Keresés

Részletes keresés

Beautiful07 Creative Commons License 2015.07.04 0 0 2828

Kedves Neutrogena!

 

Igen valóban igazad van sajnos. Nagyon kevés ember fogalakozik ezzel a szakmával és még kevesebb aki jól is csinálja.

Igen amúgy én ismerem az általad belinkelt ""kozmetikust" voltam nála egyszer még tavaly.

Semmihez nem ért ,egy lehúzó alak. 20 percért amiben nem csinált semmit, volt pofája elkérni 4100 ft-ot. Senkinek nem ajálom. Nem ért semmihez. De amúgy szöveg az van nála, persze tudni nem tud semmit. 

Előzmény: Neutrogena (2827)
Neutrogena Creative Commons License 2015.06.30 0 0 2827

Sajnos nem nagyon lehet találni szakembert aki az elektrolízissel foglalkozna.

Esetleg ismeri valaki az ezen az oldalon szereplő elektrológust? http://www.tusepilalas.hu/

 

Beautiful07 Creative Commons License 2015.06.08 0 0 2826

Mennyi segítőkész ember van itt... kösziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Beautiful07 Creative Commons License 2015.06.04 0 0 2825

Hahóóó!!!

Keresem azt a kozmetikust,aki a 3. kerületben dolgozik, és elektrolízises szőrtelenítéssel foglalkozik!

Ha valaki tudja az internetes oldalát,kérem linkelje már be,vagy adjon egy telefonszámot!

Nagyon köszönöm!!

NGeeee Creative Commons License 2015.06.03 0 0 2824

A címem ngombi82@gmail.com és köszönöm előre is.

Előzmény: Beautiful07 (2823)
Beautiful07 Creative Commons License 2015.06.02 0 0 2823

Kedves NGeeee!

 

Ha megadsz itt nekem egy email címet szívesen írok neked részleteket! Nem igazán akarok itt a fórumon irkálgatni.

Előzmény: NGeeee (2822)
NGeeee Creative Commons License 2015.06.02 0 0 2822

Kedves Beautiful07!

 

Ezen a fórumon írta korábban valaki, hogy nagyon elégedett a kozmetikusával (elektrológusával) és, hogy a 3. kerületben van. Többen is elkérték tőle a kozmetikusa elérhetőségét, de csak e-mailben adta meg. ( Nem értem, hogy miért titkos. :O )

Megpróbáltam visszakeresni, de sajnos nem találtam meg. Később megnézem komolyabban és leírom, hogy melyik hozzászólásban volt róla szó.

Előzmény: Beautiful07 (2820)
NGeeee Creative Commons License 2015.06.02 0 0 2821

Kedves Beautiful07!

 

Én is nagyon sok mindent kipróbáltam az elmúlt 5 évben, kivéve az elektrolízist. Szőrtelenítés terén szerintem veteránnak számítok. Jelenleg is járok évente kétszer az általam legjobbnak vélt szalonba, de kicsit már unalmas és másra is tudnám költeni azt az összeget. Szeretnék pontot tenni a végére. Természetesen a szalonban ahova járok még a mai napig hitegetnek, hogy ez bizony végleges, de engem már nem igazán érdekel, hogy mit mondanak. 4-5 hónapig eltűnik a szőr és addig is boldog vagyok.

 

Tényleg félreértettelek. Azt írtad, hogy 3 évig jártál Katihoz és aki a karját vagy a lábát akarja kezeltetni az 20 évig fog hozzájárni. Én ebből arra következtettem, hogy folyamatosan visszanőnek a szőrszálak, újra és újra kezelni kell, mint a lézeres vagy az IPL-s kezelésnél. Tehát nem végleges. Lehet, hogy rossz a gondolatmenet.

A honlapjára az van írva Katinak, hogy 5-20%-ban előfordulhat visszanövés és ezt ismételten kezelni kell.

Azt nem értem az egészben, hogy ha tényleg maximum csak 20% nő vissza és végleges, akkor miért kell odajárni ilyen sokáig? Kevés szőrszálat tud egyszerre kezelni vagy több időre van szűkség a kezelések között? Letudnád írni, hogy pontosan miként is néz ki a teljes folyamat?

