Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2018.05.31 0 0 265

Masszőr vagyok végzek ilyet, ha érdekel írj.

Előzmény: Pelkes (257)
Törölt nick Creative Commons License 2018.05.31 0 0 264

Én is

Előzmény: Pelkes (219)
Törölt nick Creative Commons License 2018.05.31 0 0 263

Masszőr nem jó?

Előzmény: Pelkes (257)


jonymasször Creative Commons License 2018.05.29 -1 0 262

Jóni masszázs, lazító masszázs, erotikus masszázs teljes testmasszázzsal, több éves gyakorlattal és tapasztalattal, Budapesten és környékén.

Megbízható 50-es.
Csak házhoz megyek.

jonimasszor@gmail.com

HabiBoy Creative Commons License 2018.05.26 0 0 261

Vagy akár Budapest is jó lehet. 

Előzmény: HabiBoy (260)
HabiBoy Creative Commons License 2018.05.26 0 0 260

Sziasztok,

 

Székesfehérvár és Balatonszárszó között keresek férfit női erotikus masszázshoz.

Csakis igényes és profi masszőr jöhet szóba, meglepetésnek szánom egy csinos fiatalos 32 éves hölgynek. 

crazyways88@gmail.com

 

 

 

Mira masszőr Creative Commons License 2018.05.20 0 0 259

Sziasztok:)

 

Anyagiaktól NEM mentes!!

 

Várom kedves vendégeimet 20. kerületben egy kellemes, erotikával gazdagon fűszerezett kikapcsolódásra! A lehetőségek tárháza határtalan és mindent az igényeidhez igazítunk!

 

Okleveles masszőrként várlak szeretettel tantra / erotikus masszázsra Lingam masszázzsal (pénisz+here+gát) füszerezve elnyújtott orgazmussal és visszahúzásos technikával dolgozom. 

 

Lágy, simogató, érzéki érintésekben gazdag masszázs! 
Ami nem csak a testednek isteni, hanem a lelkednek is!!! 
Engedd hogy megismertessem veled ezt az új dimenziót, hogy szebbé tehessem a hétköznapokat!

 

Adataim: 38éves , vörös göndör haj, kék szem, molett alkat.

 

 

Azonnali masszázsra is van lehetőség.

 

Elérhetőségeim:

https://www.startapro.hu/hirdetes/erotikus-erotikus_masszazs_18/tantrikus_elmeny_velem/xx_kerulet/3747909

 

https://tantraboldogsag.webnode.hu

 

Várlak szeretettel: Mira

Ronin1982 Creative Commons License 2018.05.19 0 0 258

Kedves Kitand!

 

Igaz, hogy nem szállodában vagyok, de Jóni masszázzsal, erotikus masszázzsal is foglalkozom. 

 

Ezeknél a végkifejlet mindig Happy Finish. 

 

Helyileg a Balaton északi partján vagyok.

 

Amennyiben még aktuális lehet, kérlek vedd fel velem a kapcsolatot!

 

20/978 9568

Előzmény: kitand (203)
Pelkes Creative Commons License 2018.05.15 0 0 257

Nyíregyházán keresek szakképzett, gyakorlott masszőzt, aki végez lingam masszázst is.

borsodbp25 Creative Commons License 2018.05.13 -2 0 256

Bp-n keresek idősebb, tapasztalt masszőrt, aki masszírozna egy fiatal srácot!

jonymasször Creative Commons License 2018.05.09 -1 0 255

Jóni masszázs, lazító masszázs, erotikus masszázs teljes testmasszázzsal, több éves gyakorlattal és tapasztalattal, Budapesten és környékén.

Megbízható 50-es.
Csak házhoz megyek

jonimasszor@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2018.04.28 0 0 254

Budapesten és környékén minőségi, érzéki, erotikus masszázst vállal idősebb férfi, borotvált 13/3,4 mérettel, nőknek, pároknak, férfiaknak, teljes élvezésig, időkorlát nélkül.

Meztelenül vagyok én is masszázs közben és simogathatod a testem bármely pontját.

Nőket akár 2 férfi is egyszerre masszíroz, ha erre van igényed!

Pároknál fotózhatsz, videózhatsz is közben, ha szeretnéd.

Teljes diszkréció!
Kizárólag házhoz megyek!

Ha érdekel, akkor hívj, akár most is

06 20 527 0446

fp2018 Creative Commons License 2018.04.26 -1 0 253

sziasztok! ha esetleg társaságra / masszsázsra vágyna valaki, itt biztos megtalálja: www.forropercek.com

Terry005 Creative Commons License 2018.04.25 0 0 252

Csinos magas pécsi lányoknak - asszonyoknak erotikus masszázs középkorú pasitól! 

 

Szia!

