Keresés

Részletes keresés

elHeckito Creative Commons License 2005.08.22 0 0 182
Sziasztok!
Pakitó Creative Commons License 2005.08.21 0 0 181
Sziasztok
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.17 0 0 180
Hi!

Köszönöm. A terület nem MSSZ tulajdon. A "háború" talált, az igrenddel harcolgatok már egy ideje. Teljes apátia és néha gáncsvetés jellemzi őket, de nem adjuk fel, mégha 8 igrendesbe kerül is a dolog :) Akkor próbálok szagértőt szerezni, beszélek vele. Egyébként ami terv: korong, kiskal. pisztoly, puska, közp. pisztoly, aztán majd kiderül, hogy mi lehet. 250x300 m-es terület földsánccal, épülettel(lőállásoknak), fúrt kúttal, WC-vel. A segítséget előre is nagyon megköszönöm. Az biztos, hogy szép menet lesz.
Előzmény: tina6770 (179)
tina6770 Creative Commons License 2005.08.17 0 0 179

Heló prosp !

Mivel a jogszabály megfogalmazása szerint a lőtér építésekor az igazságügyi fegyverszakértői vélemény alapján engedélyezik a lőtér üzemelését, tehát én javaslom vagy fegyverszakértő vagy ig.szakértő bevonását már az építés, átépítés megkezdése elött. Mivel Ő fogja a szakvéleményt is elkészíteni a rendőrhatóság felé, az pedig ezt a szakvélemeényt már nem fogja felülbírálni, ezért javaslom,hogy ez legyen az első. Ez és csakis ez a járható út ! MSSZ nem fog segíteni, annál is inkább mert semmi közük az engedélyeztetéshez, legfeljebb ha az Ő területük, tulajdonuk. Ezt tudni kellene még a "háború" megkezdése elött ! Ha szakmailag segíthetek,akkor szívesen, mert hasonló a szakterületem.

Üdv : TAL

 

Előzmény: Törölt nick (175)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.16 0 0 178
Hi!

Igen, azt szeretnénk összehozni. Nagyon megköszönném, ha el tudnád küldeni

indexforum kukac tvn pont hu címre.
Előzmény: STEVE.5 (177)
STEVE.5 Creative Commons License 2005.08.16 0 0 177

Az ismerősöm ezzel (is) foglalkozik.

Ha kell megadom a nevet, címet.

Mire kell az info?

Lőteret akarsz építeni?

Előzmény: Törölt nick (175)
gvass1 Creative Commons License 2005.08.16 0 0 176

"Az igrendnek az a dolga, hogy vigyorogva nehezítsék meg a mienket"

 

Igen eltalaltad.

 

DE imho az MSSZ-nek kene tudni segiteni loterepitesi tapasztalatok, kovetelmenyek atadasaban.

 

De sok remenyt ahhoz se fuzz.

Előzmény: Törölt nick (175)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.15 0 0 175
Üdv!

Szeretnék egy kis segítséget kérni, mert az igrenddel nem boldogulok. Hol tudnék utána nézni, hogy milyen követelményeknek kell teljesülni egy lőtéren? (Palánk magassága/anyaga, földsánc magassága, koronglövészet veszélyességi zóna, stb). Argh! Az igrendnek az a dolga, hogy vigyorogva nehezítsék meg a mienket? Előre is köszönök minden segítséget.

prosp
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.15 0 0 174
Szia!

Nagyon köszönöm a tippet, lecsekkoljuk.

p
Előzmény: Space Cowboy (171)
Space Cowboy Creative Commons License 2005.08.15 0 0 173

melyik, melyik... a becsület pártállástól független erény. meg a hiánya is kishazánkban :-))) szóval mindegy, hogy szociofasisztoidballibjudeobolsevikkonzervativvörösfehérzöld a T társulat :-)))

Előzmény: gvass1 (172)
gvass1 Creative Commons License 2005.08.15 0 0 172
"

Csekk disz:

www.nca.hu"

 

Es itt hany szazalekot es melyik partpenztarba kell visszajuttatni?:-)))

 

Csak, hogy az illuziokat romboljam...

Előzmény: Space Cowboy (171)
Space Cowboy Creative Commons License 2005.08.15 0 0 171

Szia!

 

 

Csekk disz:

www.nca.hu

 

üdv

SC

Előzmény: Törölt nick (170)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.15 0 0 170
Hi!

