Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

endrebá Creative Commons License 2009.04.23 0 0 410
Na most Freddy felmondja veled a jóviszonyt...lesheted azt az aszút!
Én is szeretnék 25- öst, fűrészelni. A hatalmas lendkerék akkora nyomatékot ad, hogy alig lehet lefojtani a motort akármekkora faátmérővel is - hosszában is. De most nagyon örülök, ha épp csak a vízszint fölött tudom tartani a fejem - nem fejlesztek ekkorát.
Marad a MIB ha fűrészelni akarok.
Előzmény: Gyalogakác (408)
endrebá Creative Commons License 2009.04.23 0 0 409
Csak úgy lőttek maguknak ellenséget? Na ez biztos felvinné az én pumpámat is, pedig igyexem nyugis lenni minden élethelyzetben. Megkérném az elintézésre szakosodott cigánygyerek haverjaimat, hogy itt az alkalom kicsit visszasegíteni az ő stílusukban.
Türelmet kívánok neked.
Előzmény: Gyalogakác (407)
Gyalogakác Creative Commons License 2009.04.23 0 0 408
Ja! A K 25-Ös a kilencvenes évek elején volt,2 hét alatt visszahozta az árát.3 hétig palántáztunk saját káposztát,paprikát vele.Nyáron volt egy kis sorközművelés és kész.Ősszel meg eladtam és vettem az 50-est.:o)
Előzmény: Gyalogakác (407)
Gyalogakác Creative Commons License 2009.04.23 0 0 407

Á dehogy.Ezek ezt csinálják több,mint egy fél éve és ketten vannak.Képzeld !Hármonkat fényképestől-két haverral-feltettek buzioldalakra,meg géphírdetéseket adtak fel az elérhetőségeinkkel.Abból állnak ki több,mint egy fél éve,hogy azt a három emberbe ahol tudnak kötözködnek,de még egy jó drága könyvet is rendeltek a címemre az én nevemben.Aki ezt csinálja bűncselekményt követ el.Feljelentést tettem és majd a hatóság teszi a dolgát én meg röhögök a tudatlanokon.Majd lesz belőlük-ha már most nem azok-büntetett előéletű állampolgár.Sőt!Az egyik román állampolgár,nem is Magyarországon él.Azt meg majd a határon fogják el a fináncok.Had szájkaratézzanak a hülyegyerekek.

Volt két szép nagy gesztenyefám Marcali melletti szőlőhegyemen.Az egyikbe akkor vágott bele a villám,amikor kint voltunk .Hirtelenjött vihar volt.Szép nagy fák voltak.Egyébként azért voltam Iharosberényben,hogy az ott már gazdánál levő LTZ-ről érdeklődjek.Én is akkor nézelődtem új traktor után és hát a tapasztalatokra voltam kíváncsi.

Előzmény: endrebá (406)
endrebá Creative Commons License 2009.04.23 0 0 406
Az én köreimben a legmagasabbfokú ellenszenvet azzal lehet kelteni, ha az embernek K25- öse van. (mondjuk elég kicsi körben mozgok...)
De azt is lerendezik egymás közt egy-két ballisztikus rakétával, cikizéssel, kiváló majomkép egymásra uszításával...jó gyerekek az én barátaim.
De te valami nagyon "K25"- öst vehettél, ha így rádvetette magát ez a kitartó hozzászóláspárti figura. Szóval megutált - ha nem sértett meg a kifejezés.
Előzmény: Gyalogakác (405)
Gyalogakác Creative Commons License 2009.04.23 0 0 405

Ki útáljon mneg engem?

Én anno K 25-tel kezdtem,de volt 50-es,LTZ 55,80-as.

Előzmény: endrebá (404)
endrebá Creative Commons License 2009.04.23 0 0 404
Na Iharost és Iharosberényt két kilométer, és egy világ választja el - de ez már nem igaz. Gesztenyefa meg itt is megél, vagyis itt is eszegeti a kéregrák - úgyhogy inkább dögledezik.
Milyen traktortípust kellett venned, hogy ilyen bosszúálló módon megutáljanak? A káhuszonötösért Freddy piszkálja Zemiátort, amíg az vesz magának egy 920- as Emtézét, és ráteszi a Zetor hűtőrácsát, meg kormánykerekét... de ezért nem akarja egyik a másikat lehetetlenné tenni.
Előzmény: Gyalogakác (401)
Gyalogakác Creative Commons License 2009.04.23 0 0 403

Te tiszta h...e vagy!!:DDD

Ilyen képet betenni az ennivaló mellé....

Az én dinnyém-amit sose permetezek -augusztusban érik.Nem ám tápoldatozott,fóliázott nylondinnye.Magról vetem május elején szabadföldbe.Ez a kép 2002-ben készült.

 LTZ traktorral simán kicibáltam kb 100 mázsa fával megrakva koratavasszal kilométereken keresztül a felolvadt erdei ,,úton" úgy ezt a nagy pótot,hogy végig kapart a traktor összes kereke és kb 30-40 centire volt süllyedve a gép és a pótkocsi is,ami ráadásul nem a gép nyomában ment,mert szélesebb(de nem is lehet felborítani!!!).A sógorom felvette,de sajna törölte később.Kimondottan dinnyét és fát pakolászni vettem a pótot anno,mert fixes és alacsony a plató.

