Keresés

Részletes keresés

Dulifuli Creative Commons License 2008.09.09 0 0 126
A hétvégén levittük a jószágot Szigetvárra a szüleimhez, úgyhogy most már csak olyanok jelentkezzenek, akik azon a környéken laknak! :-)
Előzmény: Dulifuli (123)
csiba00 Creative Commons License 2008.09.07 0 0 125
Sziasztok!

Sürgősen gazdát keresünk kismacskáknak. Kb 1,5 hónaposak. Ingyen elvihetők, csak kertes házba kerüljenek. Fajtájuk: utcai vegyes. Nemüket sajnos még nem tudom, de a 4 közül biztos akad fiú és lány is:) Így aki az elsők között jelentkezik még biztos tud válogatni. Érdeklődni telefonon (06-harminc-403-nyolcvan-83), vagy mailben (magcser kukac gmail.com) lehet.

Képeket tudok róluk küldeni.
mollycica Creative Commons License 2008.09.05 0 0 124
Sürgősen ideiglenes befogadókat keresünk a képeken látható altatásra váró kiscicáknak.- Még éppen csak elkezdődött az életük és lehet, hogy máris véget ér.Ha lehetőséged van segíteni akár csak egy kiscicának vedd fel velem a kapcsolatot.
Ha egyet befogadsz kettőt menthetsz meg hiszen a megmentett cica egy másiknak ad időt arra, hogy valaki Őt is megmentse.

érdeklődni lehet:
olahgaborne@gmail.com
06-30-542-0085

(09.05-én és 09.-06-án csak 15.00 h -után)

 

http://www.sokcica.mlap.hu/

http://gallery.site.hu/u/macsek/gazdiravar/cicak/

 

Dulifuli Creative Commons License 2008.09.01 0 0 123
Tegnap találtunk a Ferihegy 1. melletti erdőben egy kb. 3 hetes fekete kiscicát (ha jól láttuk, lány). Elég panaszosan nyivákolt, ezért hazavittük, de a mi macskánk a jelek szerint nem jó társaság neki, mi meg nem vagyunk otthon napközben. Az állatorvos szerint egészséges, csak enni kell neki adni - és valóban, eszik is szorgalmasan, a felnőtt macska kajájából is. De kéne valaki, aki gondoskodik róla, illetve társaságot is tud adni neki, ezért gazdit, vagy legalább egy ideiglenes pótmamát keresünk a jószágnak. Aki tud segíteni, kérem, írjon az itt megadott e-mail címemre!
mollycica Creative Commons License 2008.08.28 0 0 122
Nehéz sorsú, altatás elöl mentett, kedves, egészséges, oltási könyves, 3 hónap körüli fekete kislány cica keresi szerető gazdáját.

Sajnos nálunk már nincs hely a 6 saját, egykor szintén mentett kedvencünk mellett. A cica, a féregtelenítés, a bolhátlanítás ingyen van, csak az oltás (nobivac tricat) árát kell megtéríteni.
A cicus Veresegyházon van de megbeszélt helyen és időpontban Pesten is átvehető.

Kérésre tudok még képet küldeni.

06-28-384-906

06-20-9-763-667

katalonka@citromail.hu

 

http://gallery.site.hu/u/Katalonka/gazdikeresok/

mentholx Creative Commons License 2008.08.24 0 0 121

Gazdikereső mentett, tünemény kislány kölyökcica!

 

Szerető gazdit keres a képen látható mentett, tüneményes, fekete-fehér kislány kölyökcica. Tesója már gazdira talált, már csak ő vár nagyon az Igazira.. Ideiglenes befogadónál nevelkedik, családi környezetben, lakásban, saját cicák és kutyák mellett (kifejezetten szeretne cica
vagy/és kutya mellé kerülni). Oltott, chip-pel ellátott, rendszeresen féreghajtott, egészséges, szobatiszta, tüneményes baba, aki már nagyon szeretne révbe érni, igazi családtaggá válni!Időpontegyeztetés után
megtekinthető. "Gazdi, várlak!"
Érdeklődni: 06305177925, mentholxx@gmail.com
Képtára: http://gallery.site.hu/u/mentholx/kismanok/
-Macskamentő magánszemély-

 

 

mollycica Creative Commons License 2008.08.16 0 0 119
Nehéz sorsú, altatás elöl mentett, kedves, egészséges, oltási könyves, 4 hónap körüli fekete-fehér fiú cica keresi szerető gazdáját.

