Keresés

Részletes keresés

Törőlt_nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1634
Számítógépen is sumákolnak szerinted egymással? Na mert ekkor egy keylogger öt perc alatt megmondja majd neked a tutit. Kérdés hogy ki ért jobban a géphez.
Előzmény: Törölt nick (1616)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1632
halál? nagyon drámai vagy, sokkal roszab egy szar kapcsolat mint a válás!
Előzmény: Törölt nick (1631)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1630
aki állt már a másik oldalon / megcsaló volt / az jobban átlátja szerintem a dolgokat:(
Előzmény: Törölt nick (1629)


Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1629
Én még nem csaltam meg senkit, engem sem csaltak meg (legalábbis normális értelemben,féltékeny az emár volta,elég vicces dolog)
Mondom az ilyet sosem lehet tudni. Mi volt vagy mi van vagy volt 2 ember közt harmadik nem tudhatja.
Előzmény: Törölt nick (1623)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1628
Nekem is mennem kell ,halihó!

Előzmény: Törölt nick (1627)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1627
Mennem kell !

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, ha van kedvetek holnap 9:30-tól továbbdumálhatjuk.



t.
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1626
prózai volt a lebukás! véletlenül éjszakára nem kapcsoltam ki a telómat és a szeretőm / mivel másnap reggelre beszéltünk meg egy randit / még idejében akart értesíteni hogy közbejött valami neki és ne menjek / gondolta ki van kapcsolva a mobilom, és majd reggel ha bekapcsolom akkor meglátom az üzijét / küldött egy sms-t amit a párom olvasott el mert én már aludtam........
Előzmény: Törölt nick (1625)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1625
És ha nem vagyok indiszkrét megkérdezhetném hogyan buktál le ?

Legnagyobb félelmem, hogy kijön egy idegen férfi házából, és rajtakapom, de azt mondja csak egy könyvet hozott vissza, vagy valami ilyesmi.

Mert 1000000:1 az esélye de mivan ha mégis igazat mond, mert a szívem mindig azt mondja az nem történhet meg, csakhát eszem is van, na az nem ezt mondja.
Előzmény: Törölt nick (1621)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1624
ja és a WC-re magával vitt telefon minek viszi magával? ott is lelki életet él a barátnőjével?? ugye nem veszed be ezt a maszlagot!!!
Előzmény: Törölt nick (1620)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1623
Ha megcsal akkor nincs döntése !

Ha már nem szeret, elengedem !


Itt mindenki biztos benne, hogy ezen jelek alapján megcsalnak ?
Lelkem mélyén olyan hozzászólásokat is várok, hogy, nem az nem azt jelenti, biztos ezért vagy azért, vagy jajj én nő vagyok és tudom szoktunk SMS-ben lelkizni, napi 50-ben.


szóval jelentkező?





Előzmény: Törölt nick (1619)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1622
Nalátod. Ha magamból indulok ki ,vagy Othellóból tán még meg is fojtod.
Előzmény: Törölt nick (1618)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1621
én a kapcsolat végén kb fél évig csaltam az exemet, de én nagyon rosszul hazudok, ő meg egy okos férfi és ezért hamar lebuktam!

kimenő bejövő sms törlése, nem létező barátnők nem létező számokkal, ugyanmár! ordít erről a sztoriról a megcsalás! nyisd ki a szemed végre!
Előzmény: Törölt nick (1620)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1620
Nem, nem lehetek biztos benne, mert ha biztos lennék benne akkor..... nem tudom leírni, de akkor itt lenne a világvége.


Szóval remélem érthető a problémám !


De nagyon kíváncsi vagyok a Te nézőpontodra, mit hogy csináltál, milyen jeleket hagytál, hogy jobban ismerjem a jeleket.
Előzmény: Törölt nick (1617)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1619
1, ha meg is csal várd meg hogyan dönt, az ő döntése.
2, hiába,ha ő meg nem ,vagy már nem.

A lényeg,hogy ne örlődjél,próbálj meg bízni benne. Ha másban nem ,abban,hogy saját életére nézve jól dönt! Ha tényleg szereted akkor hagyni kell elmenni is ha úgy érzi,had legyen boldog.
Előzmény: Törölt nick (1616)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1618
Mint írtam, szeretem !

