Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.11.30 0 0 3186

Tudod mire való ez?  Én is csak most tudtam meg nem régen. Láttam már én is ilyeneket katolikus karizmatikusok kezében is.

Ez nem rózsafüzér hanem egy olyan gyöngysor amire Jézus imát mondanak azért, hogy ki essenek szellemben Isten jelenlétéből.  Az elmélyükbe ne türemkedjenek be emberi vagy sátáni gondolatok.

Így gyöngysorral folyamatosan mondogatják, hogy Jézus Krisztus. Ezzel öszpontosítanak Istenre.

Előzmény: Törölt nick (3185)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.30 0 0 3185

Van hozzá hit karkötő is....

 

.

 

 

Láttam videót, amin T.B. Joshua szolgálat, és ima közben úgy morzsolgatja, mint a

róm. kat.- ok a rózsafüzért.

Előzmény: Törölt nick (3181)
elizeuska Creative Commons License 2014.11.29 0 0 3184

Tisztelt Last Seal!

 

Az a helyzet, hogy aki újonnan született, és Jézus nevében szolgál az tudja, hogy csodák követik.

Amíg nem szolgáltál ezzel a vízzel, addig is csodák kísérték szolgálatodat?..... Igen.

Gyógyultak meg betegek? .... Igen.

Hogy történt? ... Jézus nevében? ..... Igen.

Te gyógyítottad meg a betegeket? ..... Nem!

Hanem Jézus gyógyította meg a Szent Lélek által őket hited révén.

Akkor ez megy "szentelt" víz nélkül, mert régen is ment.

Tudod mi neked a "szentelt" víz? .... Mankó.

Jó reklám eszköz, de az Úr látja, és te is tudod, hogy T.B. Joshua szolgálata nem tiszta. Korábban leírtam miiért?Hány embert fújsz le vele 25-100-at, abból ténylegesen hány gyógyul meg? 1-2-3

De tudom, hogyha helyreállítod a szolgálatod, és eldobod a mankókat, akkor az Úr nagy dolgokat fog cselekedni, de ez neked kell megértened.

 

 

 

Előzmény: Last Seal (3183)
Last Seal Creative Commons License 2014.11.29 0 0 3183

Magyarorszagon is akcioban:

 

Sajószentpéteri evangélizációs alkalmunkon egy kislány lába rövidebb volt a másiknál és lábújhegyen járt azzal a lábával .Leültettem a kislányt és a felkent vízzel ráfújtam JÉZUS kRISZTUS NEVÉBEN ÉS KÉRTEM ISTENT HOGY A LÁBA NYÚLJON MEG ÉS SZEMÜNK LÁTTÁRA A KISLÁNY LÁBA MEGNYÚLT ÉS UGYANOLYAN LETT MINT A MÁSIK.MÁR NEM KELLETT LÁBÚJHEGYEN JÁRNIA ,MERT AZ ÚR CSODÁT TETT ITT AZ ANYUKÁJA Ő IGAZOLJA MEG TÖBB EMBER IS AKI LÁTTA A CSODÁT.

Előzmény: Törölt nick (3181)
elizeuska Creative Commons License 2014.11.28 0 0 3182

Ez olyan kép, mint egy parfüm reklám.

Nem kell feltalálni a spanyol viaszt a betegek felé olajjal kell szolgálni imádsággal, és ezt nem kell lecserélni "szentelt" vízzel való spriccelésre.

 

Jak. 5,14
Beteg-é valaki köztetek? Hívja magához a gyülekezet véneit, és imádkozzanak felette, megkenvén őt olajjal az Úrnak nevében.
Jak. 5,15
És a hitből való imádság megtartja a beteget, és az Úr felsegíti őt. És ha bűnt követett is el, megbocsáttatik néki.
Jak. 5,16
Valljátok meg bűneiteket egymásnak és imádkozzatok egymásért, hogy meggyógyuljatok: mert igen hasznos az gaznak buzgóságos könyörgése.

 

Aki ebben nem hisz, annak mit mondjak?

Előzmény: Törölt nick (3181)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.27 0 0 3181

 

Ez az a bizonyos felkent víz, T-B. Josua képével rajta. Hmmmmm....

Előzmény: elizeuska (3178)
elizeuska Creative Commons License 2014.11.24 0 0 3180

Tudod miért vetették bele Jeremiást pöcegödörbe, azért mert megmondta az igazságot!

