Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.07.09 0 0 579
hogy oda ne rohanjak
Előzmény: varadit (577)
kábelbúvár Creative Commons License 2006.07.06 0 0 578
Gratula a családnak !!
Előzmény: varadit (576)
varadit Creative Commons License 2006.07.05 0 0 577

 

 Ó, anyám! Hogy mik vannak...

 

  

Mára van kiírva Marsi Anikó Palik Vilmossal. Minden készen áll az új családtag fogadására. A Marsi-Palik házaspár már most gondol születendő gyermeke jövőjére, éppen ezért Vilmos köldökzsinór-vérének őssejtjét leveszik, és egy hazai őssejtbankban tárolják majd.

 

"Fontosnak tartjuk, hogy Vilmosnak levegyék az őssejtjét. A tudomány jelenlegi állásában is számos betegség gyógyításában használják már, a jövőben pedig még fontosabb szerep juthat az őssejtprogramoknak. Lacival mindketten támogatjuk a kutatások ilyen irányát"- szögezi le a televíziós kismama.

 

 

Előzmény: varadit (576)
varadit Creative Commons License 2006.07.05 0 0 576

 

 Az abszolút Best of: Vilmoska :-)

 

  

Szerda délután hat órakor megszületett Marsi Anikó és Palik László kisfia, Palik Vilmos. A gyermek 3100 gramm súllyal és 51 centiméter hosszal jött a világra, mind ő, mind édesanyja egészségesek.

A hírt az RTL Klub bulvármagazinja, a Fókusz adásában jelentette be a műsorvezető, Barabás Éva, aki egyúttal kollégái és a csatorna nevében gratulált is a párnak.

 

   Csatlakozom. Jó egészséget nekik!

Mrs.Barty Jr. Creative Commons License 2006.07.04 0 0 575

egy időben én papírral és tollal néztem :DD simán lehet jegyzetelni-mostanában nem is olyan zizegős Palik barátunk... bezzeg a régi szép idők, amikor még leverte a mikrofont, annyira üvöltött...

 

Előzmény: Bohóc11 (574)
Bohóc11 Creative Commons License 2006.07.04 0 0 574

figy, te felveszed a futamokat, h ezt így tudod szóról szóra vagy valahol fenn van a neten ahonnan leszeded?:-)

Előzmény: gyanus_capa (573)
gyanus_capa Creative Commons License 2006.07.04 0 0 573
Indanapolis


...és Flavio Briatore aki rágja a szája szélét. nem csodálom!
speed montoya raikonen norbert haug csomagol. hoppá! na ennek a versenynek itt vége nekik!
hát ez autótemető lett itt!
a két mclaren egymást ütötte. Gyula: huuuujjjjujjujjujjjjjj heifeld!
PL: heifeld nagyot takart
a két McLaren egymást irtotta ki mert räikönnent montoya tolta el. ezért nem fog dícséretet kapni!
Gyula: ez itt webber aki berepül a kavicságyba...... vagyis a fűre
Montoya oldotta meg mindenkinek a problémáját (tömegkarambolt okozott)
tulajdonképpen a műsort montoya kezdeményezte és ez lett a vége. nem fogják megdícsérni..
a ferrarinál már látcsövet is bevetnek
monteiro és sato volt akik az előbb egymással bohóckodtak
és a két ferrari elnyúlt...
oppááá! hát az ott szétvan kűdve az az autó rendesen az még fogja hullatni ott a darabjait
fiszikella! fiszikella! fiszikella! fiszikella! éééés! nem próbálja meg!
64 kör van még hátra a 72 körösversenyből amikor....
schumacher is ott van massa nyakán, és ott van fiszikella! és kijön és fiszikella nem tud megjönni féktávon. fiszikella nagyon agresszív!
nem csodálnám ha monteiro autója eresztene el valamit mert folytonossági hiány......ban szenved
hát ez érdekes. a verseny után fogják kivizsgálni a sorozatbaleset elkövetőjének kilétét. a rajtszámokat tesztszenek látni akik involválódtak ebbe a balesetbe
GYula:mezőny fele majd megy föl a sportfelügyelőkhöz egy kis beszélgetésre
és fiszikella! és fiszikella! fiszikella most korán...! aaaztaaaaa mindenit! hát milyen tempóval autózta körbe alonsot!
(alonsonak) elment a top szpídje is! fiszikella is meglepődött
és megérkezett a siserehad alonso mögé
bőőő egy másodperc, sőt úgy ránézésre úgy másfél amennyivel vezet massa
barrichello már nézi hol tudna kicsit erőszakoskodni alonsoval
Gyuszi! ez gyönyörűen vezethető ez az autó! nézdd meg! semmi baj nincs ezzel a toyotával

