Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2017.05.09 0 0 85622

Attól tartok, akik tehetnek róla azoknak semmibe, akik fizették azoknak meg nagyon sokba!

Előzmény: orkmentesítő (85621)
orkmentesítő Creative Commons License 2017.05.09 0 0 85621

Szóval, maradjunk a témánál: mibe fog kerülni az idén, hogy a strandból a város kuplerájt csinált 15 éve?

Törölt nick Creative Commons License 2017.05.08 0 0 85614

Még tapasztalatot sem nyernek a szerencsétlenek. Ki tudja hanyadszor kerülnek szopóágra a dunakeszi cserepadra hiába ácsingózók. A négy utolsó és a következő négy választáson semmi esélyük nem volt illetve nem lesz.

Ez az önhergelés nem olyan, mint amikor a súlyemelő pofozza magát a rekord súly felemelése előtt, mert ő ezért éveken kersztül megdolgozott keményen, nem úgy mint a cserepadra áhítozók, hogy ha tettek valamit az a barátaik sorstársaik , harcostársaikra mért ostorcsapások voltak.

orkmentesítő Creative Commons License 2017.05.08 0 0 85612

baines nem tiltakozik, benne volt a keze a sttrandügyben is.

MTELA Creative Commons License 2017.05.06 0 0 85611

képzeljétek al, a Barátság Úton találtam még feltört aszfaltot kupacba rakva. valahogy ottfelejtették....

orkmentesítő Creative Commons License 2017.05.05 0 0 85605

"és olyasvalaki ül majd a helyére aki nem csak a zsebét akarja tömni, hanem tényleg érdekli városunk gondjai-problémái és meg is akarja oldani azokat, nem csak látszatintézkedéseket tesz."

 

Ez nekünk lenne a jó hír.

 

De neki az is elborzasztó volna ha: 

olyasvalaki ül majd a helyére aki csak a zsebét akarja tömni, és tényleg  nem érdekli városunk gondjai-problémái és eszében sincs megoldani azokat, és csak látszatintézkedéseket tesz.

 

Máma nagyon jó vagyok a magas labdákban.

Előzmény: Törölt nick (85603)
orkmentesítő Creative Commons License 2017.05.05 0 0 85604

A heteron a fel nem ismert auton.

Akkor lesz ez a banda kihajítva, de ezúttal nem 8 évre, hanem örökre, amikor ezen igazság érvényesülni fog.

Polgármester a jelöltből lesz, és csak másfél évvel a  parlamenti választások után.

 

Pusztán matematikailag (és jellemes politikája folytán) a fidesz örökre meg van verve, a technikai kérdés az, hogy az osztozkodás folytán ezt mikor látják érdemesnek érvényesíteni vele szemben.

 

Azt senki se gondolhatja, hogy lesz olyan település majd 2 évvel a Felcsúti MIgráns eltakarítása után, ahol a fidesz labdába fog rúgni.

Mi következik ebből? Stadiont a falvakba is.

Előzmény: Törölt nick (85603)
Törölt nick Creative Commons License 2017.05.05 0 0 85603

Ezt már sokszor átbeszéltük. Azért lehet az öreg ekkora mellénnyel mert a dunakeszi lakosok nagyjából pont letojják ki a polgármester; lásd legutóbbi választások "elsöprő sikere" -> a választók 33.262 főjének alig egyharmada(!!!), 11.744 fő ment el szavazni, abból mindössze csak 5.933(!!!) szavazott erre a gerincoszlopra. És a narancsosok elcsalt, meghamisított, részrehajló matematikája szerint a 33.262-nek az 5.933 az 51,41%-a...

Ezek a számok magukért beszélnek szerintem. Ha jönne valaki ugyan akkora anyagi háttérrel, mint ami a narancsködöseknek van, és meg bírja magát ugyan úgy promózni, simán lehet belőle polgármester.

