Keresés

Részletes keresés

writerzoo Creative Commons License 2006.01.04 0 0 200

A spermának az ízével semmi baj nincs, de arra ezért kell figyelni, hogy lehetőleg ne a 3 hétig gyüjtögetett magot eresszük be a leányzó szájába, mert az olyan sürü lehet, hogy nehezen tudja lenyelni. Mi az ilyet "öregspermának " hívjuk, ezt jobb kint elkenni. :-)))))

cartier Creative Commons License 2006.01.04 0 0 199
     en csak a baratnöm pinajanak az izevel együtt tudom milyen a sperma ize
Előzmény: boyko22 (198)
boyko22 Creative Commons License 2005.12.30 0 0 198

sziasztok! engem is érdekel a dolog, meg izgató is ahogy a csaj gecit iszik. En ismerek egy csajt, akinek az a mániája, hogy gumibol issza ki a gecit, kinyalja belole. vannak pasijai, akik rendszeresen igy "táplálják"

SuperBoy Creative Commons License 2005.06.26 0 0 197
Hát, én nem ismerek ilyen nőt, de nem is bánom. Ha "megetettétek" a csajt, majd mondjátok el, hogy izlett-e neki! ;-) Ja, szülinapjára szerezzetek neki egy hím bálnát! ;-)
Előzmény: Törölt nick (193)
gold-x Creative Commons License 2005.06.21 0 0 196
:-PPPP)))))
EDM Creative Commons License 2005.06.21 0 0 195
Pont ugyanez járt nekem is az eszemben!
Előzmény: gold-x (194)
gold-x Creative Commons License 2005.06.21 0 0 194
 Jó lenne összeismerkedni ezzel a hölggyel!!! :-)
Előzmény: Törölt nick (193)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.21 0 0 193

Ismertem egy lányt, aki rendszeresen csinálta lovakkal, kutyákkal (nem is nézett ki rosszul), és összehasonlította az állatok meg az ember spermájának az ízét. Szerinte a lovaké savanyú.

(Amikor megismertem, ez a csaj épp készülődött, hogy másnap elmenjen egy tanyára, ahol már készítették neki a lovakat. Korábban inkább pónikkal üzekedett.)

Törölt nick Creative Commons License 2005.06.21 0 0 192
tomcsi bácsi Creative Commons License 2004.04.19 0 1 191
Lehet nem figyeltem eléggé,de mintha 1 apro furfang nem hangzott volna el...amikor a lány szájába élveztem eddig, mindig az elsö spriccnél 1 pillanatra ABBAHAGYTA a cumit(vagy kis ijedségtöl vagy hogy nyelni tudjon...)de az nagyon szaaar érzés!Nos a megoldást a mostani csajom adta meg:mikor eldurranok 1 kicsit oldalra tartja a szájában a farkam,igy nem a torkára megy a cucc és nem lesz nyelési inger...
Amugy, velem is csokolozott utána a barátnöm és tényleg nincs benne semmi rossz iz(persze nem 1 wellington-bélszin izü csoda...:-))
CsambaPaci Creative Commons License 2004.04.19 0 0 190
Sziasztok!

Noha nem pörög a topic, de olvasgatom és éppen a hétvégén volt a témába illő élményem.

Kedvesemmel egy kellemeset szeretkeztünk, mikor sajna nem bírtam és elélveztem. Persze bántott a dolog, hogy őt ott hagytam félúton, ki kellett köszörülni a csorbát. Megkért, hogy a kedvencét nyújtsam neki, ami azt jelenti, hogy egyszerre ingerlem a csiklót a nyelvemmel, míg ujjal a punciját izgatom. Ez a kettős izgatás hatásos szokott lenni és Kedvesem is hálás az ilyen kényeztetésért. Most is ezt alkalmaztam, csakhogy a puncija tele volt azzal a spermával amit nemsokkal előtte lőttem be. Mivel már kíváncsiságból korábban megkóstoltam saját magomat, nem viszolyogtam a dologtól, de azért így már más volt.
Mikor korábban megkóstoltam, akkor egy kicsit csípett és később a torkomat is kicsit kaparta, el is határoztam, hogy nem kérek tőle semmi olyat, hogy esetleg a szájába élvezzek.

