Keresés

Részletes keresés

repcsepista Creative Commons License 2014.07.31 0 0 1114

AzUr de azurkék? - kék vérü, SifHonba tronöl trottt...
 Egg gizs pro félsz, cicázás sose árt, árt?
 Tröhját... foltatnom kéne...na eddig semmit nem felleztem bbb... mjert NEKÜNK ÖRÖK IDŐ = NINC IDŐ? -ÁLL... na naa nnn... rendelkezésönkre...mint REND = EL KÉZ??? - KÉZ DE MENNYEZÉS ÉS ÉS SSS...
 Feltétlen a legujabb valami a Nap appalla... hogy VAN AZ ÖRÖK EGÉSZ MINDEN X MINDEN S ÉG... tehát minden ég, vagyis rezzeg...mint a rezzgő nyárfa...nyár van nyár, röpke lepke száll virágra zzz...zümmög 100 bogár... s EGY GÉP KÉP...
 Bennetek is bennetek kell legyen... TEHÁT CSAK ÖRÖK EGY EGÉSZ X EGÉZSÉGET AKAROK NEKTEK IS, MINT MI ATYÁNK A MENNYEKBEN...AMI MINDENNAP ELEDELÜNKET ADD MEG KÉRÜNK SZÉPEN...DE EZ SÓSZERINT IGY VAN!!! --UGGANIS AD E NEKTEK A TImi SZERET Ő JÓ ATYÁNK, MÉRGES KIGYÓT FRÜSTÖKRE A SÜLT TÜKRE??? -OSZTÁN...fidelem, mert az összes bestia dögje már parancsolna...olvasd végig...én még a Nadcegges Rtoti ür ram imáján is...megütköztem...de hogy ISTVÁN A CIRÁLL ciróka baróka hánat totá az ólba jázsólba...NA ISTENT JELELNT, mint most Cotton Otto is az... nincsak AKI A MAGYAR OK ISTENE, AZ GOLAN -NAK EGYIK CISS ANGÁLA GÉSA??? - uge kisértitis GejIcca stbbb...
 Nincsak, az AngliKan Egyház feje GOD = KING!!! KING = GOD!!! . na ugganaz az...ISTVAN = ISTEN!!! . ISTEN = ISTVAN!!! NA MOST A KRUCZIFIXXX...
 Az ÖRÖK EGYBE VAN ÜR, VAGYIS EGY IRTÓZATOS VAGY TÖBB SZECSKAVÁGÓ RÉSZECSKE BONTÓ ANGYALI GÉPEZET X GÉPEZETEK...de a bl. is emliti...HOGY AZON ANNAZON ANGYALOK KEZÉBE ADATTOK...TE MAGAD MAG GOD...HA ÖLSZ, VAGY PARÁZNÁL KOD -DOG OLL... SSS (MÉRGES KIGYÓSSS...)  GONDOLATBAN IS...tehát ahol vagyunk, EZ MINDEN BORZALMAT HA MEG LÁTHADNÁD FELÜL MUL NEM MULT...
 Ime im ma a hellzet... MINDEN NEM EZZEL A NAPPAL S NAPOKKAL VAN KAPCSOLATBAN...HANEM AZ IGAZI NAPOKKAL...amira célzás van...a bl.-ba is isis... nos ez a Nap meg itti Csillagok azok emésztést x égetést elősegitó FEKETE FÉNYEK...amira zintén van cékzás elég, de célzó viz???
 Na, a TOTA KARNIVÁL OK... magyarul szarni... tehát nin semmi kapcsolat többet a NAPPAL DE EZZEL SEM...hanem akik KETTŐSEK...monduk minden ami minden evő, azaz még van bennük cikra... tehát ezek után csak KIMONDOTTAN HUSEVŐK VANNAK...mint nekik is csak gyepet kellene adni, amit most rögtön azonnal azt tenném... de ehez a JUH OK OKOSOK KOSOKNAK ÖSSZE KELL KOCCANTANI UK DE ÜK, NEM U.K. S KÉJA GÉSA... A KOBAKUKAT...AKKOR IS  HA A SZARWUNK... WO WOO HOOO...
  Ninca...egy koromfekete...na valakik TOTA CONTROLLA LA LALALALALLL... MONDUK 1. minden husevő rögtön azonnal csak gyeper ehet... na ITT MEGINT LEVÁGOTT A CONPUCÁM...s mondom mert mi 9O %lék +... több többségben vagyyunk... aztán NINCS SÖTÉTSÉG HA VAN ELLEM LÁMPÁNK...TEHÁT 2. NINCS OLLAN TITOK, AMI NE KERÜLNE A MI ELLEM ...NINCS ELLENSEGGESKEDÉS...ELEM ELLEM LÁMPÁNK FŐ KUSZA KUCCU KUCCU TELJES MEGVILÁGOSITSA HA MÁSKÉPPEN NEM...4o EZER WATT S 4OO ZER CLZIUSSAL... DE LÁTNI AKARLAK ... LAK LAK LAKKOD VAN CA CCC... A CÖVETKEZŐ LENNE...NINCS OLLAN MOJ?MONIDA DAHHH... AKI LE LENNE TREHELVE AMIT TI SEM??? GIGGAZOK AZ OK, TUDNÁTO NATO?- EL CIPPELNI NI NI NNN...
 Isten birkája minden kibirna ne nnn...brrrr...
 ...FIDELEM, VAN MIT ...FORRR ZÉRÓZKODNI... ZÉRÓ A GÖGÖ GÖBÖKÖ KKK...

repcsepista Creative Commons License 2014.07.31 0 0 1113

Repecsepitta a lovát ugratja... ez ám a legén, a legén, ez ám a legén...
 Tessete visszmenni...egy minden vér, tehát benne reprezenta minden fajta, magasan felmen a levegőbe aztán zuttt.. le bőge bőg -e, tami naszádé é ééé...
 Ime vannak ollan dolgok...sose szabad lett volna Usama Bin Ludent meggyilkoltatnia, ha ő tette...akkor te mit tettél volna az ő hellibe...
 Abszolutultra nem szabad lett volna Libiát lebombáztatni gyilkolni Gadyafit... ami mostmár az ő haburuha maradt...
 Tota a heterogén család...az Isten egyetlen Örök Intézmennye...
 Ime Ron Wilshon Reagan... szőnyegbombáztatta a szerecsétlen plasztinőket s gyerekeket...amihez had lökjek ho hoo horrrr...
 Ima a UNIVERZÁL TÖRVÉNY? KEZET BÁNTÓLAG NEM EMELSZ SENKIRE, S KÁRT NEM TESZEL SENKIBE DE SEMMIBE, HA MÉGIS...AKARATTAL LÁSD MINDEN HÁBORU OKOZO E GOLLÓBISON ÖRÖKKÉ A MAGMA GYEHENNA TÜZÉBEN ÉGJEN...AMIG ÉG...mint most veszel a csinai vackot, life time garanti, s mikor kihoztad a Wall Martból már szétmállott...na az volt a lét tartalma...
 Osztán...hogy NE ÖLJ GONDOLATBAN SEM...SAXXON OK S JAKABB SONOK... TOTA GÉPIES PARANCSOLÓI WALLAGURALOMRA TÖREKEDNEK, TEHÁT ABCULLAULTRA A GOLÁN =ANGOL BUGGA DE BUGUBBB...GGu BBugábubbb...DÖGÖK MEGSZÁLLOTTAI...NINCSAK NEM OKÁDHADNÁL AMIT TETTEK EDDIG...NA MOST AMI JÖNNE... SOSE VOLT S LESSS...HA MONDUK...ezt gülün akarom netek, hogy legalább 4 roham jönne...AMIBA MI MAGYAR JÉZUS TESTVÉREK, ABCULLAULTRA MI SEMLEGESEK VAGYUNK...NA MOST AKKOR IS...HA OLLAN NEM LEHET...MERT MI VAGYUNK AZOK...AKIK MEGMARADTAK...AKIK MÉGIS ELTÖRTEK...MERT FIATAL FENYŐK...BAZZUGAAA...CSAK LELKÜK KIALSZIK, ÖRÖKRE ELALSZIK, NEM TÖRTÉNT SEMMI...MIT LEHET PINÁLNI...ŐK IS JÓL JÁRTAK, MEG MI...MI MI MMM...NEM MERÜNK MEKK MUKKANI NI NE NNN...
 Nagyon nagy baj, hogy a MULTI SZEXXESEK MELLÉ ÁLLT, AKI HALLGAT IS, AZ BION MULTI SEGXXX... SE TÖBB SSS...
 Hogy impicsolják vagyis kipicsázzák...??? -Nixont nem tudták megölni...mert SZIGORRU KWQEKKER VALA, -mig amiért kirughatták, hogy a MAGYAROKNAK SOSE LEHET...LÉGVÉDELEME...AZAZ SAJÁT REPÜLLŐJE, S AMI VAN, MINDEN AMI LEVEGŐBE MOZOK, MEG AMI VASUTON AZ HOGY A JÁRMÜVEK...HIZZ A GÁZ AZ BP. VAGYIS ABGOL SAXXO -JAKABSONOK KEZÉBE...SŐT MINDEN, NINCSAK AZ EGÉSZ F ÖLD LAKOSAI...fideled azokat a szerencsétleneket...ha a szerencsétlen plasztinoknak...na ha azt mondom, minden nép = palesztinia... talá a magyarok után a palesztinok meg az JEWusa...tota ZSIDÓ -GOLAN RABSZOLGA TARTOMÁN...hogy erekölcstelenebb mint...nem egészen, ami ha igen...mondjuk magyarországomból...talán az első ollan izrálositott -palesztinázott...nincsak HA IZRÁEL SODOMA, PALESZTINIA GO NORA...akkor a palesztinoknak nincs más váalsztása...ha atomot vág magára...mert a VILLOGÓ WALLAG HÓDITÓK...na ez levezetem nektek...mert ollan AN = ÖN -GÓL ANGYALAI KÉP -GÉPEZETEKKEL...VIDA AZ ÖSSZES THERMÓ DE GHERMÓ ATOMARSZENA BANDÁK...BIZON GOLAN ALLATTA KIS FIGURÁK... RÁK, AZ BITTA EGENEST...A SZAKADÁKO DÁKOOO...
 Isten barma brrr...
 ...FIDELEM, MENJETEK VICCA...HOGY ANTIKRISZTUSNAK IS HIVJÁK...REMÉLEM BEINT AZ ANGLÓ - ZSIDÓ UBER -GOLÁN OKNAK...S MAGA AZ HOGY IRÁEL...AZOK NEM ZSIDÓK DE NINCSAK... A VILÁGOS BÜRÜEK ÜBERKEDNEK... GIGG MIGGEZEK...
 ...ba mondtam hogy a FÖLDRE ESIK, miután fel a magasba emelkedik...remélem nem... na nem lehet sss... van dübblőz zzz...
 ha te most a zsidókat ki akarod...nem hanem ezt fegyverrel s pénz GÖDRÖK MÉLYITÉSE...HANEM TOTA SZABAD SZÓLLÁS MEG AKI CSAK AKÁRKIT ADÓSSÁ LEHET TENNI...RÖGTÖN A GYEHENA MAGMÁBA AZT IS, AKIT NEM ÉRDEKEL... NE ÉRDEKEL???
 Süss fe Nap...

repcsepista Creative Commons License 2014.07.25 0 0 1112

Menjetek! -Mennyekországai a keztekbe adva...VONYÁL ujjal a homokba baba... aaa...leee...luhaaa...
 Először... Töltsd be szivünk Óh FényJézusunk! -Szentlelkeddel -Fényeddel egészen...s legyen kizárva, a legkisebb gyülÖlet -harag stbbb... de nagyon nagyon zépen -zápon kérlek bennetek...a kétséggbe essés is, meg feladás - lemondás hogy ÉN JÉZUSUNKÉ - AZ IGAZ MAGYAR OK = JÉZUSUNKÉ S JÉZUS CSALÁDOMÉRT ÉL -LÉTET TÉTE TETTETT... VALASZTOTTAM TAM TAM MMM...Óh be hó, a habos sütemén, Mogyoró van az ő tetején...tehát mink mint JÉZUSUNK, NAPFÉNYE SZELLLEM -GYEREKEK VAGYUNK, PUNKTUM...uddhod, mindenkinek legyen e HITE HIT E...na aki azt mondja nem hisz, az egy angyal!!!
 Az ösz -hitiratokat tanulmányozni kell...ma most akkor is ha NINCS AZ IGAZ VILÁGOOStSÁGA LÁSSA...akkor tota az ERŐSEBBHE HUZOK, ami ki az aki ne riadnak vissza... nincsak a pelesztinokat...megette...monduk az uruquiak kia??? - is csak szájaltak..meg azok is...mi van az ARAB KINDOMBOKKAL??? - nincsak a LEGBÁTRABBAK IS...ugganis az hogy izráel??? - az már egy SUPER ULTRA RACCA...NOS AKIK ZSIDÓKNAK HIVJÁK MAGUKAT, NEM ZSIDÓK, HANEM IZRÁELI, AZ EGY KIVÁLASZTOTTAK UTOPIÁJA...amit ha nem mersz kinyitni a csipást...mellesleg, ha a legkisebb ollan vanna bennem, hogy HÁTHA...na csak ÖRÖK BOLDOG MENNYEI LÉTEZÉSEK VANNAK...AHOL SENKIT SE LEHET MEGÖLNI SE, MEG MEGBÁNTANI...tehát it tha pont...a megtévesztŐ s ők, HOGY A MENNYEK ORSZÁGAINAK NEM LEHET ELLENSEGGE SSS...S ELLENE SSSS...SE FORDITOTTA, MERT DÖG??? NA MOST A DÖGÖT LÉTRE KELLETT HOZZA VALAKI VAGY VALAMI??? - NOS AZ LENNE A BETEGSÉG S HA KIN -KNYSZAR HALÁL =MEGDÖGLÉS MINT EGY VESZETT KUTYA (DÖG -DOG GOD -DOG UGATTAGA KUTYA X ATYUK)
 Na, IZRÁELLAL AZONNAL BELÉPTÜNK AZ AR MEG ADÓZÁS...aminek nincs vége mig ami valóban a BIB LIÁBAN BENNE...MEG PONTOSAN LE VAN IRVA...HOGY VÉGÜL AZ EGÉSZ MEGMARADT FÖLD NÉPEI ÖKÖLLEL S FURKÓS BOTTAK MENNEK...nincsak helLen pinnyalatban...izráel képes mindenkit...közte az JEWeusát...nincsak EGY PÁR JEWELRYHA KEZÉN VAN...AZ EGÉSZ VAGYONA S MINDENEK AMI VAN, AZ EGÉSZ FÖLD LAKÓSAINAK...NOS AZOK AZ OK...ÁR MEG ADÓZÁS...amit nagyon de nagyon kevesen vagyunk akik merünk...na merünk... mennyi kin van még a kénköves tavakba merni... mert magunkra vettük...érjük már...hogy te izráel te csak háboruzz...na helen pillanatban..AZ ÖSZADÓSÁGA A VILÁGNAK 65O - 75O TRILLCCI AMCSIBA DOLLCSI.. amibe döglenek bel emint a legyek... a gyerekek, ahol se apa se anya többet...nincsak az egész Züzd Amcsi, egy pár Jewelriha kezében... de mondom, ollan hogy APA MEG ANYA...???
 Na...ebbe csak hogy IZRÁEL = ARMYGODDONOK AMI DONNA MEGA DONNAtomma HÁBORUK...DE EZ ADDIG...MIG MONDOM, AKIK MEGMARADTAK FURKÓS BOTTAK NEKI...S HA HISZITEK HA NEM...EZ VALÓSÁG...MERT HELEN PINNYALÁTBAN...ABCULLAULTRA A HÁTTÉRBEN..ahogy leirtam, ami történik...mosmár ÖRÖK HABIRUZZGATÁS CRUZZÁSOK...ami tota levette a figyelmünket...te nem huzod a segged...pl. mi értelme vala a koreai hábruknak -wietnam -cambodza  stbbb...
 Na, ezekt LÁTNI MERNI KELL!!! INREM -INRI??? IRNI???
 Mécca anni...az hogy zsidók??? - az minden ollan Kuromány (törvény?) többet mell népe el van adósitva...az a pás -sáp arab -zsidó smta szisztema... uggan más az URALKODÓ RÉTEGEK, AKIK ECSETLEG LÁSD ÖSSZE JÁCCANAK A SZINFALL (KÁRPIT) MEGETT...na monduk, nem az a zsidó mint az arab zsidók, de kazárok??? - mig szászok stbbb...monduk a Watikán szájjal, nagy szájjájáájjj...mint orditó oroszlán, de ugganaz mint AZ ANGLIKÁN PALIKÁM??? ---na csak egy roppopooo...adjunk cssak a plasztin még keleti keresztényeknek közel azon hatásfoku fegyevereket...de akkor se lenne sok eredmennye...mert ITT VILÁG ÉGÉSRŐL AZ UTOLSÓ...ELLENKECKE..monduk annak higy Wallaghábru I. s II. s monduk keccke láthatólag III. aztán IV. ami az ITTI MEGHELLENÉSÜK ŐTA...CSAK HÁBORUK S AZOKRA FEL KÉSZÜLNEK...teját ami (közbe) tüz zünet???
 Na, jövök azzal, hogy MIÉRT a Magyar Testvéri Közözség, a legvbeszedelmesebb ellensegg ugy a Horthy horrr...kurománynak mint az összes...adófizetó vakbarom rom romm brommm...
 Isten birkája kajolja brrrr...

