Keresés

Részletes keresés

hazzzzz Creative Commons License 2005.03.04 0 0 827

Nem tudom régen hogy működött, nekem 1 hete van, és eddig 3x nem tudtam feljutni, így ha már felenged, akkor le sem kapcsolódom, mert különben órák múlva sikerül csak újra. Így jártam ma du. is, amikor a gyerkőcöm kikapcsolta a gépet, és utána 4 óra múlva tudtam újra csatlakozni:(

Én telefonon rendeltem és akkor azt mondták, hogy az igénylési sorrendben teljesítik a megrendeléseket, ne legyek türelmetlen, ennél többet ők sem tudnak.

A mai napig nem tudom pl. hogy az adsl light-hoz járó 1db email címet hogyan és mikor tudom majd használni, lévén a szerelő erről mélyen hallgatott, a cd-n erre semmi utalást nem találok (telepítő cd), a papírokon pedig csak a csatlakozáshoz való felhasználónév és jelszó van.

Tényleg pofátlanság egyébként a nyomtatós reklám, viszont ha a drágább  csomagot választod akkor egy év alatt a több nyomtatót is vehetnél az árkülönbözetből...

Előzmény: feebei (826)
feebei Creative Commons License 2005.03.04 0 0 826

Üdv!!

Köszi a válaszokat!

 

A megrendelést én is hétfőn adtam, de (holnap) szombaton még nem lesz ADSL-em :-((.

 

Pofátlan átverés amit a nyomtatóval csinálnak!!!! Fogyasztóvédelemnél érdemes lenne valamit elindítani? (fogyasztók megtévesztése?) Én nem látok a kis csillagot a szövegben, hogy kivéve ADSL light.

 

Én Dabason voltam megrendelni, ahol az ügyfélszolga közölte, hogy a havi 7900 csak az intenet elérés díja és ehhez jön még az internetezés percdíja!!!!!!!!!!!!!  Ennyit a hozzáértésükről. Szerencsére volt egy értelmesebb is. A mikor kötik kérdésre a 30 napon belül szöveg volt a válasz.

 

Ezek a kimaradások tekinthetők kezdeti gyerekbetegségnek, vagy régebben is így működött? Ha ennyire gagyi akkor visszamondom!!

 

 

 

 

hazzzzz Creative Commons License 2005.03.04 0 0 825

Szia!

Nem jár nyomtató, mi sem kaptunk. Viszont hétfőn rendeltem meg és szombaton délután bekötötték. Kicsit döcög, nem mindig enged fel, de hát ez van...

Először én is úgy gondoltam adnak nyomtatót, de felvilágosítottak, hogy az az adsl csomagokhoz jár, és az adsl light az nem az! Érted? Mert én nem, de ennél részletesebb és kimerítőbb választ, minthogy nem jár és kész, én sem kaptam...:(

Egyébként műszaki kérdéssel ne is fordulj az ügyfélszolgákhoz, simán leráznak pl. mit kell csinálni a cd-vel amit adnak??? Hogyan kell telepíteni? Oldd meg magad. Nekem mákom volt, a szerelő srác minden kérés nélkül beállított mindent a gépemen:)

Sok sikert!

Előzmény: feebei (823)
asdf_ Creative Commons License 2005.03.04 0 0 824
Az adsl lighthoz nem jar sem a nyomtato, sem a 2e ft-os bekotesi dij 25 helyett 1 ev huseg eseten. Igaz a papiron ez nincs rajta, de sebaj. En ketszer bajcsevegtem veluk, kotik az ebet a karohoz. Egyszer csak lesz majd adsl-em, de ugy latszik nem most...
feebei Creative Commons License 2005.03.04 0 0 823

Üdv mindenkinek!

 

Van valaki, aki  az ADSL light-hoz kapott nyomtatót?

A havi hírlevélben és a Monotrel honlapján annyi szerepel, hogy ADSL előfizetetés esetén jár a pacaköpködő. Én ezt úgy értelmezem, hogy kellene adniuk.

Az igény bejelentésétől mennyi idő telik el a bekötésig?

Mit tudtok?

 

 

hazzzzz Creative Commons License 2005.03.03 0 0 822

Sziasztok!

Új adsl előfizetőként azért van meglepi: tegnap déltől ma kettőig nem is tudtam kapcsolódni, mert hibaüzenet várt: a távoli számítógép nem válaszol...??????

