Keresés

Részletes keresés

bobiszon Creative Commons License 2007.08.01 0 0 693
Akár még publikus trackert is meg lehet nézni... Pl: isohunt pont com -on az "audio"-k között a "Mozart" név 560 db találatot ad.
Előzmény: tilsza (692)
tilsza Creative Commons License 2007.08.01 0 0 692
Sziasztok! Melyik torrentes oldalon van komolyzenéből igényes választék?
sjohn Creative Commons License 2007.08.01 0 0 691
Írtam mailt , de mindkettőt olvasd el légyszíves!
Előzmény: cooldoc (687)
sjohn Creative Commons License 2007.07.31 0 0 690
Köszi , türelmes leszek.
Ha az utóbbi egy-néhány évet kibírtam nélküle , akkor ez a pár nap/hét már nem oszt , nem szoroz.
Előzmény: bobiszon (689)
bobiszon Creative Commons License 2007.07.31 0 0 689
Mihez tartás végett közlöm: a makira bejutás mostanában "két frontos harc" :-((
Egyrész szerezni +hívót (ez még nem annyira nehéz :-))) , másrészt -és ez az igazi nehézség- "elkapni" a pillanatot (!!!) , amikor a létszám 45000 alá csökken . T.i : a törlések nem "kampányszerűek" (alkalmanként többszáz, többezer júzer törlése), hanem "folyamatos" (alkalmanként 1-2) . Így az oldalra látogatásoknál 50 alkalomból legalább 49-szer az látható , hogy "Létszám :45000" ergo regisztrálni "épp" nem lehet hiába van amúgy meghívód... Szóval így.
Előzmény: sjohn (688)
sjohn Creative Commons License 2007.07.31 0 0 688
Sötét oldal , kacsás , kisboci , Rev stb. van/volt nekem is de szinte mindegyiken ugyanaz van mint az nCore-n , az meg van.
Köszi ha segítesz a Makiba bejutni.
Előzmény: cooldoc (687)
cooldoc Creative Commons License 2007.07.31 0 0 687
Ha hazamentem melóból, utánanézek. Jó kis tracker az. Bár én mostanában főleg (magyarok közül) Aszfaltot (most vagyok túl az 1 Terán, freeleech van:), Sötét Oldalt, Kacsást és a Volt Végtelent preferálom. Meg a Függetlenséget, Gigát. Mozisra csak néha nézek be. Az van, hogy most főleg külföldi 0-time trackereket használok, és a serveremen 8 slotot tudok csak futtatni. Így variálok.
Előzmény: sjohn (686)
sjohn Creative Commons License 2007.07.31 0 0 686
A Makiért imákat is mondanék érted.:))
Ha tényleg küldesz megköszönöm , és igérem nem hozok szégyent Rád.
Az nCore-n 1,9-es arányom van.
Előzmény: cooldoc (684)
sz_imre Creative Commons License 2007.07.31 0 0 685

Helló!

Akkor örülök, hogy szent a béke :))

És sajnálom, hogy félreérthetően fogalmaztam!

Minden jót Neked!

Előzmény: cooldoc (682)
cooldoc Creative Commons License 2007.07.31 0 0 684
Függetlenség, vagy Maki...
Előzmény: sjohn (683)
sjohn Creative Commons License 2007.07.31 0 0 683
Mit írjak be , hogy jól lecsesszél és aztán kárpótlásul engem is meghívj!:))
nCore -n fenn vagyok , de valami más estleg?:))
Előzmény: cooldoc (682)
cooldoc Creative Commons License 2007.07.31 0 0 682
Rendben, nem akartalak megbántani. De úgy jött le, hogy nem akarsz seedelni. S erre reagáltam. Kárpótlásul meg foglak hívni egy komoly magyar trackerre. Az egyik csúcshelyre. Akkor majd megítéled, hogy melyika gyorsabb. Én már ezt nem érzékelem, mert serverrel töltök le, s ott bozony slotonként megy 16 Mbit /s-mal, fel - és le is...
De rendesen kell seedelned!:) Végül is, az egész csak játék...Én már rég nem vagyok rászorulva a torrentezésre (nagyon komoly FTP-ken vagyok rajta, ahol tényleg nem kell visszaseedelni), de a társaság, a haverok miatt rendkívül élvezem. Gyere, nézz le ide, s regisztrálj (www.bittorrentportal.hu)
Nagyon sok , nálam lényegesen kedvesebb és segítőkészebb ember van, és hidd el, sokat lehet profitálni abból, amik ott szóba kerülnek.
Előzmény: sz_imre (681)
sz_imre Creative Commons License 2007.07.30 0 0 681

Naszóval:

Egyetlen szóval sem írtam, hogy nem akarok visszaseedelni, vagy ha mégis, idézd fel, lécci! Csakhát ha nem kell senkinek, akkor hiába akarom... Persze lehet olyanokat szedtem le, amelyek csekély érdeklődésre tartanak számot, rövid ideig is voltak fenn emiatt is, ezért buktam be néhol a seedemet...