Sajnos nálunk már nincs hely a 6 saját, egykor szintén mentett kedvencünk mellett. A cica, a féregtelenítés, a bolhátlanítás ingyen van, csak a kétszeri oltás (nobivac tricat) árát kell megtéríteni.
A cicus Veresegyházon van de megbeszélt helyen és időpontban Pesten is átvehető.

Kérésre tudok még képet küldeni.

06-28-384-906

06-20-9-763-667

katalonka@citromail.hu

mollycica Creative Commons License 2008.08.08 0 0 118

Nehéz sorsú, mentett , kedves, egészséges , oltási könyves cicák keresik szerető gazdájukat.
Magán cicamentőként lehetőségeim sajnos végesek, így ha egyet befogadsz kettőt menthetsz meg hiszen házikedvenced  helyére új rászoruló érkezhet.
A cicák örökbefogadási szerződéssel vihetők el (az oltás árát kell csak megtéríteni)

érdeklődni lehet:
olahgaborne@gmail.com
06-30-542-0085

 

 

http://gallery.site.hu/u/macsek/gazdiravar/cicak/

 

Gabis24 Creative Commons License 2008.07.27 0 0 117
Ők is gazdát keresnek (már elvileg 1 gazdis lesz, 2 héten belül): Macsekok
Szpidi99 Creative Commons License 2008.07.26 0 0 116
Már csak a fekete-fehérnek keresünk gazdit.
Előzmény: Szpidi99 (115)
Szpidi99 Creative Commons License 2008.07.04 0 0 115

Szobatiszta, féregtelenitett 6-7 hetes kiscicák gazdit keresnek. A fekete-fehér nőstény. Ivartalanitásban segítek.

 

Amennyiben együtt elviszik, mindkettő ivartalanitását átvállalom.

A kislány hízelkedőbb, a másik vagányabb.

csiba00 Creative Commons License 2008.07.02 0 0 113
üdv!

Szerencsére az előző hirdetésben szereplő két kismacskának már sikerült gazdát találni.
De nem tudom, mi van mifelénk, mert ma felbukkant egy újabb. Gyanítom, hogy a testvérük lehet, mert kb u akkora. Max 2 hónapos lehet. Nagyon aranyos, fehér alapon tarka (szürke). Úgy nézem, hogy kan lehet. Sürgősen gazdát keresek neki, mert nálunk nem maradhat. Bp-en a XVI kerületben lakom.
Telefonon lehet keresni: 06-30-403-80-83
csiba00 Creative Commons License 2008.06.26 0 0 112
Sziasztok!

Történt pár napja, hogy egyszer csak megjelent két kismacska a kertünkben. Gyanítom, hogy kitehette őket valaki, mert már végigjártuk a környéket, és sehol nem tudnak arról, hogy valahol születettek volna kismacskák és csak elkóboroltak. Ránézésre max 1-2 hónaposak lehetnek, nemüket sajnos nem tudtam még megállapítani. Az egyik fehér - fekete tarka, a másik meg egyszínű szürke. Eleven mind a kettő, nagyon aranyosak. Nálunk nem maradhatnak, így gazdát keresek nekik. Jó lenne, ha egyszerre elvinnék mind a kettőt, mert egyedül nem tudom, hogyan lenne el az egyik. Persze nem egy emberre gondoltam, de ha valakinek kell mind a kettő, nyugodtan viheti. Ja és persze teljesen ingyen. Ha netán rajtam maradnak, akkor sajnos mennek menhelyre. Sajnos itt nálunk hosszabb ideig nem maradhatnak. Szóval ha érdekel, vagy van ismerősöd akinek kell egy, vagy kettő nagyon aranyos kismacska, akkor kérlek írja nekem! Címem publikus, vagy akár telefonon is kereshetsz a nap 24 órájában. 06-30-403-8083. És lehetőleg kertes házba kerüljenek! Illetve még annyit szeretnék mondani, hogy a szállításukat nem igen tudom megoldani, így örülnék neki, ha a leendő gazdájuk ki tudna jönni értük. BP-en a XVI. kerületben lakom.