 

Jer. 2,26
A miképpen megszégyenül a tolvaj, ha rajtakapják, akképpen szégyenül meg Izráel háza: ő maga, az ő királyai, fejedelmei, papjai és prófétái,
Jer. 2,27
A kik azt mondják a fának: Te vagy az én atyám! a kőnek pedig: Te szültél engem! Bizony háttal fordulnak felém és nem arccal, de nyomorúságuk idején azt mondják majd: Kelj föl és szabadíts meg minket!
Jer. 2,28
De hol vannak a te isteneid, a melyeket magadnak készítél? Keljenek fel, ha megszabadíthatnak téged a te nyomorúságod idején; hiszen annyi istened volt, oh Júda, a hány városod!
Jer. 2,29
Miért perlekedtek velem? Mindnyájan hűtelenekké lettetek hozzám, mondja az Úr.
Jer. 2,30
Hiába ostoroztam fiaitokat, a fenyítés nem fogott rajtok; fegyveretek úgy emésztette prófétáitokat, mint pusztító oroszlán.
Jer. 2,31
Oh te nemzetség! Lásd meg az Úr dolgát! A puszta voltam-é én Izráelnek, avagy a sötétség földje? Miért mondotta az én népem: Szabadok vagyunk, nem megyünk többé hozzád!
Jer. 2,32
Vajon elfelejtkezik-é a lány az ő ékszereiről; a menyasszony az ő nyakláncairól? Az én népem pedig számtalan napokon elfelejtett engem!
Jer. 2,33
Mit szépíted a te utadat, hogy te szeretetet keresel; holott még a gonoszokat is tanítod a te utaidra!
Jer. 2,34
Még ruháid szélén is található szegény, ártatlan emberek vére, nem azért, hogy betörésen kaptad őket, hanem mind amazokért!
Jer. 2,35
És azt mondod: Bizonyára ártatlan vagyok, hiszen elfordult tőlem az ő haragja! Ímé, én törvénybe szállok veled, mivelhogy azt mondod: Nem vétkeztem!

 

Jer. 10,2
Ezt mondja az Úr: A pogányok útját el ne tanuljátok, és az égi jelektől ne féljetek, mert a pogányok félnek azoktól!
Jer. 10,3
Mert a népek bálványai csupa hiábavalóság, hiszen az erdő fájából vágják azt; ács-mester kezei készítik bárddal.
Jer. 10,4
Ezüsttel és arannyal megékesíti azt, szegekkel és pörölyökkel megerősítik, hogy le ne essék.
Jer. 10,5
Olyanok, mint az egyenes pálmafa, és nem beszélnek; viszik-hordják őket, mert mozdulni nem tudnak. Ne féljetek tőlük, mert nem tehetnek rosszat; de jót tenni se képesek!
Jer. 10,6
Nincs hozzád hasonló, Uram! Nagy vagy és nagy a te neved a te hatalmadért!
Jer. 10,7
Ki ne félne tőled, nemzetek királya? Bizony tiéd a tisztelet, mert a nemzetek minden bölcse közt és azok minden országában sincs hozzád hasonló!
Jer. 10,8
Mind egyig balgatagok és bolondok; hiábavalóságokra tanít; fa az.
Jer. 10,9
Társisból hozott lapított ezüst és Ofirból való arany; az ácsnak és az ötvös kezének munkája; öltözetük kék és piros bíbor; mesterek munkája valahány.
Jer. 10,10
De az Úr igaz Isten, élő Isten ő, és örökkévaló király; az ő haragja előtt reszket a föld, és a nemzetek nem szenvedhetik el az ő felindulását.
Jer. 10,11
(Mondjátok meg hát nékik: Az istenek, a kik az eget és földet nem alkották, el fognak veszni e földről és az ég alól!)
Jer. 10,12
Ő teremtette a földet az ő erejével, ő alkotta a világot az ő bölcsességével, és ő terjesztette ki az egeket az ő értelmével.
Jer. 10,13
Szavára víz-zúgás támad az égben, és felhők emelkednek fel a föld határairól; villámlásokat készít az esőnek, és kihozza a szelet az ő rejtekhelyéből.
Jer. 10,14
Minden ember bolonddá lett, tudomány nélkül, minden ötvös megszégyenül az ő öntött képével, mert hazugság az ő öntése, és nincsen azokban lélek.
Jer. 10,15
Hiábavalók azok, nevetségre való munka, elvesznek az ő megfenyíttetésök idején!