Kissé figyelmesebben olvass, vagy ha nem voltam világos, csak szólj!

Egyébként ha a magadfajta nagyképű, másokat sértegető okostojások vannak arrafelé, (mármint a privat trackereken) is túlsúlyban, még a tájékát is elkerülöm az olyanoknak! Persze lehet általában nem vagy az, csak nem olvastál figyelmesen, és ezért írtál ilyet, ezt is elfogadom, akkor én kérek elnézést

Én nem akartalak megbántani, másokat sem, csak feltettem egy kérdést. Én ugye azt tapasztaltam, amit; azt hittem, mások is jártak már így.

Csak kíváncsi voltam

Részemről ez le is van zárva!

 

 

 

 

Előzmény: cooldoc (668)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.30 0 0 680

Csak azt számolgatja (gondolom), hogy mikorra fejeződik be, a beállítások között megadott mértékű seed. De maga a letöltés láthatóan be van fejezve, a nyíl zöldre váltott (szerintem).


[K] annyit jelent, hogy beállítottad rá a kényszerítést. Ennek csak annyi szerepe van, hogy ha -- tegyük fel -- a beállításoknál 3 aktív torrent van engedélyezve, a kényszerített ettől függetlenül/ezen felül értendő pluszban.


Továbbra is az a valószínű, amit már említettem, több ilyen esetet is olvastam már különböző fórumokon. Egyszerűen nem jól használják a delikvensek a Commandert.

Előzmény: dr_dreamer (679)
dr_dreamer Creative Commons License 2007.07.30 0 0 679
Az állapotom '[K] Seed', a kész ablak pedig 100%ot mutat. Ugyanakkor a 'hátra' ablak még számolgat. Meglátom...
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.30 0 0 678

Talán csak a "szokásos": megvan ott minden, de nem tudod kitömöríteni a fájlokat. Tehát inkább a TC használata ütközik nehézségekbe.

 

Commanderrel ugyanis csak az első fájlt kell kijelölni, utána kicsomagolás. Bár ez főleg RAR-nál van így, ZIP-nél esetleg az összeset ki kell jelölni (legyen piros).