Most viszont hosszú percekig saját magomat is nyalogattam, miközben kedvesemet kényeztettem. A kényeztetés vége persze megint egy hatalmas orgazmus lett. Noha kérte, hogy csak fenn nyalakodjak, mivel ő sem szerette volna, hogy a spermát nyalogassam ez nem telejesült. Eléggé összekentem mind a kettánket, de most szerencsére nem volt semmi kellemetlen íz. Inkább semilyen. A sima izgató nedvektől telt punci íze finom, imádom. Ízét meghatározni mégsem tudom. Most viszont saját ízem sem éreztem markánsan, inkább csak az állagát, de a helyzetben nem éppen ezzel voltam elfoglalva. Sokkal inkább a végeredmény érdekelt.

Ha a lányoknak tanácsot adhatok, nyugodtan próbálják ki párjukat. Kellemetlen íz úgysem nagyon lesz és ha nem a félelem motívál bennük, akkor nem érheti kellemetlen meglepetés őket.
Ezek után azt hiszem nekem sel lesz gond az éppen "összemaszatol" puncit orálisan kényeztetni.

Csamba

Előzmény: macrowave (189)
macrowave Creative Commons License 2003.05.19 0 0 189
Nekem ey lány azt mondta, bizsergeti a nyelvét és a száját, és furcas de jó érzés.

Melledűsleg ez a barátnőm egyszer a szobatársnői előtt az én ljeénlétemben kezdte el fejtegetni, hogy milyen a sperma íze, magamban nagyon nevettem közbe, mert azért érdekes szitu volt...

CarloB Creative Commons License 2002.07.31 0 0 188
A helyedben nem nyelném le, egyszerüen kiköpni,..és kész,..de ha lenyeled akkor biztos nagyon nagyon kedveled a barátodat...
Előzmény: woodstock7 (187)
woodstock7 Creative Commons License 2002.07.29 0 0 187
Én imádom a barátomat orális szexben részesiteni, a spermát is lenyelem (90%-ban),de nem tudom megszokni, ritka esetek egyike amikor azt mondhatom hogy nincs ize, de általában kellemetlen, esetek többségében lenyeléskor öklendezek egyet és ennyi, de ez nem okoz problémát, szóval nem irtozom a spermától.Azt hittem előbb utobb megszokom immáron 2 és fél éve nem sikerült, pedig elég rendszeresen kerül a számba, de nem tudom megszeretni!Ez van!
CarloB Creative Commons License 2002.07.28 0 0 186
Szivesen megkostolnám a Tiedét, Snoopika !!!!
Előzmény: bi_snoopy (185)
bi_snoopy Creative Commons License 2002.06.16 0 0 185
Állítólag a csokitól is édesebb... Én szeretem :-) Mindkettőt...
h_g Creative Commons License 2001.07.02 0 0 184
Érdekes, hogy a hasonlatok közt senki sem említi a kefírt, én leginkább ahhoz hasonlónak találtam. Inkább sós, mint édes és egyáltalán nem keserű. (Talán, mert nem szeretem a sört.) Az ételek közül a hal íze jelentkezik benne nagyon erősen és meglepően hamar. (A hal a mennyiségét is növeli.) A klórszag stimmel, de nem olyan durva, mint a Hypo, inkább csak mint az uszodavíz.

hedonista Creative Commons License 2001.07.02 0 0 183
Egy másik topicban valaki említete, hogy a fiú igyon sok ananászlevet. Próbálta már valaki? Milyen hatása van? Mennyit kell meginni? (nem vagyok oda az ananászléért)
Előzmény: Onyx (175)
peppone Creative Commons License 2001.04.10 0 0 182
Hi all!

Egy kis hozzaszolas, bar new vagyok es raadasul fiu, de: engem a sajat spermam nem zavar, sött parszor mar megkostoltam. A legjobb azonban, ha a kedvesemet egy jo kis francias szeretkezes utan meg tudom csokolni ( szerintem irto izgi). Egyebkent azzal sincsen bajom, ha elmentem es utana elkezdem csokolgatni a puncijat, szerintem tök jo ize lesz töle, bar a sima punciiz egy fokkal azert jobb.
Szaga, valoban a hypohoz hasonlit, vagy Tihany Camambert illetve disznosajt :-)))
Ja es ez komoly...

P.

