Keresés

Részletes keresés

alejandro_magno Creative Commons License 1999.10.24 0 0 90
Egy fene, benne vagyok!

;-)

Előzmény: Kicsi_Lany (86)
Zigur Creative Commons License 1999.10.24 0 0 89
Annyi megjegyzesem lenne, hogy a sperma ize a legjobb, ha a ferfi ananaszt fogyaszt elotte. USA-ban legalabbis igy tanitjak :)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 1999.10.24 0 0 88
DrBub,
Ez sajnálatos. Legutóbbi esetben a hölgy megadta a módját, és "végigvitte", azóta se tudok szabadulni az emlékétől. Úgy az Igazi...
Előzmény: Dr.Bubo (84)

Dr.W.Gy. Creative Commons License 1999.10.24 0 0 87
Nem. Húha.
Előzmény: Kicsi_Lany (86)
Kicsi_Lany Creative Commons License 1999.10.24 0 0 86
nahat-nahat :))) a csipketeaval szemben en talan a forro csokit valasztanam, ugye nem baj? ;-))
Előzmény: alejandro_magno (80)
Dr.Bubo Creative Commons License 1999.10.23 0 0 84
Sajnos, engem eddig csak olyan lányokkal hozott össze a sors, akik nem voltak hajlandóak "végigvinni" az orális szexet. Pedig milyen jó lehet egy lány szájában elmenni, milyen jó lehet a mentolos cukor/forró tea, és a többi hasonló technika! Rögtön sírva fakadok, hogy én ezekbol a gyönyörökbol eddig kimaradtam. :(
Előzmény: BosziB (82)
alejandro_magno Creative Commons License 1999.10.23 0 0 83
Camambert? Ez új, de Neked lehet igazad: mint ahogy a hüvelyváladék íze is sokféle, úgy biztos az a sperma is... Más ízek nem maradtak meg benned?
Előzmény: BosziB (82)
BosziB Creative Commons License 1999.10.23 0 0 82
Sziasztok!

Szerintem a spermanak finom az ize es a szagaval sincs semmi problema.Leginkabb a Camembert sajthoz tudnam hasonnlitani,amit nagyon szeretek,az illata pedg olyan,mint az eso aztatta fue...amit szinten nagyon kellemes illatnak erzek.

alejandro_magno Creative Commons License 1999.10.23 0 0 81
Vad Cicus!

Én kérek bizony! ;-)))

Kár hogy nem próbálhatjuk ki ...

Előzmény: wildcat (74)
alejandro_magno Creative Commons License 1999.10.23 0 0 80
Csipketea!

:-)

Előzmény: Kicsi_Lany (79)
Kicsi_Lany Creative Commons License 1999.10.23 0 0 79
Nahat-nahat :) Ez is eleg izgalmasan hangzik... a meleg tearol nem is beszelve... :))
Tovabbi otletek? ;-)

KL

Előzmény: wildcat (68)
Calista Creative Commons License 1999.10.23 0 0 78
hengereva!
Halas koszonet a leirasert! Meg sosem hallottam errol, de nagyon jol hangzik, idovel beszamolo kovetkezik ;-))
koszonettel: Calista
Előzmény: hengeréva (65)
Calista Creative Commons License 1999.10.23 0 0 77
hengereva!
Halas koszonet a leirasert! Meg sosem hallottam errol, de nagyon jol hangzik, idovel beszamolo kovetkezik ;-))
koszonettel: Calista
Dr.W.Gy. Creative Commons License 1999.10.22 0 0 76
Kactus!
Természetesen, hogy függ a mennyiség az időtöl. Ha gyakran csinálja az illető, nincs elég idő termeleődni, és kifogynak a készletek. Ez annyiban rossz nekünk férfiaknak, hogy az élvezet arányos a mennyiséggel (is). Ha meg van lehetőségem, és kiszámítható a dolog, akkor szoktam "spórolni" és magamnak nem csinálom, hogy az aktus sokkal jobb legyen. Egyszerűen nagyobb élevzet, ha nem csak meleg levegőt pumpálok, hanem spermát is.

Ez a meleg tea dolog jól hangzik! Még sose próbáltam, de ha lesz rá lehetőségem ki fogom. Mármint a hölgy fogja rajtam.

wildcat!

Hogy is van ez a mentolos cukor? Előbb azzal, aztán tea, ha jól értem. És mondd csak, nem csípi a mentol? Amikor erős mentolos tusfürdővel pancsizok, az egy kellemesen hűsitő érzés arrafelé. Jó őgy. De egy fishermens friend talán erős, nem? Mi a tapasztalatod?

Calista!
Imádom az angol teákat ;-)

hengeréva Creative Commons License 1999.10.22 0 0 75
igen! engem gyerek koromban így szoktattak le az ujjszopásról.
henger
Előzmény: wildcat (74)
wildcat Creative Commons License 1999.10.22 0 0 74
Endorfin, te tudsz valamit. A paprikás módszert ajánlanám az orális szexet nem kedvelő nőknek. Azután biztos nem kér belőle többet az ily módon kezelt pasi.
Előzmény: Endorfin (72)
Dylan Creative Commons License 1999.10.22 0 0 73
Nemcsak, hogy felmerült, de külön topic is volt ennek a témának szentelve, ha jól emlékszem, "Spermamennyiség hogyan növelhető?" volt a címe. Ott lehet olvasgatni.
Előzmény: Kactus (70)
Endorfin Creative Commons License 1999.10.22 0 0 72
...esetleg egy kevéske friss, tavaszi, zöld
csipőspaprikával..?..