PL:villeneuve! villeneuve kiszált a játékból és az autóból is. hát szegény az ág is húzza. ... továbbra is gyönyörű testhez símuló overállja van. ez a jellegzetessége j villeneuve-nek. állati jól néz ki nem?
GY:igen. pár számmal nagyobb ez az overáll mint
PL:mindig nagyobb
GY:ezt szereti
PL: hát nem a divatra ment

itt pedig márió tíszien a bmw sportigazgatója

azért amikor így a versenymérnöke fiszikellának kiabál hogy el fogod kapni őket el fogod kapni őket. mondjuk van egy tíz másodperces hátránya massahoz képest ami azért gombócból is sok

PL: az az egy szomorú van a dologban Gyuszi hogy lelki szemeimmel látom hogy ők ketten helyet fognak cserélni
Gy. a ferrarisok?
PL: igen

Laci!
gyula!
Trulliról beszélgessünk egy kicsit!
A harmadik helyéről?
igen
bort termeszt franciaországban. a toyota f1-es versenycsapatának főállású versenygépjármű-vezetője. egyébként a boxuccából rajtolt. soha többet nem akar kijönni tankolni. mert a 73 körös verseny 35. körében miután túl vagyunk a felén és jarno trulli még nem gondolta úgy hogy neki ki kellene jönnie üzemanyagért és új kerekekért mit szeretnél még hallani?
körülbelül ezt. és a 3. helyen autókázik. 2.8 a hátránya felipe massától

Trulli aaaz kap anyagot gazdagon! annyi üzemanyagot kapott hogy azzal new yorkig is el tudna menni innen indianapolisból

GY:na ha trulli jó tempót tud autózni ezzel a toyotával akkor jarno trulli még a ferrarikat is elkaphatja a végén komolyan mondom
PL:ebbe azért nem vagyok biztos drága Gyula!

itt van alberts. nem nagyon foglalkoznak vele. mondja hogy valamit csináljanak a versenyszemélygépjárművével hogy haladni tudjon... nagyon nagy kedvvel versenyezne. úgy tűnik többféle műszaki elégtelenség az ami megakadályozza ebben. nagyon nagyon anarchisztikzusan nem voltak felkészülve a csapatnál hogy eccer csak alberts megjelenik a boxban

...valamit csináljanak a versenyszemélygépjárművel
használd az apc-t! bevallom nem tudom mi ez valami titkos kódlehet közöttük ... ez valami gomb aminek a benyomásával az autó maximum teljesítményre képes mert még felhívták arra is a figyelmét hogy használja ezt az apc gombot és innentől kezdve nyomja ki a szemét az autónak
jahh a nyomd keményen az apc-t az a pit control sebességhatároló a boxuccában
(coulthard) tekergeti a kis kütyüjeit úgy 308.6 km/h-nál
egészen mélyen van ennak a két fiatalembernek a gátlásküszöb-rendszere
szerintem most nagy kedvvel falatozna a fiatalemberből Liuzzi
...ez még egyáltalán nem jelenti azt hogy Trulli nem kezdi el piszkálni Fiszikellát
azért a ferrari is megtanulta ezt a szervízmunkát az évek alatt nem kicsit
...az a 8. hely ott még combos lesz Gyuszi...
... itt Liuzzi az aki kavarja az állóvizet ahogy az várható ...
istenien van beállítva ez a toro rosso a pálya lassú részeire, tehát valami parádésan jól vezethető

PL: mondom hogy ralf schumacher volt! Gyuszi már másodszor vitatkozol velem! csúnya vége lesz! mármint hogy neked.
GY:nagyon elment ralf schumacher
L: 20 év óta előszőr találok el versenyzőt a képernyőről és akkor is csúnyán vitatkozol. itt van ralf schumacher. mondom hogy agyonverte. kérjél szépen elnézést gyulám!
Gy: Laci! sas szemeid vennak! ... tehát tényleg ...
L: Á köszi! ne kényeztess!

és nico rosberg! és liuzi!!!!! ájjájjjaájjájjájj !!! körbe akarja autózni nico rosberget! liuzzival viszont nem bír! ezt várjuk már mióta! hogy liuzzinak elboruljon az agya! na ez nagyon kajak volt! amint teccettek látni ezt 300-as tempónál csinálta ez a két gyerek. ...
zseniális volt amit művelt! ... parádés volt liuzzi!
Rosberg eccerűen koncepciót váltott.
valószínűleg barrichello fülére szóltakhogy kezdjen el elnyúlni...
nagyon alattomos volt (m sch) ahogy az első kerékcserénél előre került
így kezdődött a verseny. többek közt ezért is maradtunk ilyen kis intim környezetben a verseny végére
ez itt jean todt ebben annyira biztos voltam a két darab ... stopperével valami valami mámorosan tudja kezelni azokat a kütyüket ő az egyetlen ember aki érti mikor mit nyom azon a stopperon
Gyula: örülnek a ferrarinál pedig még 3 kör hátra van ... vagyis talán annak örülnek hogy mutatják őket



:-D



Mrs.Barty Jr. Creative Commons License 2006.07.03 0 0 572

:DD

Úgy tűnik, kezdhecccc békülni... písz Palik! ;PPP

Előzmény: elzé_1 (571)
elzé_1 Creative Commons License 2006.07.02 0 0 571

Én ezzel már kibékülnék...