Előzmény: repcsepista (1111)
repcsepista Creative Commons License 2014.07.25 0 0 1111

Mennyek Országai közkézen, nem bened a szivedbe, hanem kezetekbe adtam tan tan tanta...na mégis hola VÁLSSZTÓ VONYÁL A KHOMOKBA IRVA -MEKKHUZZVANNA...UJJAL UJUJUJJJ...
 Mégis ha CSAK ÖRÖK JELEN VAN, repcspitta ténleg van repcséd? -Hellen, hall a luja hallaluja ha ha jah? Dózsa népei, bontsd ki ászlód itt a helled...Jézusunk akarata...de te mit akarsz...na ragadozzuk el csak a Magyar Nap-Népünke pünke? -mit akarhatna na na nnn...
 Ime a választó vonyalak:1.: ragadozó dögevők, el kell égetni őket, tehát mindenüket, mert minden ÜK, méreg!!! - 1a.: NINCS TITOK, akkor sem, ha nem tojnak??? - na csak görbét a tyukok, nos miért? - azt mindenkink nemcsak joga, JOG -GOJ -JOG, hanem kutya kötelessége!!! 1b.: SENKI SENKINEK SEM TARTOZHAT CSAK AJNÉDÉKKAL AMI NEKI FELESLEGE...azaz itt VAN AZ A VÁLASZTÓ VONYÁL...na vicca, hogy mégis miért kelle a Magyar testvéri Közösség -éginket tüzzel -vassal KOHOLT RÁGALMAK - HAZUGSÁGOKKAL... tota nen felszámolni, mert higyjétek el, én csodának tartom, hogy ezeket leirha hat hat...na most tegnap megdöglött a LEGSZEBB MAGYAR ÓRIÁS GALAMBOM...na ollan valami van, ami a levegőbe van, s nem kell hogy Cohn Pináczi, hanem igenis van ollan katyvala...ami ecetleg minden ami MAGCSALÁDOS -MAGOZÁS GENEICA KAKÁZÁS...ha nem, akkor mondom VANNAK OLLON LEVEGŐBENI ANGYALI KÉPEZETEK...melly tudtodra adja, ha NEM HALLGA TE BALLGA...akkor ki lesz az egész MAGVAD VAD MAG??? - minden mag az amit még nem genetikakáztak...na fidelem, kérdelek akkor ha a neved Elekt...NINCSAK IZRÁEL EGY ULTRA SUPER HOLLY CSUPUR, HA CSAK ANNYI...nincsak vicca menve, ha csak egy csupor, mely lenn...mi lenne??? s nem vagyok ellenük, sőtt...amit ÁLMODTATOK, VALÓSiTSÁTOK MEKK...hadd lássuk aztata VSALAMIT, AMIT VAN SZIVETEK, IMÁDOTT...na most IZRÁEL NÖVEKEDÉSÉVEL PÁRHUZMBA VAN E VILÁG GÖDRE, AMI OLLAN ELADÓSODÁS SODRÁS...AMIBŐL ŐK SEM TUDNÁNAK KIMÁSZNI CSUSZNI NI NI NNN...
 Ma reggel nézzük..., én nem... csak mit nézzel te bamba rajtuk? - nincsak a zsidók nem véletlen a legokosabbak, mert rögtön felismerik egymást, nos a zsidó a zsidót előbbre tartja...hiába minden NAGY HAVERKODÁSA...valam zsidó mószerrel, mégis előbbre egymást...amit a mi fajtánk, pont az ellenkecke...tegnap az egyik legközelelebbink: NINCS ISTEN BOGT BAGYAROKKAL TÖBBET BÁRMIT KECCKE...na mi...velem kecck kezdődik az hogy magyar -ok? -szóval csak...ollan letyargiába kerültem...tudod mikor szived kihül... na ha...mocst nulj magadho repecse pitta, muff...de muffler...
 Teját a 1b.: hogy PONTOSAN HONAN TUDOD MEG, HOGY BENSŐLEG JEEE...HOVA TARTOZOL, AMI MIATT...NA MENELÜLTEM ÉSAPÁMÉKTÓL MEG MINDEN AMI MAGYARRRR...ENGEM TI NEM ÁLDOZTOK FEL, MINT IZSÁKOT AKARRTÁTOK TÁTA??? NA MOST JÉZUS??? ÜSSS...SÜSS FE NAP... AMI MINDENKINÉL JOBBAN SZIDTAM GYALÁZTAM JÉZUST, MERT LEFEKEDÜT A HULLA RABZOLGA DÖGÖKNEK...DÖG LETT...
 Isten kisbarma birka, kibirta...ha én birom a strapát...akor te hujujujujjjj... monduk mert én vagyok a...legkittyebb fekete tartka... birka báránkája kaja...neee...

 ...fidelem, mert ez le vezetem...brrr...

repcsepista Creative Commons License 2014.07.25 0 0 1110

Megbünhődte már-e (mára) nép, a multat s jövendőt...ha egyiket sem tudhatjuk... ugyanis emlékünket is törölniük ke... s mi van ha nem tudják...
 Okvetlen figyelmünkbe mü, ( vagy mink, szőrme bunda?) mü, lehet müvelet (müvelt) is, vagyis mit cselekedtek...azaz nem tudjuk hogy mi s ki vagyunk, s mit kell tennünk, hogy...üdvözzüljünk, hanem a SUPER KITENYÉSZETETT RACCÁIKKAT ránk rakták... kérdem, ki ad nekünk enni, mióta ORSZÁGUNKAT... na hogy ország? - az bennünk kellene neee... legyen, ellenben CIRÁLYSÁG...OK?-amit mára álmomban... de biza, a Bib Lia irói, s most népei??? -hogy miért Bib bibis Lia, mert jön jön jönne má má mmm...a vŐőlegény??? - vagy a bika, f ff fff fu az ora lika... ami abcullaultra számon kellene kérnünk a Bib Lia elrablóit, na hol van Sodoma s Gomora városai, pontosan mi is? -történt velük, ha mi, már régen zuttt...
 Vegyük a mai Izráelt, amiba amiba? - sokan vannak az elhivatottak...monduk az egész földkerekseggen...minden eccközzel segitik az Izráelba menekülők számát, ami k.b. annyi, mint akik ki menekülnek, mert nagyon nehéz eljinni, hogy a KIVÁLASZOTT NÉP??? - aha... na most itt van a turpi... hogy ki s kik az igazi zsidók, azt senki nem tudhatja... ellenben rögzitva van... na nézzük, akik azt mondják hogy ők zsidók? - azok nem zsidók, ellenben annyian vannak, mint a tegerek fövénye...ha ez igaz, be akarNUK hellettesiteni...akkor minden DOLGOZTATÓ KICSI S NAGY? - NA KEZDJÜK A BANKOKKAL... KÖZVETLEN ALLATTUK A SUPER NAGYHATALMAKKAL, VAGYIS AKIK ATOMARSZENÁVAL RENDELKEZNEK...aztán kell legyen EGY ULTRA -SUPER NAGYHATALOMNAK...s itt népek elnevezése meg országhatárok huzása...
 Ami roppant érdekes, hogy az ÖSSZES NAGY 8 ATOM S GAZDASÁGI HATALOM...ha szembe állitjuk a JEWusával, akkor szó szó...mintha előttünk lenne Sodoma s Gomora, akik zépen... likvidálják egymást?
 Na, itt nem jöhetek elő az ufonk, mert én igaziból egy repcsés vagyok, hogy AZOK, AKIK ZZZ...ZUPSSS... NA LEHHULLÓ HULLA BUGA ANGYALOK VANNAK.. na mocsmá nem csak a fegyverek tökéletestitése...hatásfokuk állandóan növelése...amit abca ultra megtaláltok a bl.ba, ami nemigen többet e -vassárgollóbis lakossága...  hogy likvidállása...ami rögtön, ezek egy masszát -tömeget akarnak, aki a szó szoros értelmében...miint Logan ran, filmben, eszik egymást sült fasirozott ham ham ham... berger? Ábra, mojá ficsurá Gabre, hám hám hám...
 ...a KiUt, szigoru arámi házasságok ok? - ami nem állataik vagyunk hanem emberek...örök létüek, tehát csak örök házasságok, házasság előtt s kivül nincs szex...ha igen az illetőt szogiruan kiherélni, mert nem kell az...ami ma van...mi van??? - s a gondolata meg lehetősége...ami NE ÖLJ, S AKKOR JÉZUS ÉL??? NEEE...PÖSZE HOGY ÉL? MEG NINCS PARÁZNASÁG GOBNDOLATA SSSS...MERT LÁTOD MI A KSZÖVETKEZZMENNYE...MELLESLEG A DÖGÖKNEK MEG DÖGEVŐKNEK EZ LENNE A MENNYE...HOL ITT A DEMOKRACCÁZÁS...6farkas 1 juh?
 Kezet bántólag nem emelsz senkire...hisz senki még gondlatban sem akarna megbántani...kárt nem teszel semmibe...ha igen fizetcc...mint ahogy ma is van...s mindenért fizetni kell...minden??? -pisi caca halmazok ok???
 Isten bárána brrr...

repcsepista Creative Commons License 2014.07.23 0 0 1109

Mire pire pire pire... pille pille pille...szállj le, minek a jövendő mondások, pró féta bot, fehér bot, mint botorkáljunk a sötét jövőnk beee... Megbünhődte már e ee eee...értem, nem az hogy már megbünhődtük...csak kérdés, megbünhődtük-e?- már... a multat s jövendőt!
 Égető tikkasztó pukkasztó meleg? - forróság van kint, na ha dolgozni kell... akkor birni kell, de ha nem...mindenki huzza a belit a hüvösbeee...
 Árnyas erdőben szeretnék élni?... na élni, az lenne az éle a létemnek...de mint a madár...meg nincs betegség s halál...ha az nincs, akkor bitta örök tavasznyár, monduk a HŐ MÉRSÉKLET 19 -21 Cellzius fokra beállitva...
 Na, honnan tudhatNUK meg, hogy az igy volt? -watt... hogy ma is a kétlábu majmoidok főleg növényevők...tehát rögtön BE IGAZOLTUK magunknak...ugganés NE ÖLJ!!! - NE PARAZNÁLKODJ!! GONDOLÁTBAN SEM...mint ahogy kezdtem, leHUNom beHUNom a szemeimet...na ha két gollós szemed világa... (szemeim)ami dögletes, hogy ha behunom -lecsukom? - akkor is látok??? - ha nem az átok? -na ezzel meg belőttem magamnak DURRR... hogy nemcsak ez a oktondi beteg -s halált kivánna állat vagyok, vagy? - s mi az ok? - nahát a FÖLD... monduk akik ezt a gunyát létre hozták, na mindenki...fidelem, mert most jönne...bujik ki a zegg a zsákbu, mert VAN EGY BENSŐ EMBER LÁTÓ... MEG MOST CSAK AKKOR...HA EZ KIKAPCSOLT VALA...zegen, zózerinti inti rinti tinti...mint most látod amit BELÉD VILLANYOZOK, na villamos áram, s mi kell hozzá, mint... na pösze hogy előbb kapcsolo, nam ló, hanem kapcsol ő,(látod magad ráadácsu még Őzike, s ő az a harmadik személy lenne, ha lenne...na üzzük együtt meg füzzük, megfőzzök neee... van a testem, s tudsz vele kapicsipicsálni, meg van most az IGAZI TESTEM, ami... KI? -MEG MOST JÖNNE A LÉLEK TESTEM, AKINEK AZ AMI A GOLÁT TESTEM... A KÉPZÉSE...MINT VIRTYUÁLLAT NEEEE...NA SZELLEM - MBER VAGYOK, KÁPOSZTA A FEJEM... Ő AZ IGAZI ÉN...ÉN VAGYOK N VAGYOK ÉN VAGYOK? ÉN...) ami te kell legyél, mert én be tudlak kapcsolni? - mjocst má adó vevő...
 Szóval...most találkoztam egy félzsidó magyarral, akinek hogy vagy...na azt kell mondani hogy fassául, mert neki vót egy tanitója...aki zsidó vót... na nem mondta, de sose szabad kimutatnia fogad? - fehérjét...amira... jo napot, s jó nap van mámma...örök 1 nap...vagyis ha látod, benned van...(ez a nap, ami itt van, ennek a fénye sehol nincs..AZ IGAZI NAPOK NAK NAK NAK...)na rögtön ne hagarudj nem érek rá...
 Most hirtelen a KIUT... VAHHALLOTTY OLLAN SLÓGANOK... JÉZUS AZ UT AZ ÉLET AZ IGAZSÁG...ami nem igaz, ha NINCS BENNÜNK JÉZUSUNK NAPJA, MOST LÁTOD A NAPOM POM POM POMMMM...? - AZAZ CSAK RÖVIDEN DE VELŐSEN, HOL A VELŐ?
 Itt kénytelen vagyok kérdéseket fel tenni...hogy HA NEKÜNK KELL VISSZA CSINÁLNI MAGUNKAT MEG MOST MNDENT AMI A KSZÖRNYEZETÜNK... Na, most, a MAGYAR OK, AZAZ AHOGY A MAGYAROK EGYÜTT...figyeljetek, mert EZ AZ ESLŐ TEENDŐNK, A MAGYAR OK S OKOZATOSOKNAK ISMÉT EGYÉ KELL VÁLLNIA...MIMT EGY EMBER PÁR, MINT AHOGY NINCS EMBER ÖRÖKPÁRJA KETTEN EGYTEST LELKE LELKEK NÉLKÜL, AMI LELKE??? - ISMÉT EGYMÁSRA KELL TALÁLNUNK, NUN??? -tudod hogy NUN, az a Nap a fejünk felett...DÉL!!! S DALLIÁSS LÁSS ... PÁROK PÁRTOSOK PÁRTÁBA...Sorakozz srakozz... tornára s vár a torma s csülökpörkölt...
 Na, még annyit had irjak le...hogy MINDENKINEK (MINDEN MAGYAR OK HÁZSPÁRNAK S EZEK MAGCSALÁDAINAK...na hogy miért nem fognak csak a VÉRSÉGI -GÉNSÉGI MIEINK VALÓBAN A MI JÉZUSUNK ÁLTAL KÖZZÉN JÖNNI, PONTOSAN BENNÜNK S BENNETEK IS OTT VAN, MERT AKIBA NIN BIBA...???) A KÖRPATKÓMEDENCÉNKBE ANNYI FÖLDET AMIN MEGTUD ÉLNI, MEG AMIT MEGTUD MUNKÁLNI... na ez kötelező ahogy... hogy MAGYAR LÉT - TENGEREK ITT IS VÉGRE LÉTRE JÖHESS HESS HESS... ELŐREZSONGOM, RÖGTÖN HA NEM A PÉNZ, HANEM JÉZUSUNK AZ UT = U.T. S SZERETETE TETTE...AKKOR MOST RÖGTÖN AZONNAL NEMHOGY SEMMID, HANEM AZ EGÉSZ VILÁGMINDENSÉG AZONNAL A TIED, MEG ÉN...NINCSAK PONT A PÉNZ, MEG MOST A TOTA ZSIZSI DÉZSMA...MEG LEHRÁBOLRNAK A SÁRGA BÖGRE GÖRBE BÖGRE BILI FÜLE...ahod kecckedtem...kényszer eredmennye: minden kénsár...uszka a kénköves tavakba vak vak vak...
 Szá szá madárrr...
 ..ELIBETEK VETITEM: A BIG ZÁMISTÁK??? -OK? - nem irtam ki, hanem nem tudom mit kutykurutty...ki ke találni, na kinek van több...nincsak BIG??? - ROBOTA...(ANGYALI GÉPEZETE) HORRR...HARRAM...na Jewelryha, nem araya...??? ...drga kövek, gyöngyök... stbbb...
 Ha mi hami, hammi hami hani, cigoru egynejü -férjü örök házapárok, már pedig azután...na az első...ahol ketten egyek lettek...kell EGY OLLAN MAGYAR OK = JÉZUS ELKÖLCSÖS HÁZAPÁR, AHOL ÉN VAGYOK!!! -AKIKEN A POKOL CÁPÁI S KAPUI SEM VEHETNEK ERŐT...na fidjeltek, mert ITT VAN AZ...HOGY RETTEG AZ EGÉSZ VRBJOS BAGÁZSI... s pontosan megtudhatjuk...hogy miért félnek a MAGYAR OK??? -OKOSOK??? -KOSOK? -IGEN DE HOL A SZARVA...döfföd...
 ...na mindenki akiba még ott van a cikra, rémmberrr...az tudja...s itt a gondolkodásban... rögtön embere vajja...hajja hajja...

repcsepista Creative Commons License 2014.07.20 0 0 1108


Jávor Pál végrendelete:
 "Nagyon kérem, halálom után a szószékről hirdessék művésztársaimnak,

 

 


volt kedves közönségemnek, és minden magyar testvéremnek,

hogy egyedül Krisztust követve érdemes élni!

