Keresés

Részletes keresés

BPlány Creative Commons License 2011.03.28 0 0 73
pancsee Creative Commons License 2011.03.28 0 0 72

Fontos!!

Ingyenes női hajvágáshoz keresek modelleket Miskolcra !

érdeklődni:

ancsa911125@freemail. hu

halipali Creative Commons License 2011.03.24 0 0 71

Kedves fiúk, férfiak!

 

Csoportommal egy nemzetközi marketing versenyen veszek részt, melynek témája a férfiak hajápolási és fodrászatba járási szokásai.

Kutatásunk fontos részét képezi egy kérdőív, mely az alábbi linken található:

 

https://spreadsheets.google.com/viewform?hl=hu&formkey=dDRucmctWXNOMzVnSnRZVk1vdldZNHc6MQ#gid=0

 

 

Kérem, hogy kitöltésével segítse, segítsd munkánkat!

Köszönjük!

BPlány Creative Commons License 2011.03.24 0 0 70

Sziasztok. Én a BioHair hajvágószalont tudom ajánlani mindenkinek. Nagyon profi fodrászok dolgoznak,és most megjelent a 2011 es tavaszi-nyári frizura katalógusuk,a benne lévő frizurákat lehet kérni  a szalonokban és szavazni is lehet a www.facebook.com/biohair oldalon. Minden egyes szavazó ajándék fejmasszz kupont kap amit bármelyik szalonban felhasználhat:) csomó csomó ajándék,és még jók,olcsók is!!

fruzsyca Creative Commons License 2011.03.14 0 0 69

Sziasztok!

A Clips Fodrász Akadémia tanulója vagyok.
Március 17-i vizsgámra keresek közép- vagy hosszú, lehetőleg egyenes hajú lányt, egyhossz vágásra (a haj a vágás után egyforma hosszú lesz).
Időpont: március 17. kb. 9:45-től
Helyszín: Budapest, VI.ker. Hajós u.22. (pár percre az Operától)
Elérhetőségem: dudusss@freemail.hu
Ha elküldöd a telefonszámod, akkor a részletekért szívesen felhívlak.

Várok minden kedves jelentkezőt! :)
Fruzsi

 

 

 

 

Kinga999 Creative Commons License 2011.03.09 0 0 68

Sziasztok!

 

Én is tudok egy jó fodrászt. Bementem a fodrászatba úgy, hogy semmihez sem volt kedvem. Beszélgettünk egy jót és kifelé már vigyorogtam. Nagyon tetszett a frizurám. Legközelebb is hozzá megyek. Ő is a Kucsera hajszalonban dolgozik. :-) A neve Fekete Marcell.

 

http://www.kucserahaj.hu

 

Ja, és most újították fel a szalont. Szép lett! :-)

Az áraik is egész jók. Fent van az árlista a honlapjukon.

 

Üdv.:

Kinga

Betti200 Creative Commons License 2011.02.25 0 0 67

Sziasztok, tudom nektek ajánlani az én fodrászomat, nagyon jól dolgozik, jó áron is,

mindenkit kiszolgál igényeknek megfelelően, Férfit, nőt, gyermeket, nézzétek meg a honlapját,

sok képe van a munkáiról, különböző kedvezményei is vannak...

www.betti-fodrasz.gportal.hu

snoftika Creative Commons License 2011.02.07 0 0 66

Sziasztok! Láttam sokan írtatok jó fodrászt, de egyrészt férfi vagyok(többség női fodrászt ajánlott), másrészt nem tudom kihez menjek a sok felsorolt közül. Budapesten keresek olyan fodrászt, aki meg tudja állapítani ránézésre, hogy a hajamból milyen frizurát(!) lehet csinálni, ami jól is állna. Nem kell nagy dolgokra gondolni, csak legyen egy frizura. :) Azt olvastam, hogy nem nagyon érdemes híres szalonokba menni, azokba nincs is kedvem, és nem is fizetek egy vagyont érte, 2, 2,5 ezer ft körül fizetnék maximum. 

Szóval, ajánjatok valakit legyetek szívesek, ha tudtok! Köszi! :)

bencsikszabi Creative Commons License 2011.01.13 0 0 65

Szia Heni,

 

Nem javasolnám a dauert, mert az még jobban fogja roncsolni a hajadat. A vékonyszálú hajnak nem tesz jót. A szőkítést meg lehet oldani, de a hajad érdekében 2-3 lépésben lenne jó kivitelezni. Ha érdekelnek a részletek írj emailt, bencsikszabi@freemail.hu.

Előzmény: szepesihenrietta (64)
szepesihenrietta Creative Commons License 2011.01.11 0 0 64

Sziasztok!

 

Magamról :Eredeti hajszínem gesztenyebarna.Már 3 éve festett fekete vagyok.Majdnem popsi-ig ér a jajam,bár vékony szálú és töredezett.

