Keresés

Részletes keresés

gingin55 Creative Commons License 2013.12.19 0 0 657

T. Szülők!

 

Szívesen vállalnám Petike gondozását szükség esetén. Bövebben, ha válasz érkezik.

 

Üdv.

 

L.Gabriella

Előzmény: Lili/Petike (655)
csillagbojtár Creative Commons License 2013.12.15 0 0 656

 

 

Plés Péter

 

Személyi Adatok

Születési idő, hely: 1974 06 08 Esztergom

Állampolgárság: magyar

Telefon: 06 20 3862866

Email cím: csillagbojtar@gmail.com

 

Végzettség

1988-1992 Dobó Katalin gimnázium, Esztergom

    1. BMK Kézműves Szakiskola- fajátékkészítő, fafaragó

2009 Családi napközi vezető, Fehérkereszt egyesület





 

OORI (országos orvosi rehabilitációs intézet) kézműves terapeuta

Állatkerti Játszóház játékmester

Díszletszobrász

Bébiszitterfi

 

szeretek kirándulni,néptáncolni,zenélni

 

 

 

Plés Péter

 

Előzmény: Lili/Petike (655)
Lili/Petike Creative Commons License 2013.12.12 0 0 655

Üdv!

 

Keresek bébiszittert/ felügyelőt egy 4 és fél éves életvidám, ficánka kisfiú mellé alkalmanként. 

A munkám során elsősorban 1- 2 napra  kell elutazzak , néha hétvégente van tárgyalásom esetleg heti 1-2 alkalommal 1-2 óráról lenne szó , vagy 1 éjszakáról.

Ár megegyezés szerint. 

Hely Budapest 1. kerület 

 

e-mail telefonszám kérésre !

 

Köszönettel: Lili 

 

Törölt nick Creative Commons License 2013.12.07 0 0 654

"A gyermek mosolyában ott az egész világ, tündöklő, zöld mezők és rengeteg virág.
Napfény melegsége, szellő suhanása, tiszta éjszakában csillag ragyogása.
Nincsenek még árnyak, súlyos, nehéz dolgok, ártatlan kacaját nem felhőzik gondok.
Hogyha rád mosolyog, felvidul a lelked, meghaltnak hitt álmok újra élnek benned."

Hosszú évek óta foglalkozom gyermekekkel. A csemeték mellett több hónapot, akár éveket töltök, igény szerint. Leghosszabb időszakom közel 4 év volt, a mai napig jár hozzánk a kisfiú, ha a szülőknek elfoglaltságuk van.
8 hónapos korától neveltem, szerettem Őt, óvodába is elkísértem, beszoktattam, 2 évig vidékre jártam hozzájuk, rugalmas vagyok. Nagyon sokat játszom a kicsikkel, a mondókák, versek, énekek a mindennapokhoz tartoznak. Nyári időszakban több órás sétát teszünk, nagyobbakkal hatalmasat játszunk, /bújócska, fogócska, homokozás, stb./ de a télen sem lustálkodunk. Mozgásfejlesztés, képességfejlesztés velejárója a növekvő gyermekkel történő foglalkozásoknak. Értek a gyermekekhez, s szeretetemre, szeretettel, mosollyal reagálnak.

59 éves egészséges, energikus, mosolygós, vidám nő vagyok!

Legutóbbi ikres „családomtól" külföldi útjaik és féléves külföldi tartózkodásuk miatt váltunk meg egymástól.
Napi 4-6-8 órás, vagy több óra számban gondolkodom, valamint hosszú távban. Csecsemőkortól vállalom a kicsiket Bp-en, esetleg külföldön /3 alkalommal foglalkoztam Amerikában csemetékkel.

 Legkisebb gyermek kéthetes volt, akit rám bíztak a szülei.

Késő esti és éjszakai felügyelet is vállalok, amennyiben a szülő/k/nek dolgozniuk szükséges.