Ez az egyedüli igaz érték itt, ami odaát az örökkévalóságban,

Isten színe előtt is megmarad. Mert van örökkévalóság!

Van örök élet! Van lélek!”
        Monduk mi ebbe a jövendő bondo? - na ha nincs ÖRÖKKÉ VALÓSÁG!? - akkor mit lehet a jövővel kapcsolatban mondani???
 Csak van van, ami elmult meg ami lesss...volt de watt..?
 Nagyon szép, de ha Krisztus, az Kristály tiszta ember Jézus...má boccátsatok meg, mert a bl. is, csak Jézus a neve!? -ennek ellenére, bitta vagyok benne, hogy nem a zsidó maszlagot értette... érhette...? - te érted? - értem mmm...mondátok, mindenkiér meghalt halt? - é a Lord...

repcsepista Creative Commons License 2014.07.20 0 0 1107

Világ Ok? -először de vége? - na valami nincs, hol a vége...fosss...
 Jojósok jósok, na azt hinnétek hogy...fosss...na igazuból fusss...fussatok ki e -világból de most én aszondok fosss... na a gyerekeim már 30 -on flüliek, s mé gmindig azt hogy fuss...ugy mondják, meg anyád -nak meg apád -nak szólitanak, meg van egy tucat ollan...pl. hogy mennyit tudsz...pont most mondja a fiam...mert kérdezzük az idősebb fiamat hol van gáz, azaz gáza, na ahol gáz van, - s mondja a ifjabb fiam, na látod...itt van az első szülött... nemérdekli semmi csak brmmm brommm brommm...
 Na, azért jöttem, hogy világosságot hoztam nektek...s most csak röviden...nagyon hozzá vág amit mér prófétálgattam... s valamit én még jobban mekk kell lássak...vagyis IDE ÁTHOZZAK, AMI MINDENKI ANGYALI TAKNYOLMÁNYOK OK? -VAGYUNK, amit ma reggelre...na ne legyetek lusta látogassatok be a Mi is ufok vagyunk! -mondja a barátunk, de az is megeshet na most monduk a Piroska bornyunk (üszőnk) megesett...bornyus lett...megesett az 1 t? -na amit akarok, hogy TOTA ANGYALI GÉPEZETEK VAGYUNK, s ime hogy oda meg vissza...na még nem irtam le...hogy van egy ANGYAL, aki emberek millióit tudja POZZESZOLNI, igy rögtön itt a...na a hirekbe itt mióta a szegény palesztinókat megint szadiccázzák a iccákok... ABCULLAULTRA...NA EZ OPEN WAR AZ RUSSKIKKAL... s ime mime mmm...
 A "GAME CHANGER" in Russuab Relations... vagyis A KABAKA KOCKA ELDOBBVA...de mi tegyük f ff fff...az 1 frt még mindig a krumlis lángos...na AZ OROSZOKAT KEVESB GYÜLÖLIK...fideljél mert aki gyüllÖl, az öl, tehát NE LEGYEN NEKÜNK, MAGYAR OK, HA OKOS KOSOK VAGYUNK, ELLENSEGGÜNK???- AZTÁN NINCS GYÜLLÖLET 1 DECA SSS... s tgyük fö a krdst: kinak van haszna hogy lelőtték a malaziai 17.repllőt...mert Putinnak nem...ellenben ténleg rémséges...nincsak monduk nem lehet egy Dronéval kilőni, mint a többit s mindenki mocsmá? - szóval Putinnak nem érdeke, egy maléziai utasszállitó gépet...na az ukránoknak se, habár rá lehet verni az oroszokra??? - pont most kaptak több billió amcsi army cuccot... nas arra van VALLU LUTTA... mig nin popa??? ---s vegyük Szadam Husseint... millen közel vagyunk...hogy kobak pénz Putin fejére???
 Ellnenberger...ahogy mondom...ha átgyüttök leirom nektek ami hihetetlen...de figyeljétek mert ...na TÖBB ROHAM LESZ A RUSZKIK MEG KINA MEG ÁZSIA ELLEN...A U.K. -??? - ha vesszük, az egész föld népei -területei Izsákson - Jakabson gyarmata... na Kina is meg van szállva...s mi a Korei tampon, mig a tovvábbi ŐRÜLT KATONAI KIADÁSOK SOKK...nem lehet indokkolni csak ha ...NA MÁR AZ HOGY HJIDEG HABIRU...OSTOBASÁGG MERT A ZSIDÓK KEZÉBE MA IS RUSSUA IS MEG UJewKRAJNA IS...TALÁN SOKKAL JOBBAN MINT VOLT...
 Na, több támadások -háboruk leszenk RUSSA -KINA -INDIA ELLEN... AMI TOTA VALAMI TÖRTÉNT AZ AMCSI FÉLSZIGETTEL MEG A BRITTA...VAS A KRÉZ NIGHTA...
 ...fidelem, csak intellem, nem csinyalja meg a MAGYAR OK HELLET...A MAGYAR HELLET HELL LETT...HANCSA MI? MI? MIMI MMM... VAD MENNYORSZÁG...
 Zerintem, nem tudom ki lőtte le...de csak IZRÁELNAK LETT...hiz ahogy momdom, e gollóbis sorsa...ha PALESZTINA VISSZA...na leirom hogy mitől félünk...a dögletes hogy az van...
 Isten birkája kaja... breee...eleve sült bárány vala (vagy) vallás lássss...

repcsepista Creative Commons License 2014.07.19 0 0 1106

Menny ne menj, de menj be, ne menj be, Menny? -mennyibe kerül? - várhat még, de ha nem kerül semmibe sss... ráadácsu bennünk van, van? - hol van... mi van még, ha csak az van, akkor mi ez... stbbb...
 Mi az, ami mégis közelebb vinne bennünket... az Örök Boldog Lét...ha nem mindenek előtt keresni kell... na az lenne az a munka, ami megmaradt, vagyis Mindenek Előtt Keressétek Isten... itt meg kell állni, mert Isten? - csak a magyar -ok x okozatok keresőinek van Istene Isten e?- s mindennél veszélyesebb s halálosabb ha te... aha...ha nem születtem volna magyarnak, akkor is magyar lennék...ami feltétlen kell lenni valaminek az Édesanya -nyelvünk vezetne, vezet ne?- ha most valaki képes átmenni a a határon, nocsak, csak az ember tudja hol a határ???
 Ime a hellzet...amit akarok most érinteni...az miatt...ha te a lantot a kezedbe vetted... akkor nézzük minden ollan Látót...apropogtató... előbb hallok hal ok, s már sose hal ok, nem halok meg...mert nem hallottam mást, mint az ösztök állat ösztöke sugalat át...tehát az ÖSZÖTÖKE ÁLLATODAT EL KELL TUDNOD HALLGATTATNI... amit...na ezt igy, ahogy én leirom, ezt sok sok keresők, szak -nyelven leirták meg tanitják a szakerekeiknek...ami a tanullo nem lehet nagyobb a mestérénél, na monduk, lehet ő is mestere a saláta test... a megvilágosodott fénye lett...Napja ismét a Lelkének!
 Monduk, megint nagy fába vágtam a fejszém... nincsak amit izráelnak hivnak térképet, egy BÁRD alaku??? - s most nem fogsz hinni a szemednek, mert ténleg az, a valóságban is, izekre felaprózni ni ni nnn...letaglózni... a népeket ami nélkül... na vegyük azt, hogy mi az hogy izráel, s ki mi lehet izráeli???
 Na nézzük, amiért JÉZUS A TÖRVÉNY, MERT CSAK EGY UT??? -AMI CSAK EGY UNIVERZL TÖRVÉNYEK VANNAK...amit rögtön azonnal kiccibe cibege cibegge begge... mi van a batyujába?
 Az ALAPJA MINDEN LÉTNEK: NE ÖLJ, GONDOLATBAN SEM...TEHÁT NINCS SZÁNDÉKODBAN... amit tegnap én is gondolatban... megkisértettem, DE NE TEDD MEKK, ami ténleg a zsidókat a hamhamisaikkal el kéne égetni... ami rögtön, abba a pinnyalatban bankkk... bidi banka...az ördögöd beszél belőled...s azonnal... bizon itt vannak bennünk az ÁT HÁG HÁG ÁR HAT HAT HATATATAAA...JATATATAAA...JACCACA JCCACCA...TÖRVÉNYEK VÉNYEK S VÉNEK??? -AMI LEGYEN MI ATYÁNK A MENNYEKBEN, A TE JÉZUSOD A SZIVÜNKBEN AKARATOD...MEG...
 Innnennn...
 ...na látomást láttam, a KÉT SAR KAN KIGYÓ -VAL KAPCSOLATOS LÁTÁS!? -AMI EZT AZ EGÉSZET CSAK EGYÜTT EGYBE LEHET MEGLÁTNI...AMIT UGY IRTNAK LE, AHOL A KEZDET OTT A VÉG...SZÓVAL...
  Isten birkája breee...
 ...egy krds: monduk a KISZEGELŐINK... potn az ellenkeccke állás pont, hogy aki mást imád...mint az Ők Imagga Képe...annak a magvát is... ami irtózatosan egyoldalu...ez a palesztin döggönyözés dolog...ha menn a bika hentes fele...s nem buuu...mi van ha bu?

repcsepista Creative Commons License 2014.07.16 0 0 1105

Mi a BRICS, son of a biach?
 Ime ami megvalósitható, hogy TOTA FELVENNI AZ ÉGGEL A KAPCSOLATOT, amit e -világ bestia dögjei...? --csak ha minden egy szállig, (szemig?) kidöglőttek, s ez a gollóbis mettisztult...az emléküktől is!?
 Akik ismeritek a KÉT SARKANKIGYÓS JÖVENDŐBONDÓMAT (prófécia, de ki a próféta, a staféta bottal) ami USA-nak kellett volna kezdemmenyezni a TOTA MINDEN FÜGGŐSÉGEKTŐL MENTES NEMZETI ORSZÁGOK MEGUJJULÁSÁT... hellett, hogy lehet... na vegyük, amiért csak itt lehetek, mert MINDEN EMBER EGYENLŐNEK SZÜLETETT...tehát még mindig ezen a téren...U.S.A.-nak, még mindig az a SZEREPE, HOGY PLÖDAMUTATÓ TESTVÉRI ORSZÁGOK TÖMBKELEGE LEHETNE...hellett...JUWusa...na ma is ami hangzott...hogy JEWusának egy erőskezü IZRAELT VÉDŐ NAD  KÁR(DICK) kell!? - akitől retteg mindenki???
 Ime ami nekünk...az egyetlen ut, Magyar ok = Jézus ok? -ami most rögtön azonnal ha ezt olvasod, MI ÖRÖK LÉTÜEK VAGYUNK...tehát Örök fel s megbonthatalan Házas -Hazás -párok, párba, amit senki el nem válaszhat egymástól, most a mi Hü Égi Mama -Atyánktól, na ezt tedd zsebre, mert gyüjtsetek kincseket a Mennyekben!!! -ami amcsiba...ha hallottatok az amcsi -álom, akkor az az!!!
 Tehát... pontosan az kezdődik, amit mondtam...nos mindehogy ha nemzeti kina nemzeti kina -ut? - na ettől rettegnek az ÜBER ÁLLATOK, BESTIA DÖGÖK!-s most hogy fog... akkor is mondtam, hogy ÜBER IZRÁEL ALMA FÁK??? - VÉGRE ÖRÖKRE BE -DÖGLÖTT? - tehát azonnal, ez a BRICS? - ugganés feltehető hogy kina mind a mai napig, az egynejü -férjü családosok...ha van biblia népei, akkor valóban a kinaik,(india) mig ugyanaz lenne a magyar, de steppek orosz -hun -kun fajátju népei is!? - sőt az egész amit ma tUropina? - na nem puszik, hogy nem poroszok az tuti!
 Na...függetlenül, ahogy mondom...AZ ÉGIEINK NÉLKÜL...na most ők abcaultra minden szinten -téren, ha ténleg Jézusunk: veletek vagyok e -világ? - végéig, ami monduk... a VILÁGNAK NEM LEHET VÉGE, CSAK AKIKNEK A VÉGBELE ELEVE KINT CCC... A BESTIA CARNIBA CANIBA DÖGÖKNEK!!! -aminek a megértése, amit milliózor leirtam, hogy az vagyunk, akik ÁLMUNKBA vagyok ok??? -ami ha mi is már bestia, csak ha a bestia...döglött??? - ugyanis aki János 8:51??? - na most rögtön azonnal, ha értitek, akkor ollan hogy hall áll??? - na a bestia dög, mit akar???- hkrrr...mekkanibálozlak... szóval, ha az erősebb benned, akkor f ff fosss...
 ...hogy leirni amcsit, ugganés most kijöttek egy stoba filmmel...nincsak, már érzik a végüket...ugganés mi lenne, ha nem lenne JEWusa??? -fosss...
 ..ismét, Édesapám, 1953, Kina lehet hogy...nekünk jó lett...mig azonnal, ha ténleg BRICS... mit gondoltok? -ugganés kina megszórja az egész...majdnem ingyen, de ugganugg jappán is sisss...