 

Csinos magas vékony vagy teltkarcsú lány - hölgy vagy?

 

Problémáid vannak a szexuális életben, vagy csak egy finom érzéki masszázst szeretnél?

 

Szívesen meglátogatlak 1-2 órára, vagy akár egész éjszakára.

 

Teljes test, vagina masszázs, ha kéred közben csókolgatlak is. Finom gyengéd kezeim vannak, de kemény vad masszázst is kérhetsz tőlem.

 

Közben maszturbálhatsz is, közben segítek neked a csúcsra jutni.

 

Szex nincsen, de ezen kívül minden! :)

 

Egyedi kéréseid is lehetnek. Akár két lányt is (anya - lánya, két barátnő, testvérek stb.) is vállalok, ami persze dupla tiszteletdíjat jelent.

 

Akár szerepjátékokról is szó lehet, vagy elkísérlek buliba, vacsorára stb.

 

Nem dolgozok olcsón, de nem fogsz csalódni a szolgáltatásban.

CSAK NÁLAD!!!

 

Maximális diszkréció!!!

 

Keress bizalommal. Először találkozunk személyesen. Amennyiben szimpatikusak vagyunk egymásnak, akkor megbeszéljük a részleteket!

 

Írj bátran üzenetet nekem mobilszámmal, hívlak és egyeztetünk időpontot. 

 

Címem: glamourmassage.hungary@gmail.com

 

Szép napot neked! :)

Tibi. Creative Commons License 2018.04.18 0 0 251

1ovábra is várom a yonni masszázst kedvelöket szolnok megyébe, információ, idöpont eggyeztetés csak telefonon 70 277 98 85- kiváncsi vagy vagy csak lazulásra vágysz hivj bizalommal.

Előzmény: jonymasször (250)
jonymasször Creative Commons License 2018.04.05 -1 0 250

Jóni masszázs, lazító masszázs, erotikus masszázs teljes testmasszázzsal, több éves gyakorlattal és tapasztalattal, Budapesten és környékén

Megbízható 50-es.
Csak házhoz megyek

jonimasszor@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2018.04.03 0 0 248

Április 2-től Április 12.-ig Miskolcon, minőségi, érzéki, erotikus masszázst vállal idősebb férfi, borotvált 13/3,4 mérettel, nőknek, pároknak, férfiaknak, teljes élvezésig, időkorlát nélkül.

Meztelenül várlak, masszázs közben simogathatod a testem bármely pontját.

Nőket akár 2 férfi is egyszerre masszíroz, ha erre van igényed!

Pároknál fotózhatsz, videózhatsz is közben, ha szeretnéd.

Teljes diszkréció!

Ha érdekel, akkor hívj, akár most is

06 20 527 0446

 

 

Ronin1982 Creative Commons License 2018.04.01 0 0 247

                          ILYEN EGY KELLEMES JÓNI MASSZÁZS NÁLAM, MIUTÁN MEGÉRKEZETT A VENDÉG

 

Időpont egyeztetés után kopogtat a kedves hölgy vendég.

Egy laza ruhában fogom fogadni az ajtónál, mert ugye nem célom az, hogy a fehér ruhával mint egy kórházi ápoló megrémítsem a vendéget. :-)

Ezután kedvesen beinvitálom a masszázs helységbe.

Egy tágas hangulatos nagy szoba fogja várni szép színes függönyökkel, színes szőnyegekkel festményekkel, illatosítókkal, mécsesekkel, szép keleti tárgyakkal, masszázs ággyal és masszázs kellékekkel.

Amik mind segítenek a jó hangulat közérzet megteremtésében. 

Amikor már érzi a hölgy, hogy jó helyen biztonságban van, illetve azonosult a helyszínnel levetkőzhet. Majd felfeküdhet a masszázs ágyra. 

Mikor már az ágyon fekszik elindítok egy kellemes erotikus töltetű relaxáló zenét, ami hallatára megnyugszik, de a dallamra felfokozódnak az ingerei.

Az előmelegített olajjal szépen lassan elkezdem kenni a nyakat vállakat.

Majd szépen lassan izgalmasan egyre lejjebb haladok a gerinc mentén. 

Rátérek a fenékre, ahol több körkörös mozdulatot végzek kifelé és befelé.

Majd a combok külső részétől haladok befelé.

A comb belső feléről újra felsiklik a kezem a fenékre, onnan a fenékvonal középső részéről lecsúsztatom az olajos tenyerem a puncihoz .

Szépen lassan elidőzve átsimogatom, hogy adja át nekem magát teljesen, és nyissa meg kapuit. 

Elidőzve körbejárom az egész intim területet.

Azután amikor már elérte a  felajzott állapot elejét, szólok a hölgynek, hogy megfordulhat. 