Nem tudja véletlenül valaki, hogy létezik-e bármilyen pályázat, ami lövészegyesületeket, lőtereket támogat? Minden infoért nagyon kösz előre is.

mail: indexforum kukac tvn pont hu

prosp
fortissimo Creative Commons License 2005.03.29 0 0 169
köszke!Majd átnézek oda is.Sztem se rossz az a Röhm.
Előzmény: gvass1 (168)
gvass1 Creative Commons License 2005.03.29 0 0 168

"Ja.még az elozo téma(gáz).Szted a Rohm RG90 rossz?Acél ;az elsütő szerk,cső.+fesztelenit is.
Sztem az se rossz.és olcso is.Kaliberbe hirdetik."

 

Ezzel celszerubb lenn atterni a gazpisztolyos topikba. Ha ott rakeresel a tipusjelzesre, akkor nagyon sok (tobsbegeben jo) tapasztalatot talalsz. Ha nem revolvert veszel gazban (pedig!), akkor az RG90 az egyik legjobb zseb-ontolto. Minden, ami terhelesnek van kiteve, az acelbol van rajta. (na jo, a szan, meg a tok nem:-)). 21.900-ert verhetetlen.

Előzmény: fortissimo (163)
fortissimo Creative Commons License 2005.03.29 0 0 167
Ja-ja.Mind jók nagyon+akkor szerencsed is van a HK-val.majd a net cimet nezed + és a velemenyedre kivancsi vok
Előzmény: Hk USP Standard (166)
Hk USP Standard Creative Commons License 2005.03.29 0 0 166
Szerencsés vagyok, álmaim stukkere egy Hk USP Standard, melyet kb 1 hónap múlva magaménak tudhatok. Tetszenek még? Taurus Raging Bull, Hk szinte összes cucca, sok SW revolver...
Előzmény: fortissimo (165)
fortissimo Creative Commons License 2005.03.29 0 0 165
Köszke!
Jó "uj"hetet! Ma este unneples.Tudod husvet.Mar kidoltem.Majd nezed meg a www.sphinx.ch
honlapt.ott a 3000-es tettszik naaaagyon.majd irok meg valamikor,csak szerden kezd a suli.(miskolci egyetem)
,de sztem majd irok.
amugy mi az álmai stukkere?
Üdv
Előzmény: Hk USP Standard (164)
Hk USP Standard Creative Commons License 2005.03.28 0 0 164

Vagy mit szólsz a HK P7M13-hoz?

 

A világ egyik leginnovatívabb maroklőfegyvere, a gázkésleltetéses megoldást őszinte csodálattal tölt el, a hüvelykivetést segítő visszaáramló lőporgázok (lásd még MP5) megoldása is hihetetlen kreativitást tükröz... Ha lesz annyi pénzem, mindenképp veszek egyet...

 

A gázstukkerről az a véleményem, hogy az nem egy rossz modell, az acélcső külön finomság, de ne hosszú távra vásárold, akkor nem fogsz csalódni...

Az árát megéri, sokkal többet egyik sem. De így, hogy semmi plusz költség nincs vele, szerintem jó választás lehet.

Előzmény: fortissimo (162)
fortissimo Creative Commons License 2005.03.28 0 0 163
Ja.még az elozo téma(gáz).Szted a Rohm RG90 rossz?Acél ;az elsütő szerk,cső.+fesztelenit is.
Sztem az se rossz.és olcso is.Kaliberbe hirdetik.
fortissimo Creative Commons License 2005.03.28 0 0 162
Ez igaz,amit mondasz.1.x még engedélyt kéne letenni.mindig tervezem.Vizsgaidőszak után,de
persze utánna+elszalad az idő.A hk süti kis stukker.Vmelyik régebbi kaliberbe olvastam az USP elitről.
Jók.Sig se rossz.Nekem a p226 tettszetős.Vagy mit szólsz a HK P7M13.ritka eléggé.Gázkésleltetéses a
zárja.Nekem az is tettszik naagyon.1 a gond,h az ára 300000korüli.
Előzmény: Hk USP Standard (161)
Hk USP Standard Creative Commons License 2005.03.28 0 0 161

Neked milyen stukkered van?

 

Alig egy hónap múlva fizetem ki a végét a Hk USP Standardomnak, addig egy klubos P9R-rel lövök (IPSC)

 

Már régóta foglalkozok maroklőfegyverekkel,de még most se 100%-os,h melyik a jobb.
Revkó,v ontolto?