repcsepista Creative Commons License 2014.07.15 0 0 1104

Mia BRICS, mia pricha mama mama mmm...
 Rögdögrtönte azonnal...van az anyag, s akit megfogott az anyag, azaz az halt, s ha nem tudjuk elszakitani az anyagtól, hulla, valóban csak por s hamu maradt, amit hozzá adtak az igazi Jézusból -fényemberhez...na nekem az (Jézus de ÉL) a szerelmem, s örökké, tudatosan is, meg tudatlanul azt akartam...szerelni, s aki akkor is vagyok, vagy(Jézus -usa) ok, ha nem vagy??? -aha...na itt csak akiket le lehet kapni a gépszijról, vagy az orlo -fogaskerekek közzül kirugni, aki segitsél...nyikorog...mellesleg aki arra (mármint te hallottad...közelrol mikor az orlo kerekek grrr...darálnak...((idő fogaskerekrekekekeee...) ami...itt megint, eddig az összes zajos kezdemennyezések...mint nagy pu, meg hulla szaga csend)  ssss... az már GÉPPÉ, BENNE PÉPPÉ LETT!!! -van? - de kattog, kapa???
 Tessetek figyelni, mert TÉNLEG ÖNMAGUNKKAL MINT ISTEN, RENDELKEZÜNK, S EZ CSAK HALLÁS ÁLTAL LÉTEZIK, HOGY HALLJUK EGYMÁS SSS...itt nagyon de nagyon az egyik...nem mondok nevet, mert rögtön...mint a Fallen filmben, rád szállnak, s ezeket megláttad...na vegyétek ugy, hogy foleg a vége...valóban ha ok mennek, mennek mert összeroncsolódik a fizikaki tested, akkor te is... de nekem sikerült, vissz jönnöm! -ami elobb a halhatatlansáGOD kot  -kodácc...s figyelem az össze vallásadókat...s ma izráelról...hogy földet adtunk nekik, ok meg pukkasztóznak... ugganés...na jelképez mint akit megdobbnak nak kovel, dobbd vissza 2 hónapos russia love, komisz kenyorral...szóval ha értitek, a Super kiválasztott racce...eloször is nem zsidó vallásu egyse...másodszor...valóban A LEG GGG... NA GENGEK... MONDUK A N.UNO.: GENG LENNE... na fidelem, mert IZRÁEL AZ ÖRÖKŐSEKET JELENTI, MIG PAKÖLT ESZTINIA (kecske birka birkakecske, kia Pásztora tora) AZ MINDEN NEM (emlékük ((önkéntes áldozatok, lásd az ok azok???)) is törlendő)DZSIDÓ? - HANG ADÓ??? - NÉPEKET...tehát ok adnak nekünk...(AZ Ő HANGJA HAN GOD, AMI TOTA ABCULLAULTRA TE CSÓCSA VAGY CSA CSA CSA... STONGÓLA...) monduk, kik barázdázták össze... megyümk a két (u.n. világ vallaga...van vakabba mint ...na forditotta arany, CSUPOR ULTRÁK MEG sárga bögre görbe bögre... ) testvér -hobáruba...amit lehet MOCSMÁ EGYNEK VBENNI...azaz zizráel nyálba ütésével... az AR MEG ARMY -GENODOZEROZÁS... MEDDIG, HA NINCS VÉGE??? -na csa a Bib Lia mint mondooo... eccem accta cebb kicc cád ccc...)
 Na azzal, tessetek naggon oda üggetni, hod a BALLANCÁROZÁS kieggenitésa... tés asszonok...monduk mi lett a tUropina??? - saláta banga bunga, ami HA A FÜGGŐFA??? - FIDELEM, MERT AKIK ÁLDOZNAK A GÖDDÖG DÖGE DÖGE DÖGE... DÖG E??? - ÉRTEM AKIK ÁLDOZNAK UGG, HOGG ŐK IS VANNAK??? -VETITSD VISSZA A BIRKÁKRA...
 Na most a KÉT ÓRIHÁZ SARKAN KIGYÓ SZÁJA...mig... mia BRICS a a a...pricsa??? - monduk NEMZETI KINA, AZ ANNA KINJA JAJAJAJAJAJJJJ... DE A BRIDGE = BRICS son of a bics...ábra? 
 Isten birkája kaja...brrr... mi van a jappán...pibi jubi juhmandókkal yaham a ham ham ham...

Menroting Creative Commons License 2014.07.10 0 0 1103

"Miért nem értitek az én beszédemet? Mert nem HALLJÁTOK az én szómat.Mert Ti csak testből valók vagytok, s csak annak a kívánságait akarjátok teljesíteni. Az meg lélekölő volt kezdetektől fogva, és sosem állott meg az igazságban, mert nincsen benne igazság. Mikor hazugságot szól, magából szól; mert hazug és a hazugság atyja."

Előzmény: repcsepista (1101)
repcsepista Creative Commons License 2014.07.10 0 0 1102

JEWusa vagy U.S.A. all America?- hej ricca ricca kukorica derceee...
  ...már most a kezdetkor, levágott a conpucám, tehát nemigen hagynak még találgatni sss...bennünket, s mik vagyunk mik? -na most mint az Oblivon filmben, rögtön szólok a feleségemnek, mert ő... mint az Oblivon filmen az a robot...csak ő nem robot, de ki tudja... jah?
 Nagy nagy revele lácc cipót, vagy hogy mondjam, mert a legegyszerübb suttyó kölök...na ha az megérti, talán mi tanultak...ami itt mikor kigyüttem, engem nem érdekel hogy millen skulákokat végeztél...hanem mit tudsz... mutasd mekkk... ami most ke több...
 Ime mindenkit dög rémülté tesz, hogy mi lesz, nos én ugy vagyok vele...hogy huzom a belemet, mert ami züdamcsiba van, azt nem akarom, de ami tUropina, azt sss...most még monduk...na az egyetlen megoldás...de vissza a kinai jősnőhöz (szép lány vala) hogy CSAK ZIZRÁELI SZIGETEK S GÓCPONTOK, MEG ROBOT... LÁSS...D, A Distryk 9 filmet, lesz!!! -ami már...monduk felső africa (kina) hej ricca ricca kukorica derceee...
 Monduk, az az ábra, aki képes saláta fila megzababáltatására...irgalmatlan fertelmes...na a fertelem fertőz bennünket...mert ezt...kérdelek te megtennéd, hogy a saláta magzatod...17 -18 földi éves, ollan éhez vagy...na menn a nyemec v. brazil mecc, a 5 nul a nyemeceknek, s mondja a bemondó: a nemeszek, még midig éheesek...na szerettem volna 11 : 0, ugyis játék, s mindenki megpakk pakk pakk...na mi történt, mint többet ésszel mint...mellesleg, ha ténleg...akkor a brazilok megették volna őket, deee... na ime az ELSŐ GURGULLA...na mindenki kivétel nélkül, mikor felébredt ebbe a MONSTERBA...A BELE VERT LÉLEK: MINDEKIT MEGGILKULLO ...na abcullaultra ezt történt minden humanoiddal, vagy majommal, mi a glümbü??? - NA MOST AKI A DÖGÖT = TESTÉT SEJT KONPLEXXUMA-T LEGYÓZTE...ezzel kapicsapoláss...gyertek át a Mi is ufok vagyunk! -ba, baba...na amit most mondtam...ha a kszörnyezeted ezt nem tudta...tütütt...ott a leggyilkosabb...lásd peace in the meedle bbb easzt, ahol tota az az ábra: én előbb megettelek, mint megérkezté???-ham ham hammm... (mlelesleg, abcullaultra egynejüség s férjüség na most a kaka)
  Vissza hogy Barack, züdamcsiba csiba csibegeee...látogatott, ahol züdamcsi fontosabb mint a JEW -usa??? - na visszábbb...a kinai jósnő: általános zizráelositás...mellesleg...na ténleg...nézzétek körbe, mert IRTÓ DINOM -DÁNOM PAZARSÁG... meg nyomor...na azt hinnétek, hogy a CSUCCSON LÉVÓK...FENN FENN FENN...mellecsleg azok kszörnyekéit meg se közleitheted, meg nem fontos hogy tudjátok, ba a barlangjaik s buvó helleik...
  Na, ami történik, hogy amcsiba meg megszünnek a határok...ami nem fog könnyen menni, mert a U.K. amiba ami??? - tehát tota...na az amcsi érdeke, hogy az amcsi félteke töke, nem AZ IZSÁKSAXXONOK MEG JAKABUTA KICC CSILKÓJA ÁLMA??? -MEGVALÓSITÁSA...tehát...mellesleg IRTÓ GAZDAGSÁG VAN, MEG ABCULLAULTRA CSAK MERNI KELL KINYINI A SZEMED, MED? MEG SZÁDAT, DE BE VAN CZPPZÁROZVA...
 Ma, a családomba...a tiszta lét -froma, nincs szessz -drag (kábotószarok) hellett egésséges lét...de környezeted...tehát NEM ENGEDNI BE.., na itt megszólaltam...hogy ABCULLAULTRA TISZTA JAZIG -JÉZUS ERKÖLCS...na  legbátrabbak is, lekonyulnak nak kaka mama mmm...
 Isten baranya breee...
 u.i. csak finoman, mert ténleg ollan...hogy ne öl, ne parázna, mellecsleg e kettő, az ok ennek... nos U.S.A. -nak, maga az egész amcsi félteke irtózatosan gazdag... ami mindenki maga kszörnyezete...igy...me gha mernünk hogy miért nem csinálja meg mindenki a saláta környezetét...mert csak az...azzal vagy... ka ka puckkk... még van esehetőség, de ha a RETTEGETETT SZADICA MOSÉ HAJJJJ...HÁJ HÁJ HÁ JÁJÁJÁJJJ...
 ...FIDELEM, ITT AMIT A NYEMECEK AKARTAK... NA AZ IS KAKA PUCZA...HANEM TÉNLEG MAGYAR -TESVÉREI -ORSZÁGOK MAGYAR OK = VILÁG OK...O.K.? --IGEN, IGEN RÖVID IDŐN BELÜL...HA A KÖRNYEZET...AMI EGYTLEN ÉRTELME ENNEK A LÉTEZÉSNEK: ÉDEN KERTEZÉS KERETEZÉS...MIKOR AZONNAL JÖNNEK A TÖBB EZEN... EZZELL BOLGÓINK PARASZTJAI... MEGKÓSTOLNI...MELLIK CSERESZNYE - MEGGY... NEEE... A LEG IZÉ IZÉ IZÉ... FANYAR...SAVA NE ÓÓÓ...NUUU...

repcsepista Creative Commons License 2014.07.07 0 0 1101

Vicca a bábeli -zürr- zavarokhooo...
 Tessetek figyelni, a bl. mondja, hogy nyisd ki szemed...nos igen igen érdekess, mert ha hallunk valamit is, képekben jelenik meg...hogy Jézus??? - abszolututimáte János 8-51. -ben, amit trilliózor elcsépeltem...de JÉZUS MEG A HANGJA... ITT VAN, SŐT MINDENÜTT, IGY MINDENÜTT AHOL AKIK HALLJÁK A HANGOT...én arra törekszem, hogy te s ti is halljátok...s hogy miért, mert nem halsz meg, meg hogy hogyan...mert MINDEN ABBAN A PILLANATBAN HA JÉZUS...MAGA A SZÓ ELÉRT...BENNED VAN AZ EGÉSZ VILÁG??? - MINDENSÉGGEL -LOMMAL...MENNYEI LOM KE???
 Nem akarok sokat irni...de hallattuk ma a HIREK -ben, hogy a palesztinok elraboltak három izráelit...na itt baj van, mert izráel??? sose volt sss...na lesss... tehát nemcsak izráelt kell hellre tenni, hanem mindent ami izráelért...hoztak létre annak is...na mindentől ami hazugság meg kell tisztulni ugy hogy keressük az ÖRÖK LÉTET S IGAZSÁGOT...S AZOKKAL A KAPCSOLATOT AKIK ONNAN MEG OTT VANNAK...értem??? -mondjátok, meghalt élt az Úr? - na ma volt a hirekbe, az TÖRVÉNY = NINCS TÖRVÉNY MERT MEGHALT JÉZUS...MI MEG AZT HISSZÜK, HOGY MATYU CIRÁLY???
 Fidelem, szinte dögletes...na a ZSIZSIK értelmében...igen benne vanna a zsidók vagy izrálerét...ami izráel 3/4 része nem zsidó vallásu... meg egyse, ellenben amit hellr kell tegyünk..
 A ZSIDÓK MEG ZSIZSIK A HIREKBE: HA SZERETNÉK MAGUKAT A PALESZTINOK, AKKOR SZERETNÉK ELŐBB A GYEREKEIKET...ami nesztek itt egy froccs...
 MI AZ HOGY NACIONALISTA VAGY PATRIÓTA???
 Na, hgoy a palesztinok??? -nincs ollan, nincsennek a térképen sss...ők ORDIBÁLJÁK ÁLLANDÓAN. PAESZTINIA SOSE VOLT ...NOS MIÉRT KELL AKKOR MOST HOGY PALESZTINIAIAK...ami nemigaz, sőt az egész ARAB...BIGÁMI VILÁGBAN...nem bántólag, de mi igy mondjuk a többnejüt... valószaru ezt törölni fogják...de az hogy a palesztin -zsidók, akik elrabolnak egy palesztin -zsidó gyereket viszonzásul, s elégetik élve...az SZADISTA GYILKOSSÁG, SEMMI KÖZE HOGY NACIONALISTA!? - ami tota ma is...bábeli zürzavar van...hisz PONT ELLENKECCKE...én nem bántok még szóval se meg senkit...na most akik bennünket...akkor SZAVUNKAT FEL EMELJÜK???- aha...NA NEKEM AZ HOGY MNACIONALISTA...nagyon érdeked, mert most a focibajnokság alatt...Deuchlang Deuchland überalles...magyar ha magyar vagy, ELŐBB TARSD EL MAGAD, MEG CSALÁDODAT...AZAZ SEGITSÉL MAGADON, AZ ISTEN IS MEGSEGGIT...MEG HAZÁDNAK REDÜLETLENÜL, LÉGY HIVE ÓH MAGYAR...NA MICSODA GYALÁZAT AJJAS MÓSZAR, RÁNK LETT SZÓRVA A TÜZE A ZIZI BANDÁKANK, NA AKIK A PÉNZ IMÁDAT MEG DIKTATURA...AZOK NEM AKANRAK CSAK BAGZÁS KÁSA???- VAGYTOK...
 Innennn...
 ...értem, előbb EGYÉNISÉG = RÉSZEMRŐL JÉZUS, AZ IGAZ JÉZUSUNKAT KERESEM MINDEN PILLAANTBAN, NA MOST CSAK HA TUDOK VALAMIT...HASZNOT, MEGOSZTOM A CSALÁDOM S NEMZETCSALÁDOMMAL...MELLESLEG...MONDUK 1 SÜLT KRUMLIT...aprpogtató, még 1 frt a krumlis lángos???
 ... ISTENÜNK BIRKÁJA...még gyüvök, mert pontosan meg kell tudnunk, hogy mi ebből??? a kiu??? KI AZ UT, VAGY MI...
 UI. de mindenkit ha magyar ok vagy, akkor A MI ÉDES GÉNVÉR LÁNA VONAL VÉGIG... ODA VISSZA SZÜLEINKKEL SZERETÜNK, S AMIT ADUNK, CSA AZT ...ADHATOD VISSZA...CSÓSTÓL CSÓSZTÓL CSOMÓSTUL...fidelem, hallgassatok rám, minden gyülöletet a gyerekeink kapnak vissza...látod??? - a zsidó az egy vallás, nem faj...mint a többi...allattuk vallások...csak érdek szövetségek...???