Fordulás után az egész szertartás elölről megismétlődik.

A nyak alsó részénél kezdődik a masszázs.

Onnan rátérek a mellekre.

Körkörösen a két kezemmel kívülről befelé masszírozom egyiket a másik után, majd belülről kifelé.

Aztán nyolcas masszázzsal simítom a melleket, majd rátérek a bimbók izgatására.

Amikor már kellően izgalmi állapotba kerültek jöhet az alhasi rész, ahol nagyon lágyan elidőzünk majd áttérve a külső combokra.

Onnan befelé haladva a belső combra sexy mozdulatokkal simítva előkészítjük az utat az intim terület felé.

Felcsúszik a kezem a dombocskára ahol lágyan körözök, még a punci ki nem lazul és meg nem adja újra magát.

Ezután lesiklik a tenyerem a két szélén majd vissza felfelé.

Ezt a mozdulatot egészen addig folytatom még teljesen meg nem nyílik.

Majd minden apró rész megmasszírozása ingerlése után jöhet a behatolás.

Szépen lassan bevezetem az ujjam a punciba és felfedezem az intim terület belső kertjét.

Ez azért fontos, mert még ott is mindenki máshol érzékeny.

Amennyiben megtaláltam a megfelelő pontokat jöhet az ujjak játéka. 

Szépen megdolgozom a punci barlangját közben visszatérve a külső részre bevezetem a játékba a csiklót is.

Ezzel e játékkal a nehezebb problémásabb eseteket minimum egyszer el tudom vinni egy felejthetetlen beteljesedésig-orgazmusig.

Aki meg teljesen átlagos és sokkal könnyebben kezelhető azt akár egymás után háromszor is. 

Meglehet, hogy a masszázs tovább nyúlik egy óránál, mert mindenkinél más a kilazuláshoz szükséges idő, de ez nem befolyásolja a tisztelet díjat, mert a kényeztetés alkalomra szól.

Valakinek elég egy óra, valakinek legalább kell másfél, hogy teljesen kiengedjen. Mivel nem mindenki egyforma. 

A masszázs helyszíne helyileg Gyenesdiáson, Zala megyében, a Balaton északi partján található. 

Egy alkalom a vendégtől függően minimum 1-1,5 óra, de problémás nehezebb vendég esetén maximum 2 óráig nyújtható.

A tiszteletdíjam 20.000ft/alkalom.

20/978-9568

jonymasször Creative Commons License 2018.03.25 -1 0 246

Jóni masszázs, lazító masszázs, erotikus masszázs teljes testmasszázzsal, több éves gyakorlattal és tapasztalattal, Budapesten és környékén

Megbízható 50-es
Csak házhoz megyek

jonimasszor@gmail.com

[fidelio] pelleas Creative Commons License 2018.03.23 0 0 245

 

 

 

SZOMBAT (holnap!) NAPKÖZBENRE KERESEK INGYENES EROTIKUS MASSZÁZSRA IGÉNYES FÉRFI PARTNERT, NAPKÖZBENRE!!!! 

 

Masszíroznék jó alakú szimpatikus srácot, pasit INGYENES ALAPOS MEZTELEN MASSZÁZZSAL. Értek hozzá, tanultam magánúton és van benne gyakorlatom is.

Képet tali előtt mailben szívesen küldök.

 

Legyél férfias, izmos, esetleg átlagos testalkatú (nem macis - persze kis pocit az izmok kompenzálhatnak :)), korban lehetőleg kb huszonöt és negyvenöt között valahol. Ha még kíváncsi hetero vagy biszex pasi is vagy, biztos nyert ügyed van :)

 

Fiatalos, kopasz (ahol nem, ott tüsi hajú), stramm, normális alakú, férfias, értelmes értelmiségi nős pasi (55év/175cm magas/75kilós/18cm intim) vagyok, aki szeret és tud is masszírozni - többek között azért is, mivel engem is éveken át masszírozott és tanítgatott több szakképzett gyógymasszőr :), akiket aztán én is masszírozgattam párszor.

 

Csak akkor érdekel a dolog, ha tetszel és szimpatikusak vagyunk egymásnak. Ez egy képcserével egyszerűen kideríthető találkozás előtt is - de a fent leírt paraméterek stimmelnek, részemről nem lesz gond. ha visziont tetszel, akkor akár rendszeres is lehet, ha akarod.

 

Ha a masszázstól esetleg felállna közben a farkad, természetesen ki is elégíthetlek, úgy, ahogy neked jólesik. Viszonzás nem szükséges, de lehetséges :). És azt szeretném, ha kicsit szerepjáték-íze is lenne a dolognak - csináljuk úgy, mintha tényleg a masszőröd lennék, és nem a szexről szólna a dolog:). A szex nem feltétel - de ha van, csak még jobb :).