 

Nem a hamis bálványos "prófétákat" kell mentegetni, akik nem Jeremiás útjain haladnak, és babiloni hagyományokat akarnak átmenteni a teljes evangéliumi gyülekezetekbe.

Előzmény: Last Seal (3179)
Last Seal Creative Commons License 2014.11.24 0 0 3179

A forum mäsik reszen kaptam egy ilyet:

 

"Te ugyaúgy ragaszkodsz W.B.-hez,vagy M.L-hoz,mint a r.k.-ok.,és ez a baj.

Vagy említhetném a hitgyülis N.S.agyon ajnározását.

Nem tudod elképzelni a saját hitedet,ezek az emberek nélkül?

Nem azt mondta Jézus,hogy a tanítókat reklámozzuk,hanem Őt.

Egyenlőre ennyi."

 

Vannak akik kutba dobnak profetakat,es vannak akik kihuzzäk öket onnan.

 

" és beesék Jeremiás a sárba. 7És meghallotta Ebed-Melek, a szerecsen, a ki udvari szolga vala (ő pedig a király házában vala), hogy Jeremiást a verembe vetették, a király pedig a Benjámin-kapuban ül vala. (Jer,38 15-17.8Kiméne azért Ebed-Melek a király házából, és szóla a királynak, mondván: 9Uram, király! gonoszul cselekedtek azok az emberek mindazzal, a mit Jeremiás prófétával cselekedtek, a kik őt a verembe vetették; mert meghal ott éhen, mert nem lesz ezután semmi kenyér e városban.(Jer,38 27. Ámós 9,4.10Parancsola azért a király Ebed-Meleknek, a szerecsennek, mondván: Végy magadhoz innét harmincz embert, és vedd fel Jeremiás prófétát a veremből, mielőtt meghalna."

elizeuska Creative Commons License 2014.11.23 0 0 3178

Van egy győri pásztor, és egy evangélista is aki pontosan tudja bálvány volt T.B. Joshua "szent" hegyén.

Az nem szent hely ahol bálványok vannak, és ilyenkor Isten védelme megszűnik. Ezért kell elhatárolódni olyan szolgálótól aki ilyent megenged, és nem követni kell a rózsafüzér mintájára készülő karkötők, szentelt víz szolgálatában, mert ki lóg a lóláb.

Előzmény: Last Seal (3176)
elizeuska Creative Commons License 2014.11.23 0 0 3177

T.B. Joshua megmondta előre ugye, az Amerikában történő terror cselekményeket, saját gyülekezete katasztrófáját meg nem tudja előre megmondani? Tudod, miért? .... Mert bálványok vannak az imádság helyén, és a katolikus szenteltvíz, rózsafüzér használatát akarja átmenteni, a protestáns egyházakba.

Előzmény: Last Seal (3176)
Last Seal Creative Commons License 2014.11.23 0 0 3176

Ertem,tehät az alkaida robbantäsa az itelet volt.

 

Nem akarom ezt a temät folytatni.

Előzmény: elizeuska (3175)
elizeuska Creative Commons License 2014.11.23 0 0 3175

Jézus egyházában, és gyülekezeteiben nincs bálvány, sem az Atyáról, sem Krisztusról.

Abban a gyülekezetben Isten megengedte az ítéletet, mert katolikus hagyományokat akar át menteni, T.B. Joshua a protestáns karizmatikus egyházakba.

 

Itt az ítéletről egy videó:

 

 

Nem igaz próféta T.B Joshua.

 

 

Előzmény: Last Seal (3173)
Last Seal Creative Commons License 2014.11.23 0 0 3174

Branhamnäl is volt olyan,hogy egy esemeny dätummal eggyütt le volt irva ,hogy megtörtenik de meg volt tiltva,hogy beszeljen rola,mert megkellett törtennie.Örä is voltak akik azt mondtäk,hogy milyen profetä vagy ha ezt nem tudtad....

Előzmény: elizeuska (3170)
Last Seal Creative Commons License 2014.11.23 0 0 3173

Tehät akkor nem pogäny bälvänyokat,hanem Jezus szobrokat?En is hallottam beszämolokat kintjärt tesverektöl,ök nem emlitettek.