 

mmmari151@gmail.com

 

www.babacsosz.hupont.hu

DÁVIDKA 12 Creative Commons License 2013.11.22 0 0 653

 Egész napos gyermekfelügyeletet vállalok otthonomban Zuglóban hétfőtől-péntekig., Gimnázium érettségivel rendelkezem, egy iskolában dolgoztam mint pedagógiai asszisztens. Feladataim közé tartozott a gyermekek mindennapos

segitése, ugy a tanulásban, mint az öltözködésben,ebédeltetésben,udvari játékokban.l

Kérem ha felkelkeltettem figyelmét az alábbi telefonszámon el tud érni. o6202381299.

dorka62 Creative Commons License 2013.11.21 0 0 652

Kedves Szülők, Anyukák és Apukák!

 

 

Hozzátok fordulok hirdetésemmel.
A nevem Dóri, 26 éves, nem dohányzó, felelősségteljes, szakképzett Gondozónő vagyok. 2010 óta kisgyermek nevelőként dolgozom bölcsődében.

 

Munka mellett szívesen vállalnék gyermekvigyázást, gyermek felügyeletet. Ha szakképzett, megbízható, odaadó és türelmes babysitter-t szeretnél kisfiad, kislányod mellé, kérlek, fordulj hozzám bizalommal.

 

Az ár megbeszélés alapján.

 

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2013.11.18 0 0 651

Kedves bébiszittert kereső Szülők!

 

Emese vagyok, 26 éves, nem dohányzó, megbízható, gondoskodó, referenciával rendelkező okleveles bébiszitter. 

 

Leinformálható vagyok Kárpáti Zsuzsanna számán, akinek 1 éves ikerbabáira szoktam vigyázni. A telefonszáma az önéletrajzomban megtalálható, melyet igény esetén elküldök.

 

Főállásban szeretnék elhelyezkedni, hosszútávban gondolkodom. 

Szeretem a gyerekeket, szívesen töltöm időmet velük, feltöltődést és szeretetet kapok tőlük, cserébe, hogy nem korlátozom őket, és úgy viszonyulok hozzájuk, ahogy azt ők és a szülők igénylik.

Középfokú jelnyelv ismerettel is rendelkezem, így siket gyermek felügyeletét is vállalom.

 

Budapesten a XVIII. kerületben lakom, így elsősorban a 18., 19., 20., 9., és 5. kerületekben keresek állást. De ezeken kívüli kerületek is érdekelnek, amennyiben tömegközlekedéssel nincsenek túl messze.

 

Ha felkeltettem érdeklődését, kérem, hívjon, vagy írjon nekem!

 

Elérhetőségem:

e-mail: papai.emese@gmail.com

telefon: 06-70-655-05-62

 

nanán756 Creative Commons License 2013.11.16 0 0 650

eggyelőre  megtaláltuk  , DE??!!  nálunk  a  változás  hamar megy  mert a  párom  nem  fix  munkahelyenn van. csak  dec 15 ig  dolgozik  s  utánna  amíg  munkát keres addig  ő  viszi  az  oviba  a  kicsitt  ( februárba  lessz  5  éves) , de  mivel  szimpatikus  ajánlatot  tettél  beszélnék  veled  személyesenn.  tudunk  tal-ni  valahol  az  őrsönn?? az  árkádba  !pl.  mert  kinn  hideg  van a tel  számom  30/ 7794886 . ha  t-mobilos  vagy  felhivlak  .  ha  nem  akkor  irj  eggy  tel  számot  vagy  eggy  pontos  időpontot  .  amugy  hólnap   megyek  a  városligetbe  a piacra

Előzmény: Viktória Polyák (645)
Törölt nick Creative Commons License 2013.11.15 0 0 649

Kedves Kismamák!

4-6 órában vigyázok gyermekére, ha szüksége van segítségre.

18. kerületben lakom. Tel: 06-30-222-5986

Üdvözlettel: Ildikó

Ibolya.66 Creative Commons License 2013.11.14 0 0 648

Diósdon és a környező településeken, (beleértve Budapest közel eső részeit), vállalok bébiszitterkedést. Csecsemő és gyermekápolónő vagyok, 25 éve foglalkozom gyerekekkel. Nem dohányzom, autóval közlekedem, gyermekülésem és ülésmagasítom is van. Kedves Gyerekek! Igazából hozzátok kell szólnom, mert veletek töltöm időm nagy részét. Nézzük csak, mit tudnánk mi együtt csinálni? Sétálhatnánk, közben mesélnék neked, vagy akár gyűjthetnénk csodaszép köveket, szedhetnénk virágokat. Szeretsz rajzolni, gyurmázni? Az szuper, mert én is. Sőt, labdázni és autókat tologatni, garázst építeni is nagyon jó! Felöltöztethetjük a babáidat is. Megtanulhatnánk a színeket, énekelhetnénk együtt! Ha még pici vagy, a csörgőt is szívesen rázom veled. Ismerkedjünk meg, hátha megtetszünk egymásnak!