Más: adsl light-hoz elvileg jár egy email cím. Na azt honnan tudom meg hogy megkaptam-e? Merthogy a papírokon nem találom, ügyfélszolgálat meg a nemtudomka, már megrendeléskor közölte, hogy műszaki-technikai dolgokról ne faggassam:(

hazzzzz Creative Commons License 2005.02.26 0 0 821

Ééééééééééééééééééééés: bekötöttéééék!!!:))))))

 

Előzmény: hazzzzz (820)
hazzzzz Creative Commons License 2005.02.24 0 0 820
És a mai nap jó híre, telcsiztek, hogy szombaton jönnek bekötni!:)
Előzmény: Hedgehog (819)
Hedgehog Creative Commons License 2005.02.23 0 0 819
Akkó jó, nekem 40 cm-re van... csak arra emlékeztem, hogy a melóhelyemen valahonnan kintről hozták be asszem a madzagot... igaz, ott isdn van
Előzmény: hazzzzz (818)
hazzzzz Creative Commons License 2005.02.23 0 0 818
Nekem azt mondták, hogy csak annyit kérnek, hogy a telcsi és a számítógép között ne legyen több a távolság 10m-nél. Ez nálunk ok. Gondolom valahova oda teszik.
Előzmény: Hedgehog (817)
Hedgehog Creative Commons License 2005.02.23 0 0 817
Juteszembe, hova fogják kötni az ADSL modemet? A falból kijövő madzagra, vagy valahova előbbre? Mert ha nem elég nekik a falból kijövő, szereznem kell egy létrát, hogy fel tudjanak menni a padlásra...
Előzmény: Hedgehog (816)
Hedgehog Creative Commons License 2005.02.23 0 0 816
Úgy néz ki, rajtam megesett a szívük... ma reggel telefonáltak, hogy holnap jönnének.
Azt mondta a csaj, hogy sok címe lesz a szerelőnek... vagyis gondolom most mindenki ráugrott a light-ra vagy a nyomtatóra... :)
Remélem nem lesz semmi komplikáció...

Azaz szerintem te is legkésőbb a jövő hét közepén megkapod... de lehet hogy hamarabb, mert szerintem nekem azért késett, mert a sávszélemelésen dolgoztak az emberek.

Egyébként kíváncsi leszek hogy fogja bírni a háló a sok új belépőt és a régiek duplasebességét...
Előzmény: hazzzzz (815)
hazzzzz Creative Commons License 2005.02.23 0 0 815

Én hétfőn rendeltem meg, kiváncsi vagyok mikor lesz adsl light nálunk. Az ügyfélszolgálat szerint az igénylés sorrendjében kötik be. De ennél többet ő sem tud...

Előzmény: Hedgehog (814)
Hedgehog Creative Commons License 2005.02.23 0 0 814
Ajjaj, úgy látom rám jár a rúd... eddig mindenkinek 2-3 nap alatt bekötötték, én meg másfél hete várok :) kellett nekem sávszélbővítés idején light-et rendelni...
Előzmény: Pippike (798)
2Lkedek Creative Commons License 2005.02.21 0 0 813
Sziasztok!
A közvetlen környezetemben mindkét 29-es körzetben elérhető kapcsolattípus
megvan. A mikrohullámú valóban problémás volt sokáig, de az utóbbi időben
meglepően jó (1-2 kiesés hetente, max 5-10 perc). Azt mondták így is marad,
csak a hálózatfejlesztés miatt van néha rövidebb leállás, később ez sem.
ADSL szintén stabil, viszont a beígért sávszélesség növekedés egyenlőre csak a papíron látszik:) Letöltéskor néha a beígért negyedével megy. Kérdés hogy
hosszú távon ki állja a szavát....
Blagoje Popovic Creative Commons License 2005.02.20 0 0 812
Gyálra vasárnap ért a sávszél emelés, reggel óta 95-100k-val tudok tölteni. :))
Előzmény: -HavocS- (808)
norccss Creative Commons License 2005.02.20 0 0 811

Nem eszik olyan forrón a kását.

Ha egyszer meghirdette Monor a nyomtatós akciót, és a hírlevélből nem derül ki, hogy az a Lightra nem vonatkozik, akkor biza köteles adaadni a nyomtatót !

Ha meghirdetsz egy terméket kétféle áron, te is  az olcsóbbikon vagy köteles eladni( ami a vevőnek kedvezőbb!!!).( persze ehhez kicsit rámenősnek kell lennie az ügyfélnek!    :))

Előzmény: asdf_ (804)
hazzzzz Creative Commons License 2005.02.19 0 0 810

Igen tudom, de az index-el nem tudom használni a kimenő leveleimhez az outlook express-t, így erre kell csak, az meg nem olyan sok, mert csak a küldésre csatlakozom azzal :)))

Jövő héten pedig valószínű megrendelem az adsl light-ot, kiváncsi vagyok milyen lesz, egyáltalán bekötik-e, mert eléggé Gyömrő szélén lakunk...

