Keresés

Részletes keresés

klegyok Creative Commons License 2018.04.18 -1 1 4664

ugy latszik egyikotok se akar publikus lenni     azert ez jellemzo    

Előzmény: peterdarabos (4663)
peterdarabos Creative Commons License 2018.04.17 -1 0 4663

Szia.engem erdekell a munka ird meg a Skype neved legyszi

Előzmény: vivien94 (4660)
egerszegi Creative Commons License 2018.04.13 0 0 4662

ha jokepu akkor menjen ki turistanak es szerezzen egy amerika csajt, vegye el, es pipa

 

ha okos akkor maradjon otthon, tanuljon, es utana szerzzen egy osztondijat vagy ha nem megy akkor piackepes tudast (pl vegtelen mennyisegu IT-s kell)

 

ha egyik se akkor meg ne akarjon kimenni.

Előzmény: Kenta01 (4655)
Camo_BDU Creative Commons License 2018.04.12 0 0 4661

Kamuoldal, meg kamureg. Olyanok akik csak azért csinálnak egy nicket itt, hogy felajánlkozzanak munkaszerzőnek. Igaz, 1 hozzászólásos Vivien? :) Tényleg nagyon bizalomgerjesztő az ilyesmi.. 

Előzmény: vivien94 (4660)
vivien94 Creative Commons License 2018.04.11 0 0 4660

Üdv! Jelenleg az Usa-ban élek ha érdekli itt kint munka segítek az ügyintézésben! Rengeteg kamunoldal van sajnos de ha komolyan erdekli felvehetjuk a kapcsolatot es skypeon videohivasban szivesen megmutatom!

Előzmény: SwissArmy (4636)
-= Big Boss =- Creative Commons License 2018.04.09 -1 0 4657

Valami work-study programot keressen szerintem így kisebb a rizikó. Persze attól függ mit tud, mi a szakmája. 20 évesen nem sok gyakorlattal rendelkezik amivel versenyképes tud lenni (hacsak nem csodagyerek).

Előzmény: Kenta01 (4655)
Camo_BDU Creative Commons License 2018.04.03 0 0 4656

Úgy tényleg nem jó ötlet. Viszont jöjjön turistaként turistáskoni, nézzen körül, még az is előfordulhat hogy nem is tetszik majd neki a helyzet és rájön hogy jobb otthon. Nem mindenkinek jön be Amerika. Vagy biztasd arra hogy szerezzen munkavállalóit, vagy tanulói vízumot, stb. Úgy tudom hogy a tanulói mellé könnyebben lehet munka-engedélyt kapni. Mondd neki hogy hívja fel az Amerikai Nagykövetséget és beszéljen velük a lehetőségekről. 

Előzmény: Kenta01 (4655)
Kenta01 Creative Commons License 2018.04.02 0 0 4655

Turista vizummal texasban munkát vállani,szerintem maga a halálos itélet. Na,a fiam aki 20 éves na így akar kimenni😡 Egyszerűen nem tudom hogy állítsam le erről a marhaságról. Nem hallgat senkire😡 Mit csináljak?

Kenta01 Creative Commons License 2018.03.23 0 0 4654

Köszönöm szépen a gyors választ. Egyébként én is így gondoltam,csak azért írtam a csoportba mert ugye nekünk szülöknek nem hiszi el,hogy nem olyan egyszerű mint ahogy ő ezt gondolja.🤔

 

Előzmény: Lola99 (4653)
Lola99 Creative Commons License 2018.03.23 0 0 4653

Legális munkát jelenleg nem kap Amerikában, az illegálisokra meg nagyon rámásznak mostanában.

Beszéld rá, hogy kérjen szabályos munkavállalói vizumot, majd a követségen némi pénzért elmagyarázzák neki, hogy nincs.

 

Ha meg mégis elmegy, gazdagabb lesz egy kellemetlen tapasztalattal, aminek meglesz a jó hatása a jövőre nézve.

Nemrég kerengett itt egy youtube video, amin egy hölgy elmeséli a kitoloncolása gyönyöreit.