repcsepista Creative Commons License 2014.07.05 0 0 1100

2014 July 4. Hapy birthsday 1776 July 4th -ba született Spirit Tiszta U.S.A. na jó lenne megkeresni megtalálni ni ni ni...
  Drásztutye taváris, ketten vállaltuk a munkát is, mijjen munka? -ami...amit csak egy ollan nyálverés lenne...tudom hogy nem lehet hinni...de mégis mi lenne a KIUT??? - ami csak a betegség s halál felszámolása lássa... s kiindulva...na benne vagyunjk a LÁTOTTAKBA...ugyanis az egyik Kigyó...szét lett szedve...mig a másik is...arra várna...de monduk... akkor is volt egy ollan, hogy ha mégis VILÁG -ÉGÉS...akkor az atomháboruk sorozata...amit tota a volt Bush filuk, nyálbe ütöttek, aminek a vége...maga az egész amcsi - félsziget, néptelenné válik, csak alaszkába maradtak egy páran... s kinaiak fogják ujra benépesiteni az amcsi féltekét! -fogyelél, mert pont az történik...
 Amit most fogunk...na fogjuk meg...miért nem lehetne...jó az álmodozás...mellesleg, akik... TUDTOK HINNI HOGY MINDEN UGY LESZ, S HOGY LESSS... tehát hat hat hatatata... nem az a sejthalmaz vagyunk, ami azt hisszük, hogy az vagyunk...hanem ha csak egy cikra világod van...akkor az a HANGOD MEG MOST OTT VAGY...NA VALÓBAN A VILÁGODBAN, HA MOST VILÁGUNK...NA AZ AZ A VILÁG...Virágéknál ég a világ, sütik már a rántott békát zzz...
 Vicca a kina jósnőre...ami nagyon is...nincsak ahol NINCS JÉZUS EMLÉKE SE, NA OTT MÁR AZ VAN, MIG HA NEM HAM HAM HAM...NINCSAK A SEJTJEINK HAM HAM HAM...MOST IS AZÉRT VAGYOK ROSSZUL, MERT TELE ZABÁLTAM MAGAM...
 Zépen kérlek bennetek...az aki vagy...az a GONDOLATOD LÁTOD, nos ha valaki sötétbe van, mert NEM GONDOLKODIK!!! -DEHOGYNEM, na az ösztönei késztetik rugdalkodásra...nincsak, egymást is rugják, naná, szétrugják a fécckét meg a magvát is, kiirtatják ják ják ják...na csak ezt tudja latolgatni ami gondolláthoz először is Jézusunk viligosság kell!!!
 Beee. szeretném bégetni...ami nem künnyü mert TEGYÜK FFF... egy nagyatomhatalom kiugrik...s kimondottak A JÉZUS -MÁRIÁS...fidelem, Jézus meg Mária...na az anyja...Szüz Mária, mig a felesége...na itt AMIT AZ ELŐBB MONDTAM, hogy nem HUS, HANEM FÉNYEMBEREK VAGYUNK...s ISTEN A MAMÁNK S ATYÁNK AZ ÉGBE MENNYEKBEN...EZT MEG KELL LÁTNOTOK... nos az az EMBER...aminek esetleg most ami e test, kis báránya -birkája, aki mostmár a Gazdival mindent kibir??? - kabir??? -ki birkálya vagy vagy, ki nyája...Ki tanyája ez nyárfás...
 Innennn...
 ...na nem künnyü, s amit mégis...NA EGY ABCULLAULTRA OLLYAN MAGCSALÁD KÖZÖSSÉGEKET HOZUNK LÉTRE...AHOL CSAK MAGCSALÁDOK ÖRÖK PÁRBA, MAGCSALÁD PÁROK EGY HAZA -HÁZBA...S MINDEN ITTENI FEGYVER MEG HANG ŐKET (imádja) VÉDI...AMI LEHETSÉGES...DE MÉGSE...MERT AZÉRT ELŐZTEK LE BENNÜNKET SSS...KIGGAZOK???
 ...még visszatérek...de meglássátok hogy csak ez lehetséges, na ez lenne az az UT, ami legkevésbé véges?- vagyis JÉZUS UT...

repcsepista Creative Commons License 2014.07.05 0 0 1099

Hapy Birtsday America, nem akarom hogy u.s.a. -mert volt ollan... de monduk...végignéztem akik akarnak emlékezni...Does the Flag Still Wave? -na szerintem JEWsa önmaga ellensegge lett...mióta, s hol van a prófáciákba?
 Kéremszépen, amit Jujdejó Christyjányimusa az Wemhes Mérgeskigyók méreg drága mérgezett caca -sava -bogyója alma...s saga ami szaga...na zerintem mindenütt serte e -wilágban az!!! - a kezdetüktől fogva!!! -teccetek érteni, mert EZ NEM JUJDEJÓ KERSZTÉNY -IZMUSOK HANEM AHOGY MONDTAM TAM TAM TAMMM...
 Előre teszem, hogy maga Barack családot eltudom képzelni abba a Mennyei Jézus -Magcsaládok Közösségbe, ami az egyetlen kiut lenne fel fel fff...tallpra, s ÖSSZEKAPCSOLÓDVA AZ ÉGI -MAGCSALÁDOSAINKKAL...ami hol a Mennyek országai...ha nem bennünk...
 Először, röviden, Barack a feleségét családját mindenek előtt...tehát ha nagyon megvizsgázzuk, akkor ők is magyar ok? -de...
 Ime a 2. mondása, amit nem irtam le egészen... hogy Nincs ollan Country? -na magyarul ország, aki NE CSERÉLNE JEWusavval? - ezt nem mondhatta... hogy gondolta is, csak puff!? -nesztek egy köpés, a szemetenek?
 A 3. nektek nem a best, a brightes...azaz a föld országai legjobbjai...amit megint szerintem tizzelés lehet...mert kiindulva az első mondása...ez az ember, Barack, ténleg lotty...?
 AMI MINDENEK ELŐTT FELETT...TOTA SZABADSZÓLLÁS SZABAD GONDOLATOK KINYILVÁNITÁSA KELL HOGY LEGYEN...na minden ami itti fegyveres -erő s általa ABCURAD CURVA PÉNZ -DIKTATURA...az hogy TOTA VAKITÁS S A LEGKISEBB MINDEN  EMBER EGYENLŐNEK SZÜLETETT...ne is menjünk oda, hogy ellene, hanem EZEK ADDIG LÉTEZNEK...ugyanis ha mégis kibujik a segg a zsákból...megszünik a SÖTÉTSÉG - BETEGSÉG S HALÁL!!! - na van mit vesztenünk, mint ha lánc...nos EZ AZ EGÉSZ KEZDETLEGES SEJTTENYÉSZET...nos innen lenne kiindulatoszkodva...de nin tovább??? -amit a mi is ufokba...
 Nagyon röviden mégis...Mozog a föld? - na irtam hogy találkoztam egy kinai jósnővel, ami minden ami most formaság, felbomlik csak...Rabló Tőkések, fegyveres erőditménnyeikkel, meg védtelen nyomorobottelepek poklai ami soha...a Bib Liá-val is...ismeretes...ami mégis amit én VALÓBAN LÁTTAM!!! - tehát mindenki képes arra...hogy testét elhagyva meglássa hogy miez, na itt a turpi, hogy jössz vissza ugy a ebbe a zsindagógádba...hogy be tudd hozni a lopott holmit, hol nap??? - ami ez ténleg EGY EMÉSZTŐ GÖDÖR dörrr...
 Talán még egy lapu...mikor ideje lenne...a csángó brombát bedodni ni ni ni...

repcsepista Creative Commons License 2014.07.05 0 0 1098

Ju ju jujujujjjj.... 4 of July... s amcsi a prófáciákba...ming hol voggunk magyar ok magyar ok...ha nem Magyarországok = Jézus -Mennyországai, deee...
 Folytassuk... az ünnepi neppes... hangulatban... amcsi szülinapját, ami ecsetleg... na mégis ál? - terhess hess hess...na de U.K. -kéje, a ciss Jacab, meg ime a nagy Jáco, nem dáko?
 Vedük Barackot, aki tudjátok már a keccke lotty... lett, hogy nem, megmondani az igazadat, akkor ti is lottyooo...vagy, de ugy, ha én a világ -armi csuffa lennék, akkor meg merném mondani a csuffnak, csuff vagy?- ami nem elismerés és és sss... na csiff... kukker?
  Vegyünk 3 mor mondását: 1. - a felesége s családa fontosabb amcsinál, amiben egyetértek vele (na másodszor rá szavaztam, ugghogg...részemről...az első hogy van e. a feleségemnek férje, meg gyerekienk mama -papa, ez számit, mert a több jön magától mint...) 2. nincs olyan ország (country??? - teljesen más, meg itt a magyaroknak van egy ollan előre lövése...pu! - na nem tudtok lelőni, mert csak nekünk van mamuska meg aPuska meg örök édes gyerek-éink s testvéreink...teccetek érteni, mellesleg ha nézitek a foci világbajnoki mérkőzést...na most brazilba van vagy 20 - 50 millió árva csilko, na ha azokat meginditják JEWusa woowooo...ugyanis itt a 3.? .na még azt is, hogy Sey no to racizmus! - ami ollan irtó ostobaság meg ugganakkor ollan stobának kell lennünk...hogy TOTA ABCULLULTRAMACÓ ÖRDÖGGÖS TRÁGYA = PÉNZ ARANBORNYU BIKÁSODSIK...NINCS A TŐZSDE 18 000 EZER FELE, szóval az ami züdamcsiba van, vegyük kina kinja s india meg africa stbbb... na kell vakabbaknak lenni, na itt...még mindig a MAGYAR MAGCSALÁDOSOK: MINDEN EMBER EGYENLŐNEK SZÜLETETT = JÉZUS S ÉL!?- ezek megvannak őrjöngve...na frocsárázzam a tambulát....stobább...)
 3.: tárttt... karokkal várjuk a legjobbakat s azaz...gondoljatok csak bele...nem e minden eladó meg kiadó??? Welcom  Hotel Transillyvánia -ba baba? - na büdös halvány phingluk... az egész bagáZsia zzzz... 
 Na had vetissem előre...hogy csak egy kiut van, ami a FÉNYESEKKEL S FÉNYBIRODALMUNK ÖRÖK NAPJÉZUS -ORSZÁGAINKKAL X  MAGORSZÁGAINKKAL KALL... FELVENNI EGY AZ EGYBEN A KAPCSOLATOT...
 Innennnn...
 ...na ha kigyün a lépés, lesz lépes méz...ugyanis van e ebbül kumászka csuszka...van, de ahoz te kellenél, mig én elől...aha mert Hall llll...llámmm...Jézusunk hivó hanGOD...szava átitat... Te áldott sziv jövel...na csak ez a hozzá alkalmaccka mászka karma mázga...a falra vagy az égre van irva...

repcsepista Creative Commons License 2014.07.04 0 0 1097

Világ vége? - neee...inkább a sötötség s sötétitŐké?
   Miért ne ne nnn...ünnepeljük együtt... na két dáta: Junius 20? - Julius 4? - s közte? - 14 nappal s éjjel... ellenben, 1920 s 1776-ig, 144 év, 14 nappal s éjjel...hellen pinnyalatban 2014!? -tehát kb. 1000 -1200 földi év körülbelül, kellett hogy Magyarországainkat eltemessék... s mi volt a bününk?
 Vegyük jobban szemügyünkbe a Szabad Amcsik célkitüzését...ami ugyanaz lett volna? - mint a Körpatkómedence Központ Hun -Magyar -Testvéri Államok célkitüzése: amiképpen a Mennyekben ugy itt a Földön is...MennyeiMamaAtyánk Jézusotok a szivünkbe, Jézus ÖrökTestvéreink Magországok ugy az Egekben -Mennyekben LEGYEN  MEG, JÖJJÖN EL ORSZÁGLÁSA LÁSSA...holott csak EZ LEHET AZ EGYETLEN UT! - HA LENNE MÁS? LEUUT?- DE NINCS CSAK PUCK!!!
 Feltétlen a KÉT KIGYÓS JÓSLATOM...nos mikor amcsi is...ugyanaz lett mint a másik volt ZÁPKIGYÓ DE BOSSZU...ugyanis had emlitsem meg...
 Irja a Bib Lia, na monda, János 8.51. -aki hall, meg lát...ugya érdekes, mert a LÉLEK FÉNYEMBERNEK FEL KELL ÉBREDNIE...amit megpróbáltam...de itt nincs semmi hasonló...mert monduk...Na főleg a Mi is vagyunk? - ufok? -igen, mert minden amit Angyaloknak...na EGY SZEMPILLANTÁS ALATT ÁT TUDUNK VÁLTOZNI...na ezt nem irtam le, ott se...meg nagyon sok sokk mindent...
 Nem tudom hogy pontos e a film cime...The Cowboys s Aliens filmben közeleti meg...azt amit mi Turul Madárnak hivnunk, nos ebbe a filmben...mint madarak kapkodják fel az áldozataikat...s itt nem a film s tartalma a lényeg...hanem OLLAN CSODA GÉPEZET VESZ KÖRBE BENNÜNKET...NA PÖSZE HOGY ANGYALI GÉPEZETEK...ami itt elképzelni nem lehet...ami MIND ÉN VAGYOK, na itt az az Én... nos akik vonzódunk ARRA FFF...FÖL, AZOKNAK AZ A JÉZUS ÉNE VAGYON!!! -amit ha megtudtunk...na hogy akiket ZÁPPÁ TETTEK...meg akik tudatlanok, ugyanis AMIBE VEGYUK...amcsi??? -EGY DAM ÁLLATOK VÉRÉVEL MÜKÖDTETHETŐ DÖLGÖTT GÉPEZET, NA PÖSZ GÉN -HUSSAL IS, AMIT EGGÁLTALÁN NEM TITKOLNAK SŐTTT...A DÖGÖSÖK???
  Szóval...mikor JEWusa??? - nincsak...na tota SÖTÉTSÉGG MEG HAZUGSÁG...most vissza AKI HANGOMAT HALLJA...na most megint...ezt sem domboritottam ki a Mi is ufok vagyunk! - én azt mondom, hogy vagyunk? - s most előbb te létezel...Magyar magad magod MA GOD??? -HANGOD... na előbb hallás aztán a HANGOD GOD??? -BA VAN A KÉP!!! ILL. HANGOD MEGJELENTI A VILÁGOD GOD??? - GOD-BA AZ EMBERT GLOTT GATYÁBA... INGE, BOLHA AZ INGÉBE..
 Innennn...
 ...a két kigyó jóslat...na hogy kinek minek, mit mond a Bib Lia... na a zsidók müködtetették a ZÁP -MÁCSIK ÖZVEGYSZIKKAN SARKAN??? -KIGYÓT...AMI ŐKET FELFALTA...NA UGYANAZ VÁR AZ JEWusa ...NINCSAK SZÁJÁBA VAN...AZ EGÉSZ KIGYÓ BIGYÓS BOGYÓS BÉKA FAJZAT...NA AZ EGÉSZ TURHA... ami megint, megérteni...ugyanis EZ EGY... SPÓRA DE KOLOÁKA SZINT... NA MINDEHOGY LESZ EGY OLLAN TÜZVÉSZ...amit megint...kitrágyalunk... ha ha ha...
 Mondjunk egy ollat...GOD??? - AZ HANG, VAGY ZÖREJ, SISSEGÉS ÉS SSS...
 ISTEN ÁLD MEG A MAGYART...MEG MOST MAGUSA-t... AMI A MAGYAR OK JÉZUSA... hiz mindenki tudja hogy JÉZUS JÉZUS JÉZUS...meghellenik a PIROS FEHÉR PIROS FEHÉR... ÁSZLÓ AZ ÉGEN...TEHÁT HA TÉNLEG ÉGI...
 Na, ezeket már hallottuk...de amit most fogok sss...annak ugorjunk neki...ugri bugri...ami... csak... hogy NYILIK MEG AZ ÉG...ISMÉT...ismét eljó ismét eljő...JÉZUSUNK ORSZÁGLÁSA LÁSSA...ISMÉT EL JŐ!!!-NONA...HA ITT KELL KECCKE...AKKO MÉGIS HOGYAN...HOGY MIÉRT??? -MERT CSAK VAN VAN VVVVVV... szállank a darvak vak vak vak...