Ezen kívül falfestést és egyéb kiegészítő készítést vállalok gyerekszobába Aladdintól kezdve Micimackón keresztül egészen Zsebibabáig. https://www.facebook.com/gyerekszobafestes.dekoracio

 

Törölt nick Creative Commons License 2013.11.10 0 0 647

Kedves Kismamák!

 

Szívesen vállalom ideiglenesen-vagy rendszeresen pici gyermek felügyeletét, amig Ön az ügyeit intézi, vagy más dolga akadt.

Ha az nagyobb segítség, vállalom a lakása takarításával kapcsolatos feladatokat, /pl:takarítás-ablaktisztítás/.

A 18. kerületben lakom, bérletem van, középkorú, szabad idővel rendelkező 50-es nő vagyok.

Telefonon megbeszélhetjük, vagy személyesen.

Tel: 06-30-222-5986

 

Ildikó

 

Majanagyi Creative Commons License 2013.11.05 0 0 646

Üdv.!

 

Ha még aktuális, én ajánlkoznék. Óvodai dajka vagyok. Ha gondolod, itt elérhető vagyok, szívesen írok bővebben magamról.

 

maja590501@gmail.com

Előzmény: nanán756 (642)
Viktória Polyák Creative Commons License 2013.11.03 0 0 645

Kedves nanán 756!

 

Érdeklődnék, hogy aktuáli-e még a bébiszitter keresése?

 

 

21 éves budapesti lány vagyok, a Stadionoknál lakom, 4 éve bébiszitterkedem. Leginkább 0-6 éves korú gyermekekre szoktam vigyázni. Jelenleg csecsemő és gyermekápolónak tanulok, ezért is lenne ideális az Ön által megjelölt korai munkakezdés.

 

Üdv.:

 

Viki

Előzmény: nanán756 (642)
simon andrea44 Creative Commons License 2013.10.30 0 0 644

sajnos nem tudom vállalni,sajnálom

Előzmény: nanán756 (643)
nanán756 Creative Commons License 2013.10.29 0 0 643

szia  andi  beszélhetnénk..  heti 5  alkalom  reggel  ,  havi  20  ezer  ft  

Előzmény: simon andrea44 (634)
nanán756 Creative Commons License 2013.10.29 0 0 642

BÉBISZITTERT  KERESÜNK  AZ  ŐRS  VEZÉR TERE  KÖRNYÉKÉRŐL   A  REGGELI  OVIBA  VIVÉSHEZ  .ÉBRESZTÉS, FOGMOSÁS SEGITENI  ŐLTÖZNI  S  MIN  FÉL 7 RE  AZ  OVIBA  LENNIREGGEL 5 től 7 -ig  heti  5  alkalom . havi  fix  20  ezer  ft   tel, 30 -574-05-97

Törölt nick Creative Commons License 2013.10.28 0 0 641

Türelmes,aranyos,kedves,mosolygós,gyermekekhez értő babysitter vagyok…

 

 

Gyermekekhez értő, gyermekeket szerető, kedves, mosolygós, aranyos, sok kicsi mellett töltött referenciákkal, rendelkező, friss, fitt energikus 59 éves babysitter keres csecsemőgyermekes családot, ahol a szülőnek dolgoznia szükséges /vagy mondjuk az édesanya otthon van, de segítségre van szüksége./

Télen-nyáron sok séta, mozgásfejlesztés, képességfejlesztés - játékosan.

4,5 hónapig ikercsecsemőkkel foglalkoztam, /kéthetes koruktól/ azonban a család külföldi útjai miatt megváltunk egymástól. A kicsik csacsogtak, gagyogtak! :-)

Hosszú távú lehetőséget keresek, egy héten 3-5 napot, legalább napi 6 órával.

Az előző családnál 4 évet töltöttem a csemetével, 8 hónapos kortól óvodás koráig.