Ha megcsalt volna simán, megkérdezem, bevalja, megtudtam volna bocsátani, és megkérdezem miért és megváltozom.

De ha igaz, és 4 hónapja hülyét csinál belőlem.......
Na erre a kérdésre magam sem tudom a választ, de az bizto elhagynám, és soha nem tudnék megbocsátani neki.
Előzmény: Törölt nick (1611)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1617
egyértelmű szerintem biztos lehetsz benne hogy megcsal, pontosan ezeket csináltam én is csak az én exem nem volt annyira naív hogy elhigyje!
Előzmény: Törölt nick (1616)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1616

Szóval akkor a gyanúm alapjai:

elsőnek a megérzés, otthon vagyunk hármasba, és Ő mégis leül a számítógép elé amikor velünk is lehetne, akkor takarít, amit megtehetne hétköznap is mert otthon van, szóval a megérzés, de tudom ez eddig semmi.

A megérzés után lebukik, hogy egy adott napon nem volt otthon mikor azt mondta.
Rákérdezés, egy barátnőjénél volt, megbeszélni a komoly problémáit, és Ő kérte ne mondja el nekem (hihető).

a következő havi telefonszámlán az sms-ek meghússzorozódtak az átlaghoz képest, ráadásul olyan szolgáltató felé ahol nincs komoly ismeretsége.
Rákérdezés : egy barátnő, csak van egy másik telefonja , és nem mentette el azt a számot, csak mindig válaszol. (kérdezem én hihető e lelki problémákat sms-ben kibeszélni ?)

az apróbbak:
mostanában a wc-re is telefonnal jár
kimenő bejövő SMS-ek nincsenek a telefonjába
műköröm szoli kozmetikus besűrüsödött.
elmegy egy barátnőjéhez, és nyolc óra múlva jön haza


Tanácsokra:
1: sosem vádaskodtam, mindig azt mondtam neki itt vannak ezek a jelek, és reménykedtem, hogy ad egy frappáns választ.

2:A világon mindennél jobban szeretem


zol
Előzmény: Törölt nick (1610)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1615
:)
Előzmény: Törölt nick (1614)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1614
mármint úgy értettem hogy "jó tanács" idézőjelben
Előzmény: Törölt nick (1613)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1613
...vagy milyét.
Előzmény: Törölt nick (1612)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1612
jó tanács! dugd a homokba a fejed..........
Előzmény: Törölt nick (1608)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1611
Neked kell eldöntened, önállóan a kérdést. Azt hogy 2 ember közt valójában mi is történt ,történik egy harmadik sosem tudhatja.

Attól is függ szereted-e, hogyan miképpen érzel irántA (szerelemmel,vagy csak szeretettel?), hiúság beszél belőled csak,vagy miről van szó? stbstb.

Lehe,hogy csak 1 kaland, ha szerencséd van még üdítően is hathat a kapcsolatra, megismered magad más aspektusból is, megtudod min szeretnél változtatni. Ha nincs szerencséd nyilván mardosni fog a kétség vagy önbizalom hiány meg minden ami ezzel jár.

Ha huzamosabb ideig ez a helyzet, vagy többedszerre fordul elő ,vagiys a nő nem boldog , vagy csak nem tudja eldönteni mi legyen ,segítsed hozzá a döntéshez valahogyan. Ha lehet ne kikényszerírsd a döntést,hanem csak segíts neki.
Előzmény: Törölt nick (1609)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1610
Ha már feltétlenül vadidegen emberekkel akarod megosztani a magánéletedet itt a neten, nem kaphatnánk ennél kicsit több konkrétumot?
Nehéz így bármilyen tanácsot is adni, hogy azonkívül, hogy "minden jel arra mutat", semmit nem tudunk...
Milyen jel?
Hátha csak leadott 5 kg-t, kapott egy pár bókot és örül magának...
Hátha csak szülinapi meglepetést készít elő neked...
Hátha csak a barátnője lép félre, és neki falaz...
Hátha csak valami szakmai dolog, vagy egyéb, amit valami miatt nem mond el.
Hátha csak flört és találkozgat ugyan valakivel, de azt is csak azért, mert olyan rég kapott megfelelő mennyiségű önbizalom-tuningot, hogy az első jöttmentnek, aki legyezgeti a hiúságát, a nyakába ugrik, pedig nem is akar igazán félrelépni?