repcsepista Creative Commons License 2014.06.23 0 0 1096

MagyarOrszág = Mennyország!? - bennünk van, s Mennyországok ok, s hogy lehet nagyobb több vagy kissebb... kevesebb, ami ha vesszük, végre megismertük MERTÜK???-magunkat, fel tudjuk mérni mi az hogy NAGY? - ami rögtön... ha nagy akarsz lenni, te vagy a legkisebb...PLÖDAMUTATÓ MATATÓ MAGYAR (ÉGI-FÖLDI NEMZETCSALÁDA) TESTVÉR -szolga, deee...a Mi Jézusunknál kisebb nem lehecc ccc...
 Még otthon? - voltam mikor lehetett hallani hogy óriási rovásirásos ARANYLEMEZ - HALMAZT találtak a ruszkik, amin rajta az emberiség igaz története... amit akkor is hittem, meg most is, hogy valahol megvan...hogy irásos vagy más közlés forma, meg kell legyen az emberiség igaz története... deee...
 Na minDem HIT KRDS: s lehet hogy Jézus megjelenik azoknak, akik tőlle - belőle vannak, de lehetetlen azoknak, akik NEM HISZNEK BENNE...VAGY HITÜKET AMI GÉNSÉGI -VÉRSÉGI -VONAL IS, ELHAGYTÁK (MEGHALTAK NEM HALLANAK TÖBBET)SZÜLEIKET S IGAZ TESTVÉREIKET... VAGY HAGYTÁK ELVENNI...UGYIS HOGY AHOGY JÉZUS MEGHALT...AMI ABCULLAULTRA HAZUGSÁG, SŐT MINDEN ITTI???- MEG GYILKOS, NINDEN VAKER -CSELKEDET S SUGALAT S NE ATTÓL FÉLJETEK AKI A TESTET...HANEEE...NOS EZEK? - KIKGAZOK? - AZ IGAZI ÖNGYILKOSOK KOSOK???---AMI IGAZ E, HOGY VAK VEZETI A VILÁGTALANOKAT OK??? - ÜK ROBOTOKKÁ TOK???- VÁLTAK... AMI MINDEN ITT AZ... AZAZ NEMCSAK VAK HANEN MI NEM HALLUNK BENNETEK, DE HA VAKOK, S FILE MILLE...SÜKETEK SSSS... VAGY A PARAZITÁK MEGMÉTELYEZETTJEI- GAZDÁK DÁK? -ITT EGY COBÁK...(HOSTOK)
 Nagyon őszinte lesszek...hogy inkább ők közelitettek meg...na most az a réteg... irtam rólla, hogy a magyarokhoz huzó (nagy részük orosz zsidók, akiknak van, magyarországi családaik???)  zsidók... Akkor nem tudtam megkülümböztetni hogy ez ruszki, vagy ukrán, nekem mindegy volt...meg megvótam vakulva hogy... Körpetukrajnát...vagyis észak magyarrészünket akarom vissza...(területtel s vegyes lakossággal) mint most is...tehát ellenségnek éreztem őket is...akik közvetlen (komcsi bensőkör, tisztán beszélték a magyarnyelvet) Putin??? - meg Brezsnyó- Gorbacsó benső körökből szöktek meg... akik hihetelen részletesen ismerik azt hogy...hogy mi történt s történik a Vengriknál, na volt ollan aki Cszarmanek... gyerekkori pajtása... együtt nőttek fel...aki hamarosan eltünt...de ezek mind eltüntek rövid időn belül...(szerintem akik ténleg ismerték a benső kört, azokat ma is kiirtják)na most ha mégis...megkerestem ahol laktak... (aparmentüket) nagyon hideg s rideg volt... meg üvegszemüek akik ismerték őket...nem tudják... Hogy hogy kerültem... bekerültem pixissbe...na ezt jobb ha nem...de ollan körökbe...akik az otthoni események irányitói ma is!!!
 Hogy mik mi?- ténleg A SZABADSÁG (NAP) NÉPE...ugyanaakkor, oly rémületes ... HA MÉGIS KITUDÓDIK HOGY KIK A MAGYAROK, NA AZ LENNE E -VILÁG VÉG...ez nem hadoba, meg nagyitás, meg elfogultság...mert csak az hogy éltek a magyarok rögtön...maga az a társadalmi forma: testvériség...na ezért...pösze azért is...ha mindjárt az ingemért...
 Isten bárána breeee...
 u.i.  itt is leirtam, hogy azt a Jézust... akit én csak a lemezekről olvashattam...tehát ők tudtak rólla...sőt akkor EZT A JÉZUS -VALLÁST KELL HOGY MEGCSINÁLJUK...na irtam rólla...s mondom, mind mind...egy szállig eltüntek... na rögtön nagy...pénzre tettek szert...s a többiek be s lebuktatták őket, benne voltak mint magyar maffia...a hirekbe....
 ...mellesleg...cupasz hogy vannak akkori tisztán, magyarul érthetó irások... s Krammel a halálos ágyán: arra vigyázzatok, hogy  a magyarok sose tudják meg...hogy kik kkk...
 uuu..i. : volt szerencsém...azzal a komcsi csoporttal akik megalapozták s rögzitették magyarországon a komcsi uralmat...kapcsolatba jönni...s neveket tudok mondani, meg hogy NEM TITKOLT(NAK)AK SEMMIT, S AZ EGÉSZ VILÁGON AZ LESZ...NA MI?- LESSS...

Menroting Creative Commons License 2014.06.22 0 0 1095

Itt http://users.atw.hu/aranyszarvas/15-2011.html ezt írják erről:"„ felkapott hír” [8] [10], hogy: valaki a ’60-as (más változat szerint az ’50-es) években… a Kijevi Nemzeti Múzeumban… lázott és lejegyzett egy rovásos feliratot… az ott kiállított hun szíjvégről… a „hun Miatyánk” van lejegyezve… amely megfejtésére magyar rovásírás szakértő-nyelvészt kértek fel. … ez a szöveg a „hun Miatyánk”… amit eltitkoltak a közvélemény előtt… de aki azt ott látta és lejegyezte… és bár a lejegyzett rovásmásolatot nem kapta vissza… külföldre disszidálva is megőrizte ezt a fordítást… amit 2004-ben hazaküldött… és amely imát sokan hitelesnek hirdetnek…

 

Megjegyzés:

Nem található adat ’60-as évekbeli Kijevi Nemzeti Múzeumról, sem ilyen feliratú ottani szíjvégről. De a lejegyzett rovásokról és annak hazai (Nemzeti Múzeumi) lefordításától sem. Az eset tipikus példája a „valaki látta, de eltitkolják”, „valaki felfedezte, de elássák” című történeteknek."

 

Az a harmincvalahány évvel ezelőtti csoport neked erről az imáról beszélt ?

Előzmény: repcsepista (1094)
repcsepista Creative Commons License 2014.06.20 0 0 1094

Mi Mamánk Szüzmamánk, AtyaUrIsten Fiad Jézusunk -Tesvérünk, te jó Éggg...
 K.b. 30 + évvel ezelőtt... kapcsolatba kerültem az egyik Ukrán -származásu amcsi -csoporttal, akiktől amit most felrakok, egy az egyben szó volt.. s itt is irtam (nem tudom millen nickneveken, de mindenütt azonnal töröltek, a dögletes hogy a sártrágya komentárukat nem?) rólla. Akor még erős...na az ukránokat is oroszoztuk, akik ténleg több malomba őrülnek, az egyik akik MAGYAR OK VAGYUNK... nos ezek ma is nyiltan a Körpatkómedencéhez tartozunk, talán ezek az igazi ukránok, mig van akik oroszok, de szerintem az oroszok is ...a dnyeppek steppek puszták népei magyar fajtájuak, ami szigoru egynejüférjeük, na ezek a MÁRIÁS SZÜZANYÁS NÉPEK, tehát ennek kellene a GYUTÓ PONTUNKNAK LENNI...mig a nyelvezetünk... na ezt próbálták elsősorban, hogy a Körpatkós ukránok, többé -kevesbé megértik a magyar nyelvet...
 Amit most felrakok, erről is szó vala...na akkor én is kételkedtem...ma má má mama mama mmm...
 
Magyar Himnusz 

 Kr.u. 410-ből
Nagyon ajánlom ezt a kultúrkincsünket, mindenkinek meg kell ismerni,
 Ugye hogy hasonlít a  Miatyánk-hoz? Így már talán kitalálható, hogy kiknek volt érdekük titokban tartani a 410-ben keletkezett imádságot, mint ahogy őseink származását, nyelvét, hitét és Kárpát-medencei ősiségünket is.

- Tényleg nagyon szép .

  

URUNK ISTENÜNK

Kr.u.410-460 keletkezett. Hun ezüstveretes szíjvégen rovásírással írva: a Kijevi Nemzeti Múzeumban van. A kijevi múzeumban őrzött Hun övvereten, szíjvégen lévő rovásírásos ima gyönyörű. Nem tudom, hogy tudtok-e róla, hogy a szíjvégen talált rovásírásos szövegmegfejtésére Magyar rovásírás szakértőt-nyelvészt kértek fel!!! Előllünk, mégis mindenáron eltitkolták, amíg lehetett.

Istennek hála ma már nem lehet szinte semmit titokban tartani!!

Érdekesség, hogy az 1960-as évek elején szintén KIJEVBEN (amiről ma már tudjuk, hogy Árpád nagyapja, Álmos őse, ÜGYEK fejedelem, alapította, építette szabír-magyar-Várost, híres szabír kovácsiparával. Ott készültek a csodálatos Magyar szablyák. Régészeti feltárás során a Magyar hegyen találtak 9000 darab rovásírással teleírt pergamenpapírt tökéletes állapotban!!!!

A kutató régész Armatov  akadémikus az egészet elküldte futárral a Magyar Tudományos Akadémiának úgy gondolván, hogy mi vagyunk a megfejtésében illetékesek!!! Őt száműzték Szibériába!! A 9000 darab pergament pedig szőrén, szálán eltűnt!!! Mai napig semmit nem tudni róla!!

A finnugristák hallgatnak (vagy lapíttanak, mint az a bizonyos a fűben). Ma már kideríthetetlen, hogy megsemmisítették, vagy csak  eltüntették, nem tudni. Talán, kinek, illetve kiknek állt az érdekében???? Óriási, pótolhatatlan veszteség, mert minden bizonnyal, hatalmas és teljesen autentikus információs tömeg állna rendelkezésünkre.

A HAZATÉRÉS vagy HON előllünk?

Visszatérve az imához: gyönyörű!!! Nemhiába, mondták a GÖRÖGÖK, hogy a szkíták- hunok - magyarok tudnak a legszebben imádkozni ISTENÜKHÖZ!!!!

 

URUNK ISTENÜNK

BENNÜNK VAN ORSZÁGOD.

ELŐTTÜNK SZENT NEVED,

TÖRVÉNY AKARATOD.

 

MINDEN NAPUNK GONDJÁT,

MAGADON VISELED.

BŰNEINKET, MINT MÁSNAK,

NEKÜNK ELENGEDED.

 

TE KEZED  VEZET

KÍSÉRTÉSEKEN ÁT, S

LEFEJTED RÓLUNK

GONOSZ JÁRMÁT.

 

TIÉD A NAGYVILÁG

ÖSSZES HATALMA, ÜDVE,

MINDÖRÖKTŐL KEZDVE,

LEGYEN MINDÖRÖKRE

 

 

 

     Küldjétek tovább, ismerjék meg minél többen!

       Légy szíves feltétlenül küldd tovább.


 
...sietta pitta...a csodálatos magyar nyelv -tópikból törölve vagyok, de monduk DUK, drukkoljatok jatata jatata....Magyarország ollyan NAGY lett, mint soha... szóval ide is illik...
 Hun Garika Hungar Riát most kéri most kéri most kéri...kikhez ment a levele...

repcsepista Creative Commons License 2014.06.20 0 0 1093

Há há há ...háboruk hirei s végtelenjeee... djeee...veletek vagyok e -világ? -végezetéig, tehát mi sose halunk meg...de a halál eleve hellre...
 Nagyon röviden, mert mindent valóban meg lehet tudni, csak mjoccst kibeszélni...amit ma is ugy...hogy HA AZ IGAZADAT MEGMONDOD...nem, de vahallogy ugy...ha nekem is ATOMANERSZENÁM...DE VIDA, MERT A KÉMIKULLA LÖTTYÖK MINDENNÉL BORZALMASABBAK...nos ha vahallol...monduk ARRA VAN AZ ATOMARSZENA...vagg monduk...kis nyüveket...   bitta láttátok azokat a filmeket, mikor meggombázzák azt a területeket...ahol beindult...ROTTY!
 Ime az álláspontom...ha nem lett volna egy király se, meg királyságok, sem ollan...talán a mai -krományok...rosszabbak mint minden ezelőtti rendszerek...csak vagyük a népek eladósodása meg...tota népvándorlást akarnak...TEHÁT AZ ELSŐ WALLAGHÁBORUVAL...nézzük, van vége???
 Na feltétlen le kell számolniuk...mindenütt AHOL EGYNEJÜFÉRJÜ HUN HONOS MAGCSALÁDOSOK MÉG...NA HUZZUK...A BELÜNKET MÉG NEM EGÉSZEN, DEEE...
 Nincsak, ha azt merném irni, hogy IZRÁEL MEGÉRKEZÉSÉVEL ...na ezentul...csak ar meg adók...ime a PÁS -SÁP PATKÁNYSINROMA KEZDŐDE A BIG BUMMM...AZTÁN pum pumm ppp...na monduk... ennek a vége...tota CANIBALIZMA ZANBIZOOO...vegyük csak a bl. (biblos papiros) na nekem bárány szivem lelkem van...mnindenki tudja, de ISTEN (csak jó Isten van, aki mindenkinek akinek van léte, az örök lét, de éle...???)  SZERETETÉVEL JÓSÁGÁVAL VISSZA ÉLNI...???
 Ma csak arról...szerintem az utolsó bengáli benszülött gyerek is, ember...na most hallottam hogy JEWusa mit adott az emberiségnek: EGYENLŐSÉG S BŐSÉG MEG TUSKA...értem, mindennap érkezik 30 -70 ezer gyerek, na mi azt...hatalmas duskák, ugy kaja mint ruha, megjöttek az golden csilkok, vahhallára rrr...(U.S.A. EGY NAPIG, SAJNÁLOM AZOKAT, AKIK HITTEK DEEE.. ez megint érdekes, mert szövetség az lourdögökkel, nincsak habsburg Czözép Turopna CCirája...ROMA 6 lábra álla, a nap cszara...beragyogyta volna... látodd a vallagomba... szegén Szabadság hőcc hőcc catona...nincsak U.S.A. - tota Éhen az U.K. ((izráel szeme fénye...őre, kis szarv jewU.K. a világ béke őre...)) na ezeket elégits ki...)
 SZóval csak arról...monduk az izráeli zsidóknak???- ((nincs, a zsidók nem mennek izráelba...???)) is borzalom lehet...DEEE...amit leirtam nektek...akkor FÖLD MAMA: HA NEM HAGYJÁK ABBA AZ KÉJGYILKOS GENOZÁDEREZÉSÉT AZOKNAK A SZERENCSÉTLENNEKNEK...???-nagyon de nagyon rossz vége lehet...na deee...a két Georga... egyenest TERMŐ DE GERMO ATOMHÁBORUKAT AKARNAK... nincsak könnebb a tevének átmenni a tüzön, mint a vizen??? -nincsak ezek irtózatos (egy %ka az egy %nak, amit megint mert a PÉNZGYÁRAK S PÉNZ CONTROLLA...nincsak mi lett abból hogy a MAGYAROK??? - KIK AZOK, MINDEN BELÉPŐVEL BEFEKETETŐKKEL 51 % KALL, MI VAGYUNK AZ URAK...amit vissza...ők mindig mindenket együtt SZÁMOK??? - ki tudnak (számolni) vásárolni...ami már minden PÉNZSZAGÉRTŐ SZAGA FELETT...???) vagyonra tettek szert...mikor szerintem, mindenkinek ugyanaz az az óra bére kellene legyen...eltudod képzelni??? - nos akkor is meg lenne...zerintem mindenki gazdag lenne...miért ne lehetne??? - Szóval... na előbb utóbb addig jár a korso a kutba... ??? -kut, bitta?
 Ha vissza emlékeztek...IZRÁEL IS...ÉRINTVE LESZ...de mikor a FELE ...AKKOR VALAKI FELÉBRESZTE VALA!!!
 Előtte...az egész arab tengert le akrnák gyilkolni...közelebb...kigyilkolni... na majdnem...
 Isten báránya beeee...

