Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Spenót 6 napja Creative Commons License 166614

:)

Előzmény: pen (166613)
pen 6 napja Creative Commons License 166613

Listára jelentkeznénk: Babakocsis rekordkísérleten rajthoz áll pen és sepi, babakocsiban tolódik Szofi.

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (166573)
Eliean 6 napja Creative Commons License 166612

SK, Zilaci de jó hogy emlékeztek rám! :)

Most már futogatok és olvasgatok rendszeresen.

krilin 6 napja Creative Commons License 166611

Van ott 200-as résztáv is ha lapozol. Bár lehet, h láttad.

Előzmény: Pinyo (166610)
Pinyo 6 napja Creative Commons License 166610

Szoktam fel és lesprintelni, de ennyire rövideket (<10mp) nem szoktam szériázni.

Előzmény: krilin (166609)
krilin 6 napja Creative Commons License 166609

Egy cikk a gyors rostok karbantartásának fontosságáról:

http://running.competitor.com/2014/09/training/fast-40-master-stride_113559

Spenót 6 napja Creative Commons License 166608

Biztosan nem minden cég engedheti meg magának, hogy ennyi cipőt bedobjon a közösbe tesztelésre... Komolyan mondom, hogy a Nike-nak rettenetesen hálás vagyok, hogy kipróbálhattam a Vomero 9-et a Szigeten. (sajnos túlságosan új még ahhoz, hogy akciósan vegyek még kettőt belőle...) Annyira jó (nekem) ez a cipő, hogy minden alkalommal elmosolyodom, amikor fölveszem...

Mondjuk eléggé csalódott lennék, ha odacsődülök, mert azt hirdetik meg, hogy futhatok a cipőkben és aztán kiderül, hogy mégsem...

Előzmény: krilin (166607)
krilin 6 napja Creative Commons License 166607

Tavaly voltam fent a tesztnapon, hogy a meghirdetett tesztkörre elvigyek a Nyúlcipőboltból egy Asics-et. Nem engedték, max a sátor előtt futhattam volna vele fel alá. De a mellette lévő sátorból az Inov-okat szerintem el lehetett vinni.

Ezt csak azért mondom, hogy ha valaki kifejezetten a nyúlcipőbolt választékából szeretne tesztelni valamit, az előtte a biztonság kedvéért hívja fel őket, hogy idén hogy lesz. Engednek-e tesztkörön futni.

Előzmény: procaliber. (166602)
sneci 6 napja Creative Commons License 166606

Arról beszélek! Arról a nagy fehér szarról.

Egyébként, ha nem futok, akkor szeretem.

(ha már le van taposva, akkor elmegy.)

sneci

Előzmény: rrroka (166604)
Spenót 6 napja Creative Commons License 166605

Hú köszi! Ez nagyon jó. Re is gisztrálom magam és a nyereményt is elviszem. :)

Amúgy nagyon remélem, hogy nem jön be nekem a Hoka. Szerintem az asszony is reméli... :)

Előzmény: procaliber. (166602)
rrroka 6 napja Creative Commons License 166604

Ez tapasztalat/vélemény! :) De nem a hóesésre vonatkozik, abban utálok, megőrülöka hunyorgástól, ahogy a szemem felé esneka pelyhek, hanem utána, a ropogós nagy fehér paplanban.

Előzmény: sneci (166596)
lunanoctis 6 napja Creative Commons License 166603

Nem is Bécsben van a verseny, ne sértsd meg a helyieket :P Végülis az is pozitív, hogy verejték és könnyek helyett csak esőt ígérnek, némi dörgéssel-villámlással felspécizve.

Előzmény: Zsazsi (166601)
procaliber. 6 napja Creative Commons License 166602

http://www.mozgasvilag.hu/kerekpar/esemenynaptar/mozgasvilaghu-futo-tesztnap-2014

lesz egy ilyen 27-én Csillebércen, ahol tudsz Hoka-t próbálni. De októbertől hétvégén illetve hét közben is lehet majd Hoka-t próbálni.

Előzmény: Spenót (166599)
Zsazsi 6 napja Creative Commons License 166601

Hmm, en el vagyok bizonytalanodva. Induljak el Budapestrol Becsbe, h ott azzak 2orat?!

Tavaly igy esett 35km-en keresztul a Stockholm Marathonon... Akkor elhataroztam, h soha tobbet nem indulok esoben.

mi a fene legyen?!

amatőr 6 napja Creative Commons License 166600

Vagy beleraknak egy kis kerékpárt is, és kész a triatlon.