Már unom a feketét,szőkét szeretnék.A lényeg az lenne hogy tudna nekem valaki ajánlani egy olyan fodrászt aki vebálllá a szőkétést?Vagy 1 másik gondolat,,fekete maradok de dauer kellene csinálni,hogy dúsabb legyen.Budapesten.

Várom a tippeket tanácsokat.Köszi!

bory25 Creative Commons License 2010.11.23 0 0 63

Sziasztok én tudok egy jó fodrászt.Van egy fiatal srác aki elég ügyes jó hajakat csinál legalább is nekem nagyon jókat csinált eddig.Nem dolgozik túl drágán nem is túl olcsó,de megéri kipróbálni.12. ker be dolgozik márvány utca 31.Itt a telszáma ha valakit érdekel 305698101 férfit női gyermek fodrász és Szatmári  Balázsnak hívjak.

Arudic Creative Commons License 2010.11.17 0 0 62

Sziasztok!

 

Segítség kellene.

Falunkba fodrászt akarunk hívni, aki házhoz megy.

A kérdés az, milyen feltételeknek kell megfelelnie ahoz, hogy házhoz mehessen?

 

Köszönöm előre is!!

Lindtcsoko Creative Commons License 2010.11.16 0 0 60

Sziasztok!

 

Nagyon ügyes fodrászt ajánlok, árban is megfelelő. Keressétek bátran!!!

Timi 30/905-3585

http://mikrotincs.hupont.hu/6/fodraszat

Tbrigitt Creative Commons License 2010.11.05 0 0 59

Sziasztok,

 

sokadik csalódás után szeretnék végre találni egy jó fodrászt (elsősorban a 13.kerületben, de a többi -leginkább pesti-kerület is szóba jöhet) aki jól vág hosszú, kicsit tépetett frizurát. És az árakkal sincs nagyon elszálva (mert sajnos a magas ár nem jelent mindig egyet az alapos szép munkával...)

 

járt már valaki az un. biohajvágószalonban? Sok helyen van üzeltük Pesten, és az áraik is elég korrektnek tünnek....csak még nem hallottam/olvastam semilyen visszajelzést, hogy hogy dolgoznak.

Köszi előre is!

 

 

Oooopsz Creative Commons License 2010.11.03 0 0 58
Itt van sok-sok fodrász meg egyéb szépségszalonos dolog (szőrtelenítés, plasztika, kozmetika, körmös stb.): Áraréna.hu árösszehasonlítással!
lola0 Creative Commons License 2010.08.27 0 0 57
Sziasztok:)
Debrecenieknek ajánlanám a Figaro Illúzió Szalont. A Csapó utcán van a Fórum mellett és nagyon jó frizurákat szoktak ott nekem csinálni. Gyakran változtatom a stílusom és a hajszínem és eddig még minden alkalommal megvalósították az elképzelésimet. Sőt sokszor még azt is felülmulták. Egy ismert fodrászé a szalon Szél Sándor Figaro a neve.
www.figaroteam.hu
kistormás Creative Commons License 2010.08.20 0 0 56

sziasztok!

szerintem nagyon jo fodrász zuglóban: németh móni

a fogarasi út vezér utca kereszteződésénél dolgozik.7 éve járunk már hozzá és mindig isteni hajakat produkál :) nemethhajstudio.hu

sexpeare Creative Commons License 2010.08.17 0 0 55
Sziasztok!

Tudtok nekem mondani olyan fodrászt ( persze jót és megbízhatót )
aki betudná fonni a hajam erre az afro mini, hosszú fonásra a hajam? ( sorry sajna nem tudom a nevét )
már régóta szeretném ilyenre csak még nem mertem senkihez se menni. Nem olyan rég láttam az akácfa utcába egy igazi afro fodrászatot... nem mertem bemenni, mert szerintem nem tudnak magyarul :D
Karak1 Creative Commons License 2010.08.05 0 0 54
Sziasztok! Én is tudok egy jó fodrászt közel az Astoriához. Nem azért mert az Erős Antónia is ott vágatja a haját, hanem mert évtizedek óta még soha nem csalódtam,mindig haladnak a korral és a hangulat is nagyon kellemes. VII. ker., Síp u. 6.; 06/1-3520-595 http://www.figaroder-fodraszat.hu (Roder Bandi)
Szawa Creative Commons License 2010.08.03 0 0 53
helló Budapesten a 12.kerületben nyílt egy cuki kis üzlet, fodrászat van manikűr műköröm és pedikűr. ott hosszabították meg a hajam. nagyon szépen dolgoznak... ajánlom mindenkinek.a MOM park mellett 1 kis utcában ha valakit érdekel leirom a címet: Tartsay Vilmos utca 5/b Mini Beauty...
Devika Creative Commons License 2010.07.15 0 0 51
Sziasztok!

