Keresés

Részletes keresés

bankvilági idegenvezető Creative Commons License 2011.12.07 0 0 3312

Üdv!

 

25% önerő megléte gyakorlatilag minden konstrukció esetén alapfeltétel. Ezt Parlamenti törvény szabályozza,ennyi önerővel rendelkezni kell,minimum. (itt hozzáteszem,hogy ez nem azt jelenti,hogy bárki,aki bemegy egy bankba,100%-os biztonsággal megkapja a maradék 75%-ot Ft hitelben)

 

Természetesen vannak bizonyos kiskapuk,amivel az önerőt mérsékelni lehet,vagy akár szerencsés esetben meg is lehet úszni önerő nélkül is de ezt ide hosszú és nem túl szerencsés volna leírom. Magánban szívesen beszélek róla.

Előzmény: Zsike1983 (3311)
Zsike1983 Creative Commons License 2011.12.07 0 0 3311

Volt ahonnan kértem ajánlatot, felhívtak, és mondták, hogy min. 25%-nak kell lennie. Kedvem lett volna jól leordítani a fejüket, hogy akkor miért nem így hirdetik. Bosszantó, baromi bosszantó.

Zsike1983 Creative Commons License 2011.12.07 0 0 3310

Egy kérdés csak, ami elég naív.: Miért hírdetik, hogy lakáshitel 0% önerővel, ha nem létezik ilyen???? Átverik az embereket. Akkor írják ki, hogy min. 25% önerővel, aztán kész.

 Pl ez is: http://www.hitelszerviz.hu/onero_nelkul 

Vadista Szandál Creative Commons License 2011.11.23 0 0 3309

Nem nekem szólt, mindenkinek. Ez ugyanis egy nyilvános fórum.

 

Kaptál egy tanácsot amire besértődsz. Nemhogy hálás lennél, ha rámutatnak egy igen könnyen javítható stílusbeli hiányosságra.

 

Ha kölcsönkérsz akkor inkább használ mintsem nem árt, ha nem 16 éves korúnak tűnik a kölcsönkérő.

 

Erre az oldalra cirka 10 éve marharépa módon nem hitelötlet miatt regisztráltam, 1000+1 téma van az Index fórumjában.

Előzmény: Wayne25 (3308)
Wayne25 Creative Commons License 2011.11.22 0 0 3308

Igen sok a felkiáltó jel, de nem neked szólt. Ha ennyire okos vagy nyelvtanból akkor egy iskolában lenne a helyed és oktasd a diákokat ne engem. Én azért regisztráltam erre a fórumra, hogy találjak valami megoldást az anyagi helyzetemre, nem azért, hogy nyelvtanból órát vegyek. Úgy látom itt mindenki ért mindenhez csak ahhoz nem amiről ennek a fórumnak szólnia kellene. Mindenkiben keresitek a hibát ahelyett, hogy arra próbálnátok megoldást találni amiért beregisztráltatok erre az oldalra!

Vadista Szandál Creative Commons License 2011.11.22 0 0 3307

Komoly ember nem rak 1-nél több felkiáltójelet sehova, sőt igen ritkán használja.

 

A mondanivaló nyomatékhiányának pótlására igen céltalan eszköz a felkiáltójelek mértéktelen használata, gyerekes dolog, 16 éves kor felett vérciki.

Előzmény: Wayne25 (3305)
ezustgolyo Creative Commons License 2011.11.20 0 0 3306

Az a baj, hogy bármit papirozhatsz ha a hitel bedől azt a lakást vinni fogja  a bank.

Nem fogja érdekelni mit papiroztatok.

Előzmény: Wayne25 (3305)
Wayne25 Creative Commons License 2011.11.20 0 0 3305

Akkor félre értettem valamit, elnézést. Persze, hogy nem a realitások földjén járok. Úgy gondolom, ha ügyvédi úton papírra lenne fektetve minden, akkor az ingatlan tulajdonosát nem érné semmi féle károsultság. Havi 100 ezer forint fizetünk ki hitelre én, ezt szeretném legalább megfelezni mármint a havi törlesztés összegét. Biztos lenne olyan megoldás, ami az ingatlan tulajdonosának is megfelelő lenne ezért gondoltam arra, hogy mindent ügyvédi úton lefektetni. Bármiféle probléma felmerülne, nem lenne semmiféle hatással az ingatlan tulajdonosára. Gondolok arra, ha pl. valamiért nem fizetek (ami ki van zárva) akkor tőlem vonjanak le pénzt, pl. a fizetésemből. Szerintem az is egyfajta garancia, hogy havi 100 ezer forintot kinyögök akkor, pl. egy havi 35-40 ezer forintos hitelt simán tudnék fizetni. Ez csak egy próbálkozás, mert igazából nem találok kiutat a hitelekből. Családra számítani meg nem lehet én meg sajnos önkormányzati bérlakásban élek. Legjobbakat mindenkinek, és sok sikert az anyagi nehézségek leküzdésében!!!!!!!!

ezustgolyo Creative Commons License 2011.11.20 0 0 3304

És nem ettől vagyok fasza csávó.