 

hobbiból, barátságból masszíroznék, mivel élvezem a jó férfitesteket :). és ha egy ilyen férfit kielégíthetek, külön öröm, de nem feltétel :).

 

Ha holnap nem, máskor leginkább hétköznap 11 és 19 óra közt lenne jó. Helyem mostanában  heti 2-3 nap szokott itthon lenni Óbudán, leginkább dél körül vagy kora délután.... de ezt majd mailben pontosítjuk. Vagy mehetek én is hozzád, ha nálad oké.

 

ÍRJ IDE: sandrisbp@gmail.com 

Ronin1982 Creative Commons License 2018.03.20 0 0 244

Kedves Hölgyeim!

Nem kell mást tenniük csak felhívni a számomat, eljönni, és élvezni a kezeim által átélhető izgalmas forró erotikus érintéseimet. 
Hangulatos szobák, izgató zene, és minden amit még csak szeretnének.
A repertoáromnak csak az önök fantáziája szab határt.
Garantáltan felejthetetlen élményt nyújtok önöknek. 
A masszázs időtartama a teljes beteljesedésig maximum 2óra lehet, de van akinek kevesebb idő is elegendő a teljes beteljesülésig. 

AZ EROTIKUS JÓNI MASSZÁZS MOST AKCIÓSAN 25.000FT HELYETT 15.000FT-ÉRT ELÉRHETŐ!!!

HASZNÁLJA KI EZT A LEHETŐSÉGET, ÉS NYISSON UTAT AZ ÉLVEZETEKNEK!!!

 

Helyileg Gyenesdiáson, Zala megyében vagyok elérhető

0620 978 9568

 

Alex

Brauner Ádám Creative Commons License 2018.03.13 0 0 243

Szívesen masszírozok, de csak hölgyeket!

Előzmény: Törölt nick (241)
Hektohr90 Creative Commons License 2018.03.11 0 0 242

Masször lányt/hölgyet keresek  Budapesten, aki vállal erotikus masszázst. Mailben részletes leirást lehet küldeni, hogy mit vállal.

Törölt nick Creative Commons License 2018.03.10 0 0 241

Miskolcon keresek idős férfi masszőrt! Email publikus!

jonymasször Creative Commons License 2018.02.18 -1 0 240

Sziasztok,

Jóni masszázs, lazító masszázs, erotikus masszázs teljes testmasszázzsal, több éves gyakorlattal és tapasztalattal, Budapesten és környékén.

Megbízható 50-es
Csak házhoz megyek

jonimasszor@gmail.com

husospunci Creative Commons License 2018.02.08 0 1 239

Kedves Férfiak,

 

A tantrikus masszázsban az erogén zónákat érintjük végig az egész testen.
Az érintés minősége olyan mintha a víz felszínét akarnád végig simítani, és összeborzolni nem szeretnéd.

A Tantra masszázs a lélek simogatása a testen keresztül.

Vannak olyan pillanatok, amikor szeretetteljes törődésre, hosszan tartó figyelemre, bensőséges kényeztetésre vágyunk a viszonzás igénye nélkül.

A masszázs egyénre szabott az alap masszázs 40 perc+ lingam.
Igény esetén Prosztata masszázs is 

viber/SMS-re azonnal válaszolok 70/234-77-06

 

http://masszazsguru.hu/erotikusmasszazs/masszor_lanyok_uraknak/3370/Myra

 

https://rosszlanyok.hu/rosszlanyok.php?pid=szexpartner-data&member=Mira+36702347706&id=22260

http://tantraboldogsag.webnode.hu

Keress bátran.

Vertigo8888888 Creative Commons License 2018.02.08 -1 0 238

Sziasztok, 

 

Jo Lingam masszázst keresek Bp-en. Tudtok jo helyet? 

jonymasször Creative Commons License 2018.02.08 -1 0 237

Sziasztok,

Jóni masszázs, lazító masszázs, erotikus masszázs teljes testmasszázzsal, több éves gyakorlattal és tapasztalattal, Budapesten és környékén.

Megbízható 50-es
Csak házhoz megyek

jonimasszor@gmail.com

amano30 Creative Commons License 2018.02.01 0 0 236

sziasztok!

50 es józan életű nemdohányzó ffi vagyok.

högyek párok yoni és lingam masszázs diszkréten!

dél pest kecskemét közt előny.

pestmegye@citromail.hu

Camel78 Creative Commons License 2018.02.01 0 0 235

Kecskeméten keresek hölgyet aki tud masszirozni. Nem kell hogy profi legyen. Igényes 39éves magyar pasi vagyok.

Előzmény: kitand (203)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!