 

mmmari151@gmail.com

"Egy új emberke, ki nem is beszél még,
Hogyan érti meg mosolyom beszédét?
Hogy érzi meg, - hisz csak egy éve ember! -
Hogy a szeretet szólítja szememben!
Ó milyen titok, milyen csodaszép ez!
Egy csöpp agy, mely még gondolni se képes,
A szeretetet már fel tudja fogni
S a mosolyra vissza tud mosolyogni!"

 

simon andrea44 Creative Commons License 2013.10.26 0 0 640

44 éves szakképzett ápolónő,mellékállást keres.Föállásom a Honvéd kórházban van,7 éve dolgozom ott.Évek Óta vigyázok gyermekekre,gondozok idös vagy beteg embert.Ha Önnek/ Hozzátartozójának /szüksége lenne segitségre kérem hivjon vagy irjon,biztosan megegyezünk.Szivesen vállalok egyszeri,vagy rendszeres feladatot,nam gond a hétvége vagy éjszaka sem.Igény esetén otthonomban is szivesen fogadom csemetéjét.Szakképzett,szintén referenciákkal rendelkezö váltótársammal az állandó felügyeletet,gondozást is biztositani tudjukvárom szives megkeresését

Törölt nick Creative Commons License 2013.10.18 0 0 639

Kedves bébiszittert kereső Szülők!

Emese vagyok, 26 éves, nem dohányzó, megbízható, gondoskodó, leinformálható (06-20-997-15-64-es telefonszámon Balogh Kárpáti Zsuzsa számán, akinek két 1 éves ikerbabáira szoktam vigyázni).

Főállásban (napi 6-8 óra), ha hosszútávra keresnek embert, szívesen vállalnék gyermekfelügyeletet. Szeretem a gyerekeket, szívesen töltöm időmet velük, feltöltődést és szeretetet kapok tőlük, cserébe, hogy nem korlátozom őket, és úgy viszonyulok hozzájuk, ahogy azt ők és a szülők igénylik.

Jelenleg szociális asszisztens végzettséggel dolgozom, de bébiszitter oklevéllel is rendelkezem. 
Középfokú jelnyelv ismerettel is rendelkezem, így siket gyermek felügyeletét is vállalom.

Budapesten a XVIII. kerületben lakom, így elsősorban a 18., 19., 20., 9., és 5. kerületekben keresek állást. De ezeken kívüli kerületek is érdekelnek, amennyiben tömegközlekedéssel nincsenek túl messze.

Ha felkeltettem érdeklődését, kérem, hívjon vagy írjon nekem!

Elérhetőségem:

E-mail: papai.emese@gmail.com
Tel.: 06-70-655-05-62

 

 

babuskakk Creative Commons License 2013.10.14 0 0 638

A bannyfanny hírdetés ebben a formában már nem aktuális! Elköltözött!!!

Köszönöm!

Előzmény: bannyfanny (573)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.13 0 0 637

Javított változat.

 

 

Gyermekekhez értő, türelmes, kedves, energikus, bolondozós, mosolygós 59 éves nő vagyok, akit a gyerekek és a szülők is kedvelnek!  Évek óta foglalkozom a kicsikkel.

 

Több csipetet tereltem, szerettem, tanítottam. A szabadban séták /télen-nyáron/, mozgásfejlesztés, homokozás, labdajátékok, stb... A lakásban játék, készségfejlesztés, kreatív "munkák"!!! Napi 4- 6-8 vagy akár több órás lehetőséget keresek, mivel azon család, akinél utoljára /ikerkislányok/ voltam, több hónapra külföldre távozik.

 

Munkavállalás: külföld - Bp. Csecsemő kortól keresem azon kicsit, ahol a családnak segítségre van szüksége.

 

 

"Minden, amit a gyermekünk tesz, kész csodának tűnik. Soha nem felejtem el azokat a pillanatokat, amikor a gyermekeim először rám mosolyogtak, amikor első lépteiket megtapsoltuk és (...) nincs csodálatosabb érzés, mint amikor a karunkon alszik el egy gyermek, s mi arra gondolunk, milyen jó, hogy vigyázhatunk rá."