Onyx Creative Commons License 2001.04.10 0 0 181
Nem kértem, hogy szeress, szeretnek itt elegen ;) Nekem bőven elég, ha nem rugnak belém.
Előzmény: SebDani (179)
Onyx Creative Commons License 2001.04.10 0 0 180
Arra tényleg büszke lennék, ha az íze is... dehát nem vagyok fagyigép =)
Előzmény: naughty (178)
SebDani Creative Commons License 2001.04.10 0 0 179
Valamikor régen már kifejtettem, hogy a saját ondóm illata valami oknál fogva kicsit az eperhez hasonlít. Az íze mint a szappan. A barátom egészen más karakterisztikával rendelkezik, kicsit édesebb, de nem éreztem szörnyű nagy differenciát.
Ugye, nem kell szeretnem a másságot, elég csak tolerálni?! ;-)
naughty Creative Commons License 2001.04.10 0 0 178
"Igen, eper jellegű. Igy legyen őszinte az ember, mi? Khmm... "

Nem szerettelek volna megbántani vagy visszaélni nyitottságoddal. Ha mégis, akkor... bocsáss meg!

Azt hiszem szerencsés vagy, ha ilyen illat és ízvilágot hordozol magadban. Nem minden férfi büszkélkedhet ilyen aromákkal.

naughty

Előzmény: Onyx (177)
Onyx Creative Commons License 2001.04.09 0 0 177
> magával törődő nő igen hamar észre vesz.

Ez igaz a férfiakrai is. Nincs tünetmentes gyulladás, ugye? Na persze, senki sem nevezhető sterilnek, de azért a hüvelyváladékok savas kémhatása elméletileg megóvja a nőt a férfiak által gonoszul terjesztett ragálytól ;) De vajon kitől kapja el a férfi? Hmm... tojás meg a tyúk. Egyébként nem lehet nemészrevenni egy hordozott betegséget, maximum nem törödik vele az illető (és ez szomorú).

> Eperillatú.:o) Ugy látszik egy egész gyümölcsöskert és Azur bolt áll rendelkezésedre.

Igen, eper jellegű. Igy legyen őszinte az ember, mi? Khmm...

Onyx

Előzmény: naughty (176)
naughty Creative Commons License 2001.04.09 0 0 176
Off
Általában a legtöbb gombás fertőzést (nem a baktériálisokra gondolok, pl. chlamydia, gonorrhea) férfiak hordozzák, szinte tünetmentesen, maximum a belső tartalomra (a nőknél, férfiaknál is ugyanugy más szagú, izű lesz a váladék a különböző gyulladások miatt) kihatással, mégis fertőznek, anélkül, hogy tudnák.
A gombás betegségek nőknél általában hamar hüvelyszárazságot, gyulladást, más folyást okoznak, amit egy magával törődő nő igen hamar észre vesz.
Én itt fertőzőttről beszéltem és nem nemibetegre gondoltam.

On

Eperillatú.:o) Ugy látszik egy egész gyümölcsöskert és Azur bolt áll rendelkezésedre.

Onyx Creative Commons License 2001.04.09 0 0 175
OFF

Aztán uraim... amennyiben csak egy leheletnyi gombás fertőzés is rátok talál, ami akár tünetmentesen is virgonckodhat, máris más ízösszeállítással kell szembenézni.

Khömmm... bocs hogy beleszólok, de a gombás fertőzések férfinál maximum a bőrön jelentkezhetnek. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem gyulladhat be pl. a fityma vagy a makk, de ezek külső gyulladások. A herék vagy a hugyút fertőzése pedig alaposan visszaveti a nemi vágyat. A herpesz és gomba (folyások) elsősorban a nőket veszélyezteti, de ezt már vmelyik topikban bőségesen kitárgyaltuk (intim zuhany, satöbbi). Tehát az ízét nem határozza meg, de a "csomagolásra" bizony kihathat.

ON

Valamikor régen már kifejtettem, hogy a saját ondóm illata valami oknál fogva kicsit az eperhez hasonlít. Az íze mint a szappan. A barátom egészen más karakterisztikával rendelkezik, kicsit édesebb, de nem éreztem szörnyű nagy differenciát.

