Keresés

Részletes keresés

Conscience Creative Commons License 2001.03.15 0 0 129
Nincs. Baj ?
prince Creative Commons License 2001.01.13 0 0 128
Mióta?
Mikorra tervezte a dolgot?
Előzmény: ABSENT (127)
ABSENT Creative Commons License 2001.01.13 0 0 127
hö. jó régi topic :)
kíváncsi vagyok, lett-e azóta Gininek tetkója?
abs.
prince Creative Commons License 2001.01.13 0 0 126
Sziasztok.

Most találtam csak meg sajnos ezt a topicot de jó látni,hogy vannak akiket érdekel a téma.
Gondoltam felhozom egy kicsit hát ha jön más is és tudunk majd beszélgetni a témáról.

gvass1 Creative Commons License 2000.12.24 0 0 125
hali,
ezt nezzetek meg:
http://www.kaliber.hu/tattoo
Törölt nick Creative Commons License 2000.08.22 0 0 124
Bal lábfej, boka alá kívülre.
Még a motívumot kitalálom.
Előzmény: berill (123)
berill Creative Commons License 2000.08.22 0 0 123
nem süllyed az sportivó!
na hova?

berill

Előzmény: Törölt nick (122)
Törölt nick Creative Commons License 2000.08.22 0 0 122
Berill drága, úgylátom sülyed a fórum.
Egyébként én kitaláltam, hogy hova lesz nekem a második.
berill Creative Commons License 2000.08.18 0 0 121
hát erre mit mondjak?
:o))

jó neked. mármint, hogy a városban lógtál egész nap.

berill

akarok most egy icipicinagyonkicsi piercinget az alsó ajkam alá.
szerintem az nagyon jól néz ki.
azért a nyelvembe és egyéb kényes helyekre nem rakatnék. pláne mert sokat kell beszélnem telefonon, és ugye azért nem adnak betegszabit, mert piercinget rakatok a nyelvembe. :oD

Előzmény: Törölt nick (120)
Törölt nick Creative Commons License 2000.08.18 0 0 120
Szia Berill!
Szar lehet dolgozni, én egész délután a városban lógtam (annyira szépek a csajok, ha nem lenne így megkötve a kezem...).
A piercing számomra semleges dolog, olyan mint egy fülbevaló. Pont ezért volt kiakadva az anyukád? akkor már a tetkót inkább megértem.
PS: kivéve pl. a nyelvben, az azért már "keményebb". Az imént emlegetett lányismerősömnek az is van (nem nagyon vacakol a drága).
Előzmény: berill (115)
berill Creative Commons License 2000.08.18 0 0 119
ja. a légkondi átka. én is tiszta nátha vagyok amikor kint ilyen meleg van. nagy a hőmérsékletkülönbség.

na kellemes időtöltést a hétvégére, megyek lassan haza.

berill

Előzmény: ABSENT (118)
ABSENT Creative Commons License 2000.08.18 0 0 118
Szeva!
ne is kérdezd. elkapott a takonykór a nyár közepén.
én a karom belső oldalára fogom csinálni a következőt. kipróbálom a sok olajos verziót :)
helló
abs.
Előzmény: berill (117)
berill Creative Commons License 2000.08.18 0 0 117
Szijja ABSENT!

tegnap raktam fel új hennát a tenyeremre. Király lett, pedig csak 20 percig hagytam rajt.
Tesztelem többféleképpen.
Ennek a színe nagyon jó erős lett.
Pedig készen vett paszta, csak csomó olajjal kentem be előtte a bőrt.
Bírom az illatát ilyenkor. Egy -két napig olyan fura szaga van, de szeretem. Elég viccesen nézhet ki, hogy kb 5percenként szagolgatom a tenyerem. :o))

veled mi van?