üdv
Dulifuli Creative Commons License 2008.06.16 0 0 111
Nincs mit, mert segíteni sajnos nemigen tudok, mert nem tudok olyat az ismerősök között, akinek szoptatós macskája lenne, és olyat sem, aki sokat van otthon, tehát ráér ilyesmire, és szívesen csinálná.
Előzmény: Az Agg (110)
Az Agg Creative Commons License 2008.06.16 0 0 110

szomorúan kell konstatálnom, hogy az index összes macskával kapcsolatos fórumába hiába írtam, senki sem reagált ÉRDEMBEN semmit. azért kértem a mailcímemre az esetleges reagálást , s nem a közösbe, mert az automatikusan átjönnek az emailek a telefonomra is másolatban, ezért nem kell a gép előtt megöregednem, úgysem vagyok már fiatal.

egyébként önerőből, ismerettség útján 3 cica elkerült dajkamacsekhez, el is fogadta őket, egy hétig maradhatnak, ergo hétvégén visszahozom őket. a maradék kettővel küzdünk felváltva, hétvégére haza is vittem őket, feleségem segíteni próbál, de kegyetlenül nem megy az etetés. találtunk egy táplálási táblázatot, mely szerint testtömeg így aránylik a tejpótlóhoz: 25 gramm - 8ml. ez azt jelentené, hogy napi 1,1 deci tejpótlót kellene beleküzdenünk a macsekokba. sajnos ennek kb. negyede sikerül, holott lelkiismeretesen próbálkozunk. a cumit elfelejtettük első nap után, maradt az 5 ml-es fecskendő. ezzel némileg javult a hatásfok.

 

köszönöm érdeklődésedet!

Előzmény: Dulifuli (109)
Dulifuli Creative Commons License 2008.06.16 0 0 109
Mivel nem ide kérted a jelentkezést, és talán ezért nem látszik itt semmi fejlemény, megkérdezem: történt azóta valami a kiscicák ügyében?
Előzmény: Az Agg (108)
Az Agg Creative Commons License 2008.06.13 0 0 108
 

Tisztelt Fórumozók!

 

Segítségeteket kérném!

 

Tegnap elütötte egy autó anyamacskánkat és hátrahagyott 5 darab éppen 3 hetes kiscicát.

Mivel a cicák "műhelymacskák", azaz munkahelyi, telephelyen lévők, ezért, továbbá otthoni körülményeink miatt nem tudjuk megoldani táplálásukat, felnevelésüket.

 

Este sikerült tejpótlót, cumit, s egyéb felszerelést beszereznem, de be kell vallanom férfiasan, hogy közel este 11ig küzdöttem, hiába. Nem nagyon sikerül etetni őket. Most vagyok túl a reggeli próbálkozáson, de ez sem volt nagyon sikeres :-(

 

Emailcímem nyilvános, kérem, emailben és ne itt a fórumon keressetek meg a "cicamentő" projekt ügyében!

 

Segítségét várom azoknak a cicaszerető fórumozóknak, akik fizikailag és lelkiismeretileg is felvállalnák a kiscicák további nevelését!

 

Előre köszönöm segítő szándékotokat!

Szpidi99 Creative Commons License 2008.06.10 0 0 107

5-6 hetes szobatiszta kiskandúrok gazdira várnak. Még 2 kint kóborol az anyjukkal.

 

balolh Creative Commons License 2008.01.17 0 0 106
A kiscica gazdira talált.
Előzmény: balolh (105)
balolh Creative Commons License 2008.01.15 0 0 105
9 hetes,kandúr cica keresi sürgősen új,szerető gazdiját.Családi okok miatt vagyunk kénytelenek megválni tőle,kedves és aranyos.Szobatiszta,lakásban volt eddig.Első oltáson és féregtelenítésen túl van.
Elérhetőségek: sillmaron@gmail.com 06-20/516-88-22
Pali-2002 Creative Commons License 2007.12.30 0 0 104

Nem budapesti cirmos kiskandúr (3 hónapos) keres gazdát, barátot:

 

 

Barátságos, szeret az emberhez bújni, dorombolni. Sokat játszik, ha az anyukája hoz neki, akkor egérrel is - és nagyon ügyesen (az egerek véleményét nem kérdeztem).