Előzmény: Kenta01 (4652)
Kenta01 Creative Commons License 2018.03.23 0 0 4652

 

Sziasztok! Még új vagyok a csoportban. Olyan jellegű problémám van,hogy a 20 éves fiam kitalálta kimegy amerikába dolgozni,ezt csak így hipp-hopp kitalálta. Kinézett a neten egy közvetitő irodát,észak-amerikai munka néven futnak. Nem tudom van e valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban. Megmondom őszintén nagyon aggódok a fiamért hiába 20 éves. Nagyon sok az átverés,hiába mondjuk neki,de hajthatatlan. Előre is köszönöm a válaszokat

jahusos Creative Commons License 2018.02.14 0 0 4649

barki feljelentheti az adocsalokat   mondjuk piti ugyekre nem biztos hogy ramozdul az IRS vagy a NAV      a NAV inkabb mozdul     VALOBAN

Előzmény: jahusos (4648)
jahusos Creative Commons License 2018.02.14 0 0 4648

azert igaza van most unstable-nek      mindenki megussza az adocsalast mig el nem kapjak

Előzmény: Törölt nick (4647)
Törölt nick Creative Commons License 2018.02.14 0 0 4647

mé bántod szegényt 

Előzmény: Törölt nick (4644)
Törölt nick Creative Commons License 2018.02.13 0 0 4646

teljesen igazad van én is így látom a dolgokat

Előzmény: Törölt nick (4641)
jahusos Creative Commons License 2018.02.13 0 0 4645

orlando   kissimmee     celebration     jo nekem telente 

Törölt nick Creative Commons License 2018.02.12 0 0 4644

Takarodj innen te fereg.

Előzmény: Törölt nick (4641)
asspirik Creative Commons License 2018.02.10 0 0 4643

az adocsalokat pesten a NAV-nal az usa-ban az IRS-nel jelentheted fel     kotelesseged is a bun uldozese

Előzmény: Törölt nick (4641)
asspirik Creative Commons License 2018.02.10 0 0 4642

mindenkinek engedik az adocsalast amig eszre nem veszik      ha eszreveszik hogy valaki adot csalt azt elmeszelik akar kereszteny akar zsido akar muzulman      ez igy van ugy magyarorszagon mint az usa-ban     te is csalhatsz adot es egy darabig nem veszik eszre      aztan ha eszreveszik elkapjak a goloidat es nagyon megbuntetnek

Előzmény: Törölt nick (4641)
Törölt nick Creative Commons License 2018.02.09 -1 0 4641

Ma Magyarországon nincs olyan vállakozó, és  munkaerőkölcsönző   aki ne csalna adót, és nincsenek kivételek akár hiszed akár nem! 

 

Ha ma amerikába kimész,  zsi.. táborba 3 hónapra,  a nagy álszent zsi... a legnagyobb adócsalók.

 

akkor ez most, hogy is van?, a zsi... dók majd megyónják és már rendben is van minden. 

 

Nem beszélve arról, hogy a zsi..kat mindenki védi és mindent el tudnak intézni.  Azaz mindenkit megvesznek , a leg korupptak és a legnagyobb hívők, szentek stb.,   akkor most ki is az adócsaló?, csaló? 

 

Aki ki megy 3 hónapra és ne fizet adót, vagy aki évtizedek óta adót csalnak és ezt tudja mindenki, de valamiért nekik engedik. és elsímítanak nekik mindent. 

 

Előzmény: Camo_BDU (4624)
Camo_BDU Creative Commons License 2018.01.30 0 1 4640

Ahogy én látom a cégek mind álcégek, ha adnak is munkát, akkor illegálisan dolgoztatnak. Azt meg ugye inkább ne. Értelme sincs, mert Londonban sokkal jobban fizető állást kapsz, ahogy vidéken is Angliában, és úgy még a szállás sem olyan drága. Ha viszont nagyon Amerika az álom, akkor ne átverős-cégekben gondolkodj, hanem mondjuk az Amerikai nagykövetséget kérdezd meg, a weboldalukon szerintem mindent megtalálsz. :) 

Előzmény: SwissArmy (4639)
SwissArmy Creative Commons License 2018.01.29 0 0 4639

Köszönöm, de sajnos annyira sajnos nem erős az angolom, hogy ezt "megnyerjem".

Előzmény: Rinkhals (4637)
Rinkhals Creative Commons License 2018.01.29 -1 0 4637

In May 2018, American Airlines will launch a new direct flight service between Budapest Liszt Ferenc International Airport (BUD) and Philadelphia International Airport (PHL) and is now looking for Hungarian speaking flight attendants to accommodate the new service.