Nicholas Sparks

 

gyermeki@citromail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2013.10.13 0 0 636

Gyermekekhez értő, türelmes, kedves, gyermekekhez értő, energikus, bolondozós, mosolygós 59 éves nő vagyok, akit a gyerekek és a szülők is kedvelnek!  Évek óta foglalkozom a kicsikkel. Több csipetet tereltem, szerettem, tanítottam. A szabadban séták /télen-nyáron/, mozgásfejlesztés, homokozás, labdajátékok, stb... A lakásban játék, készségfejlesztés, kreatív "munkák"!!! Napi 4-6-8 vagy akár több órás lehetőséget keresek, mivel azon család, akinél utoljára /ikerkislányok/ voltam, több hónapra külföldre távoznak.

 

Munkavállalás: külföld - Bp. Csecsemő kortól keresem azon kicsit, ahol a családnak segítségre van szüksége.

 

 

"Minden, amit a gyermekünk tesz, kész csodának tűnik. Soha nem felejtem el azokat a pillanatokat, amikor a gyermekeim először rám mosolyogtak, amikor első lépteiket megtapsoltuk és (...) nincs csodálatosabb érzés, mint amikor a karunkon alszik el egy gyermek, s mi arra gondolunk, milyen jó, hogy vigyázhatunk rá. Nicholas Sparks"

 

gyermeki@citromail.hu

babuskakk Creative Commons License 2013.10.07 0 0 635

FIGYELEM A BANNYFANNYCSANA SZUPERDADANONSTOP HIRDETÉSEK NEM AKTUÁLISAK!!!!!!!!!!!

MIVEL NEM TUDOM TÖRÖLTETNI A HIRDETÉSEKET A HOZZÁSZÓLÁSOKAT EZÉRT IDE LEÍROM EZT

 

 

KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

simon andrea44 Creative Commons License 2013.10.07 0 0 634

44 éves szakképzett ápolónő /OKJ54/vagyok,több mint 20 éve az egészségügyben dolgozom.mellékállást keresek/állandó munkahelyem Honvéd kórház ortopédiai osztálya/.szivesen ápolnék idös,vagy beteg embereket,vigyáznék gyermekekre,akár újszülött kortól,hiszen 3 gyermekem(24,21,14)nevelése során gyakorlatot szereztem ezen a téren is.a 4.ker-ben lakom,de az utazás sem gond számomra.bármilyen konkrét munkaajánlat érdekel,szexuális jellegü,mlm,illetöleg bármilyen jutalékos ,értékesités nem.hivjon bizalommal,megegyezünk,nem meggazdagodni szeretnék csak megélni.köszönöm andrea

ELÉRHETÖSÉGEM. 06 70 422 5242 VAGY szundi37@freemail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2013.10.06 0 0 633

Kedves bébiszittert kereső Szülők!

Emese vagyok, 25 éves, nem dohányzó, megbízható, gondoskodó, leinformálható (06-20-997-15-64-es telefonszámon Balogh Kárpáti Zsuzsa számán, akinek két 1 éves ikerbabáira szoktam vigyázni).

Főállásban (napi 6-8 óra), ha hosszútávra keresnek embert, szívesen vállalnék gyermekfelügyeletet. Szeretem a gyerekeket, szívesen töltöm időmet velük, feltöltődést és szeretetet kapok tőlük, cserébe, hogy nem korlátozom őket, és úgy viszonyulok hozzájuk, ahogy azt ők és a szülők igénylik.

Jelenleg szociális asszisztens végzettséggel rendelkezem, de bébiszitteri tanulmányaim, melyek hivatalos képzettséget is adnak, már folyamatban vannak. 
Középfokú jelnyelv ismerettel is rendelkezem, így siket gyermek felügyeletét is vállalom.

Budapesten a XVIII. kerületben lakom, így elsősorban a 18., 19., 20., 9., és 5. kerületekben keresek állást. De ezeken kívüli kerületek is érdekelnek, amennyiben tömegközlekedéssel nincsenek túl messze.

Ha felkeltettem érdeklődését, kérem, hívjon vagy írjon nekem!

Elérhetőségem:

E-mail: papai.emese@gmail.com
Tel.: 06-70-655-05-62

 

Balogh Alexandra Dóra Creative Commons License 2013.10.02 0 0 632

Kedves Szülők!

