Keresés

Részletes keresés

farriss Creative Commons License 2003.01.29 0 0 853
Hát, Grillo meghal, utolsó mondata az, hogy "menj tovább nélkülem", és nem irja ki a game, hogy MISSION FAILED.... Ezért gondolom, normális, hogy meghal...
Gabesz00 Creative Commons License 2003.01.29 0 0 852
én is most kezdtem a játékot egyszer már jáccottam vele igy könnyebb

Grillo nem halhat meg ha csak meg nem engedi a parancsod.Probál inkább Te elvégezni a piszkos munkát mert Grillo meg a társai lelövetik magukat,neked kell öt védeni nem forditva.

Előzmény: farriss (851)
farriss Creative Commons License 2003.01.29 0 0 851
Sziasztok,

Nemrég kezdtem el a MOHAA-t, és a 2, küldetésnél tartok, Trondheim-ben. És lelövik Grillo-t, ez normális? Nem lehet megakadályozni, hogy megöljék?

Törölt nick Creative Commons License 2003.01.25 0 0 850
A "magasan veri" kifejezés egy picit talán túlzás. Nagyon jó megoldások vannak benne de kimondottan hiba, hogy :

1., Sokkal lineárisabb, mint az RTCW. Nincsenek benne titkok, egyszerűen mész az iránytű után.

2., Az élethűségről alant már szóltam. Az RTCW-ben szinte mindent szét lehet törni. Valahol ez az életszerű !

3., Ha az RTCW-ben barátra lősz vagy véletlenül belerúgsz a szaladgáló kocsmáros lánykába akkor vége a gámának. A MOHAA-ban ezt ugyebár elfelejtették...

Úgyhogy én csak annyit mondanék, hogy MÁS mint az RTCW (amit egyébként is hagyományok köteleztek a játékmenet megtervezésénél).

Halott_mikrofon Creative Commons License 2003.01.25 0 0 849
a MOHAA magasan veri az RTCW-t mind játékélmény mind grafika vagy akár sorolhatnám az életszerűséget. Ha bár itt meg kell jegyeznem, hogy az egyik ismerősöm az RTCW-ben levő fegxverektől elkapta a hányingert "úgy rángatott a fegyver" :-) de mindent összevetve JOBB a MOHAA.
borsalino Creative Commons License 2003.01.23 0 0 848
Igy-igy!!Sajnos ez igaz!
Előzmény: Törölt nick (847)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.22 0 0 847
Érdekes volt a MOHAA-t összehasonlítanom az RTCW meg az OFP ötletességével... Ti hogy vagytok ezzel ? A valóban csúcs játékmenet mellett azért jobban örültem volna, ha legább egy széket vagy egy falon lógó képet is össze lehet törni. És az kimondottan idegesített, hogy amikor a tankkal manőverezel akkor egyes házakat látványosan szét lehet lőni, megint másoknak még az ablakát sem tudod betörni közvetlen közelről. Tudom szemét vagyok, hogy kritizálok, de ez valahogy elvette a különben döbbenetesen király valóságérzetet :(. Üdv, C.
borsalino Creative Commons License 2003.01.22 0 0 846
Na igen.Ez engem is meglepett."The End" aztán ennyi!Legalább egy irásbeli dicséret vagy mi:))
Előzmény: Törölt nick (845)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.21 0 0 845
Az StG-vel épp végig tudtam nyomatni az utolsó kirohanást (5% egészség maradt...), de egy ideig nem akarok ilyesmit átélni:). Amúgy azt vártam, hogy picit látványosabb lesz a vége de egy kurva medált sem kaptam plusszban :(.
Előzmény: borsalino (844)
borsalino Creative Commons License 2003.01.21 0 0 844
Sikerült!!Ezzel a módszerrel GYŐŐŐŐŐZTEM!!!
Előzmény: Sumo (818)
Joco Creative Commons License 2003.01.18 0 0 843
Nehézségi fokozat persze tapasztalattól függő, de átlagos Q3 játékosként számomra a medium kellően nehéz volt, a hard fokozat azon "hibáját" mellőzve, hogy az ember tízméterenként menteni akar. :)
Előzmény: farriss (839)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.18 0 0 842
Üdv kemény harcban edzett sporttársak ! Mi tagadás most döbbentem rá, hogy marhaság volt legnehezebb fokozatban nekikezdeni... (főleg a respawn fílingű riadó-jeleneteknél szűnni nem akaró németek áradata rágta meg az idegeimet). Végül annál a nyitó feladatnál, amikor egy ranger-csapattal ki kell szállnom a tehervagonból egy peronra és kilőni a mesterlövészeket, totál végem lett.

A baj az, hogy a rangerek vagy kirohannak a mesterlövészek elé és gyorsan annyi nekik, vagy engem akadályoznak a mogzásban és pontos célzásban mert előttem ugrálnak a hülye f@szok... Tudtok esetleg valami jó taktikát, vagy megint csak a szerencsére kell bízni, hogy legább egy barom ranger életben maradjon mire egyszer újratárazom a fegyverem ? Sziasztok és jó nyomulást ! C.

murray Creative Commons License 2003.01.14 0 0 841
a magyaritást is szedd le! király!
easyn kezd el!:-))
Előzmény: farriss (839)
Bukta Creative Commons License 2003.01.13 0 0 840
Mohaa patch-ek:

www.mohaa.hu

Előzmény: farriss (839)
farriss Creative Commons License 2003.01.13 0 0 839
Sziasztok,