 

Szobatiszta, be van oltva.

 

 

Szeleske 3 hónapos
ChrisH72 Creative Commons License 2007.12.23 0 0 103
Két törzskönyvezett, rendszeresen oltott, ivartalanított és kizárólag lakásban tartott burma cicának keresek új gazdit. A cicusok testvérek, öt évesek, barátságosak, játékosak, és gyönyörűek. Sajnos a korábbi gazdájuk nem tudja őket ellátni, ezért ideiglenesen nálunk kaptak helyet, de a már meglévő négy burmánkkal nem tudjuk őket összeszoktatni. Kizárólag komoly jelentkezőket várok, akik mindkét cicának otthont tudnak biztosítani!

Képekett itt találtok róluk
Fóti Gyula Creative Commons License 2007.12.23 0 0 102
4 db cirmos,egészséges,jól fejlett 5 hónapos cicus gazdit,otthont keres.
Szpidi99 Creative Commons License 2007.11.11 0 0 101

Még mindig gazdira várnak szegények. Pigin kivül mind fiú.

 

Előzmény: Szpidi99 (100)
Szpidi99 Creative Commons License 2007.11.09 0 0 100

Szia!

Nekem van különleges kunkori farkú cirmosom, cirmos fehér vörös fültővel /nagyon vagány/ és tündéri fekete, 2 hónaposak, találtak.

Írj ha érdekel.

Előzmény: mano44 (99)
mano44 Creative Commons License 2007.11.07 0 0 99
Szia!!!
Érdeklődni szeretnék hogy megvan e még a cicus?
Előzmény: tucsix (96)
Szpidi99 Creative Commons License 2007.10.29 0 0 98

Guszti a nagyobb cica 4-5 hónapos nyugodt kandúr, Kitti 2 hónapos vagány kis csaj aki a szakadó esőben 2 éjszakán keresztül ordított mire rátaláltunk és kimentettük. Nagyon kedvesek, hálásak, szobatiszták. Együtt olyan családban is ajánlottak ahol napközben egyedül lennének. Ivartalanitásban segitünk. Sőt Gusztit ha szükségres már úgy adjuk. Nagyon szereik egymást. Nálunk olyan sokan vannak hogy nem tarthatjuk meg őket, de így is 4 szeptemberi születésű pici vár a helyükre:(

 

Van még 1 hatalmas cirmos-fehér ivartalanitott nőstény cicánk is aki nagyon kedves, de a többiek nem fogadják be. Kimondottan ölbe való, hízelkedő dög:)) Egyébként rém mafla, de imádni való. Idősebbnek is ajánlott.

 

Kérlek hogy inkább mélben írj ha érdekel, mert ritkán nézek be ide.

Zsuzsi0529 Creative Commons License 2007.10.28 0 0 97
 

Szinvavölgyi Ezüstbajusz kennelből Brit cicák eladók Miskolcon. (Oltva, féregtelenítve, törzskönyvvel rendelkeznek)

Érdeklődni: 20/9920-560, e-mail: zsuzsiszb@axelero.hu

 

 

tucsix Creative Commons License 2007.10.24 0 0 96
Sziasztok Cicások, hátha még néz erre valaki..
Ezt a szépséget találtam ma az utcán. Gazdit keres!
Sajnos nekem már van egy itthon és nem tarthatom meg.
ágika1 Creative Commons License 2006.12.07 0 0 95

Cicabarátok!

 Kérlek segítsetek Bagirának és Marcikának, - akik 4 illetve 4,5 hónapos szobatiszta oltott kiskandúrok- új gazdit találni. A két tündéri cica most egy sporttelepen lakik, ahol először örültek nekik, mert egerek vannak, de most decemberben, a tulaj azt mondta menniük kell onnan. Az egyik cica cirmos fehér a másik fekete.
Jó lenne ha együtt maradhatnának, mert nagyon szeretik egymást!
Érdeklődni lehet:  jénáki gabriella" <kitty016@citromail.hu>
és a 06-30-212-4848 telefonon de csak este 19 után!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!