Keresés

Részletes keresés

pampalini_ Creative Commons License 2001.01.26 0 0 665
Raba-Kollégám már megválaszolt neked -ezúton is köszönetem Neki- , de azt a kis "figyelmességet" kifelejtette, hogy én még HILTI-belövővel fröccsentem ki a szemeidet a helyéről, és hőlégbefúvóval sorvasztom percek alatt porrá a nemi szervedet, s ha ezzel végeztem, akkor mintegy koporsóként : belakatollak egy Skoda-kompresszor kocsiszekrényébe, és ott nem a halakkal, hanem cigány aszfaltmunkásokkal fogsz álmodni ÖRÖKKÖN-ÖRÖKKÉ..................
Előzmény: Ódri (657)
raba Creative Commons License 2001.01.25 0 0 664
Figyusz! Az összes képet, felraktam ebbe a topicba, de ha lesz új, azt is fel rakom ide, vagy elküldöm neked!

Üdv.: raba mester

Előzmény: welovejimmy (663)
welovejimmy Creative Commons License 2001.01.25 0 0 663
kedves raba!

ha vannak a Kiralyrol relikviaid, megoszthatnad oket velem!Az en tarsolyomban is van nehany!Valaszodat e-mailben varom!

wj

Előzmény: raba (661)
kakamátyás Creative Commons License 2001.01.25 0 0 662
Hát ez itten nem egy fun club?

NEVESSÜNK, VIGADJUNK, DÁRIDÓZZUNK EGYÜTT!

Előzmény: pampalini_ (654)
raba Creative Commons License 2001.01.25 0 0 661
Vald be, hogy azért van otthon 4-5 Jimmy albumod! Reggel pedig arra ébredsz, hogy a plafonról, Királyunk életnagyságú képe mosolyog rád!

raba mester

Előzmény: Cryptoman (660)
Cryptoman Creative Commons License 2001.01.25 0 0 660
"...Jimmyt nem a média választotta királlyá, hanem MAGYARORSZÁG..."

Mivel a demokrácia egyik jellemzője, hogy az éppen aktuális többség, vagyis embertársaink választásaiért, cselekedeteiért nekünk is felelősséget kell vállalnunk, ezért továbbra is fenntartom a jogot, hogy a szűkagyú, igénytelen, végső soron kártékony rajongókat ott szapuljam, ahol érem. A szívlapát ebben új dimenziókat nyitna, de sajnos jelenleg nem lenne jó lépés.

T.

Előzmény: raba (659)
raba Creative Commons License 2001.01.25 0 0 659
Majd nem lesz olyan vicces Pampalini kollega, ha tarkón csap a krómozott szívlapáttal! Te pedig előre zuhansz, homlokod beütöd a járdaszegély élébe, majd kifröccsen a frontális agylebenyed 3/4-ed része! Összeszarom magam, ha még ezek után el tudod vezetni a kerekesszékedet szájjal!

raba mester

Előzmény: Ódri (657)
raba Creative Commons License 2001.01.25 0 0 658
Hunyadi Jánosnak nem lehetett a fia Mátyás, mert a Mátyás és a Hunyadi vezetéknevek, egyáltalán nem egyeznek, még egy Szemerkényit sem!

Hunyadi János?Mátyás Király

Na ne etess!!!

raba mester

Előzmény: Peter_007 (644)
Ódri Creative Commons License 2001.01.25 0 0 657
De te vagy a legviccesebb.
Előzmény: pampalini_ (654)
raba Creative Commons License 2001.01.25 0 0 656
Ki az a Hunyady Mátjás?
Én csak Zámbó "ISTENKIRÁLY" Jimmyt ismerem el!

"DALOK A SZÉLBEN,
TOVÁBB ÉLNEK!"

Delhusa a "Császár"

Tényleg, milyen tutti dalt írt Dzsoní, a Király halálának alkalmára!

raba mester

zefmelody Creative Commons License 2001.01.25 0 0 655
A magyar "ember" már csak ilyen. Előszeretettel szemeteli tele a környezetét, na meg más honlapját.
Előzmény: pampalini_ (654)
pampalini_ Creative Commons License 2001.01.25 0 0 654
Sok vicces ember van itt, majd kicsit ki kell már éleznem azt a bizonyos krómozott szívlapátot!!!!
Előzmény: kakamátyás (649)
pampalini_ Creative Commons License 2001.01.25 0 0 653
Ha a lakásodba benéztem volna tegnap az IFA-mmal, egyenesen a fejeden mentem volna át a terepes gumival, majd ekevassal szántottam volna a pofádba, hogy az orrlukaidon távozzon a lelked, akkor a magyar lakosság átlag IQ-ja 1000-rel nőtt volna.......
Előzmény: ZSOCI (647)
pampalini_ Creative Commons License 2001.01.25 0 0 652
Ugyan már, ő csak egy pitiáner hivatalnok volt....

Király csak egy van, és az Jimmy!

Előzmény: Peter_007 (644)
pampalini_ Creative Commons License 2001.01.25 0 0 651
Te meg nyalj be ANYÁDNAK !!!

:o))))))))))
.o))))))))))))))))
;o))))))))))))))))))))))

TE KÖCSÖG ÁLLAT !!!!

