Keresés

Részletes keresés

árnyékgyuri Creative Commons License 2005.03.24 0 0 874
Ezt rosszul látod. A Demokrata az "esszencia" hamisítatlan fajtajellegére utalt. Ha Orbán vessző akkor Székhelyi a nektár. A vessző nektárjának van hamisítatlan fajtajellege. Ez esetben Székhelyinek. De ennek a fajta jellegnek nincs köze ahhoz, hogy Székhelyi zsidó vagy nem. Ne légy előítéletes. Csak a szöveget nézd és rájössz a megfogalmazásában finom(kodó), de tartalmában vaskosan bunkó válasz értelmére, ami pont Székhelyi humorával egyező színvonalon válaszol a szellemes fiúnak. Micsoda? Orbán F? Akkote G vagy! Két azonos szemantikai mező találkozása a mélyben.
Előzmény: Or Kán (806)
Waters of Styx Creative Commons License 2005.03.24 0 0 872

Eccerre két bajszos is beugrik: egy álorosz grúz, meg egy álnémet osztrák. Ezekhez képest ezek az álmagyar szakállas beltenyészetek kis sajtszagú epigonok.... de nagyon igyekeznek a nagy elődök méltó követőivé válni.

 

Előzmény: Röné (870)
Waters of Styx Creative Commons License 2005.03.24 0 0 871

Mintha Orbán nem zsidózott volna.... akkor biztos előlegként kapta.

Előzmény: Or Kán (852)
Röné Creative Commons License 2005.03.24 0 0 870
Igen, mi, fasiszták mindig elfelejtjük, hogy az Abszolút Igazság kizárólagos ismerői a haladó baloldali értelmiség tagjai.

Joggal nézik le a körükön kívül levőket.

Nem tudod, ki volt az a bajszos bácsi a múlt század első felében, aki kb. ugyanígy gondolkodott, mint ők?

Előzmény: Waters of Styx (869)
Waters of Styx Creative Commons License 2005.03.24 0 0 869

Számukra teljesen természetes, hogy a törzsszavazóik véleményét képviselik ezekben a hihetetlenül fontos kérdésekben; na és ez az, amit Semjén persze nem tehet meg, mert az húderondakirekesztőelőítéletespopulista..... izé.

Előzmény: Röné (867)
Röné Creative Commons License 2005.03.24 0 0 867
Dehogynem.

Gazdaság, egészség- és oktatásügy.

De egy kis pártnak most az a legnagyobb gondja, hogy szegény buzik házasodhatnak-e.
Előzmény: rubinstein (586)
Spurius Titus Mamma Creative Commons License 2005.03.24 0 0 866
Na, látod, hogy tudod te :-DDDDD

Magyar viselet: bő gatya, barackos fütyülővel?

off: lehet, hogy a Magyarok hosszú í-vel írják a fülüknek oly kedves "kiirt" igét, azonban a MHSz szerint rövid i-vel kell.

Előzmény: Hunorvére (862)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.24 0 0 864
"Ja, bocs, provokátor tetszik lenni.
Kiszállok a diskurzusból."