 

Ki gondolta,hogy azok a testverek ott Afrikäban semmit sem csinälnak rosszul,olyan jo mutogatni az ujunkkal?

Előzmény: elizeuska (3172)
elizeuska Creative Commons License 2014.11.23 0 0 3172

Sajnos igaz! T.B. Joshuánnál volt egy magyar csoport, akik közül az egyik tag bizonyságot tett róla, hogy a "szent" hegyen Krisztus bálványokat helyeztek el, és oda be is vitték őket.

Próféta nem engedi meg, hogy bálványokat helyezzenek el az imádság helyén, ez is közrejátszott, hogy sokan meghaltak ennek a gyülekezetnek a vendégházában. Nem tanácsolom senkinek sem, hogy T.B. Joshua szolgálatát igénybe vegye, mert babiloni bűnökkel, és hagyományokkal is át van itatva!

Előzmény: Last Seal (3171)
Last Seal Creative Commons License 2014.11.23 0 0 3171

Ezt a bälvänyos dolgot en nem hallottam,ezt miböl gondolod igaznak?

Előzmény: elizeuska (3170)
elizeuska Creative Commons License 2014.11.23 0 0 3170

T.B Joshua nem próféta, mert próféta nem engedi meg, hogy bálványokat helyezzenek el az imádság helyén. Ha próféta lett volna, akkor mentet volna a "saját" hívőit a katasztrófától.

Jézus Krisztust kövesd, és nem embereket!

Előzmény: Last Seal (3169)
Last Seal Creative Commons License 2014.11.23 0 0 3169

Azota is eszembe jut,hogy mi lehetett a tolmäcsnö gondolatäban,micsoda gonosz megfelelesi kenyszer,ami kicenzuräzta William Branham nevet a mäsodperc tört resze alatt vällalva a hiteltelenseget is.

 

Előzmény: Last Seal (3167)
elizeuska Creative Commons License 2014.11.23 0 0 3168

Valóban az utolsó idők prófétája volt Branham, akinek hitték őt? ..... Nem. De ő legalább nem csináltatott bálványokat az imádság helyén, mint T. B. Joshua.

Előzmény: Last Seal (3167)
Last Seal Creative Commons License 2014.11.21 0 0 3167

Ebben a videoban is megemlitik  Billy bacsit.Ez egy oriasi összejövetel volt Columbiaban.A mondandoval nem ertek egyet miszerint-"Ezen az esten több embert lättam felkelni a toloszekböl mint amiket lattam sok-sok mäs  talälkozokon,regen az A.A. Alen,Oral Roberts,William Branham napjaiban,es sorolhatnäm a neveket.

 

Erdekes a tolmäcs mär nem forditja le Branham nevet!

https://www.youtube.com/watch?v=TwTer3kY4eI&feature=player_detailpage#t=4708

elizeuska Creative Commons License 2014.11.08 0 0 3166

T. B. Joshua nem próféta, és nem isten embere, mert az imádságuk helyén bálványokat helyzetek el, ezért engedte meg Isten a csapást. Azok akik a szentelt víz, és a füzéres karkötők bizniszéből nem térnek meg azok bajba kerülhetnek.

 

 

Előzmény: Last Seal (3165)
Last Seal Creative Commons License 2014.11.06 0 0 3165

Vannak dolgok amiket  nem érthetsz meg,amíg át nem ugrasz a villanypóznán.Kicsit fájdalmas de megéri,én el nem adnám ezt itt a falakon kívül.

Előzmény: chEszed (3158)
tréfi2 Creative Commons License 2014.11.06 0 0 3164

:)

Neked mi a véleményed?

 

Előzmény: Last Seal (3163)
Last Seal Creative Commons License 2014.11.06 0 0 3163

Hamár szóba került....Képzeld,tényleg akkora a sötétség pl. mária országának bevett egyházai között is.Ma mesélte egyik ismerősöm,hogy írt a Hit Gyülekezetnek egy levelet amiben megkérdezte tőlük,hogy mi a véleményük a T.B. Joshua szolgálatáról.A rövid válasz sokára érkezett meg:"Nem ismerjük,így nem tudunk róla véleményt mondani."

Na igen,Joshua amúgy is kijelentette,hogy ő csak egy középszintű szolgáló a jelen korban,annyira meg nem látni le a Gyömrőí csúcsáról.

