Keresés

Részletes keresés

CooCooFooZoo Creative Commons License 1999.03.18 0 0 19
Hajrá Pilla, lyukasztasd ki és tetesd be. Ha nem tetszik, majd legfeljebb kiveteted, és benő a helye.

Fordított sorrendben ugyanez a spontaneitás nem várható el.

manga Creative Commons License 1999.03.18 0 0 18
nagyon regota szeretnek egy tetovalast, de egeszen idaig nem sikerult semmi olyat talalnom ami teljesen szemelyes lenne. igy nem mertem megkockaztatni azt hogy felvarratom magamra, aztan 3 ev mulva majd fogom a fejemet hogy mit csinaltam :(

elhataroztam hogy ha egyszer kijutok japanba, akkor majd ott tetovaltatok magamra valamit ami nem publikus mindenki altal lathato helyen lesz.

valamit mindenkeppen szerettem volna, csak ugy latszik en nem vagyok eleg magabiztos az egeszhez.

pl, meghalnek ha tudnam hogy valaki amikor ram nez azt gondolja amit meg Duda irt alabb.

urgh, a hideg is kiraz.

(igen, engem romokba lehet donteni egy felmondattal is)

Előzmény: Péter (17)
Péter Creative Commons License 1999.03.18 0 0 17
Manga!

Azt már tudjuk, hogy kiváncsi vagy, kinek mi a véleménye. De Te miért döntöttél úgy, hogy költöd a pénzed ilyesmire? Ne érts félre, nem lebeszélni akarlak, attól függetlenül, hogy nem tetszik, csináld, ha szerinted jó (végülis az a fontos).
Szóval láttál valakin egyet, ami megtetszett, vagy régóta tetszik, és most határoztad el magad/gyűlt össze a pénzed, stb.? Vagy mi az oka?

Péter

manga Creative Commons License 1999.03.18 0 0 16
:))

pucros macko, felteszlek egy emelvenyre :)

Pucros Mackó Creative Commons License 1999.03.18 0 0 15
bocsi elcsesztem, a harmadik állítás A&B->C névre hallgat, tehát az első kettőből következik.

amúgy szerintem nektek jól fog állni. De egészégügyileg meg higiéniailag meg praktikailag azért jobb lett volna korábban kezdeni az utánajárást, hm?

Előzmény: Pucros Mackó (13)
Péter Creative Commons License 1999.03.18 0 0 14
A tetkó engem is érdekel. Melyik a jó? És hova kell tetetni?
Az orrkarikát legalább mindenki látja, de az ilyen bugyi alá tetovált szexi rózsát leginkább csak a viselője. Akkor meg minek? Az orrkarikában is az volt a jó régen, hogy pukkasztotta a polgárokat. Régen (10 éve) én is utánafordultam, hogy "nini, egy punk". Mostmár leginkább csak nem értem, hogy mire jó. Tetkó is csak azért, hogy legyen: felesleges. Én most nem tudnék felidézni olyan tetoválást, ami annyira tetszett, hogy csak amiatt emlékeznék a hölgyre, akin volt...
Szóval, ha díszíteni akarjuk a testünket, akkor arra sem a Guns'n'Roses logo, sem a tícentis zihertű nem alkalmas. Szerintem. Maraggyunk a fülbevalónál.
Előzmény: manga (12)
Pucros Mackó Creative Commons License 1999.03.18 0 0 13
Nem tartozik szorosan ide, van egy példázat a logika alkalmazhatóságának korlátairól:

A: minél jobban festi magát egy nő, annál szebb
B: minél csúnyább egy nő, annál jobban festi magát
A->B: minél csúnyább egy nő, annál szebb

:))

manga Creative Commons License 1999.03.18 0 0 12
duda, nagyon tipikus a hozzaszolasod.

es a tetovalasrol mi a velemenyed?
vagy a festett hajrol?

Előzmény: Duda (9)
Vanek Creative Commons License 1999.03.18 0 0 11
Jó is az

Orrkarika --> takonyhinta

Boááá

Meggyes Creative Commons License 1999.03.18 0 0 10
Duda, ez naggggyon oszinte volt...
:DDDDD
Előzmény: Duda (9)
Duda Creative Commons License 1999.03.18 0 0 9
En spec hanyingert kapok toluk.

Meg az is igaz, hogy szep non meg nemlattam, csak csunyan. Igy akartak felhivni magura talan a figyelmet? Hat sikerult. De nem kellett volna.

Előzmény: Meggyes (8)
Meggyes Creative Commons License 1999.03.18 0 0 8
ha nem tec, kiveszed
Előzmény: manga (7)
manga Creative Commons License 1999.03.18 0 0 7
aha aha

de en meg mindig nem tudom, az otvenedik ember probal lebeszelni

:(

Előzmény: Meggyes (5)
manga Creative Commons License 1999.03.18 0 0 6
klasszikus pelda

ha valaki jol nez ki es apolt akkor barmi lehet rajta, maskent hat majd.

ez a fiu-lany (nem tudom kivenni)nagyon igenytelen, negativ pelda az en listamon.

Előzmény: Péter (4)
Meggyes Creative Commons License 1999.03.18 0 0 5
En az orromat furatom ki. Meghozza ma...
Lakni fog benne egy szep kis karika.
Jo lesz nekem.
Ugye, PillaPalack neni?
:P
Péter Creative Commons License 1999.03.18 0 0 4
Itt egy kép, remélem, sikerül belinkelni.

ide

manga Creative Commons License 1999.03.18 0 0 3
szerintem leginkabb szemleytol fugg, nezhet ki valaki jol is egy esztetikus szemoldok piercing-gel is. uakkor szerintem azok a piercingek amiket latunk az utcan (moszkva teri csoves fashion show) nagyon igenytelenek.

az enyem peldaul egy arany 6-7 mm-es arany tuske lenne.

Előzmény: Péter (1)
manga Creative Commons License 1999.03.18 0 0 2
jaja, igazad van

en mar eldontottem: kell
a kerdes nem is a piercingekrol vagy viselojukrol, hanem sokkal inkabb arrol szolna hogy fajt-e, aztan a vegen osszefoglalva, megbanta-e valaki esetleg.
csunyan neztek-e ra az oregbacsik a buszon, nem kapott meg egy allast esetleg.

szoval minden olyan ami meg esetleg eleg negativ lehet ahhoz hogy megvaltoztassam a velemenyemet. =)

Péter Creative Commons License 1999.03.18 0 0 1
Kicsit maradi vagyok, bizonyára, de sem az orrba, sem a nyelvre stb. szerelt bigyusz nem tetszik. Nem beszélve a fütyi/punci cuccokról. Biztosan kényelmetlen, meg nagyon finom lehet, amikor beszerelik.

A fülbevaló tetszik. Lányokon.

P.

Foti Creative Commons License 1999.03.18 0 0 0
Ne feledd, izlések és pofonok...
manga Creative Commons License 1999.03.18 0 0 topiknyitó
van olyan aki nem lesz rosszul toluk, es azon a velemenyen van hogy lehet jo is?

akinek van lathato vagy nem lathato helyen az megosztana velem a temahoz kapcsolodo tapasztalatait?

kinek miert van, vagy nincs...plz

koszonom

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!