetet. Valaki tud árakat? (búvárkodás,hajókirándulás,jet ski, ejtőernyős vontatás stb.)

b.katácska Creative Commons License 2012.07.12 0 0 230

Szia!

 

Ahogy itt olvasgatok,elég sok élményed és tapasztalatod van a szigettel kapcsolatban.

Mi idén voltunk először 10 napot a családommal Brac-on és nem is tudom hogy fogalmazzak....engem egyszerűen elvarázsolt!!!

Supetarban szálltunk meg,de bejártuk az egész szigetet,megnéztünk minden kis falut,fürödtünk számtalan kis öbölben.

Nagyon reméljük,jövőre is eltudunk menni,mert már most vissza vágyakozunk oda.

 

Segítségedet szeretném kérni :-)

Supetarban a kikötőben (a sarkon)van egy fagyizó,ahol söröztünk,sütiztünk és fagyiztunk minden este.

Talán tudod is melyikről beszélek.Egy család csinálja az egészet,apuka és két fiú 30-40 évesek. A fiatalabb zsonglőrködik a fagyival és nagyon kedvesek,barátságosak.

Az idősebb fiút Sony-nak hívják.

Amennyire tudtunk,összebarátkoztunk vele,kicsit tudott németül....de annyira kukák vagyunk úgy hazajöttünk,hogy nem kértük el az e-mail címét. Tudnál esetleg nekünk ebben segíteni?

 

Ezen kívül érdekelne,hogy te tudsz-e horvátul és tudsz-e eetleg többet az ott élő emberekről.

Pl.mivel foglalkoznak télen,az emberek átjárnak-e Splitbe dolgozni...stb.

Annyi minden érdekelne velük kapcsolatban :-)

Előzmény: R6Rider (229)
R6Rider Creative Commons License 2012.07.06 0 0 229

Szívesen, jó utat! Joggal vagy izgatott! :)

Előzmény: Stotoro55 (228)
Stotoro55 Creative Commons License 2012.07.06 0 0 228

Köszönöm szépen a választ. Ma este indulunk, már nagyon izgatott vagyok! :)

 

Üdvölettel: Judit

Előzmény: R6Rider (227)
R6Rider Creative Commons License 2012.07.06 0 0 227

Az árak nem vészesek, sem az éttermi, sem a bolti árak (ezek tavalyi infók, de idén sincs lényegi változás). Találsz bőven kis boltokat, Konzumokat, Lidl-t (Supetar), de még CBA-t is. :) Ennek ellenére mi szoktunk vinni itthonról pár dolgot (ásványvíz, tej, lekvár stb.), de ennek is praktikus okai vannak inkább. Ez a kérdés pénztárca függő is persze... :) A robogó és kerékpárkölcsönzés is megfizethető, lehet találni kölcsönzőt Supetarban, Bolon, Sumartinban stb. Mi quadokat béreltünk egy egész délutánra Bolon, kifejezetten jó áron (a pontos árra már nem emlékszem, de itthon a Balatonnál ennyiért tuti nem kaptunk volna). A quad túrát feltétlenül ajánlom, mert olyan helyekre is eljuthattok, ahová autóval nehezen (hacsak nem dzsippel mentek)... ;-) Strandbelépővel Horvátországban még nem találkoztam... :-O Brac szigeten sincs ilyen. A Zlatni Raton (Bol) kell fizetni a parkolásért (nem nagy összeg) + Lovrecinánál (csodálatos homokos öböl), ill. itt (Zlatni Rat) pénzt kérnek a tusoló, és a WC használatáért. A Vidova Gorára mindenképp menjetek fel!

Előzmény: Stotoro55 (222)
R6Rider Creative Commons License 2012.07.06 0 0 226

LAST MINUTE AKCIÓ!