üdv,

berill

Előzmény: ABSENT (116)
ABSENT Creative Commons License 2000.08.18 0 0 116
Szevasztok!!!
csak megörültem, különösebb mondanivalóm nincs is :) időközben megjött a berlini henna, de már lejárt garival, úgyhogy harmadnapra már le is jött :(. a szigeten a krisnások árultak mindenféle hennás cuccot, meg mázolták is az embereket, úgyhogy újabb próba köv. hamarosan.
Vajjon mi lehet Ginivel?
abs.
berill Creative Commons License 2000.08.18 0 0 115
Bocs, tréning volt.

Viszonylag hamar beletörődtek az elsőbe, bár kb 2 év eltelt, mire megtudták... :o)
A másodikkor kiakadtak eléggé, de anyukám akkor volt nagyon mérges, amikor a piercinget megcsináltattam...
Azt mondta, gusztustalan, ne is mutassam meg neki, mert nem kíváncsi rá.
Azért ezt sajnálom, mert szerintem meg szép.
Na mindegy.

üdv,
berill

Előzmény: Törölt nick (114)
Törölt nick Creative Commons License 2000.08.18 0 0 114
Csak beletörődtek a szüleid ennyi év alatt!
Engem is már így ismert meg a jelenlegi barátnőm. Azt mondja, hogy illik hozzám.
Egyébként ez tényleg a viselőjétől függ.
Ismerek egy (egyébként tényleg nagyon szép) lányt, akinek a jobb karján van egy nagy kelta tetkó, meg a hátán is valami minta. Valahogy annyira illik a lány (dögös) stílusához a tetoválása, hogy teljesen természetesnek hat rajta. Az embernek eszébe nem jutna ez a "hú mit csinált magával" dolog. Az összes barátom, aki eddig látta, elájult a lánytól.
berill Creative Commons License 2000.08.18 0 0 113
Család húzós volt, de mit tegyenek?
"NORMÁLIS vagy te? " illetve "Nem vagy te normális" és "Teljesen elment az eszed." "hogy nézel ki?!!!!" felkiáltásokkal nyilvánítottak tetszést...Pasim az egyetlen drága már így kapott... :o))
De sosem mondta, hogy nem tetszik...
Engem szeret, nem fontos, hogy vagyok-e tetoválva, vagy sem...

Munkahelyen nem látszik...

berill

Nem vagyok tökéletes, ez sajna eddig is nyilvánvaló volt. :o))
Hát igen, de akkor is szeretnék melegebb hatást elérni, de sajna a fehér bőrömmel és a kék szemeimmel, ez szinte teljesen lehetetlen...
(Bezzeg a kedevs, neki majdnem fekete a szeme és sötétbarna a haja és nem olyan tejfehér a bőre...)

Előzmény: Törölt nick (112)
Törölt nick Creative Commons License 2000.08.18 0 0 112
Senki sem lehet dökéletes, drága Berill!
Neked munkahely / család / pasi mit szólt a tetkókhoz?
Előzmény: berill (111)
berill Creative Commons License 2000.08.17 0 0 111
akkor én nem vagyok gyári vad, mert bár barna a hajam (álcázom, hogy szőke vagyok), de kék a szemem ezerrel. :o))

mondjuk amit írtál erről a barna bőr, haj, szem kérdésben, teljesen igazad van...szeretnék én is az lenni, de ... nem rajtam múlt! :o))

kellemes délutánt,

berill

Előzmény: Törölt nick (110)
Törölt nick Creative Commons License 2000.08.17 0 0 110
Egyébként szerintem "polgári körökben" a tetoválás már sokkal elterjedtebb a lányoknál, mint nálunk pasasoknál. Az én (egyébként teljesen szolíd) baráti körömben a lányok min. 60%-át dísziti tetkó, de rajtam kívül csak egy fiunak van még.
Aki ezt érti...