Nem szeretnék egyébként elmenni hozzá, csak nagyon kíváncsi vagyok és információt gyűjtök.

Előzmény: Beautiful07 (2819)
Beautiful07 Creative Commons License 2015.06.02 0 0 2820

Kedves NGeeee!

Említettél a 3. kerületben egy elektrokozmetikust. Nem találtam sehol a neten. Valamit bővebben nem tudnál róla írni?

Köszi!

Beautiful07 Creative Commons License 2015.06.02 0 0 2819

Kedves NGeeee!

 

Félreértesz úgy látom. Ez a megoldás abszolút végleges hisz én is ezért csinálom! Teljesen VÉGLEGES!!  Csak ez az egy módszer van ami végleges a lézer és Ipl szart sem ér,már bocsánat! ÉN azokat is próbáltam nem mentem vele semmire, csak a pénztárcám lett vékonyabb. :( :(  Nyugodtan elmehetsz a Katihoz, engem nem érdekel, de én szóltam! Ha elégeti  a bőrödet akkor emlékezz vissza amiket itt írtam! Nyáron nem dolgozik, csak szeptembertől! Szeptembertől június közepéig.

Nagyon -nagyon sok türelem kell hozzá,mert ez egy nagyon időigényes lassú folyamat! 

Előzmény: NGeeee (2818)
NGeeee Creative Commons License 2015.06.02 0 0 2818

Szia!

 

Nem létezik! Aki az ellenkezőjét mondja az hazudik és valószínűleg a pénzedet akarja. Tartós létezik otromba összegekért. Tartós alatt maximum fél évet kell érteni. Persze ennél lehet egy kicsivel több is, sok mindentől függ. A lényeg, hogy semmiképp sem végleges!

Előzmény: Gyöngyvirág555 (2817)
Gyöngyvirág555 Creative Commons License 2015.06.02 0 0 2817

Sziasztok!

 

létezik végleges megoldás?

NGeeee Creative Commons License 2015.06.02 0 0 2816

Ez nem túl biztató. A bunkósága még nem is érdekelne, ha eredményes és szép munkát végez. Már régóta kiszeretném próbálni, de félek, hogy maradandóan megégetik a bőröm. Ezek szerint a Korsós Kati-féle elektrolízis sem végleges.

Köszönöm, hogy válaszoltál.

Előzmény: Beautiful07 (2815)
Beautiful07 Creative Commons License 2015.06.01 0 0 2815

Szia! Én már nagyon régóta járok hozzá. Nagyon sok gondom van vele, amit itt nem fogok részletezni. Sajnos egyáltalán nem olyan jó abban amit csinál,mint ahogy itt leírják plusz nagyon hangulatember, iszonyat bunkó tud lenni, ha olyan napja van. Nekem már rég nem kéne odajárnom,ha tényleg normálisan és profin csinálná azt amit. Sajnos én is azt hittem még az elején hogy,jó de így 3 év után már nem,és  nem is ajánlom senkinek!!! Főleg aki kézzel ,vagy lábbal akar menni hozzá, odajárhat 20 évig...  És még annyi,hogy iszonyatosan összetudja égetni a bőrt ott ahol kezeli! És ez óriási gond! 

Tudnám még részletezni,de nem fogom! Mindenki vonja le  magának amit akar, és ha ezek után is menni akar, akkor hajrá! Kösse föl azt amije van!

Előzmény: NGeeee (2814)
NGeeee Creative Commons License 2015.06.01 0 0 2814

Szia!

Mi a gond Korsós Katival? Szeretnék elmenni hozzá és kipróbálni ezt az eljárást.
Még nem sikerült végigolvasnom a fórumot, de az eddigiek alapján úgy érzem talán hozzá lenne érdemes elmenni.
Sajnos nincs túl sok szabadidőm és nincs is túl nagy kedvem végigmenni a fórumon, mivel szerintem ez a fórum is többnyire a reklámról szól és nem arról, hogy az emberek elmondják a tapasztalataikat.
Egyébként úgy tudom, hogy a 3. kerületben is van egy elektrológus. Ezen a fórumon írta még régebb valaki és akit érdekelt annak e-mailben elküldte a telefonszámát. Én nem kértem el, mert akkor még nem érdekelt ez az eljárás.