Előzmény: dr_dreamer (670)
BCS Creative Commons License 2007.07.30 0 0 677
dr_dreamer,
uTorrentben van egy lehetőség az adott soron jobbgombos menüben a haladó almenüben, hogy kényszerített újraellenőrzés.
Annak is 100%ig kell felmásznia ...
Előzmény: dr_dreamer (670)
bobiszon Creative Commons License 2007.07.30 0 0 676
A kiterjestések ? .zip , z01 , z02 ....znn , .nfo és semmi más?
Előzmény: dr_dreamer (675)
dr_dreamer Creative Commons License 2007.07.30 0 0 675
Igen.
bobiszon Creative Commons License 2007.07.30 0 0 674
Csak , hogy én is értsem... A kliensedben (utorrent) , a szóbanforgó torrent sorában , a "kész" oszlopban az van írva , hogy : "100%" ?
Előzmény: dr_dreamer (673)
dr_dreamer Creative Commons License 2007.07.30 0 0 673
ó, igen, ezt tudom, de a letöltés biztos, mert a torrent maga írta ki, hogy kész, 100%.
bobiszon Creative Commons License 2007.07.30 0 0 672
Kedves Doki ! Szavaid aranyba kellene foglalni (még akkor is , ha 1némely kifejezés kívül esik az általam is ismert szótárak értelmezési tartományán...hú dö fak iz "okoskolbász"...) . Nem baj az , ha hisz a publikus trackerek-ben ... Te , én , meg még "néhányan" nem . A "térítés" nem a Te feladatod (szerintem ne is vállald:-))
Előzmény: cooldoc (668)
sjohn Creative Commons License 2007.07.30 0 0 671
Biztos , hogy letöltötted 100%-ig a filet?
A totalcommanderben lehet , hogy csak úgy látod , hogy lent van , mert a torrentnek van egy olyan érdekes tulajdonsága , hogy lefoglalja magának a helyet és ez teljesen úgy néz ki , mintha már ott lenne.
Előzmény: dr_dreamer (670)
dr_dreamer Creative Commons License 2007.07.30 0 0 670
Sziasztok. Szeretnék egy kis segítséget kérni.
Letöltöttem a uTorrent nevű programot. Regisztráltam egy magyar trackeren (kaktusz.tx.hu), majd letöltöttem egy filmet. Pontosabban ugyebár, mint tudjuk, egy .torrent file-t. Ezek után megnyitottam uTorrent-ben a torrent file-t, letöltötte. Ezek után, nem tudom, mihez kezdjek. Azt hallottam, ehhez a programhoz kéne valami kliens is, de azt is hallottam, hogy ez a program maga is kliens:S Amit letöltött mappa, abban van info file, és zip file-ok. Azokat total commanderben próbáltam alt+F9-el megoldani, de azt írta ki, hogy "hiba a csomagolt file-ban. vagy talán nem is csomagolt?" Tehát gyanítom, vagy elrontottam valamit, vagy tennem kéne mégvalamit... de mégis mit, mivel és hogy?
"Kezdő torrentező" létemre tehát könnyedén belezavarodtam és megköszönnm a segítséget!
cooldoc Creative Commons License 2007.07.30 0 0 669
Majd küldök Neked is, csak haza kell érnem melóból.
Előzmény: pinorbi (667)
cooldoc Creative Commons License 2007.07.30 0 0 668

Nagyon okos, hozzáértő kis krampusz vagy, gratulálok.A torrentezés alapja a sharing, a megosztás, kispofám. Azt kapod - és más is - amit megosztasz. Ez egy ÖNZETLEN (egy bizonyos fokig) folyamat. Az ilyen egosita, ostoba egyéneknek nincs helye a torrenttársadalomban.

Ha az emberek, lelépnének seed elől, ahogy te is teszed, senki nem maradna, aki seedelne, akitők vissza lehetne szedni az adott állományt. A swarmot (peer-ek és seeder-ek összesége) ez hajtja ez a motorja. A leecher előnyben részesíti azt a kapcsolatot, amely gyorsabban tölt fel, kicsi rigó. A private oldalakon - ahova remélem sosem kerülsz be - épp azért szankcionálják az ún. "hit and run" - t(seedből lelépés), hogy elégséges mennyiségű seeder legyen, akár a későn érkező (nem első hullámos ) leechereknek. Ha az ilyen gyíkok terjednének el, mint te, akkor be is lehetne csukni a boltot, okoskolbász. Javaslom, merülj el a Bittorrent elméleti és gyakorlati alapjaiban, olvasd el Cohen életét, s amikor az új tudással felvérteződtél, dugd vissza aranyorcádat.

Hass, alkoss gyarapíts - s elméd az éjszakai sötétből fényre derül. Mielőtt végtelenül nagy pofádat szólásra nyitod és egetverő baromságokat böfögsz fel, talán pallérozódj előbb. S lásd én még pénzt sem kérek alapfokú torrentoktatásodért! :)Láma...

Előzmény: sz_imre (662)
pinorbi Creative Commons License 2007.07.30 0 0 667
Héloo

Remélem nem pofátlanság amit kérek.
So valaki meghívna Demonoid-ra??
Előre is nagyon köszike
bobiszon Creative Commons License 2007.07.29 0 0 666
Mint a szél :-)) "Felhasználó létrehozása"
Előzmény: Rapjudit (665)
Rapjudit Creative Commons License 2007.07.29 0 0 665
Koszi az informaciot,de hgyan tudok regisztralni  a bittorrentportal.hun?
bobiszon Creative Commons License 2007.07.29 0 0 664
A turbósítás témaköréhez : ha magyar nyelvű filmeket szeretnél , akkor a demonoid nem a legjobb... (nagyon kevés van , többnyire alig-alig seedelik) . Mint a doki által betett listából is látszik a jobb magyar oldalak nemzetközileg is "jegyzettek" . A bittorrentportal.hu-n mindent megtudhatsz , ráadásul most regisztrálni is lehet .

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!