Én most voltam fodrásznál a 11.kerben. Többször sétáltam el a Bocskai úti üzlet előtt (Kosztolányitól a Fehérvári felé jobb oldalt a Zacc Café után a sarkon - kozmetika meg minden van ott) és furcsáltam, mért nincsenek kuncsaftok...Hát rájöttem. Szóval ez az a fodrászat, amit NEM AJÁNLOK senkinek!!!
A néni (asszem Zsuzsinak hívják) egész jól dolgozik, igaz hogy 2 centi nála 5-öt jelent, de már ezt megszoktam. Ami felháborít, az az hogy hiába van kint árlista-egyáltalán nem aszerint dolgozik. Jött a kötelező mosás - ki nem állhatom, de ugye anélkül nem lehet - külön a mosó néni elkért érte 800Ft-ot- jólvan mondom, biztos a vágás akkor annyival olcsóbb lesz. Nézem listát, a hajak 4 kategóriába sorolva: rövid, középhosszú, hosszú, nagyon hosszú. Árak 1400-1800-ig. Mondom még ha "nagyon hosszú" kategóriába sorolja a vállig érő hajamat, akkor is belefér 2000-be a vágás borravalóval.
Persze, tudom ez Budapest, itt nem a vidéki árak az irányadóak (otthon mosás+vágás+szárítás: 1500 borravalóval egy nagyon jó fodrásznál), de azért ha egy már kinézetre se profi fodrászhoz megyek, ahol alig van vendég - csak olcsóbban kéne megúsznom, nem?!
A végén persze a vágásért elkért 2800-at - igaz megszárította, de külön kértem, hogy ne! mert kb 2 percre lakok az üzlettől és úgyis az az első hogy kimosom és megszárítom magamnak. Így otthagytam 3600Ft-ot, és van a mosásról (800Ft-ról) számlám.
Nem arról van szó hogy sokallom, mert egy jó fodrász persze megkéri az árát. Engem az átverés húz fel rettenetesen. Mivel kérdésemre hogy akkor legyen szíves megosztani velem mégis hogy jött ki ez az összeg, nem válaszolt, csak dumált tovább a többi kolléganőjével.
Mindenhol így működik ez pesten? Mostantól járjak haza fodrászhoz?
Sajna mivel még tanulok, nem tudok 6000-eket kifizetni egy simpla vágásért.... :S
Evica731 Creative Commons License 2010.06.12 0 0 50
Sziasztok, az Evica73 is én vagyok, csak már annyi kódot kell megjegyeznie az embernek, hogy néha ez képtelenség..., szal a fodrász,akit ajánlottam, Kovács Andrea már csak az alábbi számon elérhető 8-tól 18.00ig, ha vkit érdekel, 06/70-363-7020.
brekkancs Creative Commons License 2010.03.09 0 0 49
Tudom ajánlani a hair's kool-t. Pozsonyi út. Margit hídhoz közel.
Evica73 Creative Commons License 2010.03.08 0 0 48

Szia Nyx,

 

Bocs, hogy csak most írok. A fodrászom Kovács Andrea, az Allee bevásárlóközpont mögött dolgozik a Váli utca 8 szám alatt. XI.ker. Tel: (1) 209-6532

 

IamRené Creative Commons License 2010.03.03 0 0 47
Szia!Megnéztem a honlapjukat és nem igazán értem az árlistájukat, bár már vagyont is költenék, hogy valaki végre jó frizut csináljon. A mosást mint szolgáltatást nem is tünteti fel. Szóval ha hosszú hajam van és komplett tatarozást kérnék akkor az kb. mennyibe kerül?
És mégvalami: Láttam, hogy több szalonfodrász is van a csapatban. Tudsz konkrétan ajánlani valakit,aki jól vág? És nálam szempont lenne, hogy ne extrém, hanem hétköznapi hajat tudjon jól vágni.
Előre is köszi
Előzmény: gnius (44)
Peac.eu Creative Commons License 2010.02.25 0 0 45
Jó fodrászat Budán:
http://www.gazdagretifodraszat.hu
gnius Creative Commons License 2010.02.17 0 0 44
A sok csalódás után, ami engem fodrásznál ért:

Kucsera Zsolt:

http://www.kucserahaj.hu/

Csak ajánlani tudom.


_Nyx_ Creative Commons License 2010.02.12 0 0 43
Bocs, a vesszőt elgépeltem! ...hajam van, amit...
Előzmény: _Nyx_ (42)
_Nyx_ Creative Commons License 2010.02.12 0 0 42
Engem érdekel, ha jó áron dolgozik (ez nálam max. 3500 forintot jelent egy szimpla mosás-vágás-szárításért)! Ja, és extra hosszú hajam, van amit minden fodrász sokkal drágábban csinál, bár nem értem miért!
Előzmény: Evica73 (40)
marcsi6 Creative Commons License 2010.02.12 0 0 41
Helló! Találtam egy tök jó oldalt fodrászoknak.(most sajnálom igazán, hogy nem vagyok profi fodrász :D )
Az oldal címe: www.hairnet6.com. Nagyon profinak tűnik...lehet szavazóként és versenyzőként is jelentkezni! Alig várom, hogy elkezdődjön. Nézzétek meg!!! :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!