Keresés

Részletes keresés

Dr.W.Gy. Creative Commons License 1999.10.25 0 0 109
Na, nem vagyok egyedül, ez jó :-)
Igazából nem könnyű elkapni azt a pillanatot. Mert csak egy hajszál választja el az embert a magömléstől, és ha nem jön össze a visszatartás, az nagy szívás, mert ürül is, a fele bentmarad, az élvezetnek meg maximálisan annyi :-(
Szóval én mindenképpen a masömlés híve vagyok, mert attól vagyok képes szikrákat látni, attól tud elzsibabdni a karom, percekig levegőt se venni és csak "kiütve" feküdni. A másik az inkább egy kellemetlen mutatvány, mert nem teljes, egyszerűen nem AZ IGAZI (mégha jó is)
Előzmény: EasyFriend (108)
EasyFriend Creative Commons License 1999.10.25 0 0 108
Ezzel én is így vagyok. Az ilyen alkalmak nekem rövidebb ideig tartanak, és kisebb örömet is okoznak, de az újrakezdésre is hamarabb vagyok képes. Én sem nagyon szeretem, maximum az az előnye lehet meg, hogy a lányok jobban szeretik. Eddig még nem nagyon jöttem rá, mitől függ, hogy hogy megyek el. Lehet, hogy külön topic kéne (kellett volna) ennek?
Előzmény: Dr.W.Gy. (107)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 1999.10.25 0 0 107
Hölgyeim és uraim!
Ez egyátalán nem új dolog, én is régóta képes vagyok rá, már leírtam egyszer-kétszer több topicban is. Meg lehet tanulni magömlés nélkül élvezni. Ez nem olyan erős, mint a rendes, de az "üresség" érzés, és a "kiürülés" érzése megvan, az ernyedés is bekövetkezik, és kielégültnek is érzem magam. Nem szeretem alkalmazni, sőt inkább zavar ha bekövetkezik, mert "elrontja a dolgot" valahol. Utána kell egy kis idő az újrafelálláshoz.

firedance Creative Commons License 1999.10.25 0 0 106
wildcat: attól függ, hova kerül... :-)
Előzmény: wildcat (63)
foreSt Creative Commons License 1999.10.25 0 0 105

Temahoz kapcsolodik
Calista Creative Commons License 1999.10.25 0 0 104
Boszi! Magamtol nem jutottam volna erre a kovetkeztetesre, megis azt kell mondanom, hogy igazad van! Jo jellemzes es nagyszeru kepzettarsitas!
Udv: Calista
Előzmény: BosziB (82)
Calista Creative Commons License 1999.10.25 0 0 103
Tekergo, nagyon erdekes amit irsz. Te hogyan jellemezned a ket kielegulis-tipus kozotti kulonbseget. Intenzitasban, minosegben stb. van kulonbseg? Kosz: Calista
Előzmény: tekeredő (101)
wildcat Creative Commons License 1999.10.25 0 0 102
Talán más fórum tárgya lenne, de feldobom a kérdést, ami már régóta foglalkoztat:
Pontosan mit éreznek a férfiak mikor elélveznek, ugyanazt, mint a lányok, vagy mást? Le tudnád írni részletesen?
Előzmény: tekeredő (101)
tekeredő Creative Commons License 1999.10.25 0 0 101
Magától jött.

Azóta már amikor magamnak csináltam, akkor is így történt egyszer. Ez aztán tényleg meglepett. Az volt a helyzet, hogy már majdnem jöttem, amikor meg kellett forduljak, mert nem akartam oda jönni, ahova ment volna, és ahogy megmozdultam, el is mentem, de magömlés nélkül.

Előzmény: wildcat (100)
wildcat Creative Commons License 1999.10.25 0 0 100
Ez engem nagyon érdekel. Hogyan történt a dolog?
Van valami technika, amivel előidéztétek, vagy spontán történt? Details, details!!!!
Előzmény: tekeredő (99)
tekeredő Creative Commons License 1999.10.25 0 0 99
Teljesen új vagyok a fórumon, ezért fogalmam sincs, hogy esett-e már szó ilyesmiről, de azért érdekes lehet a dolog.

Az egyik német adón volt egy adás amelynek során az utcán kérdeztek meg több férfit, hogy volt-e már orgazmusa magömlés nélkül. Egyesek teljesen elképzelhetetlennek tartották, mások meg mondták, hogy "Persze, természetesen".

Én is az előbbiek csoportjához csatlakoztam egészen mostanig. Nemrég ugyanis éppen orális szex közben mentem így el, a barátnőm rendesen meg is lepődött. Napokkal később sikerült megismételni ezt a "produkciót".

Mit szóltok hozzá?

