Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.10.11 0 0 272

A népítélet királya:

 

http://totalcar.hu/nepitelet/?op=modell&cat_id=32117

 

52000-nél több karakter!

Leadfoot Creative Commons License 2006.10.11 0 0 271
Hibalista: gumi. LOL
Előzmény: Alejandro DeSilva (270)
Alejandro DeSilva Creative Commons License 2006.10.11 0 0 270
Tomthumb Creative Commons License 2006.10.10 0 0 269

Mindkettő méltó helyén, köszönöm, és továbbra is:

 

ÉBERSÉG!

 

T

Előzmény: Varshi (267)
unseen Creative Commons License 2006.10.05 0 0 268

Azért vicces ez a mondata is a srácnak:

"MINDEN FIGYELMÜKET A LAMBORGHINI, FERRARI, BUGATTI PÁROSRA FORDÍTJÁK"

Akkor a trió mostantól duó, vagy a 2 az 3, vagy hogyisvanez??? :DDD

Előzmény: Varshi (267)
Varshi Creative Commons License 2006.10.04 0 0 267

Ez is tök ugyanaz a stílus: http://nepitelet.hu/?op=itelet&cat_id=50666

Biztos ikrek. :D

Előzmény: Varshi (266)
Varshi Creative Commons License 2006.10.04 0 0 266

Ezt kéretik kiszedni, óriási blőd fika:

http://totalcar.hu/nepitelet/?op=itelet&cat_id=51225

 

Még maga is elismeri, hogy fogalma sincs az autóról, csak nem teccik neki:

 

"Jó, lehet, hogy néhány hónapot ki fog bírni hiba nélkül, vagy évet is, ha jót fogsz ki, de 10% kb. erre az esély. (...) hulladék!!!! MINT MINDEN, AMI OLASZ!!! Nem is túl biztonságos. Csomagtere 0.

Ez egy igazi olasz gyártmány. Senkinek sem ajánlom.

Hibalista

nem nagyon ismerem, de kb. 1-2 dolog "

 

 

És persze pluszban mindenre 2-3 pont, valszeg még a hűtővíz se elég jó neki... ehh.

moneymaker Creative Commons License 2006.09.28 0 0 265
Én is elolvastam őket, és el tudom hinni a legtöbbjét.

Szerintem ezek jóval inkább a kis magyar ganédomb tükröződései, úgy mint örökös ellentétpárok magyar módra:

Suzuki vs. Daewoo (Chevrolet)
BMW vs. Audi vs. Mercedes
Honda vs. mindenamidrágábbésvanpresztízse
Alfa vs. mindenmásaminemolaszéscuoresportivo
Renault vs. Ferrari ( természertesen giga mega LOL)
stb. stb.

ezek szerint odafér már a listára a

Seat (Leon) vs. Honda (Civic) is.

Hasonló ár, hasonló méret, hasonló zsigeri utálkozás.
Made in Hungary.
Sajnos.

Előzmény: Tomthumb (264)
Tomthumb Creative Commons License 2006.09.28 0 0 264

Végignéztem mind, jobbára címmel elküldött, alapos cuccok, ha hekk, akkor túl ügyes ahhoz, hogy kiszedjem.

Előzmény: unseen (263)
unseen Creative Commons License 2006.09.28 0 0 263

Sziasztok,

 

tény és való sajnos sok márkakereskedő is ír a népítéletet, és szándékosan próbálja lehúzni a konkurens márkát. Ilyen pl. az új Civic ítéletek. Ide kimondottan a VW csoport kereskedői írnak, de vannak azért más kereskedők is. Lehúzzák az autót és érdekes módon mindegyik Seat-ot vagy VW írja a következő autójának.

ID: 45992, 45437, 47542, 48370, 49246, 50161

 

Persze ezt megcsinálták a Hondások is fordítva:

48651, 45436, 45785, 42761

 

Szóval jó lenne ezeket kiszűrni, mert semmi értelmük, ja és mindkettőben van még pár ítélet amiben 2 literes olajfogyasztást emlegetnek mindkét autó esetében 10000km-en, ami hülyeség. A cégünknél kb 20 autó van vegyesen (Toyota, Opel, Ford, Nissan, Honda, Seat) amiket mind újonnan vettünk és ilyen egyikben sem volt. Szóval ezeket felül kéne vizslatni.

 

A többi márka új autóinak az ítéleteit még nem néztem végig, de azoknál is biztosan megvan ugyanez. Ja és mielőtt még elfogultsággal vádolnátok egy régebbi Nissan-om van. :)

 

 

moneymaker Creative Commons License 2006.09.27 0 0 262
Igazad van, szűrni kell nagyon. Mondhatnám azt is, hogy "Ébeség, elvtársak, ébeség!", de az inkább a PoliDili-be való...:)

Legyen sok örömöd a Lexus-szal, remélem beválik Neked is (legalább) annyira, mint nekünk az A6! :)
Előzmény: dedus (261)
dedus Creative Commons License 2006.09.27 0 0 261

szia pénzcsináló!