A legközelebbi választásokkor talán az fogja árnyalni a végeredményt, hogy az az 5.933 (-1 fő, ugyebár...) ember már tudni fog az azóta eltelt időszak fideszcsikes disznóságairól, ergo nem feltétlen fog megint mogyorósira voksolni. Meglátjuk. Én bízom a lakosság józan ítélőképességében, és elzavarják a spanjával meg az alattvalóival együtt, és olyasvalaki ül majd a helyére aki nem csak a zsebét akarja tömni, hanem tényleg érdekli városunk gondjai-problémái és meg is akarja oldani azokat, nem csak látszatintézkedéseket tesz.

Előzmény: orkmentesítő (85602)
Törölt nick Creative Commons License 2017.05.04 0 0 85601

Senkit, hogy lehet Dióssihoz hasonlítani?  

orkmentesítő Creative Commons License 2017.05.04 0 0 85599

Egyelőre az a kérdés a sok zseni miatt kié a telek.

Most úgy oldják meg, hogy a vízmű védterület címén vannak a lakosok kizárva.

Én meg azt nem értem akik ezt intézték, mért nincsenek bezárva.

Előzmény: Győző 2 (85595)
Törölt nick Creative Commons License 2017.05.04 0 0 85597

Na igen, a repülőtér.

Hány éve is "vette át" az önkormányzat? Milyen beruházások (HA-HA-HA!!!), vagy legalább állagmegóvások történtek azóta részükről? A bérleti díjakért persze tartják a markukat szorgosan, ahhoz nagyon értenek!

 

Ezzel miért nem veri a mellét a narancsbőrű?

Előzmény: MTELA (85596)
MTELA Creative Commons License 2017.05.03 0 0 85596

mi? kupleráj? azt a repülősök csináltak a reptéren! azóta is szeretné üzemeltetni az önkormányzat, de valahogy nem megy nekik...

pedig itt volt egy bácsi, aki mindig írta, hogy ő sokat volt ott, és látta hogy kupleráj volt.

a repülősök meg azt hazudták, hogy oktatási célra használták az egyetlen szobát az épület elején, és a hátsó szobát csak az az emberke használta aki már meghalt, és az akkori polgármester barátja volt. 

de sosenem derült ki mi volt a valóság.

azóta is ingyen rombolja az önkormányzat a repteret jó gazda szorgosságával:-)

 

Előzmény: Győző 2 (85595)
Győző 2 Creative Commons License 2017.05.03 0 0 85595

És Ki vagy kinek a költségén lessz lebontva az oda felhúzott kupleráj???

Előzmény: orkmentesítő (85594)
orkmentesítő Creative Commons License 2017.05.03 0 0 85594

Kiszámolta eddig valaki hogy mennyibe van ez a projekt a városnak?

 

Előzmény: orkmentesítő (85593)
orkmentesítő Creative Commons License 2017.05.02 0 0 85593

De abból már sok év letelt. Most hagyhatom abba a cigit és ehetek müzlit?

 

Egyébként ám én tudom ám mi van, csak adom az összeesküvés-elméletet.

Ugyanis a város honlapja megmondja az igazat a Széchenyi tervből majdnem teljesen felépült kupleráj kapcsán.

 

http://dunakeszi.hu/a-mi-varosunk/hirek-kozelet/1344-tajekoztato-a-regi-stranddal-kapcsolatban

A Soros keze van ebben is. Megint egy sikeres per?

 

Javaslom: a titok maradjon titok, mint a spiclijegyzék, de a város lakossága élvezze a strandot, mint egyes (a listán szereplő) politikusa működését.

Kire is gondolok kire is gondolok...

Törölt nick Creative Commons License 2017.05.02 0 0 85592

Én úgy tudom az akták titkosítottak 30 évre. :)

Előzmény: orkmentesítő (85591)
orkmentesítő Creative Commons License 2017.05.02 0 0 85591

De én a régi strandot firtatom. Annak mi a pénzügyi Sorosa, bocsánat sorsa?