Előzmény: asdf_ (809)
asdf_ Creative Commons License 2005.02.19 0 0 809
De azt azert remelem tudod, hogy az indexes net percdija, meg a nyilt internet percdija kozel sem azonos!
Előzmény: hazzzzz (807)
-HavocS- Creative Commons License 2005.02.19 0 0 808
A HWSW fórumán már volt olyan, akinek már tegnap este felemelték a sávszélt. Itt még mindenkinek a régi sebességen megy?
hazzzzz Creative Commons License 2005.02.19 0 0 807
Köszi szépen. a monornet jelszó a nyerő.
Előzmény: asdf_ (806)
asdf_ Creative Commons License 2005.02.18 0 0 806
Hat ja, honlapot frissiteni luxus ;)))))) A nyilt internet behivoja ha jol emlexem 0651329329 es nev: monornet pass: monornet, vagy monortel, monortel. De ezt csak fejbol, sose probaltam, sz'al ne vedd keszpenzneki. Valami regebbi hirlevelben biztos irtak rola, keresd meg, vagy toltsd le. Meg akkor mar az acrobat readert is :))) /alaplapi lemezeken rajta szokott lenni amugy/.
Előzmény: hazzzzz (805)
hazzzzz Creative Commons License 2005.02.18 0 0 805

Csupa "jó" hír! Nehogy már valami úgy legyen ahogy hirdetik! Bár gyanúsan nincsenek fenn az árak között az adsl light árak, csak az ászf-ben pdf formában, tehát aki nem keresi az nehezen találja. Nekem pont másfél hónapja adta meg magát a nyomtatóm, tehát még jól is jött volna. Viszont nyomtatóért nem fizetek havi 5-6ezerrel többet. A két év nálam nem gond, úgyis netezek, tehát nyomtató nélkül nyugodtan megrendelhetem. Bár azért hétfőn felhívom őket hátha van megoldás a bénaságomra is, na nem nagy összegben, mert akkor nem kell.

Olvastam a honlapjukon MonorNet Nyílt Internet díjait az árlistában. Akárhogy böngészem az oldalt már oda-vissza sehol nem találom a részleteket róla! Létezik egyáltalán? Ez olyan mint a matávé? Mert az innen nem elérhető, és én csak az indexet tudom használni, ami elég gyakori hogy nem működik nálam :(

 

Előzmény: asdf_ (804)
asdf_ Creative Commons License 2005.02.18 0 0 804

A light-ra "termeszetesen" nem vonatkozik. Egy a baj, hogy ezt a hirlevelben is elfelejtettek kozolni, csak a telefonos ugyfelszolga mondta. Ezt sajnos beszivtam en is, pedig mar azt hittem, hogy vegre lesz adsl-em. De ket evet nem irok ala senkinek, 25 ezret meg nem fizetek a bekotesert, sz'al egyelore marad a modem :(

A light 7900 ket evvel, 8900 egy evvel, legalabbis valami ilyesmi remlik a hwsw forumbol :).

Ha nincs halokartya /az alaplapon sem/, akkor venni kell. Hogy beallitjak-e az jo kerdes, nalam ugye meg nem voltak :) De nyilvan van valami /amugy horribilis/ dija, amennyiert beallitjak, osszekotik, de az is lehet, hogy jofejsegbol megcsinaljak.

Előzmény: hazzzzz (803)
hazzzzz Creative Commons License 2005.02.18 0 0 803

Ez az akció az adsl light-ra is vonatkozik? A nyomtató egész jól hangzik! Mert az a 7900/hó nem? Ez csak két éves szerződéssel ennyi vagy 1 évessel is? Sajna nem tudom megnyitni mert pdf.

Nekem nincs a gépemben hálókártya szerintem (bár tán az alaplapon?), azt aki beköti az adsl-t az beállítja vagy nekem kell kiszenvedni?

Köszi

Erika

Előzmény: asdf_ (799)
rainman Creative Commons License 2005.02.14 0 0 802

általában: a telefonvonalba minden elé beiktatnak egy szétválasztó szűrőt.

Arra csatlakozik egy külső eszköz, az ADSL modem.

És erre csatlakozik a gép vagy a router ethernet felületen.

Ha a gépben van hálókártya, akkor nem kell belenyúlni.

Csak beállítani a sztélessávú ADSL kapcsolatot.

Vagy a routert bekonfigolni.

Előzmény: lordvico (801)
lordvico Creative Commons License 2005.02.14 0 0 801

Sziasztok, 29 es körzet vagyok szintén, de most mással kapcs. kérdeznék:

pontosan miből áll egy ADSL bekötés? Bedobják a gépbe a modemet? Mert azt én is összedobnám. A kábel ugyanaz marad? Elosztóval el lehet vezetni? Köszi

asdf_ Creative Commons License 2005.02.10 0 0 800
Ize, 5*2000 akart az lenni :)
asdf_ Creative Commons License 2005.02.10 0 0 799
Ha nem siettel volna ennyire, ket het mulva lehetne egy nyomtatod, vagy 2*5000 ft lebeszelhetoseged a telszamlabol. Sot, ha egy evre irtal csak ala, akkor meg +23 000 Ft-od is. Nem szabad az ilyen dolgokat elsietni, meg kell varni az akciot.
Pippike Creative Commons License 2005.02.10 0 0 798

Sziasztok!

Csak gondoltam leírom: 7-én fölhívtuk az ügyfélszolgálatot, megrendeltük az ADSL LIGHT-ot, és 9-én már be volt kötve. Vonalas internetem volt eddig, az is 6-7e-be volt havonta, így az új csomagra már bőven megérte áttérni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!