Eszem ágában sincs haragudni a fikázókra,sőt!Hülye lennék 15 misiért egy betegágyat venni,ha valaki már megjárta a géppel,nem szívesen hibáznék én is.

Csak azt akartam mondani,hogy legyen szemünk megkülönböztetni az érdekből,vagy elvakultság miatt elkövetett hozzászólásokat a valódiaktól.

Egyébként egy A6 quattrot nekem is volt szerencsém vezetni,és valóban überfrankó,majdnem rápattantam,de én már bekajáltam a lex.maszlagot...:-)

Előzmény: moneymaker (258)
moneymaker Creative Commons License 2006.09.26 0 0 260
Így lesz Tom,

ráérő estéimen szorgalmasan gyűjtök, és egyszer csak ideborítom, csak győzd majd válogatni... :))
Előzmény: Tomthumb (259)
Tomthumb Creative Commons License 2006.09.25 0 0 259

Hölgyek, urak! (gondolom, inkább utóbbi)

 

Ha problémátok van valamelyik ítélettel, lécci, ha lehet, írjatok linket, vagy legalább az URL-ből az id-jét! Idő híján nem tudok nekiindulni egy egész típusnak, hogy na akkotr átolvasom, viszont a napi-másnapi, harmadnapi élesítések során a konkrét id-ket tuti ellenőrzöm.

 

Köszi:

 

T

moneymaker Creative Commons License 2006.09.25 0 0 258
Szia dedus!

Nyilván Neked - mint Toyota hívőnek - az szúrja a szemedet, hogy a Lexus-ról is hangzanak el olyan vélemények is, melyek nem vágnak egybe a marketing-offenzívával gerjesztett tökéletesség kultusszal, de hidd el: vastagon nem olyan tökéletes autó a Lexus, mint amilyennek láttatni szeretnék.

Nekem személy szerint nem volt, így személyes tapasztalatról nem tudok beszámolni, ám az egyik cégtársamnak pont egy LS-sel gyűlt meg a baja, de azzal aztán agyvérzésig. BMW lett a megoldás nála, az azóta is hibátlan.
Nekem a Honda Accord-dal volt egy sikertelen próbálkozásom, még életemben nem szívtam annyit autóval, mint azzal, pedig állítólag az sincsen messze a tökéletestől. Én is ezt a maszlagot ettem meg, amikor belekóstoltam egy Executive felszereltségűbe, hogy aztán bukóval szálljak ki belőle egy beszámítás során, mert hirdetés útján nem kellett senkinek. Ennyit a Made in Japan-ról.
Az egésszel csak azt akarom mondani, hogy minden táborban megvannak a vademberek, akik életük árán akarják bizonygatni a vágyuk tárgyának isteni tökéletességét, ettől azonban nem lesz sem jobb, sem rosszabb az adott típus.

Én jelenleg egy 2005-ös Audi A6-tal járok, (3.0V6 TDI Quattro, tiptr.), sőt a nejem is ilyen autót használ. Mindkettőnké tökéletes, hiba nélkül rakjuk bele a tízezer kilométereket. Ennek tükrében olvass bele az A6 népítéleteibe, és azt is kifogásold meg légyszíves, aki oda okádta a baromságait.

Tisztelettel kívános sok örömet az autó(id)hoz: pénzcsináló
Előzmény: dedus (256)
Leadfoot Creative Commons License 2006.09.24 0 0 257
Nem tudom, direkt irónia-e, de ha nem, a hsz-ed első és második része - hogy is mondjam - eléggé ellentmond egymásnak.
Előzmény: dedus (256)
dedus Creative Commons License 2006.09.24 0 0 256

A Népitélet mostanra komoly iránytűvé nőtte ki magát.Autóvásárlás előtt remek tájékozódási lehetőség így 20000 felé.Eszméletlen,hogy milyen erőket megmozgat.

Vegyük például a Lexus oldalon garázdálkodó fikagépet,aki a futó típusoknál(IS,RX,LS) oly szenvedélyes dühvel ,bár ugyanabban a stílusban teszteli 4-5 féle Lexusát.A konklúzió mindig ugyanaz,a következő autója a Porche Hungária egyik prémium márkája lesz.

Az RX-re kerestem,ahol szomorúan tapasztaltam,hogy valakinek nagyon nem jött be

a gép.Semmi sem tökéletes,gondoltam,ezért megnéztem az LS-t.Itt is volt egy kiábrándult tulaj,de feltűnt,hogy ugyanaz az arc írhatta.Ugyanez volt a helyzet a GS-nél.Egy Lexusnál,mivel kevés a minta,ez meghatározó lehet egy döntésnél.

Nyilván a dícsérők között is sok a bértollnok,nagyon nehéz kiszűrni.