Dr.W.Gy. Creative Commons License 1999.10.25 0 0 98
A virágmezőn szoktál legelni? :-)
Előzmény: Mantra (96)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 1999.10.25 0 0 97
wildcat!
Oké, köszönöm a tippeket, igyekszem kipróbáltatni. A sorrend is okés. Bár ha a szomszédos szaunában jobban figyelnél, láthatnád, hogy a hideg víz sem árt :-)
Csak el ne meséld ott, mert mindenki vérigsértődik.
Előzmény: wildcat (94)
Mantra Creative Commons License 1999.10.25 0 0 96
Én pasi vagyok, de volt a lányoktól visszajelzésem. Nyilván csak magamról vannak infóim, valahogy itt mindenki, mármint a lányok is, nyíltan beszélnek, de mondjuk nehezen tudom elképzelni, hogy egy kellemes szeretkezés után, amiben mondjuk volt orális szex is, a partnerem vidáman elmesélné, hogy az előző pasiknak milyen íze volt. Jó persze, nem is kell, hogy elmondja.. Szóval, az íz télleg összefügg a táplálkozással, mondjuk, ha szeretkezés előtt kávéztam, akkor valamicskét lehetett érezni, de összefügg azzal is, hogy milyen gyakorisággal ürít a pasi. Ha ritkán akkor jó sok cucc lesz neki, ami sűrű.. hát olyan esszenciális, az íze meg hatványozódik. Ha soxor ürít akkor felhígul, és jobban kijönnek az elfogyasztott kaják ízei is. De biztos mindenkinek egyéni íze van, az enyém remélem olyan finom virágmező ízű.....
wildcat Creative Commons License 1999.10.25 0 0 95
Kedves Alejandro,
Bizony kár, de talán kipróbálhatod a barátnőddel. Majd meséld el.
wadcica
Előzmény: alejandro_magno (81)
wildcat Creative Commons License 1999.10.25 0 0 94
Dr. W. Gy,
Akkor mégegyszer csak a te kedvedért:
Igen a sorrend mindenképpen fontos:
először a hideg, aztán a meleg.
ha megfordítod, akkor ne csodálkozz, hogy méreteid látványosan csökkennek, és ez mindkét fél számára frusztráló lehet.
wildcat
Előzmény: Dr.W.Gy. (76)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 1999.10.24 0 0 93
:-) És mennyi az ára egy Nyalatnak?
Komolyra fordítva: embertől is függ, és az időtöl is az íze. Mit eszik, iszik az ember - ez befolyásolja. Kár, hogy utálom az ananászt...
Előzmény: alejandro_magno (92)
alejandro_magno Creative Commons License 1999.10.24 0 0 92
Az érzelmi töltésben lehet valami erről az oldalról is.
Egyebekben az árNyalatokra gondoltam.
Előzmény: BosziB (91)
BosziB Creative Commons License 1999.10.24 0 0 91
Igen ,szerintem tényleg olyan izű.És az is biztos ,hogy minden fiunál más ez az íz.Volt már olyan barátom akiét nem szerettem,de a mostanié finom...:)))Lehet ám hogy az egész függ az érzelmi toltesektol is nem?
A kerdesed viszont nem igazan ertem...mi az hogy más izek?Milyen más ízekre gondolsz?
Előzmény: alejandro_magno (83)
alejandro_magno Creative Commons License 1999.10.24 0 0 90
Egy fene, benne vagyok!

;-)

Előzmény: Kicsi_Lany (86)
Zigur Creative Commons License 1999.10.24 0 0 89
Annyi megjegyzesem lenne, hogy a sperma ize a legjobb, ha a ferfi ananaszt fogyaszt elotte. USA-ban legalabbis igy tanitjak :)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 1999.10.24 0 0 88
DrBub,
Ez sajnálatos. Legutóbbi esetben a hölgy megadta a módját, és "végigvitte", azóta se tudok szabadulni az emlékétől. Úgy az Igazi...
Előzmény: Dr.Bubo (84)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 1999.10.24 0 0 87
Nem. Húha.
Előzmény: Kicsi_Lany (86)
Kicsi_Lany Creative Commons License 1999.10.24 0 0 86
nahat-nahat :))) a csipketeaval szemben en talan a forro csokit valasztanam, ugye nem baj? ;-))
Előzmény: alejandro_magno (80)
Dr.Bubo Creative Commons License 1999.10.23 0 0 84
Sajnos, engem eddig csak olyan lányokkal hozott össze a sors, akik nem voltak hajlandóak "végigvinni" az orális szexet. Pedig milyen jó lehet egy lány szájában elmenni, milyen jó lehet a mentolos cukor/forró tea, és a többi hasonló technika! Rögtön sírva fakadok, hogy én ezekbol a gyönyörökbol eddig kimaradtam. :(
alejandro_magno Creative Commons License 1999.10.23 0 0 83
Camambert? Ez új, de Neked lehet igazad: mint ahogy a hüvelyváladék íze is sokféle, úgy biztos az a sperma is... Más ízek nem maradtak meg benned?
BosziB Creative Commons License 1999.10.23 0 0 82
Sziasztok!

Szerintem a spermanak finom az ize es a szagaval sincs semmi problema.Leginkabb a Camembert sajthoz tudnam hasonnlitani,amit nagyon szeretek,az illata pedg olyan,mint az eso aztatta fue...amit szinten nagyon kellemes illatnak erzek.

alejandro_magno Creative Commons License 1999.10.23 0 0 81
Vad Cicus!

Én kérek bizony! ;-)))

Kár hogy nem próbálhatjuk ki ...

Előzmény: wildcat (74)
alejandro_magno Creative Commons License 1999.10.23 0 0 80
Csipketea!

:-)

Előzmény: Kicsi_Lany (79)
Kicsi_Lany Creative Commons License 1999.10.23 0 0 79
Nahat-nahat :) Ez is eleg izgalmasan hangzik... a meleg tearol nem is beszelve... :))
Tovabbi otletek? ;-)

KL

Előzmény: wildcat (68)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!