Endorfin

wildcat Creative Commons License 1999.10.22 0 0 71
Egyszer egy nyaralás alkalmával az akkori barátommal egy hétig napi 3-4 szer szeretkeztünk. Az első napon még nem volt számottevő különbség az első és a harmadik mennyiség között, de a hétvégére bár a frequency nem változott a mennyiség tetemesen csökkent.
Előzmény: Kactus (70)
Kactus Creative Commons License 1999.10.22 0 0 70
Sziasztok!

Nem akarok OFF lenni, remélem ilyen kérdés még nem merült fel egyik téma folyamán sem(bocs, nincs időm utánanézni)
Ami engem érdekelne, az nem annyira a minőség, hanem a mennyiség.
Szerintetek, van összefüggés, ha valaki ritkán szeretkezik, akkor több sperma jön, míg ha sűrűbben "csinálja", akkor kevesebb jön ki belőle? Vagy ez egyénenként változik?
Attal tisztában vagyok, hogy az aktus gyakorisága befolyásolja a sűrűségét, de a mennyiséget?
Kérlek Titeket, segítsetek megválaszolni ezt a kérdést! Fontos lenne!

Köszi, Kactus

alejandro_magno Creative Commons License 1999.10.22 0 0 69
Kis ínyenc! ;-)

Próba következik. (Csak előbb keresek egy lányt hozzá.)
:-)

wildcat Creative Commons License 1999.10.22 0 0 68
Mentolos cukorkával próbáltátok már? A legjobb ha így kezditek, és néhány perc után átváltotok forró teára. A hőmérséklet különbség állítólag örjítő érzés.
Előzmény: alejandro_magno (66)
ujbeka Creative Commons License 1999.10.22 0 0 67
Szia Hengeréva!
Örülök, hogy itt is találkoztunk.
Egyébként már én is hallottam ezt a trükköt, de még nem próbáltam. De tovább nem halogatom!
Majd beszámolok!
Szia
alejandro_magno Creative Commons License 1999.10.22 0 0 66
Bármi más folyadékkal - bor, gyümilé, stb. - meg lehet csinálni, csak ha kidörzsölődott az ember makkja, legfeljebb csíp egy kicsit...
hengeréva Creative Commons License 1999.10.22 0 0 65
Calista,
az adatokból nem derült ki, hogy lány vagy-e avagy fiú, ezért első szám harmadikban írom le.
szeretkezés előtt főztök teát (vagy bármi más meleg itókát), hogy kéznél legyen. amikor már a tea nem forró (nehogy megégesse a hőn szeretett hímvesszőt), a nő belekortyol a teába (nagy korty) és szájában tartva kezdi el szopogatni partnere nemiszervét. Amikor már gyakorlott a lány, semmi nem folyik ki belőle, és a szimpla óvatos szopogatásból akár egy tuti jó orál szex is lehet. A fiúk nagyon szeretik. Fontos, hogy csak meleg legyen a tea, nem forró!!!!!!!
ha kipróbáltátok, írd meg a tapasztalatokat!
Üdv
hengeréva
Előzmény: Calista (62)
csak attila Creative Commons License 1999.10.22 0 0 64
...ugy hogy csak mertekkel fogyasztassek :-)
Előzmény: wildcat (63)
wildcat Creative Commons License 1999.10.22 0 0 63
Teljesen igaz, hogy különböző embereknek különböző ízű a spermája, például kimutatták, hogy erős dohányosoknak keserűbb, rossz ízű, a thai kaja pedig finom édessé teszi.
Ja, és lányok, vigyázat: NAGYON HIZLAL!!!!
wildcat
Előzmény: Endorfin (61)
Calista Creative Commons License 1999.10.22 0 0 62
Hali!
Bocsanat a tajekozatlansagomert, de mi ez a meleg tea - trukk?? Koszi.
Előzmény: hengeréva (60)
Endorfin Creative Commons License 1999.10.22 0 0 61
Ha valaki több különböző bort (spermát) kóstol meg egymás után, akkor az izek jobb megkülönböztethetősége végett célszerű két bor között pl. almát fogyasztani.

Endorfin

Előzmény: Dr.W.Gy. (59)
hengeréva Creative Commons License 1999.10.22 0 0 60
ujbeka,
teljesen egyetértek, az egyik legjobb dolog az egészben a sperma lenyelése! soha nem értettem, hogy mitől viszolyognak a nők (ha jól vagyok informálva, elég sok ilyen van).

antikrisztus,
a barátnődnek (és neked) javaslom a "meleg tea" trükköt. próbáltátok már? a fiúk NAGYON szeretik.
üdv,
hengeréva

Előzmény: ujbeka (49)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!