 

Megbízható, empatikus, rugalmas, leinformálható, tapasztalt és gyermek szerető lány gyermekfelügyeletet vállal Debrecenben a hét minden napján igény szerint éjszaka is.


Ha nem tudja megoldani gyermeke elvitelét vagy el hozatalát bölcsődéből, óvodából, iskolából, elkísérni külön órákra, vagy hirtelen megbetegedett gyermeke, esetleg fontos dolga akadt ahová gyermekét nem tudja magával vinni akkor szívesen elvállalom a gyermek felügyeletét 0-12 éves korig.


Kisgyermeknevelő és gondozó, gyermek és ifjúság felügyelő szakképzettséggel rendelkezem, gyermekfelügyeleti és bölcsődei tapasztalattal.

 

Bérezés megegyezés szerint.

 

Balogh Alexandra

4033 Debrecen

+3630/611-5681

alexa19992@freemail.hu

 

Hívjon vagy keressen bizalommal!

Nikoletta Olah Creative Commons License 2013.09.20 0 0 630

Kedves  Anyukák, Apukák és Nagyszülők!

 

 

 

Augusztus 1-én megnyitotta kapuit a Menő Manó Családi Napközi és Képességfejlesztő!

       Ha :

  • Szeretne visszamenni  dolgozni, de nem tudja elhelyezni gyermekét
  • Gyermeke nem nyert felvételt az állami bölcsődébe, óvodába
  • Nem tetszik az átlag 30 fős bölcsődei/ óvodai csoport
  • Úgy gondolja, hogy gyermekének több figyelem, gondozás, szeretet kell
  • Ha a legjobbat szeretné gyermekének
  • Ha az átlagosnál többre vágyik…

                                                                                         akkor  nálunk jó helyen jár!

Szeretettel várunk minden kisgyermeket a tipegőktől az iskolaelőkészítőig!

A felvétel elkezdődött, részletekről érdeklődjön telefonon:

Cím: Budapest IX. kerület, Thaly Kálmán utca 9. Földszint 3.

Oláh Nikoletta

Konduktor-tanító

06-70/428-6842

nanán756 Creative Commons License 2013.09.16 0 0 629

mí  ís  pont  ebbe  a  helyzetbe  vagyunk  csak  eggy  kislánnyal.  van  eggy  bébiszitterünk  akivel  fix  összegbe  állapodtunk   .rem.  találtok .  úgy  a  legjobb  hogy  havi  fizetésbe  állapodtok  hogy  megérje  mindenkinek

Előzmény: whitertulip (628)
whitertulip Creative Commons License 2013.09.14 0 0 628

2 kislányom mellé (2 és 4 évesek) keresek segítséget. Nem főállású, de rendszeres segítségre van szükségünk, aki heti 6-8 órában a háztartásba is besegítene (vasalás, pakolás, takarítás).
Az 53-as busz útvonalán lakunk. Nagyszülők távol élnek, így napi segítségünk nincs, de a férjemmel mindketten dolgozunk, a gyerekek óvódába, bölcsődébe járnak. Előfordul, hogy nem tudunk értük menni, vagy esti, délutáni, hétvégi programunk van, betegségek, lábadozás esetén napközben is számítanánk a bébiszitterünkre.
Lehet, hogy csak este tudok szólni, hogy másnap reggel jönni kell, ezért maximálisan rugalmas embert keresünk, kérem csak az jelentkezzen, aki ezt vállalni tudja, és tapasztalattal rendelkezik.
Rövid, fényképes bemutatkozást a whitertulip@gmail.com címre várok.

Fótianyu Creative Commons License 2013.09.13 0 0 627

6 éves kislányom mellé keresek minimum 19 éves bébi-szittert Fótra, heti 1-2 alkalommal délután 4 órától kb. este fél 7-ig, havonta 1-2 alkalommal este vagy hétvégén is. Esetleg olyat, aki a háztartásba is be tud segíteni (takarítás, vasalás), de ez nem feltétel. Ami fontos: rugalmasság, energikusság, kedvesség, megbízhatóság. Mivel 3 cicánk van, fontos, hogy állatszerető legyen. Jelentkezni lehet: 0620/461-3915 vagy Waterlilly2008kukacgmail.com.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!