repcsepista Creative Commons License 2014.06.15 0 0 1092

Izráel überáll de áll? - toppok toppa frófétia ti te s ük? -ülsz vagy halsss... halas sto sto stppp...stongóla sól a ca ca ccc...
 Zóval s sóval de pétisó?
 Pont most néztem meg... Izráel Now News... T.V. -adójukat, s amit szeretnék egy pár szóba...de most GYÜLÖLKÖDÖL te ttt...Eszter tUróTina...
 Na az egész Jézus -Töténetek mondanivalója...NINCSAK, KÖZVETLEN FOCELLÁDAL vegyél FÉNYT,  SZENT LELKET... na Ő... csak ha...hallod szavam, már ez a FOLYAMT beindult bennünk..nos ezért irok, de közbe egy pár szót...
  Igen igen...a begyükbe van az Ister tUrótina tintások... s ime akit meginterjuholtak DR. - igy van nagy DR. Efraim Zuroff...aki a Jerusalemi Weisenthal Center főnöke, vagy valakije... na először is, IZRÁEL FENMARADÁSA MEG VÉDELME... 2.: Jerusalom Jézusosok inváziója...JerUSA -ÁLLAM JÉZUSTALANITÁSA... mondtam, hogy JERUSA -ÁLLAM...NA Világ Cciályi Központ FőVárosa lenne... s ez nekem nem mond semmit, mert ez megvalósithattalan, mert sem elméletileg, se hitbelileg ez ELEVE ÖNAmitaMEGHASITÓ OLLAN ŐRÜLTSÉG...ami nem volt? -ha nem volt, lesss... na ezzel rögtön...vannak KIIRTANDÓ NÉPEK, LÁSD A ISZTER...ez érdekes, mert ténleg a nyemecek meg magyarok FOLYAMai LENNE ISTER FOLYO...nona azok akik...lásd...a palesztino gyerkeknek azt tanitják, ugganis MINDENÜTT AKIK NEM ANTI SEMMI??? -SICCC...na 150 ország s népból...kimondottan csak ANYAGI ELŐNY OKOKBÓL... na engemet kioktatt egy tanár mikor kijöttem...ha biztos állás akarsz...akkor mondjad hogy jewis vagy...vagy judejo christijány...na kérleg szépen mindenkit...monduk milliókat vágtak be tUroTinaba...ja tina nina, hogy Izráelba vándoroljanak ki...meg ázsia ...itt most Manna sss...törzset megtalálták...nekik eddig nem jutott manna...na most több millcsi ázsiait... a sivatagba menetelnek...az Igérce földe...
 jah, a palesztin meg a több arab oskolákba: az izráel überálless...Izráel jó, na Izráel? - csak Palesztini...millen tini...van, vagy...
 Szóval Isterturopina emlegetése... nincsak 3/4 - de már földünknek...mint palszTina krinna cica...s emlékezz...Satalina: ungry bugry krds? - vagon krds??? - nos hol itt a cica...
 Telaviva VIZGYÁR...6 seka (60 cent) semmi...képzeld el...na most nem véletlen...semmi? - holott... vicca hogy NAPCELLA...s ha mégis pszkálkodunk...vissza a termézetbe...tejjel mézzel folyók...Canna tele mézzel vajjal turó...na tUroTina puszi...
 1970 -kora 70 -ben érkeztem amcsiba...na nem most, letty amcsi tota zsizsi kézen...figyld csk...AZ Ő TRILLIOMOSAIK...NA MINDEN PÉNZGYÁR S MINDEN PÉNZ CONTROLLA...KÉRDEM KI NEM TÁMOGATNÁ...IZRÁELT...AMI ÖRÖK HARAG...nincsak szegény magyar catonaság...te voltál katona, na monduk én a szovjet megszállás alatt...vot választásod...hogy te izráeli katona vagy??? ...aztán NESZE NEKETEK JUH - BÁRÁN - BIRKÁK...MEGBOCSÁJTÁS...VAJJON MIÉRT NEM LEHET MEGBOCSÁTANI...MEG MONDUK...MIÉRT NEM LEHET MINDENKI NAPFOTONACELLÁS...AHA AHA AAA...RÁLÉPTÉL A KIGYÓ FARKA...
 Fidelem, ami mi vssza...a NAPBA DE NAPOK NAP OK NAPJA JÉZUSUNKHOOOO...
 Gyermekek jöjjetek, Jézusunkhoz...szószerint a Napba... s most te szavadra - akaratodra...minden ami jó neked...azonnal megjelenik a tied...Jó Jézus...???
 Na, nem haraggal... sem nem tobb vissza kő? - hanem mi is vagyunk???
 Érted, te te te...büccke kozák, értem???
 ...Isten barma buuu...na hadd tegyem hoccá...nállunk...ollan hogy TE MEGNYEKKENHECC...ez az az LOWrrr Horrr...DÖg, ami ha közzénk valakikba beleesettt... MEKK NEKKK NNEM NYEKKENHECC MEKKK... mert akikket megvettek, az állásukkal jácc...ki a Jáccobbb...
 Na, MüTuca Tina?- nekem??? - nem megoldás...sajna...s ez ha akárki lennél...szemedbe megmondánám deee...szem, szemetek???

repcsepista Creative Commons License 2014.06.12 0 0 1091

Melódi damu, dombooo...Notredamus gatyába táncol tánci tánci...most kezdődik a most keccke... vele keccke a tánc...
 Van 5 percem számunkra, akik akarJuk tudni, mi fán fityil a rigó, ha diófa... na millen kemén a dió héja héj héj hajja...
 Okvetlen valamitykét...vegyük hogy vannak nagyon jó régi vágásu magyar bácsik, aki...na hallod mi törént, na nagyon jó amarikaiak...mondjuk...ezek szülei értelmiségek meg csendőrség s rendőr? - na mondom...AMCSINAK NINCS ARMYJA...az ami most van az VILÁGARMI...na amit U.N. (egyesült nemzetek) azok  NEMZETEK FELETTI COORPARÁCIOK CZION ON ON NNN...ZSOLDOS HADSEREGEI... s semmi köze a népekhez s országokhoz... DE MOST MINDEN KÖLTSÉGET MEG TERHET...MIG AZ Ő...ITT A VILÁG TOP S NNAK IS VAN TOPJA...NA HA 1 % RENDELKEZIK ANNYIVAL, MINT A 7 BILLCSI...7.1/2 BILCSI...ANNAK IS AZ 1 % KAKA, MINT 99.999...tehát nem amerika népei érdeke...sem az amit KUROMÁN OK...sem az összes föld országai népei érdeke... AMI RÖGTÖN...VÉGE...MERT TE AMERICA ELLENSÉGE VAGY...ami nem ugy jön ki...hanem mikor többségben zsidók jönnek össze magyar ügyeket traccsolni, udvariasan...elpárolognak...ha látják hogy nem vagy balek, vagy Éhen a Ciráll de Daidu Cirályi Tronon maga Mogen David..Na itt...ha a régi vágásu HORTISTA magyar embereknek...NE ÉHEN A CIRÁLY...NEKED VÉGED VAN, ELŐTTÜK, TE MAGYAR ELLENSÉGE VAGY! - ha most amcsinek nincs, nem lehet ellensége...amcsi ellen vagy... Ujabban a kisebbségek lépnek fel...ÉHEN A CIRÁLY...amit ollanira tulzásba visznek...hogy... hajja hajja...monduk csak egy ollan, hogy azért a Magyar ok...rögtön távoznod kell...ha Magyar? - ma már éhen a Cirály más összejövetel ninnn...
 Amit kiemelek...egyetlen egy helli vagy nagyobb kiterjedésü háboruk...na végeredményben...ha veszük...eddig csak...Halmágyi Pitre, Halmágyi Pál, a szekér rudja...egenest a szakadékba???- lefetye áll...
 Nincsak, minden nagyitás nélkül...JEWusa katonaságra kiadás 55 -65 + is lehet, 1 amcsi dolcsibul buuu...
 Mellesleg akik fegyver exportállók...a csehek tota izráel tartománya...mert nagy koncokat kaptak... s ollan hogy ellenseggek???
 Na, összeolvasztani minden tömeggyilkos fegyvert...aztán aki csak kezet emelt is...bántólag a másikra...ZERINTEM AZONNAL DYSNILANDOZNI...
 Dizniland Diznialnd te csodás...hozzá teném, ha az illető 18 éves életkorán tul vagyon...de minden a nevelés és és sss...még hozzá...aki elvált vagy házasság előtt s kivül szexxx...szexxteleniteni...!!! - ember??? - tudja hol a határ...???
 Isten barma buuu...
 ...fidelem, olan dolgokba van részem...hogy nekem nem kell KRISTÁLYGÖMBBE okkuláréznom...hanem itt rögtön azonnal, itt van az igazi háttér, héttér? - világ ok...igen ez csak... ez minden? - minden látszat... látomás látom más???- tota más más kozmás, ne lásss...

repcsepista Creative Commons License 2014.06.12 0 0 1090

Hogy mi lesz? - mi? - lesss...
 Hogy miért születtünk tök sötétséggbe??? -megpróbálom nektek is...felhivni  RÁ? - a figyelmeteket...hisz ha valaki lát...
 Abcullaultra akarom tudni PONTOSAN DE HALAL??? - NA AZ PONTOS? -fontos... s kérdelek, te nem félsz a haláltól, s mit gondoksz, mi az hogy HALL ÁLL TO? -S TOKck?  Szóval...ahogy éreztem magama... ez vissza kora gyerekkoromba...sőtt...minden gondolat ami fel öklök -öklöndözök...nagyrésze...mi a fene, már réges régen gondoltam...elméláztam rólla...aztán ez még otthon vot, vőt? - az is dögletes, még csak egyszer vótam otthon, 2OOO - ben, borzalmas volt, visszajöttek a ROHAMAIM, már hatalmas három megüött...mikor felszálltam ---már nincs meg...mert azzal repültem haza...na most nézzétek mit változot ez a rohadás x rohászat, csak azt lehet...ha mégis ellenkezel...hát azonnal...elkapott a gépszij? - na mit gondoltok, hogy a tokok, mért hullanak mint a legyek, ne legyek?
 Na, had fellezem be, amibe most is vagyok...ha nem ÁLMODNÉK...akkor ennyit se mernék nyekergni...de már ennyiért is...nincsak a születésem pillanata...meg akarnak ölni...amire rálökök egy nagy szennyes lapáttal..láttál már igazi szenes lipit -lapát...ITT HIHETELEN GENETIKAI KAKÁZÁS AZ EGEKBE MOST RÖGTÖN OLLAN FOLYAMATBAN...MINT SSS...na de a Bib Lia, eccem acxta cepp kcc cádd...mincsak JÉZUS??? - NA AZ A LELKÜNK, VAGY LELKÜNK SZELLEM - TESTE ANNAK... nincsak, na érj hozzám...ami ha igen puckt? - hogy a tested csak...jah jah...nem bitta, mert ájj! váidá! lőttek, de itt ha nem hallga...nincsak, mindenhonnan kirugtak...na itt...ha van egy aki itt a kezem nem disznóláb..na most az KAPCSOLAT MEG LÁNCZOLAT...nincsak itt nem érvényes, fényesebb a láncnál  a kard...de gyorsan, mert megint tenni kell... tutod lejárt a parkirozo óra... közben coffi szünetben vagyok...de semmi baj...hanem...NA AZT AKAROM KIBONTAKOZZ VAGY VICCA KOZZ...LEKOZMÁLTÁL...na az se maradt, ha ahoz a LÉLEK FÉNYE SZELLEMTESTÜNK...azért a szent ostort...na villám...nincsak egy veszettpatkán közzénk akarnak hogy... mi is cincogunk...nem hanem eee... mieee...aztán puck, figyeljél...MI HA NEM BÁNTUNK TÉGED...??? - NA MOST JÖNNE... NE BÁNTCSATOK NE NE NEEE...NEM MEGMONDTAM ELŐRE...deee...kinek minek bsss...
 Na ténleg... momduk...MAGAM ELŐTT JÁROK UGY, HOGY MINDENHOGY JÓL JÁROK...értitek mit akartam mondani...DE MOST VBALÓBAN, MOST IS OLLAN VAGYOK, BE VAN KÖTVE A SZEMÜNK, HA CSALNUNK ...JUHUHUHUHUUUU...de zabola szába...szájkosár vagy tele bagóval...
 Látni látni látni ...akarok akarok kakara makara...
 Isten birka breee...
 ...monduk, ténleg minden megvan irva...??? ---vagy mint Josi a moziba...

repcsepista Creative Commons License 2014.06.11 0 0 1089

Szija szijajajajajjj... egy kis profán -próféczia szijja de szivatás... sose árt...
 EstaBili menta tea -partik... a bili kiborult, letört a file...
 Amit szeretnék...hogy MEGNUGTASSAK MINDENKIT HOGY NEM VAGYOK EGYEDÜL, S NEM VAGYOK ELLENED MEG SENKI SEMMI BICSKA DEEE...KUBACKA?
 Ha vesszük a prófécziákat s profán próféta staféta botosokat...ha megmondták volna az igazugat (magyaurok -kutya uguuu...) gatta, nincs gatya? - s inge...ne ráment, nemcsak az inge...bolha az ingébe ige de bige...s a gata tele...
 Veszek egy Bib Lia ige bige bibi...bibikeee... Lia bibis vala...VAK VEZETI A VILÁGTALAN OK??? -RÖGTÖN MINDEN KÖZÖSEN TERMELT JAVAK EGYENLŐ SZÉT -OSZTÁSA...na most vannak termelők, akik teremtők, az igazi tőkések, meg vannak akik... APÁTSÁGOKAT S AZZAL ANYÁTLANSÁGOT  HOZTAK LÉTRE... AZAZ ÉLŐSDIKET AZAZ PARA ZIZIK??? - s rögtön...
 Na most... ki tettem magan annak... rögtön minden ami e -világi ointézmény... HIEROGGRAFICA x HIEERARCHIÉNAI SZAGA CCC.. Óh ommbre... cipelle cipelye meg gerincze kificamodva...jött a divatva, s itt nem a valóságos nemiszervek használatáról beszélek, hanem ami Jozsa báchi: a nagy baj, hogy az emberiség gerince csipőból (cipő) kificamodott, vannak JÓ MÓDUK, MEG JOBB...na itt megint Jobb Magyarrr..jövendőt? -Dózsa népei... próféta bot...Mózé bota kigyó lett, megette a Fáraó varázslók kjigyóit, mert azoknak csak vessző (vesztő tőke) van a kezükbe...nem bot? BÓT??? -aztán gyün a 7 kövér ökör -bika??? - tanulj tinó, ökör lehet belőled...
 Na amit esta pesta billizni akarok... A JAVAK IGAZSÁGOS ELOSZTÁSA...NEM TESZ... HOGY HISZEK BENNED... SEM NÁCIVÁ, SEM ATAISTA KOMCSIVÁ...HANEM CSAK BESZÉLGETÜNK CSIPEGE CSIBEGE ...MILLEN S HÁNY DUCC VAN A HÁTÁN...cipelli
 Ime a hellzet... 90 %kaka az emberiségnek... abba hisz, A JAVAK IGAZSÁGOS MEGOSZTÁSA...na most a 666... aki megjönne...AZ ELŐBB MINDEN NEMZET TALLPRA!!! - amit lehetett hallani...ha Jitler ki tudott volna ugrani...na nézzük ugy a keleti krdst mint nugat...a JAVAK IGAZSÁGTALAN ELOSZTÁSA...na most ezzel kezdőttött az EMBERISEG TRAGÉDIÁI...egyet biztosan tudok mondani...hOGY ezt...A KIUT CSAK A MI PETÓFINK, AKI AZ ÉKKES ÉG...A SEGITSÉG CSAK FENTRŐL JÖHET HU HUU HUUU... MAJD HA A NAP VILÁGA VILLOG MINDEN SZEMBE SZEMBESÜL...MINT DÓZSA HUSA A TRON ON ON NNN... KÜLDÖTTE...MINDANZOKKAL...NÉZZÜK CSAK A MAGYAR OK JÉZUSA...OKVETLEN A MAGYAROK TESTVÉRI KÖZÖSSÉGEKBEN...NA MOST ITT IRTÓZATOS SZIGORU ERKÖLCSÖK KÖZTE A NEMI ERKÖLCS BETARTÁSA AMIT CSAK A BETEGSÉG...NA MOST A BETEGSÉGEK ÁLTALI NYOMOR - AMI ELŐBB SZELLEMI...LÁSD AKIK MA IS ERŐSZAKKAL S FEGYVERREL TERTITIK... ÁT...A HELLI LAKOSSÁG KIIRTÁSÁVAL... NA TÉRITENEK...VAGGIS MAI SlEnGGEL: PEACE (PIECE???) IN THE MIDLEE EAST???
 Isten barma...van az Istennek barma??? -buuu...
 u.i. mi csak a halálinkat kereshetNUK, na nektek... is  van nukitok...mukik, nuki puki...pu, teli a gata...

