Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Dr.W.Gy. 1999. szept. 7. Creative Commons License 40
Calista, Zsuzsa és a többiek!
Valóban nem kell engem győzködni. Hangsúlyozom: ÖRÜLÖK annak, ha a lányoknak nincs benne gusztustalan (általában nem szokott lenni, szeretik szétkenni rajtam vagy magukon -én ezt nem szeretem- de csak kb. a lányok fele nyeli le. Olyan is volt, aki csak a kedvemért tete meg és gyorsan elneylete, hogy hamar túllegyen rajta).
Szóval, én nem sezretem se az állagát, sem a szagát. Utálom feltakarítani zsebkendővel, ha úgy adódik. Ez VALÓBAN ellentmondásabn áll azzal, hogy imádom, ha a nők lenyelik. DE NEM KÖVETELEM MEG ÉS NEM VÁROM EL! Szeretem, és jó úgy nekem, de SOHA nem kértem. Mindig megkérdezem a nőtöl, hogy ő mit gondol, hova szabad élvezni? Szereti-e ha a szájába vagy sem? Ha nem, hát nem.
Azt viszont nem értem, mi köze ennek az elengedéshez és a kimaradáshoz a jóból? Nem maradok ki semmi jóból, mert amibál kiamradok az nekem nem jó. Én tökéletesen elvagyok a heteroszexuális kapcsolataimban, nem igénylem se a saját se másik férfi spermáját kóstolnom, kenegetnem, szagolgatnom.
A pohár víz meg nagyon jó módszer, próbáld ki :-)
Ami a női nemi szerv szagát illeti, igenis van. Van akinek erősebb, van akinek gyengébb. Csak is a friss, tiszta, ápolt nőt viselem el, és részemről is természtes, hogy a szex előtt fürdök, és ha szétkente rajtam, akkor utána is :-) De ha nem, a farkamat akkor is lemosm utána szapapnos vízzel, hogy ne legyek büdös utána egész nap vagy reggelre. Nem tudom mi a rossz ebben.
Dr.W.Gy. 1999. szept. 7. Creative Commons License 39
:-)))
Nem ciki, izgi. Én is megnyalhatom? A te ujjadat?
The real Sanyo 1999. szept. 6. Creative Commons License 38
eszti898 !

Lattam, ez volt az ELSO hozzaszolasod az index foruman. Es mindjart ide !
Na latod, jo kis temak vannak errefele !:-))

A dokinak meg nincs igaza! Epp azt nem ertem, hogy undorodhat a sajatjatol, mikozben megkoveteli a masiktol, hogy nyelje ... Es maskulonben igen szedett-vedett noi tarsasaggal talalkozhatott, ha eddig mindnek rossz szaga volt ott lenn ... szerintem errol csak O tehet! Mas korokbol kellene ismerkedni, szerintem :-)

Az en velemenyem meg nem hallottatok:
tapasztalatom szerint, az enyemnek nincs rossz ize. Szaga csak neha remiszto, de mindket tulajdonsag izgato egy olyan szexualis elmenyben, melyben kellemesen erzem magam a partneremmel (novel, termeszetesen, gyengebbek kedveert).
Az allaga pedig hol higabb, hol surubb. A surubb szerintem gusztusosabb.