Előzmény: Montoya (638)
pampalini_ Creative Commons License 2001.01.25 0 0 650
WOWWWW !!!!!
Előzmény: JeffJeff (634)
kakamátyás Creative Commons License 2001.01.24 0 0 649
Jimmy reggel felebred, felöltözik, megy ki az autohoz.Meglatja a szomszed, es odaszol neki:
-Szia jimmy! elfekudted a hajad!
-Kössz, hogy szólsz, mindjárt belövöm:-))
Aszpirin Creative Commons License 2001.01.24 0 0 648
Azt ugye tudjátok, hogy mi az abszolút lehetetlen?
(Jimmy koncert a BS-ben)
ZSOCI Creative Commons License 2001.01.24 0 0 647
Hol koncertezik Jimmy legközelebb?

Osloban !
Hahahaha

Ha 20-án Csepelre ledobtak volna egy atombombát, akkor a magyar lakosság IQ szintje kétzsresére nőtt volna mára!!!!!!!!!!

GarneTT Creative Commons License 2001.01.24 0 0 646
még mindig nem hiszem el, hogy vannak akik elhiszik, hogy van akár egy olyan ember is, aki Zámbó Jimmy rajongó, és ennek tetejében még ért a számítógéphez is :))
Előzmény: Peter_007 (644)
ZSOCI Creative Commons License 2001.01.24 0 0 645
Szegény Jimmy!

Azt hitte hogy nincs golyó a fegyverében , de aztán az eszébe jutott!

Peter_007 Creative Commons License 2001.01.24 0 0 644
Emberek!(bár ahogy ezt a topic-ot olvastam ez egy kicsit erős megszólítás.)Szóval Isten teremtményei.A mai napon 1458-ban választották KIRÁLY-nak Hunyadi János fiatalabb fiát Mátyást.Ő valóban KIRÁLY volt.Tudom, józan ésszel nehezen felfogható számotokra ez a dolog, de próbáljatok beletörődni.

Aláírás:A szakma lelkiismerete.

Leland Gaunt Creative Commons License 2001.01.24 0 0 643
Helyettesítsétek be a szereplöket tetszés szerint!:
Idézet A Rémkoppantókból:
"Moran úr úgy vélekedett, Ruth élete legköltségesebb golyójának fogja találni azt, amellyel a derék öreg kutyát meggyilkolta. Moran úr közölte, hogy mire végez vele, Ruth már azt a napot is bánni fogja, amikor az édesanyja szétnyitotta a lábát az apjának. Moran úr úgy vélekedett, hogy noha Ruth anyja végül is elég ostoba volt, hogy így tett, o már Ruth primitív hangjából rájött: annak az anyagnak a legnagyobb része, amely Ruth apjának minden bizonnyal minoségen aluli szerszámából kicsurrant, bizonyosan végigfolyt azon a zsírdarabon, amelyet Ruth anyja a combjának nevezett. Moran úr tájékoztatta arról, hogy a Nagy és Hatalmas Ruth McCausland asszonyság e pillanatban hiába érzi úgy, hogy o a Szarkupac Királyno a Fos-hegyen, hamarosan rá fog jönni, hogy nem több egy kis szardarabnál, ami csöndben úszkál az Élet Nagy Vécécsészéjében. Moran úr még hozzátette, hogy ez esetben azonban az o kezében van a vécélehúzó, és minden szándéka az, hogy muködésbe is hozza."

Anyázások jöhetnek

4RESK Creative Commons License 2001.01.24 0 0 642
Kerüljük kérem a dehonesztáló megjegyzéseket. Montoya, amint láthatod ez a Z.J fan club.
Nyiss egy Topikot a Z.J antifan club címmel. Ott jogos lenne a fikázásod...
Előzmény: Montoya (638)
Montoya Creative Commons License 2001.01.24 0 0 641
Pampalini !

Te egy baromi nagy seggfej vagy ! Csókold meg a királyod seggét !

Montoya Creative Commons License 2001.01.24 0 0 640
Pampalini !

Te egy baromi nagy seggfej vagy ! Csókold meg a királyod seggét !

zefmelody Creative Commons License 2001.01.24 0 0 639
Az utóbbi hozzászólásom természetesen Tibor (Öregfiúnak) szól.
Előzmény: Cryptoman (622)
Montoya Creative Commons License 2001.01.24 0 0 638
Pampalini !

Te egy baromi nagy seggfej vagy ! Csókold meg a királyod seggét !

raba Creative Commons License 2001.01.24 0 0 637
Király az oldal!!! Lehetett egy kis munka vele, de azt hiszem a Királyért mindent!!!

raba mester

Előzmény: welovejimmy (620)
zefmelody Creative Commons License 2001.01.24 0 0 636
Lazits Öregfiú. Hát van értelme igy felhúznod magad ? Tudod, a legtöbb ember robotol egész nap, utána meg szivesen szórakozik egy kicsit. Miért nem kapcsolódsz ki Te is ?
Hagyd a hosszú távú gondolkodást a környezet védőkre, meg a politikusokra, hisz ők ezért kapják a fizetésüket:))))
Tudod, Liszt, Wagner (és még sorolhatnám) zenéjét sem ismerték el a korukban. Szóval erről korai még vitatkozni:))))
A szórakoztató ipar ki akar Téged szolgálni technoval, rappel, egyebekkel. Miért ne fogadnád el azt amelyik tetszik ?
Előzmény: Cryptoman (622)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!