Ezért aztán ÉBERSÉG,szaktársak!

Tomthumb Creative Commons License 2006.09.21 0 0 255

Hogyne foglalkoznék, ez nekünk is segítség, ettől hitelesebb a rovat.

 

De azért nem törlök ám mindent, ami nem tetszik, általában a nagyon elszállt, rövid, e-mail cím nélküli dolgokat, elpaszásból eredő duplikációkat, rossz helyre rakott írásokat, gyanúsan egy megszállott kisiskolás által küldött sorozatokat, ilyesmit dobunk ki. Ha valaki teli pofával, de hitelesen ócsárol valamit és tisztességesen pontoz, adatol, megtartjuk.

 

Üdv:

 

T

Előzmény: moneymaker (254)
moneymaker Creative Commons License 2006.09.21 0 0 254
Gyűjtsek?

Ha foglalkozol vele, én szívesen segítek. :)
Előzmény: Tomthumb (253)
Tomthumb Creative Commons License 2006.09.21 0 0 253
Na, hol van az a sok kamu?
Előzmény: moneymaker (252)
moneymaker Creative Commons License 2006.09.14 0 0 252
Hát az biztos.

A múltkor viszont nagyon meglepődtem a Könyves K. krt-on.

Képzeld, még a Suzukisok között is van bunkó! Ki hitte volna... :))
Előzmény: Tomthumb (251)
Tomthumb Creative Commons License 2006.09.13 0 0 251
Ó, én kifejezetten örültem neki. Kicsit oszlatja a sztereotypiákat, hogy csak a mercis, BMW-s, audis a bunkó 8-)
Előzmény: moneymaker (250)
moneymaker Creative Commons License 2006.09.13 0 0 250
Lehet, hogy ezt azért nem kellene:

lEXUS IS IS 250 V6 24V

Primitív, arrogáns és destruktív.

Ráadásul álmodik a nyomor, ismét egy eklatáns példája annak, hogy az autóval együtt sajnos IQ-t nem osztanak.

Idéznék:

"az optitron müszerfalat, az ülésszellöztetést meg ajánlom minden BMW-s majomnak!"

"1. a mellettem ácsorgo uj e -merciket és vacak 530d-ket a kutya nem nézi meg... tucatautok..."

"pályán meg sikerült letolni 240-el az a6 3.0tdi-t..."

Na persze, ha a nagyanyámnak kereke volna, akkor ő lenne a trolibusz... :)))

Ha vicc, akkor annak sz@r, ha nem akkor meg szánalmas.
moneymaker Creative Commons License 2006.07.13 0 0 249
Ez

http://totalcar.hu/nepitelet/index.php?op=itelet&cat_id=43701

és ez

http://totalcar.hu/nepitelet/index.php?op=itelet&cat_id=29777

az ítélet szvsz egy tőről fakad és úgy kamu ahogy van...

Szemüveges informatikus fiú a Schönherz koleszból, álmodozik egy sör után... :))
Pityubácsi Creative Commons License 2006.06.21 0 0 248
;-))
Előzmény: moneymaker (247)
moneymaker Creative Commons License 2006.06.18 0 0 247
Gratulálok... :))

Ettől még lehetsz jó arc. :)
Előzmény: Pityubácsi (246)
Pityubácsi Creative Commons License 2006.06.18 0 0 246

jó ez a duma, teccik :))))

 

 

 

ezexerint én normálatlan vagyok.

bármilyen géperejű járművet képes vagyok 1-1.5 év alatt legyilkolni :))

Előzmény: moneymaker (245)
moneymaker Creative Commons License 2006.06.18 0 0 245
Igazatok lehet, de akkor nem az autót kell lepontozni, hanem valami ilyesmit kell írni:

"Én meg egy akkora igénytelen ősember vagyok, hogy képes vagyok BÁRMIT tönkrecseszni igen rövididő alatt. Legjobb lenne, ha áramot vezetnék, nem autót, és a legbonyolultabb szerszám, amit biztonsággal tudok kezelni, az a kalapács."

Így el is tudnám fogadni.

Egy NORMÁLIS ember keze között nem harcolódik le egy Audi hónapok alatt. Sőt, semmilyen autó sem.

Ez ilyen tökegyszerű.
Előzmény: Pityubácsi (243)
Xyz123 Creative Commons License 2006.06.18 0 0 244
Biztos hogy van ilyen. Adj apám kezébe bármilyen autót, 2 hónap múlva sírni fogsz, ha meglátod....:-)
Előzmény: moneymaker (238)
Pityubácsi Creative Commons License 2006.06.18 0 0 243

nem biztos, hogy kamuzik a csávó (csaj).

én is ültem már nem túl sokat futott a4-esben, aminek a belső tere úgy nézett, ki mint amit lefosztottak.

mondom én a németautó fan.

Előzmény: moneymaker (240)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!