Onyx

Előzmény: naughty (174)
naughty Creative Commons License 2001.04.09 0 0 174
Hmm, itt meglehetősen sok vélemény elhangzott.
Először is válasz a kérdésekre.
Azok közé a nők közé tartozom, akit maga az orális szex is felizgat. Tehát, ha valakinek csinálom az is izgató.
Az íze leginkább - boszicsicsi véleményéhez is csatlakozva- a nyers tojásfehérjéhez (félig kész lágytojáshoz) hasonlítható. Semmi taszító nincs benne. Ha nekem fontos, akinek örömet szeretnék szerezni,igazán szeretem, akkor természetes, hogy szőröstől bőröstől elfogadom őt.Semmiképp nem undorító. Ha valami nem tetszik és van mód rá, meg kell beszélni, változtatni, alkalmazkodni kell. (viszont a mindenféle végtermékek, vizelet, széklet szexualitásba való bevonását meglehetősen gusztustalannak találom)
Fiuk! Az íz jelentős mértékben függ attól, mit esztek, isztok, dohányoztok-e, milyen fűszerekkel éltek.
Cigaretta, sok kávé, sör, borssal, agresszív fűszerekkel ízesített táplálkozás... keserűvé teszi a nedűt. (bocsi)Ez egyébként a hölgyekre is vonatkozik. Ha a bőrön érezhető a hatásuk , akkor ugyebár a testnedvekkel sem lesznek kíméletesek ezen szenvedélyek.
Valódi gyümölcslevek, mézes tea, cukros itókák édes ízűvé varázsolják. Ha kb 1 nappal előtte kiürültek a szervezetből a kesernyés anyagok (mert fegyelmezetten táplálkoztok) akkor a kedves számára is élvezetessé tehetitek azokat az alkalmakat, mikor öletekbe hajtják fejeiket.
Aztán uraim... amennyiben csak egy leheletnyi gombás fertőzés is rátok talál, ami akár tünetmentesen is virgonckodhat, máris más ízösszeállítással kell szembenézni. Ugyhogy csak óvatosan! (arról nem is beszélve, hogy egy két nemi betegséget akár orális úton is össze lehet gyűjteni)

Nem értettem azon hozzászólásokat fiúk részéről:
" undorítónak találom a sajátomat"
"utána meg nem csókolnám a barátnőm"
Ha nem tudod elfogadni magad, akkor a partneredtől hogy várhatod el?
Mit szólna egy fiú, ha miután a hölgy ölével foglalkozott, a lány elküldené fogat mosni, vagy öblögető poharat rakna oda elé, mielőtt megcsókolná?
Azt hiszem, ha megfelelő higiéniával jártok el szeretkezés előtt és mindenki egészséges akkor nem kínzás, áldozat, akár saját, akár a másik testnedveivel megismerni. Jó ha tudjátok, hogy ilyenkor úgynevezett feromonok is termelődnek, amik kifejezetten a izgatásra lettek kitalálva a természetben. (hormonkódok az ösztöneinknek)Miket, akár egy érzéki parfümöt, elborulva követ az agy és a hozzátartozó test.

Láttam, hogy mindenféle izgatási praktikákban, örömszerzési témában kiváncsiskodnak a fiuk lányok vegyesen. Anno a Cosmopolitanban nem egy technikai leírás megjelent. Ha valakit érdekel, előkotrom és publikálom a trükköket.:o)

_ Liar _ Creative Commons License 2001.04.09 0 0 173
szerintem szar az ize.....
Előzmény: The real Sanyo (-)
.csihipuhi. Creative Commons License 2001.04.07 0 0 171
az "alap" most jó,vagy rossz? :I
.csihipuhi. Creative Commons License 2001.04.06 0 0 169
hmm..hmm... problémás esetek...Nos,szerintem ottis csak a türelem és önzetlenség segíthet.
De ha ahogy irtad,a problémás partnereid nem viszonozták a te önfeláldozásod,és nem indokolták meg konkrét okkal,hogy ők miért is nem akarják a dolgot../esetleg valami rossz élmény,vagy tévhit,amit,ha tényleg szeretnek ,hagynak rá lehetőséget,hogy eloszlasd../akkor ott már nem benned van a hiba,hanem a partnered nem szeret téged úgy ahogy kellene..szerintem az már nem a problémás eset kategóriába tartozik,hanem a kihasználáséba...vagyis az ilyen lányokkal először a kapcsolatotokról kellene beszélni..
Amúgy,hallottam olyat is,hogy egy-egy lány,nemélt át semmiféle rossz élményt,tévhite sincs,csupán attól fél hogy valamit rosszul fog csinálni...hogy nemlesz elég jo a partnerének,főleg ha tudja,a partnere sokkal tapasztaltabb mint ő,és ezért az egész orális kielégitését elutasitja/persze csak azt amit neki kellene tenni/valami kitalált indokkal vagy akár megmagyarázatlanul...Úgyhogy ezen a téren is lehet puhatolózni,ha a lány nemakarja a dolgot...biztósítani arról,hogy mivel szereted,amit ő csinál csakis jóleshet a számodra....stb stb

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!