repcsepista Creative Commons License 2014.06.08 0 0 1088

Emléküket is törölni... s miért? - hogyan? - miben mutatkozik, amit lehet látni? - vagy nem szabad látni, ha beszélni nem? -álmodni, jah tartsd meg magadnak... na ez az, amit NEM tudsz, mert igy is, meg ugyis bugyis? - na pösze hogy bugris paraszt stbb...deee...
 Amit el akarok oszlatni...hogy bárki ellen s bármi ellen lennék...nos ime a hellzet...
 Monduk... nemtudom mennyire vonatkozik az hogy... ha most Im Nagy Isten...s kérdem van Kis Isten, mert a MagyarÉdeanyanyelvünk vezet bennünket, benne engemet...had irjam le...előbb IRTÓRA JÉZUSt OKOLTAM MINDEN BAJOMÉRT...nem kell hogy családom akik HUNGARISTÁK... de nem azok akiket ma hungaristának...felteszem erre is krdst. most ki kit csufol-csufolódik...ugyanis a MAGYAR TESTVÉREI KÖZÖSSÉG...ha hungarista...akkor TOTA JÉZUS LÉTÜ -SZEMÜ ÉLE A LÉTÜNKNEK AZ A JÉZUS KÖVETÉS, AKIT NEM HUSBAN ELŐSZÖR HANEM LÉLEKBEN...NA ABBA SEM, HANEM SZELLEMBEN... MERT AZOK VAGYUNK ELŐSZÖR...na itt vissza kell menni a Santa István a magyar ok királya...amihez megint kell hogy belétek nyuljak nem allá áhhh... hogy MINDEN BENNÜNK VAN, S RAJTUNK KIVÜL MI VAN??? -vissza...ha A NAP S FÉNYE VAGYUNK, na monduk cikrálya RÁja, na monduk az sss...hanem a cikra helle...igen igen én az vagyok... s várom a Villám...hogy csapna belém...nem az Isten nilla ha? -na de vártam...k.b. 49 éves koormig, kerestem egy ollan magyar...csak szimpla magyar...hogy közösség??? - azt szerintem NEM engedik meg az Uj Magyar ok??? - Santa Isvánosok...amit akarnék hogy...na egy dckurva plöda deee...
 Tegyük fff...hogy az U.S.A. NINCS TÖBBET, HANEM NEM AZÉRT MONDOM, HOGY HARAGUDNÉK VAGY LETENNÉM A ZSIDÓSÁGOT...AMI ABCULLAULTRA A VILÁGKIRÁLYSÁG NYÁLBA ÜTÉSE...amit tegnapra kivülről belülről... megvizsgáltam...ami ollan, hogy abcullaultra mindenki tudatosan örökre vak, ami...na ha figyelitek...nekem MINDEN AMIT ESZEK S ISZOK MEG HALLOK...ABCULLAULTRA MINDEN KÁBITÁS X KÁBITÓSZER...az egész emberiség 1 percet nem birnak ki T.V. VAGY MINDEN DE MINDEN EROTIKA...NINCSAK A SZEXXUÁLLAT ÉRZÉS ÖSZTÖN...NA DÖGLETES...MERT AZT HINNÜK HOGY IDŐVEL, MIKOR AZ ILLETŐ MÁR NEM NAGYON BIRJA TÜDŐVEL...ÖREG KORÁRA MEGJÖNNE AZ ESZE...DE NEM, HANEM PONT ELLEN LENKE A LEGYEZŐVEL...
 Innennn...
 ...amit akarnék...de csak ugy, meg azoknak, akik HINNI AKARNAK HOGY VAN TÖBB IS...NA VAN, CSAK AZT NEM EZ A VEZETŐSÉG...MÁRPEDIGLEN...csak bellekezdtem...nos ez az egész...ugy van megszerelve...hogy HA NEM VESZEM TUDOMÁSUL, NEM TUDOM, HA NEM TUDOM NEM LÁTOM, HA NEM LÁTOM...???
 Ha valaki...csa ezt eddig elolvasta...köszönje meg, mert megtantitta valaki magyar rull...van ollan, vonalzó meg nyálazó ö öö ööö...
 ...FIDELEM, AMIT IROK S MONDOK, AZ HOGY NE ÖLJ GONDOLATBAN SEM, NE PARÁZNÁLKODJ...na hogy vannak ollan zsidó fogadalmak...hogy menekül...momndjuk a NŐ maga a gondolata is...birizgálja...de az az a a a... vagy most innen át a másik véglet...na olla ARANY KÖZÉPUT??? NIN!!!
 na, értitek? - három!!! az sss...hanem 6ra várom a Nemzetinél...
 ...TUDOM HOGY KI ÁLL A RUDAM...MERT MOST IS AZT MONDOM. ITT MINDEN ÁLDOZAT...AZAZ ELEVE DÖGLÖTT...LŐTTEK, AKKOR IS HA ZSIDÓ HITÜ VAGY VALLÁSU AZ ILLETŐ...IRJAM HOGY MAGYAR HITÜ..menjetek vissza...egg gizs gülümbü van, A MAGYAR JÉZUS NEM HUSA MEG VÉR...HANEEE... NA AKIKNAK A HUSA MEG VÉRE...AZ BIZON ZAMBI X CANIBA X VAM PIROOO...PIROS PIRO PIROS...
 GÁZ!? -VAN?

Menroting Creative Commons License 2014.06.06 0 0 1087

Akik nyélbe ütötték nem lehettek nyélbe valóak...

Előzmény: repcsepista (1086)
repcsepista Creative Commons License 2014.06.05 0 0 1086

A Nagy a gyagyagyaaa...Özvegykanszuka - Sárkánykigyó a farkát csóvájajajajjj...
 Izsákson + Jakabbson Egykéz...vagy láb... HAS? - U.K. WILÁG BIRODALOM EGY MINT A LÓNAK...egyedül maradt EGY SZÁL KIGYÓJA... a farkába hapara vala ha ha hja? - ugganés és és sss...
 Röviden, LÁTTAM KÉT ÓRIÁS SÁRKÁNYKIGYÓT...na ha tudjátok ki vagyok? - ki vagy, s nem több mint kevesebb te s ti? - akarom tudni miez, miért s hogyan hozták ezt létre... s itt nem kell hogy...amit én megláthatok... azt mindenki, nem kell hozzá...pápaszem?
 A két ÓRIÁS KIGYÓT...A ZSIDÓK HOZTÁK LÉTRE, JOBBAN MONDVA AKIK IZRÁELt NYÁLBA ÜTÖTTÉK...NOS...vida! piha! -csücc...mert TOTA...NA AMIRŐL MEN A DUMA... NA IGAZIBÓL AZ U.K. = EGYESÜLT SÜLT? - CIRÁLYOK CIRÁLYSÁGA...HOGY MINDEN HÜ ZSIDÓ VÉGÜL EGY EGY EGY...CIRÁLY LETT...AZT NEKIK KELL TUDNI...mig nincs semmi ellenszenv se...mert AKIK JÉZUS ÉL!!! --itt hagyjuk ki hogy mit hazudoznak össze...hogy mit tettek vele...mert ha ténleg annyival meg lehetne oldani, hogy JÉZUS SZABADOK VAGYUNK...de pont JÉZUS ÉL!!! - CSAK A MAGYAR OK = JÉZUS OK ÉLLEL...AZAZ OLLAN HOGY HALÁL NINCS, HA LENNE...??? - NA MOST ÉN JÉZUSUNK EGYIK LEGKITTYEBB PORBAFINGÓ INGÓ BINGÓ KIS SZOLGA, DRÁGA JÉZUSUNK, HAD SZOLGÁLJAK CSAK NEKED...MERT ABBA PILLANATBAN...NEM LÁTSZ HALÁLT SOHA TÖBBÉ ÖRÖKKÉ...AMIT ELSŐKÉZBŐL MOMDOK NEKTEK...AMI GONDOLHATOD VAGY TIZHATOD...HUSZ HATOD...HAT A KIGYÓ BIGYÓ BOGYÓ...NA HAT AZ ALMA...MILLEN JÓ, A SZAGA...
 Szóval...jóval előtte...AZ EGYIK KIGYÓ...JÖNNEK LE AZ ÉGBŐL...AZTÁN SZÉTSZDIK...AMI MEGTÖRTÉNT...AZOK AKIK IZRÁELT NYÁLBA ÜTÖTTÉK...AZOK ÜZEMELTETTÉK, MAJD MENEKÜLNIÜK...HOGY TÉNLEGESEN...LÁTHATÓAN...AZ MÉG NEM SÜLT KI...DE MONDUK A SZUKA JÉRCE VERES BOLSEDŐ KIGYÓNAK... BE FFF...INGOTT...NINCS!!!
 Nona... A MÁSIK A JEWusa lenne...ami TOTA ANGLÓ SZAXXON S IZRÁEL HÜ...NA Izsák...s son, azaz leszármazottai az Angló meg a többi szaxxonok... s EZEK KEZÉBEN A ZSIDÓSÁG ROKONSÁG -SÓGORSÁG MEG AKIK DRÁGA PÉNZEN MEGVÁSÁROLTATTAK...NA EZEK KEZÉBEN MINDEN EZEN A FFF ÖLD VASSÁRGOLLÓBISON... na hogy rövidre...az U.K. -ami nemcsak látható KING = GOD...HANEM KELL LENNI EGY ALIEN - AZAZ HA KIGYÓ AZ ÁBRA...AKKOR KÉTSÉGTELEN EGY HÜLLŐ FAJ VAN EZEK FELLETTT... AMI ITT VAN...vida! -piha! -csüccc...PONTOSAN AKARJUK TUDNI. MI EZ, MIÉRT, S HOGYAN HOZTÁK LÉTRE...AKIK EZT LÉTRE HOZTÁK...
 Na csak tessetek figyelni...mert abcullaultra ugy történik, ahogy leirtem...de nem irtam soha le...részletesen...
  Ha figyelitek...KÉT LEHETŐSÉG VAN...NINCS HARMADIK DIK!!! - VAGY TOTA EGY THERMÓ DE GERMÓ ATOMÁBORU SOROZAT...ha a JEWusa...meg Russa...nem szedig szét... A NAGY KIGYÓT...amit abca ultra...ugyanazok müködtetnek mint akik a NAGY VERES VÉRES SZEMÜ...SZUKAKIGYÓ??? - KANKIGYÓ, PÁRJÁJÁJÁJÁJJJ...AZAZ AKIK IZRÁELT...NYÁLBA ÜTÖTTÉK ÜTÖTTÉK ÜTÜ ÜTÜ...
 Amit én mondok, minden MEGSZÁLLÓ CSAPATOKAT...MINDENHONNAN KIVONNI...HA NEM...AZOKNAK LŐTTEK... aztán csak nyugi...mert rögtön azonnal nehogy LÉT SZIVONAL...HANEM MOST MEGNYILT A MENNY NEKÜNK...
 Isten birka...mindent kibirrr...még beee...

repcsepista Creative Commons License 2014.05.27 0 0 1085

Május van Májusfa? - mindenki nagyon szerelmes...
 Két dolog, most volt itt amcsiba a megemlékezés ünnepnapja ( memori day) am mii abcullaultra...ki lett tekerve tövibe...mert AMCSI TÖBBET NEM HÁBORUZIK...mellesleg az hogy TESTVÉRHÁBORU...minden háboru a kezdetüktő fogva... na kezdettüktől fogva NEM igy vala... szóval, sss...tettel...
 Monduk...kétsegtelen ha lenne AZ A MAGYAR MAG -JÉZUS - TESTVÉRI - MENNYEI - FÖLDI TESTVÉRI -SZÖVETSÉG...na csak EZ VAN!!! -amit a KIVÁLASZTOTÁK HIVANK Ó -SZÖVETSÉG MINT UJ -SZÖVETSÉG...AZ EMBERT NEM ISMER...NA MOST ISTEN DEEE...ISTEN E...ITT LENNE A MÁSODIK DOLOG, AMIRŐL LEHETNE FECSEGNI...
 Teccetek érteni...mert ha TÉNLEG AMCSI NEM HÁBORUZIK SEMMILLEN KSZÖRÜLMENEK KÖZEPETE...NEM AVATKOZIK BELE...EGY NÉP...NA ITT MÁR OLLAN KRAKA SZAGA VAN...AMINEK CSAK A A A...HALÁLOS...
 NÉP... A KIRÁLYSÁG ELFOGADÁSA UTÁN... NINCS, MING AKIK U.K. S PÖSZE HOGY JACCABBUTÁK...fideled...ezek kezében van... talán az ANGLÓ - U.K. -VILÁGKINGDOM MEG DOOMAI... ami hogy ne szófusss...vicca higy a MAGYAROKNÁL VÉGIGHURCOLJÁK A VÉRES KARDOT...amikor azonnal én is mentem volna...mert ÉN VAGYOK, VAGYOK OK, TEHÁT A NÉPEMMEL S NÉPEKKEL TÜZÖN VIZEN ÁT...
 Amcsiba mi hoztuk át...a SZABADSÁG LÁNGJÁÁJÁJÁJJJJ...amit szenyvizzel...ma már tota kioltottak a VILÁG SZAXX - ON ON NNN...UNIÓSOK, s lehetne mondani, ma már tota Angló - Izsákson - Jaccabson EGYKÉZ PÉNZ -VILÁURALOM VAN!!!
 Nona, mennünk vicca...U.S.A. Függetlenségi Szabadságharca után...na A KÉT ROTHCSILLKON kirobbantotta a TESTVÉRÁBORUT...ami után lett...NEM NEM SOHA, U.S.A. CSAK AKKOR FOG FEGYVERT TÖBBET...HA ESETLEG KINTRÓL...DE AZ SZÓBA SE JÖHET MA SE...ELLENBEN BENTRŐL...MENJTEK VISSZA AZ ÖSSZES HABIRUTokJÁJÁJJJ...TOTTA ÖNGYILKOSSÁG VOLT AZ U.S.A.-NAK = JEWusa meg GÉvocska...azok a másik KOHO, azaz russa drusza, ketten vállaltuk a munkát is??? -drszkutya tovarizs! --mellesleg ugganug történik ahogy moondom...
 Ime végre...na a GNOSTIKOK irtak rólla, hogy nem tojnak a tukok, csak görbét...amit EROTIKA SZERETET...AZ KÉJELGÉS...MINDEN AZ AMIT LÁTHATUNK, MEG TUDHATUNK...NÉZZÉTEK MEG A PÓDIUMMOKAT MEG VILÁG CZIRKUSZ VÁGÓHIDAK ARÉNÁIT...tehát minden INTÉZMÉNY PÉNZ - IMÁDÓK... UGGANAZ AZ ORGIÁSOK AKIK A MÓREBB HEGYNÉL... MIG JÉZUS SZERETET...AZ A FELÉBRED EMBER SZERETET TETTE...AMIT TENNI KE...S VENNI S ENNI...INGYEN VAGYON ON ON NNN...
 ...ui. miért kell az angló - szaxxon s zsidó - izráelt tágitó AR? . MI? - KAT? UGY AZ AMCSI NÉPEKNEK MINT A VILÁG NÉPEINEK...ÉRTITEK UGY MINDEN KORMÁNY ANGLÓ SZAXXON - IZSÁKSON - IZRÁEL - JACCABUTA EGYKÉZ - VILÁGURALOM...miért kell nekünk fizetni...most kitartani őket...mikor arányban az Ő MOHÓSÁGUKKAL TELHETETLENSÉGÖGGEL... NINCSAK MÁR A FÖLD ALATT IS...ÓRIÁSI KÖTLSÉGEK...MIKOR ABCA ULTRA EGY KORMÁNY MELL NÉPE ÉRDEK... NINCS...MIÉRT KELL NEKÜNK EZEKET...NE NE NEEE...AKKASZÁTOK HANEM TÜZBE... VAGY AZ ÜRBE...SEGGÜKET NE TÜRD BEEE...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!