Előzmény: MTELA (85586)
MTELA Creative Commons License 2017.05.01 0 1 85590

hát ennek az utánajárásnak Győző semmi értelme sem volt. Ezt mindenki tudta, hogy ők voltak megbízva.

persze tudták hogy nem kell komolyan venni az utasítást, hogy ellenőrizzék, mert még akkor valami jelentésbe azt is meg kellett volna említeni, hogy hány kátyút szüntettek meg, milyen értékben...

mert az alvállalkozó emberei azt mondták itt mindenfelé, hogy a bejeleölt, de nem kivágott kátyukra már nem jutott pénz....

tehát a menetrend ugye az volt, hogy a kátyúzást a bejáráskor, bejelölték, arra adtak egy árajánlatot db/nm stb.. majd a vállalkozó kiadta egy alvállalkozóanak, aki elkezdte a neki megtett ajánlat /feladat/ár alapján elvégezni a munlát, majd úgy járt, mint az egyszeri emberke, aki a rohadt szilvát optimistán közelítette meg: ez se rohadt, ezis ráér még ...

szóval Mátyáskirály mesélye manifesztálódott: hoztam is meg nem is...

kátyúztam meg hagytam másnak is..

el is vittem időben a kikotort hulladék kátrányt meg nem is..

de abban biztosak voltak, hogy nem lesz ellenőrzés, mert akkor kideerülhet mennyiért végezt az alválalkozó, és az önkormányzatnak mennyibe került valójában...

nem egyszerü a helyzet az biztos:-))))

ugye kedves kolláéga??:-))))))))))))))

Előzmény: Győző 2 (85589)
Győző 2 Creative Commons License 2017.05.01 0 0 85589

Utána jártam, az ellenőrzés az Ő feladatuk !!

Előzmény: Törölt nick (85583)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.29 0 0 85588

"...de a jelnlegiben tényleg leomlott penészes fal mellett dolgoztatunk emberekkel????...."

És kívülről se jobb a helyzet...omladozó vakolat... Rossz ránézni szegény épületre. Nem hinném, hogy ez az állagmegóvás többe került volna, mint az a prémcsi amit ismételten megszavaztak maguknak a bűnözők. Mert arra persze mindig van elkülönített összeg, nem is kevés - a mi pénzünkből. Pártízerer forint negyedévente-félévente pedig nincs az önkormányzat(!!) saját épületének állagmegóvására...

Előzmény: MTELA (85585)
MTELA Creative Commons License 2017.04.29 0 1 85587

jaj elfelejtettem, a soros pénzeli..

lehet hogy a mészáros..

lehet hogy brüsszel, 

lehet hogy szijjártó, lehet hogy 

bárki más..

igazábol egy csapat...

Előzmény: MTELA (85586)
MTELA Creative Commons License 2017.04.29 0 1 85586

megnyugtatlak, a strand máris kész van!!!

megvették, kijelölték, majd bérelnek mobilwc-ket és odateszik, az az ismert 1-2 cég aki eddig, azok most ott fognak egy autóparkolótr építeni, és ennyi.

ja elfelejtettem, az önkormányzaton lesz- van kis adminisztráció, mert átminősítik a területet, hogy építeni is lehessen rá..

tudod ez olyan "B" terv... ha netán mégse lenne strand majd, vagy mégis kéne rá ezaz... étterem, stb..

 

Előzmény: orktalanító (85584)
MTELA Creative Commons License 2017.04.29 0 1 85585

Szövegértés jeles:-) tehát ha a párbeszédet olvasod, akkor kiderül, hogy nekik legfeljebb ellenörizni kellett volna.

bár lehet igazad van, azt se bízza rájuk már senki.

még az önkormányzat is tudja hogy ez is maghaladná a tudásukat.

sajnos ezt mind a dunakeszi lakosok fizetik meg, szenvedik meg de a lényeg a fejlődésen van, mert aközben hihetetlenül fejlődik a város.

Valamelyik nap pl. az okmányirodába kellett ügyet intéznem.