 

Előzmény: Törölt nick (402)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.22 0 0 402
Mi a szar az ott..... a nagy dinnyerengeteg hegy előtt ? (Csak nem 1 LTZ !?) Elbírta húzni....? Amúgy nem haragudnék meg ,ha 1 ilyen szerelvényt,valaki titokban lebillentene az udvarunkon... Július vége felé... :-))) Te Rumci....ha sok dinnyét eszel,te is jó nagyokat szoktál fingani tőle ? Mert nálam eszméletlen hogy mi van !
Előzmény: Gyalogakác (401)
Gyalogakác Creative Commons License 2009.04.22 0 0 401
A kockadinnyét üvegoldalú dobozba kell ,,hízlalni", kicsi korában beletenni és kocka formájúra nő. Iharosberényben voltam, amikor a Balatonnál laktam a gesztenye csemete termelőnél. Itt nem él meg a gesztenyefa sajnos.
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.22 0 0 400
Az igazán nagyok, ilyet is tudnak ám sikerállni ! Te hogy vagy ezzel ?
Előzmény: Gyalogakác (396)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.22 0 0 399
Vigyél neki 1 fasza felviselt egérrágta Rumcájsz kalapot ! Másnak úgysem fog örülni :-)
Előzmény: endrebá (397)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.22 0 0 398
Aszút mi........fene a beledet ! :-)A kerítés szaggató már nem is jó neked ? Ha megyek "ingyen" viszek ! (De még itthon kipakolom a csomag tartót, van hely bőven :-))) Imádom a nagy dinnyéket !!!
Előzmény: Gyalogakác (396)
endrebá Creative Commons License 2009.04.22 0 0 397
Te Gyalogakác úr, innen az iharosi kerekerdőből mit vigyek, ha én is elmennék dinnyézni hozzátok? Bükkfa van felétek? Mer az itteni borok azok kábé "buuuoooááá" kategóriájúak. Az uborka kiugrik belőle, és elszalad.
Gesztenyelekvár meg csak október végén esedékes.
Előzmény: Gyalogakác (396)
Gyalogakác Creative Commons License 2009.04.22 0 0 396
Néhány éve még volt 10 hektár is egy évben,de ma már a krumpli lett a sláger .Ettől függetlenűl magunknak csinálunk néhány száz tövet.Szívesen látlak bármikor.Egy kérésem van:hozzál,ha jössz erre 1 éves aszút.(tudom én,hogy mi a jó ugye?:O))No pénzért,nem akarok pofátlan lenni.Nincs is attól fincsibb.
Előzmény: Törölt nick (395)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.22 0 0 395
Dinnyét is termelsz !? :-))) Na akkor szezonban én látogatlak meg ! Szeretnék a "legnagyobb" tol dinnyét enni ! :-)))
Előzmény: Gyalogakác (394)
Gyalogakác Creative Commons License 2009.04.22 0 0 394
Hát köszönöm szépen!Ebből főzetnél velem pörköltet.Na ezt megjegyzem,én meg majd a dinnyéhez felrakok neked egy citromot,főleg ha járok arra.
Előzmény: Törölt nick (393)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.22 0 0 393
Pofátlanul el szemtelenedtek ! És hogy megnőttek........
Előzmény: Gyalogakác (392)
Gyalogakác Creative Commons License 2009.04.21 0 0 392

Így meg legalább nem látod a becsapódást mi?Tizsta marad a kezed.Fehérgalléros gyilkolászó lettél?:DDDDD

Aztat mondjad már,hogy mi van a csukákkal a csatornában?

Előzmény: Törölt nick (391)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.21 0 0 391
Nem lehet,mert a megjavulás útjára léptem ! (Bár néha érzek még magamba,némi sötét erőt:-)))
Előzmény: Gyalogakác (390)
Gyalogakác Creative Commons License 2009.04.21 0 0 390
Jó,hogy nem a fénykardoddal mész neki:o).
Előzmény: Törölt nick (388)
Gyalogakác Creative Commons License 2009.04.21 0 0 389

Számoljátok ki!:o)

Írtam a sima MTZ-be nézzétek meg!

Előzmény: Törölt nick (387)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.21 0 0 388
Had küldjek már én is neked valamit ! :-))) Ha már erre jártál......
Előzmény: Zemiator (386)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.21 0 0 387
Én 2-órás keresgélés után adtam fel! :-))) De esküszöm hogy a végén már jobban érdekelt ,mint azt aki megkérdezte :-)
Előzmény: dutrancs (385)
Zemiator Creative Commons License 2009.04.20 0 0 386

 

  Heló Wacsabby !

  El tudnád kűldeni a listát emailben ?

  Cím a névben!

Előzmény: wacsabby (384)
dutrancs Creative Commons License 2009.04.20 0 0 385
Kerstem ,de nem találtam rá utalást.
Előzmény: Virago_1000 (383)
wacsabby Creative Commons License 2009.04.20 0 0 384
jóestét!
Zetor K25 hengerfejtömítés és izzítógyertya valamint sok más egyéb alkatrészek eladóak. Tel.: 0642-316-537
Virago_1000 Creative Commons License 2009.04.19 0 0 383
Sziasztok, tudja valaki
Mtz 50 kompresszoranak legszallitasa mekkora?
Motordoki Creative Commons License 2009.04.17 0 0 382
Neked a Kisflex és trafópálca topikban a helyed!!!!:-)
Előzmény: granturismo (3)
Gyalogakác Creative Commons License 2009.04.12 0 0 381
Ja!Erre gondoltam.Azért a cserét gondold meg,mert az MTZ-hez mindenütt van alkatrész,de ha egy kis valami kell ,ami éppen nincs a JUMZ-hoz,akkor gáz van.Nekem a majdani gyümölcsösbe lenne -is -jó,merthogy a fülke keskenyebb.
Előzmény: Törölt nick (376)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!