Használtteszt: BMW E90 320d (2007) - Lexus IS220d (2006)

Húszdé helyett nézd meg ezt: IS

A magyarok megőrültek és tonnaszám hozzák haza a használt 20d-ket. A prémium márkával olcsón közlekedés túl csábító ahhoz, hogy körbenézzenek: nem csak BMW van a világon.

Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
brewer Creative Commons License 5 napja 0 0 641976

A Meki is nagyon készül a Barcelona-Monaco ketősre. Eddig az lett, amit mondtak, szóval remélem, folytatják ezt a jó tulajdonságukat, bár a fejlesztések mindig lehetnek megbízhatatlanok eleinte.

„Most tizenegyedikek lettünk, s ha mindaz megvalósul, amit a Honda Barcelonára ígér, többé már nem kapunk kört és harcba szállhatunk a pontokért” – jelentette ki magabiztosan a francia az Autosportnak. „Az időmérős tempónk még mindig elég messze van a többiekétől, így továbbra is a Q2 lehet csak a célunk, ám a bahreini tizenegyedik helyünk után a versenyen már a pontzónában akarunk célba érni.”

http://www.motorsportal.hu/forma1/vegre-realis-cel-a-pontszerzes-alonsoek-szamara-c61330.html

Az Autosport közben a Honda motor titkairól hozott le egy cikket, angol és nagyon technikai, biztos lesz itt, akiknek többet mond az, h "axial flow compressor", ami gyakorlatilag kisebb orgazmust okozott a szerzőnél, mindenesetre a "radical", meg "unconventional" voltak a szavak, amiket használt a motorra, azzal, h szerinte semmi gond nincs az alapkoncepcióval, sőt, előbb-utóbb erős lesz és megbízható.

http://www.autosport.com/news/report.php/id/118626

RyanHunterRay1 Creative Commons License 5 napja 0 0 641975

Tehát vagy ezt a taktikát kockáztatják meg, vagy pedig a gumijuk nem fogja annyira bírni? Vagy olyan jól. Hm fincsi, főleg hogy közeledik kanada. :D 

Előzmény: Bateman (641970)
Hodir Creative Commons License 6 napja 0 0 641974

A Ferrari-veszély nem nagy, de létezik

Verhető a Mercedes, de sok mindennek kell klappolnia. Ez a mostani, szoftverfrissített Rosberg 2.0 többre menne Hamiltonnal szemben hosszú távon. Tovább »

forrás: totalcar.hu

Csűrdöngölde Creative Commons License 6 napja 0 0 641973

Lehet, hogy hihetetlen, de nem ez az életcélom. :)

Előzmény: keménykalap és ... (641968)
Hodir Creative Commons License 6 napja 0 0 641972

Jošika hovoriť maďarčina (:

Előzmény: candle (641971)
candle Creative Commons License 6 napja 0 0 641971

Ebben az esetben elnézést. Amikor mi kerestük meg, akkor úgy viselkedett, mint aki nem tud.

"(kerestem én is ilyet, de nem találtam, köszi)"

Öööö. Mit?

Előzmény: Hodir (641969)
Bateman Creative Commons License 6 napja 0 0 641970

Wégé az FB-n:

A hétvégi Mercedes fékhibák okát érdemes tisztába tenni, mert egyrészt a csapat maga okozta, másrészt a versenyzők nem tudtak ellene mit tenni menet közben. Hamilton szerencséje mindössze az volt, hogy nem kellett csatáznia, így kellően meg tudta nyújtani a féktávjait, hogy ne legyen gondban az utolsó körre.

A mindkét autón jelentkező BBW (brake by wire) hibát amúgy a csapat által csökkentett fékhűtés okozta, amit még a pénteki szabadedzések után változtattak meg, többek közt ezzel is reagálva a gumimelegedési és kopási problémáikra, ugyanis a hűvösebb esti körülmények között a futófelület túlhevült, a karkasz viszont hűlni kezdett. Ez tökéletes táptalaj a szemcsésedéshez, ezért a szűkebbre vett fékhűtő csatornákkal melegebben tarthatták a felniket, amik sugárzó hője a gumiszerkezet hőmérsékletére is jó hatással van, így ideális tartományon belül maradhattak a Pirellikkel.