Be(le)dőlök a kardomba! Provokátor! Jesszmárja! Provokáátor!
Itt vérre megy! Csak, hogy ne halljak meg tudatlanul: mit provokálok?
Előzmény: JPBemondó (754)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.24 0 0 863
Mit jelent "Qszi"? Jó volna tudni, hogy érdemben felelhessek.
Előzmény: szőlővessző (768)
Hunorvére Creative Commons License 2005.03.24 0 0 862
Ebbo"l csak az a nyílvánvaló, elo"ítéletes vagy minden vászonnnal ami piros fehér zöld, vagy csak piros de négyszervágott, vagy a magyar viselettel... Világos, hogy nem vagy valójában kíváncsi azokra akik fogják a zászlót, vagy viselik e-ruhát. Neked o"k nácik, slussz-passz, és jónéven vennéd ha rögvest lezsidóznának, vagy kiírtással fenyegetnének csak úgy. Modd csak, minden rendben van veled egészségügyileg? Ha már magyarul beszélsz, annyi tiszteletet adj ennek a kultúrának, hogy az értékeit nem a náci sátánodtól származtatod. Köszi:)
Előzmény: Spurius Titus Mamma (844)
Hunorvére Creative Commons License 2005.03.24 0 0 861
Mamma, vigyázz a zsigerzacskódra!:)
Előzmény: Spurius Titus Mamma (855)
Hunorvére Creative Commons License 2005.03.24 0 0 860
Lehet hogy benned van ilyen késztetés, bennem nincs. Ezért szabadon, egyenlo" mércével alkothatok véleményt, és beszélhetek. Ez a tabu számomra nem az.
Előzmény: Or Kán (852)
Spurius Titus Mamma Creative Commons License 2005.03.24 0 0 859
Megnyugtattál.

Milyen magasztos gondolatok támadnak az ember elméjében TH kapcsán... :-)

Előzmény: ecinereb (858)
ecinereb Creative Commons License 2005.03.24 0 0 858
Mármint hogy visszajön-e? Igen. De akkor már egy kissé más minőségben, ha jól tudom. Mint megváltó már eljött, arra már nem kell várni.
Előzmény: Spurius Titus Mamma (857)
Spurius Titus Mamma Creative Commons License 2005.03.24 0 0 857
:-)

Szóval szerinted nem fog eljönni?

Előzmény: ecinereb (856)
ecinereb Creative Commons License 2005.03.24 0 0 856
"Előbb jön el a Messiás." - tökéletesen igaz. Már eljött, szóval ez már nem lehet akadály.
Előzmény: Spurius Titus Mamma (855)
Spurius Titus Mamma Creative Commons License 2005.03.24 0 0 855
>amíg nem tudunk felülemelkedni a zsidózás zsigeri késztetésén.

 

Előbb jön el a Messiás.

Előzmény: Or Kán (852)
ecinereb Creative Commons License 2005.03.24 0 0 854
Ezt mikor hozta fel? (Egyébként nekem személy szerint nem is annyira a Himnuszra utalás volt a fájó Székhelyi "művében", bár az se tetszett, hanem a bibliai áthallás.)
Előzmény: makopa (851)
Or Kán Creative Commons License 2005.03.24 0 0 852

"Csak Zsidózni nem lehet."

 

Addig nincs jogunk a keresztényezést, a micisapkázást, a Himnusz-gyalázást számon kérni és elitélni, amíg nem tudunk felülemelkedni a zsidózás zsigeri késztetésén. Ha ezt meg tudjuk tenni, akkor tudunk csak könyörtelenek lenni a nemzet-gyalázokkal szemben.

Előzmény: Hunorvére (812)
makopa Creative Commons License 2005.03.24 0 0 851
"a "fidesz legnagyobb tőkéje"(©Kövér) milyen? "