Előzmény: Beautiful07 (2813)
Beautiful07 Creative Commons License 2015.05.27 0 0 2813

Sziasztok! Kérdésem az volna, tud -e valaki elektró kozmetikust aki végleges szőrtelenítést csinál (tűs megoldással) 

Akár kozmetikus is jelentkezhet, de civilek hozzászólását is nagyon megköszönöm! Korsós Kati nem érdekel!!!

Köszönöm a segítséget!

Dr. Kádár bőrgyógyász Creative Commons License 2015.05.24 0 0 2812

Tisztelt Inka!

 

Férfiaknál egy korrekt, lézeres, garanciát adó szőrtelenítés kb. 50 000 Ft alkalmanként. Legalább 8-10 alkalom szükséges, hogy a borotválkozás sűrűségét egy-két hétre csökkentsük. Igazából nemcsak az árral van gond, hanem az élő szervezettel is. Új szőrtüszők aktivizálódnak a hónapok során. Gondoljon csak a férfi mellkasra, folyamatosan, egyre több szőrzet lesz az évek során.

 

A gyakorlat felől nézve a kérdést, a leggyakoribb szőrtelenítési kérés, a női áll szőrzet. Az eredmények 6-8 kezelés után kb. egy évig tartó szőrmentesség, melybe beletartozik a heti néhány új szőrszál kicsipeszelése. Eddig juthatunk el férfiaknál is.

 

Kádárdr

Előzmény: Inkák földjén (2811)
Inkák földjén Creative Commons License 2015.05.24 0 0 2811

A 2. kérdésem helyett inkább használhattam volna a Google-t, így már csak az első aktuális :)

 

Köszönöm.

Előzmény: Inkák földjén (2810)
Inkák földjén Creative Commons License 2015.05.24 0 0 2810

Tisztelt Dr. Kádár bőrgyógyász!

 

Lenne két kérdésem.

 

1. Férfiaknál kivitelezhető-e a végleges, 100%-os szörtelenítés arcon + nyakon (tehát elhagyható-e a borotválkozás örökre)

2. Önt hol lehet elérni?

 

Előre is köszönöm a válaszát.

 

Inka

Dr. Kádár bőrgyógyász Creative Commons License 2015.05.21 0 0 2809

Akkor én most nagy bajban vagyok, mert 2014. szeptemberben 28 millió Ft-ért vettem a most legmodernebb és leghatásosabb lézerkészüléket. Most dobjam ki és vegyek egy 100 000 Ft-os Remingtont?

 

A Kun-Mediátor meg 20%-os hozamot ad (ígér), vigyétek a pénzt bátran tovább be...

 

Kádárdr

Előzmény: T.Luca (2808)
T.Luca Creative Commons License 2015.05.19 0 0 2808

Én azóta beruháztam a Remington IPL készülékébe, és nagyon jó hatása volt, már 3 alkalom után sokkal kevesebb szőröm van! Tök jó, és tényleg egyáltalán nem fáj. Úgyhogy mindenkit csak biztatni tudok.  Itt vettem a gépet 15.000rel olcsóbban http://hatekonyszortelenites.hu/

Előzmény: Dr. Kádár bőrgyógyász (2797)
Dr. Kádár bőrgyógyász Creative Commons License 2015.05.13 0 0 2807

Kezdetben havonta kell menni, majd ritkítani. Az arcszőrzetre is ez vonatkozik.

 

Kádárdr

Előzmény: p.angi. (2806)
p.angi. Creative Commons License 2015.05.13 0 0 2806

Tisztelt Dr. Úr!

Azt írta egy korábbi hozzászólásában, hogy az első kezelés után a szőrtüszők harmadának-felének véglegesen sérülnie kell. Ez arcszőrzetre is vonatkozik? Áll és nyak szőrtelenítésről lenne szó. Hány hét kihagyással lehet menni a második alkalomra? 

Köszönettel!

Dr. Kádár bőrgyógyász Creative Commons License 2015.05.04 0 0 2805

Kedves Tina!

 

A szőke szőr és pihe nem azonos!