A jövő7en veszem meg az új PC-met, és azonnal megszereztem hozzá a Medal of Honor AA játékot. Elöször lejátszanám single módban, aztán majd LAN partik keretében. A kérdésem az lenne, hogy milyen patch-eket lenne érdemes hozzá letölteni, honnan, illetve milyen verziókat? Érdemes-e a magyaritást is letölteni?
Még egy kérdés: Milyen fokozaton érdemes elkezdeni?
Na, több kérdésem nincs, köszi a segitséget...

borsalino Creative Commons License 2003.01.13 0 0 838
Nos igy csináltam és ....tovább jutottam!!!Most éppen az erdőben szivok.Rohadt köd van és lelőnek:)
Előzmény: Bukta (835)
murray Creative Commons License 2003.01.10 0 0 837
remélem kérsz légitámogatást!:-))
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.09 0 0 836
Helló ! Pont most volt pár eredeti felvétel a "Spektrum"-on a partraszállásról... hát, a MOHAA-ban valamivel nehezebbnek tűnt :).

Én is most szívok a hídnál :(. Mire az utolsó királytigris megmarad, még mindig fenn szopok a szobában és Mission Failure.

Bukta Creative Commons License 2003.01.09 0 0 835
Szia!
Próbáld úgy , hogy becélzod valamelyik tankot, klikkelsz egyet-kettőt aztán a másikkal foglalkozol. Ne várd meg, amíg egyenként lebombázza a repülő. Amint beadtad a célpontot már jelölheted is a következő tankot.
Előzmény: borsalino (834)
borsalino Creative Commons License 2003.01.09 0 0 834
Hááááát..elég sokat.Amig hivom rádion a tüzérséget és mire a tankokra lőnek nekem az tünik hosszúnak.Az első tank feltünésekor már rádiózok.
Előzmény: ZR (833)
ZR Creative Commons License 2003.01.09 0 0 833
Hm...mennyit lőnek a tankodba a németek? Mert egy adott mennyiségű találat esetén az utolsó királytigris elintézi a tankot...
Előzmény: borsalino (832)
borsalino Creative Commons License 2003.01.09 0 0 832
Ez mind meg is történt,még a rámtámadó duplanácikat is kilővöm de mégis robban a tankom.Meddig kell nézni a távcsöben és nyomni az egeret?Nekem ugy tűnik,hogy tulsokára robban fel az ellenséges tank.
Előzmény: ZR (831)
ZR Creative Commons License 2003.01.09 0 0 831
Előveszed a távcsövet és tüzérségi támogatást kérsz rádión, megjelölve a tankokat célpontnak...ha ezt valamelyik lenti helységben csinálod, kettesével törnek rád a németek...

A pályaszerkesztővel ügyködött már valaki?

Előzmény: borsalino (830)
borsalino Creative Commons License 2003.01.09 0 0 830
Hali! Az lenne a probléma,hogy azon a pályán ahol a hidat kell megvédeni elakadtam.Lelőttem a robbantani akaró nácikat,néhány tank felrobbant stb, de mindig az a vége,hogy a tankomat elpusztitják.Mit lehet csinálni,hogy tovább jussak?
derszubal Creative Commons License 2002.11.30 0 0 829
Reservoir!
Nézz szét az egész pályán, és ha megtaláltad a bazookát, vagy a töltényeket hozzá, menj vissza a fakapuhoz és próbáld meg újra kinyitni! Aztán bújj el, várj, amíg jön három német, azok kinyitják az ajtót, aztán sorozd le őket! (esetleg ha nem jönnének egyből, vágj egy gránátot a kapu mögé!)

Rudi!
A hidas pályán fel kell menned egy romos házba, és a németeket, akik fel akarják robbatani a hidat, likvidálni. Ezután fel kell menni egy toronyba, és a jövő ellenséges ttankikra bombázást kérni (nagyon pontosan ki kell számolni, mert iszonyú gyorsan leszednek különben). Vagy az utolsó két tankkal ne törődj, másszle, azokat majd a te tankod kilövi)

A mustárgázos pályában meg kifelé rohanni kell, Mg-vel vagy thomsonnal, a végén meg a vonathoz rohanni és kész. Ne állj le minden németnél lövöldözni.

Bukta Creative Commons License 2002.11.30 0 0 828
Kedves NB2!
Ez bejött ! Istencsászár vagy! Köszi :)))
Előzmény: NB2 (826)
lpal Creative Commons License 2002.11.30 0 0 827
Sziasztok!

Érdekelne hogy lehet ezt a jó kis progit letölteni.

Köszi

L.

NB2 Creative Commons License 2002.11.30 0 0 826
Nah pont ez volt nekem is, ezért kérdeztem:-)

Amikor telepíted föl a Spearheadot, akkor alt+ctrl+del és kapcsold ki a rundll32-t.

Előzmény: Bukta (824)
Stiletto Creative Commons License 2002.11.29 0 0 825
Akinek problémás a Spearhead install, nézzen be a "MOHAA: Spearhead" topikba. Ott már volt erről szó, írtak is mindenféle hasznos tanácsot páran...
Mondjuk nekem elsőre elindult a game. :)
Bukta Creative Commons License 2002.11.29 0 0 824
Fel van telepítve a MOhaa 1 és 2 cd-je. Crack bemásolva az erdeti exe helyére. Aztán berakom a Spearhead telepítőt. Elkezdi vizsgálni a gépemet és 1 kis ablakban bejön, hogy a telepítő hibákat generált és ki fog lépni. 1másodpercre rá pedig egy másik ablakban üzen, hogy nem megfelelő a regisztrációs kódom. A spearhead telepítőn van 1 exe (spearhead.exe) és 1 patch. Bár ezeket gondolom a telepítés után kell használni. Valakinek már sikerült felinstallálni ?
Előzmény: NB2 (823)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!