Tudom hogy elkészült a terv és  lesz új.. de a jelnlegiben tényleg leomlott penészes fal mellett dolgoztatunk emberekkel????

(akik munkája elött le a kalappal, mert gyorsak voltak, tiszteségesek, és az ügyfél érdekét nézték!!)

a rendelőintézet emeletén édesapám ahllásvizsgálatra várakozott, kb 80 ember társaságában, örömmel venném ha egyszer a mellékhelységben lenne minden tisztálkodáshoz min. elvárható dolog.

( biztos az igazgató főorvos dolg kigazdálkodni ugye?) de mégis, se tisztaság, se kellő kapacitás..

stb.. 

szóval szerintem csak 1 tétel a városgarázdálkodás kérdése,  és sokkal összetettebb, hogy hova jut ez a város...

elismerve az összes fejlődést.

igen már látni hogy az itt lakók porshével, ferrárival járnak.. 

társasházakat építenek értékesítik, és az itt dolgozók hatalmas jutalmakat kapnak!

jó ezt látni.....

tényleg????

Előzmény: Törölt nick (85583)
orktalanító Creative Commons License 2017.04.28 0 1 85584

Szeretném tudni, hogy áll most a strand ügye!

Tudtok valamit?

Törölt nick Creative Commons License 2017.04.27 0 0 85583

Jól tudod nem a közüzem végzi a kifogásolt munkálatokat. 

Előzmény: MTELA (85571)
MTELA Creative Commons License 2017.04.23 0 0 85571

hát dehogy végzik el a munkájukat.

pont a közüzemi mi???

ne nevetess!

ha végigjárod az utcát láthatod, hogy egy csomo helyen az úton még ott éktelenkedik a bejelölés, hogy még melyik kátyút kellett volna felvágni és kijavítani, ahogy minden tábla nélkül a gödrökbe beleállítottak egy oszlopot..

tegnap este megnéztem, ahogy egy autós átment rajt! kiváncsi leszek, hogy megye kártérítésér a srác, mert ahogy elütötte a lábazata az oszlopnak felállt az autó alatt, és kárt is okozott rendesen!

a helyszin a barátság és a nap utca saroktól 50 méter a 2-es út felé.

a kivitelezőket meg ugye már nem látjuk a területen!

Előzmény: Győző 2 (85570)
Győző 2 Creative Commons License 2017.04.19 0 0 85570

Kedves kising, bár törölték az ezzel kapcsolatos írásom, de mivel Dunakeszit érinti, újra megkérdezlek, hogy szólnál-e a Közüzemi Kft-nél az illetékeseknek, hogy az alvállalkozókkal az Ő kötelességük betartatni, az 1993-éviMunkavédelmi Törvényt, főleg ha még a helyszínen is van a Közüzemi képviselője!!!!!! Netán majd a mi adó Ft-jainkból fizetjük az estleges kártérítést ha baleset következik be???

Nebáncs!virág Creative Commons License 2017.04.18 0 2 85569

A Regionális fórumcsoport leírásában ez szerepel: 

 

"Regionális topikok vegyesen, idővel bármelyik fórummá fejlődhet
Helyi politikai témák kitárgyalhatók, emberi vitastílusban. "

Az aktuálpolitikának vannak saját fórumai ahol lehet orbánozni, gyurcsányozni, sorosozni, stb. Itt nem. 

 

A személyeskedés pedig sehol sem elfogadott. 

 

 Ez volt a gyengéd figyelmeztetés. 

Győző 2 Creative Commons License 2017.04.17 0 0 85560

Nem-továbbra is ott éktelenkednek !!

Előzmény: MTELA (85559)
MTELA Creative Commons License 2017.04.17 0 0 85559

elrakták már az aszfalt kupacokat?

mert a járdára voltak lerakva egy helyen, és láttam ahogy idős ember járókerettel a földes füves buckaoldalon kellett hogy kerülje a buszmegállónál, vagy a volt piacnál ha jobban tetszik..

Előzmény: Győző 2 (85558)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!