 

Testünkön, az élet folyamán több, különböző szőrzet fordul elő:

  • lanugo, a magzati szőrzet
  • vellus, az újszülött kortól a pubertásig
  • terminális (végleges) szőrzet

A terminális szőrzet pigmentáltsága, velő tartalma alapján lényegében nagyon sokféle lehet, például világos, szőke, vörös, barna, fekete, stb. Ezeket viszi el a nagyenergiájú fény. És van a pigmentet nem tartalmazó terminális szőr is, az ősz szőr. Ezt nem viszi el a lézer sem.

 

Pihének a vellushoz hasonlatos, velőt és pigmentet alig vagy nem tartalmazó szőrzetet hívjuk. Ez is támadhatatlan a fénnyel.

 

A valóságban ezek a formák keverednek egymással: például serdülőkor végén már el lehet kezdeni lábszár szőrtelenítést, de arcszőrzet kezelést csak később. De szőrtelenítünk őszes férfi mellkast is. Itt is lehet probléma, ha nem dokumentáljuk a kiindulási állapotot, mert a páciens pár alkalom után jelzi, hogy a kezelések során az összes szőre megőszült. Közben meg a sötétebbeket lőttük csak ki. De az állon a pihe, a szőke szőrzettel is keveredhet.

 

Kádárdr

 

 

 

 

Előzmény: jáktina (2804)
jáktina Creative Commons License 2015.05.02 0 0 2804

Kedves Kádár Doktor!

 

Akkor ezt a válaszát hogyan értelmezzem?

 

"Dióda lézer elos kezelőfej, mely kiválóan alkalmas a világos szőrzet tartós eltüntetésére."

 

A bőröm érzékeny és szeplős, a szőrök világosak, kivéve az államon, mert ott többnyire sötét szőrszálak nőnek. A világos pihékre marad a gyanta?

 

Tina

Előzmény: Dr. Kádár bőrgyógyász (2803)
Dr. Kádár bőrgyógyász Creative Commons License 2015.05.02 0 0 2803

Kedves Tina!

 

A lézeres szőrtelenítés alapja a bőrben található pigment (bőrfesték) fényelnyelő képessége. Minél sötétebb, annál jobban nyeli el a fényt, melegszik fel és denaturálódik. Magyarán a szőrtüsző a bőrben megfő. Ha nincs elegendő pigment, akkor a fény károsítás nélkül elvész a bőrben. Ilyen eset az ősz illetve a pihés, világos szőrzet. Rádiófrekvenciás előmelegítéssel (elos) meg lehet próbálni a szőrtüsző hőmérsékletét a kritikus szintre emelni, de általában ez nem elegendő ahhoz, hogy a szőrzet kihulljon.

 

Kádárdr

Előzmény: jáktina (2802)
jáktina Creative Commons License 2015.05.02 0 0 2802

Kedves Kádár Doktor!

 

Szőke pihés szőrzetet el lehet lézerrel távolítani? Ha igen, általában mennyi ideig tartós a hatása? Arc, nyak, váll, hát... A menopausával ezek a szőrök olyan helyeken is nőnek, ahol eddig nem, meghosszabbodtak és zavaróak.

 

Köszönöm: Tina

Dr. Kádár bőrgyógyász Creative Commons License 2015.05.01 0 0 2801

A pubertás befejezése után javasolunk nagy energiájú fénnyel működő szőrtelenítő kezeléseket.

Semmi sem tiltja az ennél fiatalabb korban való kezelést.

 

Kádárdr

 

 

Előzmény: Kicsi Marcsi (2799)
Dr. Kádár bőrgyógyász Creative Commons License 2015.05.01 0 0 2800

A bőrgyógyász orvosi szakma végleges szőrtelenítésnek a tűvel történő egyenkénti szőrszál kiégetést fogadja el. Ezt elektrolízisnek hívják.

 

A nem megfelelően elvégzett nagy energiájú szőrtelenítő fénykezelés (ipl, lézer) elősegítheti a rosszindulatú elfajulást.

 

Kádárdr

Előzmény: Sasababa007 (2798)
Kicsi Marcsi Creative Commons License 2015.05.01 0 0 2799

A mai gyerekeken korán megjelennek ezek a fránya zavaró szőrszálak (bajuszka, láb szőrösödése), amelyek serdülőkorban nagyon zavaróak.

Hány éves kortól javasolt/megengedett a tartós szőrtelenítés?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!