Így látatlanban a következőket tudom tanácsolni:

1. Ha szereted, szeresd nyíltabban, vádaskodás, számonkérés meg ilyenek helyett mutasd ki, hogy mennyire fontos neked, így ha van is valami, feltámad a lelkiismerete, és ha ő is szeret, akkor bármi történt is, rendbe tudjátok hozni.

2. Ha nem szereted, akkor ne pocsékold az idődet arra, hogy ürügyet keress a lelépéshez, hanem légy őszinte magaddal és vele is, és válj el.

Előzmény: Törölt nick (1607)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1609
Félreértettél, nem arról van szó, hogy mindenképp be akarom bizonyítani, hanem megoldást keresek erre az állapotra !


Egyre jobban elhanyagol minket, napról napra egyre furcsább dolgok jönnek elő !

És meddig titkolja, ha igazam van akkor az én életemből lop el amíg becsap, ha nem akkor azt minél előbb megtudom, annál előbb megnyugszom és éljük az életünk boldogan tovább.

zol
Előzmény: Törölt nick (1608)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1607
Üdv mindenkinek !

Nagyon várom a tapasztalatokat a kérdéskőrben.

Kb 2 hónapja minden porcikám érzi, hogy megcsal a feleségem.
20-30 apróbb és nagyobb jel is erre enged következtetni.


Egyenes ember lévén azzal kezdtem, hogy rákérdeztem, természetesen nem volt a válasz, és én lettem a hibás, hogy féltékenykedek, meg nem bízok benne meg stb.

Persze elhittem neki, és örültem, hogy megbeszéltük, de azóta is minden lej arra enged következtetni, hogy valami nem kerek.

Én lennék a legboldogabb, ha nem lenne igazam és rémeket látnék, szóval a létező legjobb leleplezési taktikákat szeretném, hogy mindet kipróbálva az legyen a vége, hogy, csak az enyém.


Persze jöhet a duma, hogy ha szeretem akkor megbízom benne, ami igaz is, de minden ellene szól, és a magyarázatai annyira hihetetlenek, de azért nem lehetetlenek, hogy kénytelen vagyok elfogadni mert nem tudom cáfolni, de a kétely mindig ott marad.


Eddig bármilyen ellenőrzést kitaláltam, mind a feltételezésem igazolta.



A nézzek magamba, hogy mért csal meg sem jótanács, mert hónapok óta ezt csinálom, folyamatosan a kapcsolatunkon dolgozok, szóval én érte és a kisfiamért élek és ezt nap mint nap ki is mutatom.
Persze nem zárom ki, hogy valamit nem jól csinálok, de ezt nem érdemlem meg abba biztos vagyok.


Bármilyen tanácsot szívesen fogadok.





zol
EON Creative Commons License 2009.04.13 0 0 1606
most ki határozza meg a szabályokat? :)


az élet is bújócska, még ha nem is tetszik.
Előzmény: Mollly (1604)
Mollly Creative Commons License 2009.02.27 0 0 1605
Vagy a másik észreveszi a kefélések között is.
Előzmény: Törölt nick (1489)
Mollly Creative Commons License 2009.02.27 0 0 1604
Akkor mindenki tudja, hogy ez bújócska, illetve számháború, a maga játékszabályaival.
Előzmény: EON (1541)
Mollly Creative Commons License 2009.02.27 0 0 1603
Meg. Az is, hogy utána ötven évesen lesz elsőáldozó a keresztelni nem akaró. Az is, hogy a keresztelni nem akaró eredetileg, a házasság előtt még belegyezett, hogy a leendő gyermekeket megkeresztelik majd, aztán mégis akadálya ennek.
Ha az én párom hisz valamiben, azzal együtt választottam. Ha világnézeti van és ilyen mély, akkor nem választom. Mert ennek a mély ellentétnek egy vége szokott lenni: a válás. Eleve halálra van ítélve. Nem lehet a másik lelkén erőszakot tenni.
Előzmény: EON (1548)
Mollly Creative Commons License 2009.02.27 0 0 1602
Egyébként meg a pszichológiai kutatások egyértelműen azt mutatják, hogy igen hasznos az a "métely". Jóval kevesebb drogos, öngyilkos, alkoholista, elvált a "métely" hatására.

Aki egyébként ötször megy a templomba hetente, csakis hívőt választ. Az egészen biztos.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!