A gondot viszont már a futam elején látták a hátsó fékeknél a forgalomban (Rosberg korai rádióüzeneteinek egyike is erről szólt), ami a verseny végére a lekörözöttek kerülgetése közben mindkét autónál túllépett a kritikus tartományon a BBW rendszer leállását okozva. Mivel ilyenkor a hátsó fékkör normál hidraulikus fékkörre vált, így Rosberg utolsó előtti körben történt elfékezése közben esélye sem volt megállni féktávon, mert az elektronikus fékkör-vezérlés nélkül teljesen szétesik a normál fékegyensúly. Megállni ugyan meg lehet vele, de csak jelentősen hosszabb féktávval.

Elég megnézni a tempóvisszesést mindkét Mercedes esetében Raikkönenhez képest: Rosberg 2,62, Hamilton pedig 2,83 mp-et bukott vele, különbség mindössze a pályán elfoglalt pozíciójukban volt a hiba előjöttekor.

Hodir Creative Commons License 6 napja 0 0 641969

Candle, Úristen! Joška megtanult magyarul!!!

(kerestem én is ilyet, de nem találtam, köszi)

Előzmény: Supercafone (641955)
keménykalap és ... Creative Commons License 6 napja 0 0 641968

Írd be reggelente, hogy ajonzó és fejjaji a jegjobb és akkor Nandika szeretni fog ;)

Előzmény: Csűrdöngölde (641963)
RyanHunterRay1 Creative Commons License 6 napja 0 0 641967

http://gp-live.hu/f1-hirek/a-sauber-a-ferrarinak-tesztel/

kanadáig meg hátha lesz vmi. Monaco az eleve monaco, meglepetés bőven benne van, spanyol nagydíjon meg imádkozni kell a kánikuláért. 

Hodir Creative Commons License 6 napja 0 0 641966

RyanHunterRay1 Creative Commons License 6 napja 0 0 641965

Jó még mindig nem fogtad, mindegy hagyjuk akkor. :D 

hitman Creative Commons License 6 napja 0 0 641964

megtennéd, hogy eteted tovább a topik házitrollját? köszi.

Csűrdöngölde Creative Commons License 6 napja 0 0 641963

Nem kell számolni ahhoz, hogy az ember lássa kinek mennyi hozzászólása van.

Nem értem miért kellene nekem bármit is bizonyítani, főleg ilyen hülye témában, meg főleg, hogy te kezdtél el a hozzászólások számával foglalkozni.

Meggyőződésem, hogy az elmúlt 2-3 hónapban is többet írtál, még ha nem is reggelente. Az meg, hogy összességében ki ír többet mindössze úgy merült fel, hogy azt írtad mindenbe belepofázom.

Előzmény: RyanHunterRay1 (641962)
RyanHunterRay1 Creative Commons License 6 napja 0 0 641962

Én kérdeztem tőle dhogy ezt hogy vontad le hogy nekem több van? :D Te tudod így fejből levezetve hogy visszakézből iylet beírtál? Ezigen.  Neked kell bizonyítani ha te írod. Egyébként az utóbbi időről írtam, ez kb. 2-3 hónap, és reggelente, hogy jön ide a hogy amúgy ki ír többet nem erről volt szó. :D 

Előzmény: Csűrdöngölde (641961)
Csűrdöngölde Creative Commons License 6 napja 0 0 641961

Na és azt is tudod nagymester, hogy ebből a hétezer hozzászólásból mennyit írtam ebbe a topikba? Tovább az sem mindegy menniy idő alatt született ez, amúgy meg melyiken volt neked 2200? Csak mert volt már neked annyi, hogy ha azokat összeadjuk, elég nagy szám jön ki (nem mintha ez is sokat számítana).

Egyébként én is voltam már itt korábban másik nicken, amivel jóval több mint hétezer hozzászólásom volt, de arról sem tudom, hogy mennyi ebbe a topikba.

"De hagyjuk a témát CH nem nagyon tűri már."

Én úgy vettem észre, hogy nem meglepő módon CH a stílusodat nem nagyon tűri már, nem pedig a témát (bár azon se csodálkoznék).

Előzmény: RyanHunterRay1 (641957)
appache10 Creative Commons License 6 napja 0 0 641960

Igazából ez egy fórum. Szóval nem tudom hova tenni hogy miért baj az neki ha te mennyit írogatsz ide. Véleményedet írod le a dolgokkal kapcsolatban x számú hozzászólásban. Vicc ezen fennakadnia szerintem.