Előzmény: tréfi2 (3155)
elizeuska Creative Commons License 2014.11.06 0 0 3162

Látom működik a vallási biznisz, mindenhol. Ezeket űzte ki Jézus a Jeruzsálemi templomból.

 

Előzmény: kari333 (3161)
kari333 Creative Commons License 2014.11.06 0 0 3161

Izraelben pl. a Jordán vizét árulják - nagy haszonnal - fél deciliteres kiszerelésben, több helyen is!

 

/Augusztusban 5 flaska olajat vettem ajándékba hittestvéreimnek, az olajágakat a Getsemáné kertjéből, csak úgy grágtiszként adtam, könyvjelzőkkel, térképekkel együtt./

Előzmény: elizeuska (3160)
elizeuska Creative Commons License 2014.11.06 0 0 3160

Nem ritkaság mert árulják is.

Jézus nem szentelt vizet adott az egyházban lévő embereknek a betegek felé való szolgálatra, hanem olajat, meg kellene térni T. B. Joshuának a bálványimádásból, és katolikus hagyományok átmentéséből.

 

Jak. 5,14
Beteg-é valaki köztetek? Hívja magához a gyülekezet véneit, és imádkozzanak felette, megkenvén őt olajjal az Úrnak nevében.
Jak. 5,15
És a hitből való imádság megtartja a beteget, és az Úr felsegíti őt. És ha bűnt követett is el, megbocsáttatik néki.

 

Márk. 6,7
Majd magához szólítá a tizenkettőt, és kezdé őket kiküldeni kettőnként, és ada nékik hatalmat a tisztátalan lelkeken.
Márk. 6,8
És megparancsolá nékik, hogy az útra semmit ne vigyenek egy pálczán kívül; se táskát, se kenyeret, se pénzt az övükben;
Márk. 6,9
Hanem kössenek sarut, de két ruhát ne öltsenek.
Márk. 6,10
És monda nékik: A hol valamely házba bementek, ott maradjatok mindaddig, a míg tovább mentek onnét.
Márk. 6,11
A kik pedig nem fogadnak titeket, sem nem hallgatnak rátok, onnét kimenvén, verjétek le a port lábaitokról, bizonyságul ő ellenök. Bizony mondom néktek: Sodomának vagy Gomorának tűrhetőbb lesz a dolga az ítélet napján, mint annak a városnak.
Márk. 6,12
Kimenvén azért, prédikálják vala, hogy térjenek meg.
Márk. 6,13
És sok ördögöt űznek vala ki, és olajjal sok beteget megkennek és meggyógyítnak vala.

 

Meg kell térni a hamis szolgálatokból, és vissza térni az Úrtól rendelt olajjal való megkenéshez!

Előzmény: Last Seal (3154)
chEszed Creative Commons License 2014.11.05 0 0 3159

A "még egyszer", az egy emberen keresztülit jelenti szerintem.

 

:) Én sem lovagolnék a szavakon, csak megjegyzem, hogy a Jelenésekben szereplő két tanú még nem jött el, azaz, minden olyan kijelentés, ami "még egyszer" bizonyítottan téves, még akkor is, ha azt egy általam is tisztelt szolga mondta, egy másik Isten emberéről... Ettől nem lesz az ajándékuk, szolgálatuk kisebb. És az áltuluk tett csodák miatt nem lett minden szavuk ihletett, és kijelentés.

 

Branham egyedülálló volt. Azt azonban - már a jelenések könyve miatt is - nem jelenteném ki, hogy nem lesz már több ilyen. Ezt Isten tudja.

 

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (3142)
chEszed Creative Commons License 2014.11.05 0 0 3158

Megköszönném, ha esetleg leírnád miben magyarázok félre/magyaráztam félre.

 

"Sajnos a hivök 99 szäzaleka "bedöl" nekik itt a forumon is, mivel nem ismerik sem az irast sem az Istennek erejet."

 

Aha.

János 7:49: "De ez a sokaság, a mely nem ismeri a törvényt, átkozott!" - mondták Jézus hallgatóságára a farizeusok.

 

Előzmény: Last Seal (3149)
Last Seal Creative Commons License 2014.11.05 0 0 3157

Mit ertelmezel te terjeszkedesnek?Azt a nehäny embert,szemben az ällamegyhäznak nevezett szellemi gyerekgyilkosokkal?

Előzmény: tréfi2 (3155)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!