Na most elmegyek, majd holnap "benézek"

PS: Nekem főleg a barnább bőrű (sötét hajú,...) lányokon tetszik, azokban amúgy is van már egy kicsi vadság "gyárilag"

Előzmény: berill (108)
Törölt nick Creative Commons License 2000.08.17 0 0 109
Valami kör alaku nonfiguratív (nap?). A popója fölött van, fürdőruhában kb. a fele látszik.
Előzmény: berill (108)
berill Creative Commons License 2000.08.17 0 0 108
Autók rulz :o)

Nekem is lesz még szerintem...
Tudod mit?
Sajnos ez a tetkómánia annyira elharapózott, hogy szerintem 80 éves korunkban nem lesz gáz, ha tetkód van, mert a mai fiatalok szvsz 80 %nak van valahol valamilyen, valamekkora. :o))

Barátnődnek mi van a hátán?

b.

Törölt nick Creative Commons License 2000.08.17 0 0 107
Szia!
Off: Én is dolgoztam autós cégnél
On: A jobb combomon van egy sas (totem-szerüség). Így leírva hülyén hangzik, de élőben (többek véleményére alapozva) jól néz ki.
Fürdőnadrágban látszik, shortban nem. A barátnőmnek is van a hátán. Azért csináltatta, mert tetszett neki az enyém, aztán felbátorodott.
Egyébként biztos nem ez lesz az utolsó tetkóm.
Nem igazán tudom osztani az ilyen "mit mondanak a többiek", meg "mi lesz 100 év múlva" véleményeket, mert

a) nagyon különböző tetkók vannak, egy szép motívum szerintem társadalmilag teljesen elfogadott. Persze nekem sem tetszik pl. egy horogkereszt egy kopasz nyakán, de pl. egy ha egy szép lánynak van a bokáján valami dögös kis ábra, az tényleg "ékszer".
b) 80 évesen szerintem ez lesz a legkisebb gondom, legalább majd emlékeztet a régesrég elmúlt fiatalságomra.

Írjál, uuunom magam!

Előzmény: berill (106)
berill Creative Commons License 2000.08.17 0 0 106
Szia sportivó,

a hasamon egy fekete özvegy található (minden cálzatosság nélkül természetesen) :o)), ez 6 éves dolog, nemsokára frissítás alá kerül...
a derekamon egy viszonylag nagy, ha akarod nonfi, ha akarod két kőgyík a farkuknál spirált alkotva, háttal egymásnak.
ez utóbbi piros kék(fekete), szintén most lesz kidolgozva jobban, mert a srác, aki csinálta újabb ötleteket dolgozott ki. ezt a múlt szeptemberben csináltattam.
a köldökömben egy piercing...és most vágyom egyre az ajkam alá.

hát egyenlőre ennyi...

neked?

berill

Előzmény: Törölt nick (105)
Törölt nick Creative Commons License 2000.08.17 0 0 105
Hi Berill!
Elég döglött így nyáron a munkahelyem, így egyébb elfoglaltságot keresek magamnak (pl. fórumok olvasgatása). Mit ábrázolnak a tetkóid (ha nem írtad még le)?
PS: Nekem is van.
Előzmény: berill (104)
berill Creative Commons License 2000.08.17 0 0 104
nem hiszem...
épp most hoztad fel. :o))

berill

Előzmény: Törölt nick (103)
Törölt nick Creative Commons License 2000.08.17 0 0 103
Sziasztok!
Akkor ez a topic megdöglött?
ABSENT Creative Commons License 2000.06.22 0 0 102
off
helló berill!
06/04
köszi :)))
on
hol lehet kapni???
Előzmény: berill (101)
berill Creative Commons License 2000.06.22 0 0 101
Szia ABSENT!

Igen, lehet kapni csomagban is, készen...
Nem olyan rossz, mint ahogy várja az ember.

berill

mikor van a szülid? boldog szülinapot, kedves ABSENT!!!

Előzmény: ABSENT (100)
ABSENT Creative Commons License 2000.06.22 0 0 100
Hali mindenkinek :)
Berill: képzeld, a barátnőm küldött szülinapomra Berlinből nekem hennát, hogy rajzolgassak magamra, pont most, és eltűnt a csomag, legalábbis azóta sem jött még meg. Véletlen lenne? :))
abs.
ha végképp elvész, csak megcsinálom... de ha jól vettem ki, lehet kapni is

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!