Előzmény: Csűrdöngölde (641956)
Hodir Creative Commons License 6 napja 0 0 641959

Ne mond ilyet mert Te is tudod, hogy ez sose fog bekövetkezni.

Előzmény: Cold Heart (641951)
dearce Creative Commons License 6 napja 0 0 641958

"Kimi még akkor is kapta a fejlesztéseket, úgy látszik, ez nem zavarta a 2015-ös autó fejlesztését. egyébként tényleg nem zavarja, ez most csak az egységsugarú indexes kimislányok aktuális narratívája."

Gyorsan megnéztem, hogy mire válaszoltad, de még így sincs értelme. Nem beszélni noid...

De, ha nem arra válaszoltad, csak úgy írogatsz, akkor valami olyasmi akart lenni, hogy gőzerővel fejlesztették októberben a 2014-es autót, akkor körberöhöglek. Kicsit próbálták jobbá tenni, de...

Előzmény: _fortune nip (641948)
RyanHunterRay1 Creative Commons License 6 napja 0 0 641957

Ez amúgy miből jött le? :D

Van 7 ezer hszed nekem azon  volt Hozzászólások (2208)Státusz.

Én futamokon szoktam sokat írni, az meg néha pár szó, az események miatt. (pl. crashnél, stb.) Téged futamokon nem látni, csak hétköznap reggeleken, de akkor nagyon. :D De hagyjuk a témát CH nem nagyon tűri már.

Előzmény: Csűrdöngölde (641956)
Csűrdöngölde Creative Commons License 6 napja 0 0 641956

Nyilván nem egy robot vagyok, aki véletlenszerűen reagál. Annyira reagálok, amennyire jónak érzem, meg persze fő szempont az is, hogy mennyi szól nekem. De ha én mindenbe belepofázok, akkor te mit teszel, ha egyszer te még többet írsz ide?

Előzmény: RyanHunterRay1 (641950)
Supercafone Creative Commons License 6 napja 0 0 641955

Hát ... ő azért jobban hallgat a Jóskára, mint Jense a Gombra:

https://www.youtube.com/watch?v=9GbuvB0EdwQ

Előzmény: candle (641940)
Inner Circle Creative Commons License 6 napja 0 0 641954

Még vissza is pofázol?!

Tudd a helyed és örülj, hogy feltűntél a Nagy N-nek.

Előzmény: Csűrdöngölde (641949)
RyanHunterRay1 Creative Commons License 6 napja 0 0 641953

http://formula.hu/f1/2015/04/21/max-verstappen-az-asztalt-veri

kezd ciki lenni ez a rönó vs redbull story. illetve str már. :D 

Hodir Creative Commons License 6 napja 0 0 641952

"nem tud magyarul, kár Jóskázni."

Nem is neki írtam kétlen hogy olvasná a fórumot. Ezzel az erővel Rózikázni is kár ő sem tud magyarul. :)

Előzmény: candle (641941)
Cold Heart Creative Commons License 6 napja 0 0 641951

ezt a stílust kurva gyorsan felejtsd el, mert tényleg végleg fogunk innen tiltani, minden jövőbeni nickeddel együtt.

Előzmény: RyanHunterRay1 (641950)
RyanHunterRay1 Creative Commons License 6 napja 0 0 641950

Jó ha azavrna se változtatnál rajta, csak szóvá tettem, mindenbe belepofázol, annyit látok reggel hogy veled van tele a topic. Most csak 3 hszed volt, máskor volt 6-7 is vagy több. 

Előzmény: Csűrdöngölde (641949)
Csűrdöngölde Creative Commons License 6 napja 0 0 641949

Igen, de mi ezzel a probléma? Vagy ha nincs probléma, akkor miért lovagolsz rajta még mindig?

Ebből szerintem annyi következhet, hogy korábban kelek és nézek ide, aminek szintén nincs jelentősége.

Előzmény: RyanHunterRay1 (641943)
_fortune nip Creative Commons License 6 napja 0 0 641948

Kimi még akkor is kapta a fejlesztéseket, úgy látszik, ez nem zavarta a 2015-ös autó fejlesztését. egyébként tényleg nem zavarja, ez most csak az egységsugarú indexes kimislányok aktuális narratívája.

Előzmény: dearce (641894)
RyanHunterRay1 Creative Commons License 6 napja 0 0 641947

ne buzulj inkább, nem áll jól. :D 

Előzmény: appache10 (641946)