Előzmény: Wayne25 (3300)
ezustgolyo Creative Commons License 2011.11.20 0 0 3303

Fórumon nem szokás aláírogatni, de nem hiszem hogy van jelentőssége.

Nem sértegetni akartalak mint az kiderült már számodra, de ha igen megteszem névvel fényképpel és lakcimmel is. Mi fog történni?

Előzmény: Wayne25 (3300)
ezustgolyo Creative Commons License 2011.11.20 0 0 3302

Kedves Wayne25!

 

Javaslom, gyakorold a szövegértelmezést.

Egy forumtársunk megjegyzésére reagáltam aki kígyózó tömegről tett említést.

Hülye mindig van aki kockáztatná lakását pár százezer forintért.

 

Ha lejjebb olvasol láthatod, hogy személyi kölcsönért kinlódok már 2 hónapja, szerinted én jólállok?

szerintem én nyernék csóróságból.

 

És nem haragszom, legközelebb olvasd el többször mielött megsértődsz valamire.

Előzmény: Wayne25 (3300)
bankvilági idegenvezető Creative Commons License 2011.11.20 0 0 3301

Nem nézünk hülyének,ne aggódj. De,hogy nem a realitások talaján mozogsz,függetlenül attól,hogy bajban vagy-e vagy sem,az biztos.

 

Ébredj már fel ember! Ki az a fél idióta,aki pl van egy 10 milliós ingatlana és pár 100.000 FT-ért cserébe a 10 milliós ingatlanát kockáztatja,hogy elveszti......

 

Egy ilyen dolgot,semmilyen épeszű ember nem vállal be....maximum egy szülő vagy egy vértestvér de az is borzalmasan szívva a fogát......

 

Szóval nem vagy hülye de a holdon jársz...... :(

Előzmény: Wayne25 (3300)
Wayne25 Creative Commons License 2011.11.20 0 0 3300

Kedves ezüstgolyó! Ha ezt a nagyon kedves hülyézést nekem szántad akkor köszönöm szépen. Remélem egyszer te is kerülsz olyan rossz anyagi helyzetbe mint én, és majd térden állva fogsz könyörögni mások segítségéért!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Amúgy nagyon inteligens lehetsz, hogy másokat lehülyézel egy felhasználó név mögé bújva. Gondolom én az igazi énedet nem mernéd felvállalni másokat meg ne sértegess mert ettől nem te leszel a fasza csávó ezen a fórumon!!!!!

ezustgolyo Creative Commons License 2011.11.20 0 0 3299

Hülye mindig van, ezt ne felejtsétek.

Előzmény: bankvilági idegenvezető (3298)
bankvilági idegenvezető Creative Commons License 2011.11.20 0 0 3298

Már előttem is felsejlettek a kígyózó tömegek az ajánlat miatt. :)))))

Előzmény: Törölt nick (3297)
Wayne25 Creative Commons License 2011.11.20 0 0 3296

Üdv Mindenkinek!

Keresek olyan személyt, aki egy nagyobb összeg ellenében hozzájárul ahhoz, hogy ingatlanát fedezetként adná egy jelzálogalapú hitelhez. Érdeklődni a következő email címen: soni22@freemail.hu

bankvilági idegenvezető Creative Commons License 2011.11.16 0 0 3295

Nincs ilyen konstrukció és várhatólag nem is lesz egyhamar.

 

Minimum a legjobb esetben is 25% önerő kell egy vásárláshoz de van bank,attól függően,hogy milyen az ingatlan és a jövedelem szint,hogy akár 40% önerőt is bekérhetnek.

 

Parlamenti törvény szabályozza,hogy önerő nélkül csak abban az esetben kaphatod meg a maximum vételár összegét,ha bevonsz egy másik ingatlant is a történetbe.

 

Jövöre ha megvalósul,akkor a szocpol utódja,valamit javíthat a helyzeten de a legbizotosabb,ha elindítasz egy LTPét és pár év múlva meglesz az önerő....

Előzmény: Kismukk123 (3292)
Zsike1983 Creative Commons License 2011.11.16 0 0 3294

Kicsit előbb kellene a dolgot megoldanom...