Kövér hasonlata mélyértelmű: "Én vagyok az igazi szőlőtő, és az én Atyám az igazi szőlőműves. Minden szőlővesszőt, amely énbennem gyümölcsöt nem terem, lemetsz; mindazt pedig, amely gyümölcsöt terem, megtisztítja, hogy több gyümölcsöt teremjen. Ti már tiszták vagytok ama beszéd által, amelyet szóltam néktek. Maradjatok énbennem és én is tibennetek. Miképpen a szőlővessző nem teremhet gyümölcsöt magától, hanemha a szőlőtőkén marad; akképpen ti sem, hanemha énbennem maradtok. Én vagyok a szőlőtő, ti a szőlővesszők: Aki énbennem marad, én pedig őbenne, az terem sok gyümölcsöt: mert nálam nélkül semmit sem cselekedhettek. Ha valaki nem marad énbennem, kivettetik, mint a szőlővessző, és megszárad; és egybegyűjtik ezeket és a tűzre vetik, és megégnek. Ha énbennem maradtok, és az én beszédeim bennetek maradnak, kérjetek, amit csak akartok, és meglesz az néktek" (Jn 15,1-7)
Előzmény: noir2 (841)
kizsgé Creative Commons License 2005.03.24 0 0 850
Éljen Magyarország!  :o)
Előzmény: Törölt nick (849)
Dúlt Cinea Creative Commons License 2005.03.24 0 0 848
Jövőre tutti a Kossuth Díj Székhelyinek..
ecinereb Creative Commons License 2005.03.24 0 0 847
Egyetértek. Emberileg a holokausznak sem az a lényege, hogy konkrétan kiket öltek meg, hanem hogy embereket, tömegesen, a civilizáció nevében. (Más síkon persze van más tanulság is, de itt és általánosságban nem hinném, hogy releváns lenne.)
Előzmény: Or Kán (843)
the soft cushions Creative Commons License 2005.03.24 0 0 846
biztos ugyanarrol az esterhazyrol beszeltek?
Előzmény: Or Kán (833)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.24 0 0 845
Egyfelől, Székhelyi valóban nyíltan zsidózik , még a "közszolgálati" televízió egyik műsorában is az volt a humora hogy kollegájáról, Kézdy Györgyröl elmesélte a nagyérdemünek hogy a rendőrség képes volt GOJ rendszámot adni a kocsijának, hehehe...

Másfelől, Székhelyi csak követte párttársa irányvonalát:


Kertész Ákos/ Hetek, 2003 november 28. :

" Miért nem akad olyan zsidó, aki elmagyarázza H. L.-nek, hogy õ egy ötezer-hétszáz éves kultúra örököse, õsei már régen írástudók voltak, amikor H. L. fölmenõi még alig jöttek le a fákról? Csak sejtéseim vannak: nagy illetlenség volna, és egy zsidó (a föntiekbõl következõen) kultúrember, és zsigerbõl tudja az illemet. Mert amúgy, garantálom, nem fél. "
Előzmény: Or Kán (831)
Spurius Titus Mamma Creative Commons License 2005.03.24 0 0 844
>Hogy te antimagyar-e, nem tudom

 

dehogyisnem, ti mindenkiről tudjátok... naaaaaaaa... lécciléccilécciiiii!!

 

>de nem akarnám etto"l még írmagod is kiirtani.

 

Egészen biztos vagy ebben??? Nem így szoktátok...

Előzmény: Hunorvére (829)
Or Kán Creative Commons License 2005.03.24 0 0 843
Pre-holokauszt, holokauszt, pro-holokauszt.
 
Túl kéne már lépni ezen a zsidó_zsidózó_antiszemita_antiszemitázó gyűlölet-mocsáron, mert ebbe a trutyiba csak bele lehet fulladni.
Előzmény: ecinereb (839)
noir2 Creative Commons License 2005.03.24 0 0 841

értem, és magam is így gondolom,

de most nézd meg mivé is fajult tokaj hímvesszeje?

 

(ha már Székhelyi hamisítatlan magyar ember, remek színész, nagyszerű orgánumú művész akkor vajon a "fidesz legnagyobb tőkéje"(co Kövér) milyen? - ez legyen a szint)

Előzmény: Pásztörperc (814)
Or Kán Creative Commons License 2005.03.24 0 0 840

Te is.:-)

 

Csak most másfelé teszegünk, toszogunk.

Előzmény: Törölt nick (838)
ecinereb Creative Commons License 2005.03.24 0 0 839
Nézd, nekem ebből az egészből az jön le, hogy valakik élvezik a zsidó-magyar kódoláson alapuló "kultúrát". Vannak fogyasztói. Számomra rejtély, hogy miért.
Előzmény: Or Kán (836)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!