SwissArmy Creative Commons License 2018.01.28 0 0 4636

Üdv!

 

Ahogy elnézem, nem nagyon aktiv ez a fórum... !

 

Biztos, hogy sokan és sokadjára irják be azt, amit én is most : Külföldön szeretnék dolgozni ! Most is dolgozom, de ezt az itthoni helyzetet nagyon nehéz "lenyelni". 

 

Egy hete , olvasok , keresgélek, megtaláltam ezt az oldalt is. Ahogy látom átverésből nincs hiány, olvastam pozitiv tapasztalatokról is , hogy ne legyek annyira negativ.

 

Konkrét weboldal vagy link, ami nem kamu és  legális is, még információ gyűjtésre is alkalmas ?

Megköszönném, ha valaki tudna linkelni valami hasznosat ! ( nem vagyok lusta keresni, csak már nem tudom eldönteni, hogy mi lehet igazi és mi nem, hát ha okosabb leszek)

 

Köszönöm !

fordkasanya Creative Commons License 2018.01.12 0 0 4635

Talán Florida még jó lehet,de az északi rész felejtős.

 

Előzmény: Camo_BDU (4632)
Törölt nick Creative Commons License 2018.01.10 0 0 4634

Sziasztok! Kinti illegális magyarokkal hogy lehet felvenni a kapcsolatot ?

Vannak oldalak pl eszakameriaimunka stb.Régebbi bejegyzések alapján vannak "okés" helyek.

De erről hogy lehetne meggyöződni ? 

Camo_BDU Creative Commons License 2017.12.10 0 0 4632

Olyan oldal is van hogy floridaimunka. Egyértelmű hogy azt is ugyanazok futtatják mint a másikat.

 

Gondolom van 1-2 személy akik az egész kiutaztatós illegális bulit csinálják, több weboldalon, mindig másoknak kiadva magukat.

 

Sajnos könnyű megtéveszteni az embereket. :( 

Előzmény: Camo_BDU (4631)
Camo_BDU Creative Commons License 2017.12.10 0 0 4632

Olyan oldal is van hogy floridaimunka. Egyértelmű hogy azt is ugyanazok futtatják mint a másikat.

 

Gondolom van 1-2 személy akik az egész kiutaztatós illegális bulit csinálják, több weboldalon, mindig másoknak kiadva magukat.

 

Sajnos könnyű megtéveszteni az embereket. :( 

Előzmény: Camo_BDU (4631)
Camo_BDU Creative Commons License 2017.12.10 0 0 4631

munkakamerikaban  weboldalról beszélsz?

 

Nincs cégnév, nincs semmilyen név, székhelynek egy lepukkant, üres irodaház van megadva. A fotók Google images-ből vannak kilopkodva. Engedélyekről beszélnek, de egyértelmű hogy illegális cég, illegális munkaközvetítés, illegális munkavállalóknak. 

 

Jajj várj, most nézem, a szöveg az oldalon ugyanaz mint amit évekkel ezelőtt már kitárgyaltunk.

 

Én mindenkit óvva intek ilyesmitől. Nyugat-Európában legálisan lehet mindent csinálni, dolgozni, szóval ha valakinek a pénz a lényeg, akkor jobban jár Ausztriával, Németországgal, vagy akár még mindig mepróbálhatja az Egyesült Királyságot, Angliát, Írországot, stb.

Előzmény: Kimberly Kim (4630)
Kimberly Kim Creative Commons License 2017.11.22 0 0 4630

Gabi nevű hölgy engem is átvert másik NÉGY munkát kereső ismerősömmel. 

 

Általában USA.ba New Yorkba közvetít Zsidó családokhoz bejárónőket, ahol a kutya után van a személyzet sora,  nedves, csótányos pince szobában. Repülőjegyet Első alkalommal néha megveszi, --drágábban, mintha Te vennéd az utazási irodában, ha potenciális munkást lát benned, ha mégsem akkor magadnak kell megvenni. Első találkozásnál  kedves, de amikor a nehézséget vázolod fel, már elutasító! Ebben az évben több magyart fordítottak vissza a VÁM tisztviselők, akik illegális munkát szerettek volna GABI által is végezni. Tehát csak ÓVATOSAN!

 

Előzmény: Niky123 (4627)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!