De a lanyok nemigazan szolnak ehhez a temahoz, pedig ok az igazi szakertok :-(

eszti898 1999. szept. 6. Creative Commons License 37
nahát....
Hogy milyen témáitok vannak!!!
ccc
Ejnye.
Calista 1999. szept. 6. Creative Commons License 36
Eszem agaban sincs jobban belemenni. Te kezdted ;-))
EasyFriend 1999. szept. 6. Creative Commons License 35
Ízlelések és pofonok. :-)
zsuzsa: hát akkor mibe menjünk bele? :-)
Autan 1999. szept. 5. Creative Commons License 34
Szia mindenkinek!
#1:"Merev"? Jó kis szóhasználat.
#2: Ízlések és pofonok.
#3: Szerintem is fertőtlenítőszaga van. De az íze nem kellemetlen.
zsuzsa: szerintem egyáltalán nem ciki..
zsuzsa 1999. szept. 5. Creative Commons License 33
na jó.. a mit nyaltammármegbe ne menjünk ennél jobban bele....
de abban igazad van, hogy a doktor kicsit merev biz kérdésekben.
Calista 1999. szept. 5. Creative Commons License 32
Vegulis nincs ertelme Teged arrol gyozkodni, hogy szerintem semmi gusztustalan nincs benne. Sot a lepcsohaz hyposzagahoz sem hasonlitanam. Ezt ugyanis utalom. Mellesleg megsugom, hogy sok jobol kimaradhatsz, mert -- ugy tunik nekem, hogy -- nem tudod magad igazan elengedni... Ez a pohar viz egy kis mosolyt csalt az arcomra - bevallom. :)
Calista 1999. szept. 5. Creative Commons License 31
Nem ciki. Velem is elofordult mar... ;-))
zsuzsa 1999. szept. 5. Creative Commons License 30
megnyaltam az ujjam..... ciki?
spontan jott.
Dr.W.Gy. 1999. szept. 5. Creative Commons License 29
Kérdésedre a választ ld egyel lejebb. te honnan tudod, hogy milyen izű a lányoknak ott lenn? :-) Valóban sós, de kiét kóstoltad? A spermának egyébként fertőtelnitő szaga van, sokszor lehet érezni a lépcsőházakban hypós felmosás után. De annak örülök, hogy te szereted.
(egyébkény a lányoknál nem az ízével van a baj, mert semmilyen izé sincs alapjában, hanem a szagával. Még a frissen mosakodott lánynak is lehet olyan szaga odalenn -ez embertipústól függ- amit nem szeretek, sé akkor nem nyalom ki. Ezért nagyon vigyázok, hogy nekem mindig szappanszagom legeyn arrafelé)
Dr.W.Gy. 1999. szept. 5. Creative Commons License 28
Pfúj. Undorító a sperma, még a sajátom is. Számomra az a meglepő, aki nem undorodik tőle. Mindig örülök az olyan nőnek, aki lenyeli a végén, mert a szopás úgy jó igazán, de én már a szagától is undorodok meg az állagától.
Azt se szeretem, ha érzem a nő száján a szagát, pfúj. Ez némileg ellentmond a fentieknek, de csak inni kell egy kis vizet utána. Én is szoktam nyalás után.
zsuzsa 1999. szept. 5. Creative Commons License 27
erdekes, ez uj nekem...
szoval a ferfiak undorodnak a sajat valadekaiktol?
igaz, en pl nem voltam kepes megkostolni az anyatejet.
de alul, ha felizgulok, ott sos vagyok es szerintem nagysagrendekkel kellemesebb izu mint a ferfiak. az valahogy olyan halszagu es izu.
Viszont az egesz embert kivanva magatol ertetodo, hogy azt is szeretem.
csakegypasi 1999. szept. 5. Creative Commons License 26
Nahát, akkor rájöttél, melyik érzékre gondoltam? Az ízlelésre, természetesen...
jocoka 1999. szept. 5. Creative Commons License 25
Sanyo kedves,
A férfiak is előnyben részesítik az orális szexet. A cél itt is ugyan az, a másik fél orgazmusának elérése. Az íz pedig mellékes.
lutyo 1999. szept. 5. Creative Commons License 24
Erdekes ez a topic. De inkabb az en tapasztalatomrol. Nemreg szakitottunk a baratnommel (kozosen, de csak rank tartozik). A lenyeg az, hogy irigylesre melto szexualis kapcsolatunk volt. Mindent megcsinaltunk, ami a masiknak oromet okozott. Oralis szex utan soha nem gondoltam arra, hogy peldaul milyen is a sperma ize, mert valamennyire izgato volt vele akkor csokolozni, es csak az szamitott. De azert az elejen meg egy kicsit furcsanak tunt meg magam szamara is, hogy nem gondolok az izere. Azert jo volt vele ket-harom oran keresztul szeretkezni (ez nem vicc vagy felvagas).
Szoval, mindenkinek ajanlom, probalja ki.
larcher 1999. szept. 5. Creative Commons License 23
úgy van!itt az ideje,hogy leszámoljunk az utolsó tabukkal is!hol maradnak a szexből az asztronómiai élvezetek?
=:-)
Calista 1999. szept. 4. Creative Commons License 22
Az iz, az izleles es a mocorgas e temaban igencsak kozponti szerepet toltenek be, igy ez nem oly meglepo... :)
csakegypasi 1999. szept. 4. Creative Commons License 21
Erdekes, a szambol (v)etted ki tema korul mocorgunk itten mar egy ideje :-)))))))) (LoL)
Calista 1999. szept. 4. Creative Commons License 20
:)))) en is igy definialtam volna.... szo szerint.... a szambol vetted ki a szot... ;-)))
csakegypasi 1999. szept. 4. Creative Commons License 19
a gasztrologia a romantikus hobbicsillagasz szakacsok tudomanya, ugye...
Calista 1999. szept. 4. Creative Commons License 18
Nem tudom melyiknek, de annak biztosan nem kell kimaradnia semmibol, ami jo.... ;-)
Calista 1999. szept. 4. Creative Commons License 17
akarom mondani ..... gasztronomiai.... ;-)))
csakegypasi 1999. szept. 4. Creative Commons License 16
Nem tudom, miert pont annak az erzexervunknek kellene kimaradnia...
Calista 1999. szept. 4. Creative Commons License 15
persze, ezt nem is vitatja senki.... (en legalabbis biztosan nem)... A szeretkezes kozbeni izhatasok nem a gasztrologiai, hanem sokkal inkabb az erotikus elvezetek koze sorolandok, nemde? ;-))
csakegypasi 1999. szept. 4. Creative Commons License 14
Az oszinteseghez tartozik, hogy az sem semmi erzes am, ahogyan odakerul a szamhoz ;-)))
Calista 1999. szept. 4. Creative Commons License 13
hmmmm...bevallom ez igy sokkal oszintebben hangzik ;-)
csakegypasi 1999. szept. 4. Creative Commons License 12
Ez biztos genetikailag lehet kodolva, de en mas izekre jobban beindulok :)))) A helyzet erzeki volt, es bensoseges. Az iz semmilyen negativ erzest nem valtott ki, es, mivel ettol korabban feltem, egyenlore ennyi is nagyon sok. De a szituaciora nagyon vagyom.... Tehat lehet, hogy az izre is???? Ajjaj. Fenntartom: magamnak egyedol, az O jelenlete nelkul nem hiszem....
Calista 1999. szept. 4. Creative Commons License 11
csakegypasi, bocs a kerdesert, de meg lehet szokni? vagy eppen erotikusnak es erzekinek talaltad? ;-))