Előzmény: Norka30 (166598)
Spenót 6 napja Creative Commons License 166599

De durva. Tökre nem emléxem, hogy milyen dolog hóban futni. Azt tudom, hogy latyakban nem jó. Egy olyan havas hegyi futásomra emléxem, amikor le volt már döngölve a hó. Az baromi jó volt. Idén majd új hóban futós emlékeket szerzek.

Megragadnám az alkalmat, hogy egy verseny előtti térdfájást nyirmogjak. Még jó, hogy nem futottam tegnap, mert meg lennék ijedve...

Norka30 6 napja Creative Commons License 166598

Ilyen özönvízben is rendeznek versenyt? 

Tudom, vasárnapig sok minden lehet... még újabb özönvíz is. 

ateszking 6 napja Creative Commons License 166597

Ízlésekről nem vitakozunk :-D

A susogó frissen esett hóban futni valami dimbes-dombos tájon... Megfizethetetlen.

sneci 6 napja Creative Commons License 166596

Ezt rosszul tudod!

Jobb esőben, mint hóban futni!

sneci

Előzmény: rrroka (166595)
rrroka 6 napja Creative Commons License 166595

Nem szándékozom általánosságban esőben futni, nagyon remélem, hogy javul ez az idő.

Viszont milyen jó sok hó lesz, ha ilyen csapadékos marad az időjárás, de jön valami rendes hideg is. Hóban futni tök jó, ezerszer jobb, mint esőben. :)

Előzmény: procaliber. (166590)
rrroka 6 napja Creative Commons License 166594

A vizes hideget én is utálom, brrr. ez most nem aszfaltverseny lesz, szóval kicist komolyabb öltözet kell amjd.

Előzmény: zsuga (166582)
Pinyo 6 napja Creative Commons License 166593

Ilyen időben inkább a betiltott cápabőr közegellenállású úszódresszek a nyerők. 1:30 alá lemész tuti. A lábfejedet kétcentis szarvasfaggyú fedje de a fókazsír jobb az eszkimók szerint. Ekkor cipő sem kell persze.  Tudom, hogy Te a cél érdekében mindent.... Még edzettél is. No ezért osztom meg veled tanácsaimat; hálát nem várok. Tényleg nem. Virág nyíljon lépteiden!

Előzmény: amatőr (166591)
larzen 6 napja Creative Commons License 166592

szurkolni tervezünk menni, két óvodáskorúval, szóval ha nagyon esik, akkor nem tudom mi lesz.

Ha rajtam múlik, akkor a Szent István park környékére megyünk, mert ott nem szokott szurkolótömeg lenni.

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (166573)
amatőr 6 napja Creative Commons License 166591

Most már nincs kétségem: vasárnapra bekenem magam tetőtől talpig szarvasfaggyúval.

Az ember tegyen meg mindent, ami tőle telik.

procaliber. 6 napja Creative Commons License 166590
gyógyszertári lanolin vagy normális szarvasfaggy&#249;s(dm-s nem az) krém a lábra,de ezek se csodaszerek.Műszálas zokni,ha sokat futsz esőben akkor egy normálisabb esőkabát beszerzése sem árt.Bár utóbbi nem olcsó mulatság
Előzmény: rrroka (166542)
sneci 6 napja Creative Commons License 166589

2002. 09.22.-én volt.

1:27:23

sneci

Előzmény: sneci (166588)
sneci 6 napja Creative Commons License 166588

Soha nem felejtem azt a mondatodat!

1:27 valamennyit mentem, te 1:25 valamennyit.

sneci

Előzmény: zsuga (166584)
Norka30 6 napja Creative Commons License 166587

A férjem szerint húzzak zacskót a fejemre és vágjak rajta lyukakat.

Ő az az ember az életemben, aki meglehetősen ambivalens érzésekkel viseltetik a hobbim iránt :) 

Alg 6 napja Creative Commons License 166586

Szarvasfaggyú teljes testre :P

Előzmény: Norka30 (166585)
Norka30 6 napja Creative Commons License 166585

Ezek után már kifejezetten csalódott leszek, ha nem esik vasárnap. :P

Szereznem kell:

- gumi a rajtszámhoz, felsőruha babrálás esetére

- vízelvezető (térd)zokni?

- vazelin? valami olyasmit olvastam, hogy az is jó stratégia, ha vízlepergető krémmel kenjük a láb szabadon maradt részét. persze nem hideg időben.

Ma 19 fok volt, és azt mondtam, ez pólós-rövidnadrágos idő. Meggyulladnék az ufós pulzusommal, ha erre még rá kéne öltöznöm.