Előzmény: Törölt nick (3293)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.15 0 0 3293

Indíts lakástakarékot, és 2 év múlva lesz önerőd.

Előzmény: Kismukk123 (3292)
Kismukk123 Creative Commons License 2011.11.13 0 0 3292

Sziasztok!

Tud valaki olyan hitelt, amihez nem kell önerő, és a megvásárolni kívánt ingatlant vonják be fedezetként? Sajnos sem önerőnk, sem ingatlanunk nincsen. Illetve van egy ház, melyben 1/3 részig tulaj vagyok, ez 3 millió forint értékű (én részem:1 milla). De a másik két tulaj beleegyezése nélkül ezt sem vehetik fedezetnek. Ráadásul eladni sem tudjuk, mert olyan helyen van.... Nincs valami fiatalokat segítő hitel, amivel tényleg segítenének első otthonhoz jutni?

Előre is köszi a választ!

mohopasi Creative Commons License 2011.11.10 0 0 3291

Ezt láttad már? A raiffeisennél csináltak most egy névreszóló nevű hitelt, ami elvileg a hitelfelvevőre van szabva. Pontosat nem tudok, de ahogy visszaolvasgattam, mintha náluk nem néztél volna még semmit. 

Előzmény: ezustgolyo (3289)
ezustgolyo Creative Commons License 2011.10.24 0 0 3289

Most az unicreditnél van beadva, ügyintéző szerint sima ügy(ilyenkor mindig mosolygok), ha nem jön össze kipróbálom a BB-t aztán feladom.

Előzmény: ezustgolyo (3288)
ezustgolyo Creative Commons License 2011.10.24 0 0 3288

34éves vagyok, 9éve lakom a lakásomban, a számlámra csak a fizetés érkezik amit leveszek egybe és megoldom okosban a többit :)

Előzmény: bankvilági idegenvezető (3287)
bankvilági idegenvezető Creative Commons License 2011.10.23 0 0 3287

Rengeteg oka van egy elutasításnak de ha megfeleltél az alapkritériumoknak,ami a beadáshoz kellett,akkor alacsony lett a scoring pontod a bírálatnál.

 

(ennek okai általában alacsony életkor,(gondolom 25 év alatti vagy) friss lakcím, és még van egy pár amit nem szeretnék itt publikussá tenni.

 

Nem tudom az összeget sem mennyit szerettél volna de munkáltatói igazolás nélkül jelen pillanatban a BB-t tudnám még gyorsan neked ajánlani. (Viszont akkor 3 havi bankszámla kivonat szükséges volna helyette,amire a jövedelmed érkezik.)

 

fedezet hiányok voltak a bankszámládon,amikor beadtad a Citihez?

Előzmény: ezustgolyo (3282)
ezustgolyo Creative Commons License 2011.10.13 0 0 3282

Köszönöm!

De ennek ellenére a citibank elutasított, én telefonáltam rájuk 8! nap(ma) után és közölték elutasítottak, gondolom banktitok lesz miért.

Rendelkeztem egy éves munkaviszonnyal, nettó 140 feletti fizu, nem vagyok khr-en, mindent vittem amit kértek.

Szerinted?

Esetleg ötlet? Munkáltatói nélkül? Nagyon körülményesek a munkahelyen, 3 napig ül rajta és szívességet tesz ha kitölti.

Sűrgös is lett, most összezuhantam kicsit.

Előzmény: bankvilági idegenvezető (3278)
R6Rider Creative Commons License 2011.10.12 0 0 3281

Sziasztok!

Deviza adósok figyelmébe:

http://fn.hir24.hu/gazdasag/2011/10/11/gyulnek-a-devizahitelesek/

Érdemes regisztrálni:

http://www.hiteltarsulas.hu/

Laliiii Creative Commons License 2011.09.29 0 0 3279

Hmm. Köszönöm a javítást! :)

Előzmény: bankvilági idegenvezető (3278)
bankvilági idegenvezető Creative Commons License 2011.09.28 0 0 3278

Nem lát semmit csak azt amit bevallasz neki,illetve ami látszik a bankszámládon.

 

A pozitiv adóslista nem született meg a mai napig,ezért a bankok egymás hiteleibe nem látnak bele.

 

Tehát nyugodj meg nem igaz az előző hozzászóló válasza. :)

Előzmény: ezustgolyo (3275)
ezustgolyo Creative Commons License 2011.09.28 0 0 3277

értem, köszi

 

Előzmény: Laliiii (3276)
Laliiii Creative Commons License 2011.09.28 0 0 3276

Láthatja... Ha aláírtad a jelenlegi szerződésben, hogy a titoktartás semmis, akkor igen, ellenőrizheti...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!