Apartmanok kiadók a csodálatos Brac szigeten, a festői szépségű Povlja halászfaluban. Akciós, 10-12€/fő/éj áron! Az árak magában foglalják az adókat, ill. a korlátlan klímahasználatot, egyéb költség nincs! Csodálatos, csendes, nyugodt környezetben, fantasztikus strandok közelében (lásd fotó – Ticja uvala, az egyik kedvencünk). Az apartmanok teljesen felszerelt konyhával, étkezővel, (egyesek nappalival), hálószobánként fürdővel, wc-vel, klímával felszereltek. Minden apartmanhoz terasz, és az autó számára ingyenes parkolási lehetőség tartozik. Az apartmanok újszerűek, szépen berendezettek, tiszták, mi évek óta ide járunk. :) A szabad hely a létszámtól, és az ott tartózkodás idejétől függ, és korlátozott mértékben érhető el. Részletekről érdeklődni a +3670/949-4341 telefonszámon, vagy a nick nevemnél szereplő e-mail címen lehetséges. Fordításban, egyeztetésben, és minden a szállással, valamint a szigettel kapcsolatos kérdésben szívesen segítek! :)

 

Stotoro55 Creative Commons License 2012.07.04 0 0 225

Köszönöm szépen a válaszokat!

 

:)

mennék Creative Commons License 2012.07.04 0 0 224

Utoljára két évvel ezelőtt voltam. Fizetős strandot nem láttam Sutivanban. Van szabadstrand és kis öblök.

Kicsit drágább volt mint itthon, szerintem nem érdemes élelmiszert vinni. A hentesnél nem kell megijedni a szerény áruválasztéktól - a hútőben tartja. A sczevapcsicsi-je nagyon finom. A kikötőnél lévő pizzéria sem drága viszont nagyon finomakat csinálnak. A kikötőben reggelente frissen fogott halat és tengeri herkentyűket is árulnak.

 

A csapvíz nagyon jó minőségű felesleges palackosat venni.

Jó utat és pihenést.

Előzmény: Stotoro55 (222)
vonalzoo Creative Commons License 2012.07.04 0 0 223

Szia!

Irigyellek, mi 2005 szeptemberében és 2006 júliusában voltunk ott.

Az árak azóta biztos változtak, úgyhogy azt inkább nem írok.

Itt a tulaj, Fülöp úr.

 

Itt pedig további fotók:

2005

2006

 

Előzmény: Stotoro55 (222)
Stotoro55 Creative Commons License 2012.07.04 0 0 222

Sziasztok!

 

A héten pénteken indulunk Sutivanba. Nagyon izgatottak vagyunk, összesen 6an megyünk, egy apartmanba. Fülöpház ez a neve és magyar tulajdonosa van. Esetleg van közületek valaki aki járt már itt?

Néhány információ engem is érdekelne. Milyen árak vannak? Tényleg nem érdemes sok mindent vinni? Motor, kerékpár bérlés milyen árban van? A strandbelépők milyen keretek között mozognak?

Ezeken kívül bármi más is érdekel!

 

Köszönöm a segítséget!

 

Szép napot Mindenkinek!

:)

R6Rider Creative Commons License 2012.05.02 0 0 221

Este átküldöm a számom e-mailben! :)

Előzmény: Siki03 (220)
Siki03 Creative Commons License 2012.05.02 0 0 220

szia R6Rider

 

Ha nem veszed tolakodásnak akkor kérhetnék egy

telefonszámot tőled,és amikor neked megfelelő lenne /időben/

nagyon szívesen felhivnálak egy kis eszmecserére...

köszönöm válaszod

imre

Előzmény: R6Rider (219)
R6Rider Creative Commons License 2012.05.02 0 0 219

Irígykedem... :)

 

Előzmény: zsel (216)
R6Rider Creative Commons License 2012.05.02 0 0 218

Szia!

Fogok válaszolni hamarosan az e-mailedre is. Rengeteg érdekesség van amit el tudok mondani, majd megkeressük a módját az információ cseréjének! :) Regényt írni nem igazán lesz mostanában időm (munka, család, versenyre való felkészülés stb.).

Addig is egy kis adalék a szigetről.

 

http://www.inyourpocket.com/data/download/brac.pdf

 

http://www.inyourpocket.com/croatia/brac

 

 

Előzmény: Siki03 (215)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!