 

Én igazából univerzálisabbnak tartom az öntöltőket, de tény, hogy önvédelemre csak a krémje való (Hk és Glock, esetleg egy megbízható SIG) mert önvédelmi helyzetben egy elcsetenés is végzetes lehet. Ha olcsóbban akarod megúszni, akkor mindenképp forgót javaslok, egy megbízhatatlan öntöltőnél nincs rosszabb!

 

A SW 686 valóban tetszetős, én is szeretem a SWessont.

 

Összességében, ha van 180 ezer forintod egy valóban univerzáslis, 100%-osan megbízható öntöltőre, akkor szerintem mindenképpen az a jobb választás. A Glockkal az az egy probléma, hogy ha nem minőségi lőszerrel hordod, és elcsetten (mert mondjuk kifelejtették belőle a csappantyút) akkor nem tudsz rárevolverezni... De ez minőségi lőszerrel, fegyverhibából gyakorlatilag sosem fordul elő.

Előzmény: fortissimo (160)
fortissimo Creative Commons License 2005.03.28 0 0 160
Köszke a tippet.Neked milyen stukkered van?
Már régóta foglalkozok maroklőfegyverekkel,de még most se 100%-os,h melyik a jobb.
Revkó,v ontolto?Ez amugy régóta vitatott kérdés.
Amugy 1x amilyet szeretnék az 1 az S&W686 4"-os,de még a Sphinx-ek sem rosszek sztem.Az utobbi eléggé drága,
de jó, svájci
Hk USP Standard Creative Commons License 2005.03.28 0 0 159
Persze, azért alkalmas rá, tehát súlyozni kell. Ha elsősorban önvédelemre kell, revolvert ajánlok, ha fontos, hogy hogy néz ki, élethű legyen, nagy tárkapacitással, akkor öntöltő. Tartős használatot nem magyon bír egyik sem.
fortissimo Creative Commons License 2005.03.28 0 0 158
amugy onvedelem+szilveszter.Revolvernél ott a gyorstolto ami segít.
amugy Kellemes Húsvéti ünnepeket.
fortissimo Creative Commons License 2005.03.28 0 0 157
Ja-ja.Szilveszterre jobb az ontolto.nekem az a gond amugy vele,h spiáterek a főalkatrészek.
Amugy egy Arminius HV37-et néztem a gunboxban.Kb 30ezer,nem is sok,Csak elötte a flobertemet e
akarom majd adni.l
Hk USP Standard Creative Commons License 2005.03.28 0 0 156

Amugy most akarok uj gaz-riasztot venni.Milyet ajánlotok.(sztem revolver)

 

Önvédelemre akarod hordani? Mert akkor tényleg a revolver a legjobb választás. Ha szilveszterkor durrogtatni is jó lenne, én egy megbízhatóbb félautomatát ajánlok (esetleg egy Keserű Dealert... :D )

Az elsődleges szempont persze az, h mennyit akarsz rászánni...

De ha bemész a GunBoxba, Gvassnál érdeklődhetsz, elég sok fegyverrel találkozott már... Biztosan segít, és ha eldöntötted, ott helyben meg is veheted... És még jól is jársz, mert ált 4-6000-rel olcsóbban adnak mindent...

Pl Bruni Mini GAP :19 eft

                máshol 25 ért láttam...

 

U.I. Bármennyire úgy tűnt a beírásból, én NEM dolgolzom ott.. :D

Előzmény: fortissimo (155)
fortissimo Creative Commons License 2005.03.28 0 0 155
Hoppa-Hoppa!Régen volt már itt élet.Csak érdekel,h megvagyunk-e még,vagy sem?
Amugy most akarok uj gaz-riasztot venni.Milyet ajánlotok.(sztem revolver)
ati_111 Creative Commons License 2004.09.05 0 0 154

Mindenkinek köszönöm a segítséget!

Azt hiszem a 14. kerületbe megyek! :)

radom1 Creative Commons License 2004.09.04 0 0 153
Jut eszembe. Ha vmilyen fegyveres testület hivatásosa vagy véletlenül, akkor egyszerűbb olcsón megúszni. Katonaként érdemes a szentendrei Honvéd Kossuth lövészklubot, v. az Üllői úton a Bolyai kat. főisk. lőterét megnézned, rendvédelmi dolgozóként pedig a Vágóhíd utcában a Rendészeti Szervek Kiképző Központjának a lőterét.
Előzmény: ati_111 (150)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!