 

Ma viszont az istennek nem akarta megtalálni a "top speed" magyar megfelelőjét. Na jó. Ne legyek igazságtalan, a futam vége felé  előkerült egy "csúcssebesség".

Előzmény: Mrs.Barty Jr. (568)
Mrs.Barty Jr. Creative Commons License 2006.07.02 0 0 570
Herceg! tudod, mi az igazság?
Ha szenvedsz, kinevet a világ -
Leköpi, mit tegnap még kedvelt.

Előzmény: Ordas (569)
Ordas Creative Commons License 2006.07.02 0 0 569

Csönd van. A dudva, a muhar,
A gaz lehúz, altat, befed
S egy kacagó szél suhan el
A nagy Ugar felett.

Előzmény: Mrs.Barty Jr. (566)
Mrs.Barty Jr. Creative Commons License 2006.07.02 0 0 568

Visszavett a gyulázásból, de leszokni nem fog róla :DDDD

Előzmény: elzé_1 (550)
Mrs.Barty Jr. Creative Commons License 2006.07.02 0 0 567

járj- első felindultságomban írni sem tudok...

 

 

Előzmény: Mrs.Barty Jr. (566)
Mrs.Barty Jr. Creative Commons License 2006.07.02 0 0 566

Jaj vazzeg! Akkor járt temetésre!!!!

Fatökű banda!

 

Palik a legjobb- mindenki más unalmas, nyögvenyelős shit-

Előzmény: Ordas (557)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2006.07.01 0 0 565
Ha jól hallottam, most azt mondta, hogy "ez egy munkakönyves időeredmény". :-))
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.30 0 0 564
Én szeretem a Palik közvetítését, ...

Borzasztóan irigyellek. o(((
Előzmény: K. Slater (561)
ifjú padavan Creative Commons License 2006.06.30 0 0 563
Én azt bírom a legjobban, hogy állandóan elromlik a számítógépük. Én otthon simán látok mindent a neten. Nyilván ők valami más helyről kapják az adatokat. De ha az bedöglik miért nem mennek fel a netre? Vagy a reteknek nem telik egy adsl kapcsoltara? Esteleg egy normális számítógépre?
ifjú padavan Creative Commons License 2006.06.30 0 0 562
Bocs, de hol írtam, hogy röhögni kell rajta?
Előzmény: Ordas (557)
K. Slater Creative Commons License 2006.06.29 0 0 561

A legszánalmasabb az egészben a lift.

Én szeretem a Palik közvetítését, de ezt a liftet nem tudom megszokni.

Egyszer próbálja valaki elmagyarázni egy külföldinek, hogy nálunk az egész F1-et egy bevásárlóközpont liftjéből közvetítik. :)) Először hülyének nézne, majd miután felfogta, hogy jól hallotta amit hallott, betegre röhögné magát ezen az abszurditáson.

 

Ennyire magyar dolgot nem is lehetne találni az országban. Adott egy csatorna, német RTL-es háttérrel, de mégis egy szaros liftből képesek csak az F1-et közvetíteni. Szakértő: számítógépes szimulátorbajnok.

 

Tényleg sokkal jobb volt a régi felállás: a helyszínről közvetítettek, Palik felelt a hangulatért, + hogy ne aludjunk el, Dávid Sándor szakértett, Frank meg bennfentes infókat nyomott.

Legalább a futam előtti felvezetés lenne színvonalas, de nem, az is hihetetlenül gagyi, 1 perccel a rajt előtt tudnak csak odakapcsolni, addig a dögunalmas "szakértést" kell hallgatni.

 

Mondjuk a foci vb is hasonló, RTL "minőségű"...

Előzmény: gyanus_capa (559)
gyanus_capa Creative Commons License 2006.06.29 0 0 560
francba

és = én

frank andris = frank andrist
Előzmény: gyanus_capa (558)
gyanus_capa Creative Commons License 2006.06.29 0 0 559
azért az nem baj ha vki feldobja a közvetítés hangulatát! sőőt!
hiába wéber gabi nagy hozzáértése sajna ő nem tud annyira "érdekesen" közvetíteni

egyébként meg nem értem mi a faszért közvetítenek ők a liftből, simán kihozhatnák őket a többiek közé és akkor lehetne egy palik-wéber-zollner trió :-), és rakhatnának eléjük egy baszott nagy plazmát azt akkor rendesen látnák is amit közvetítenek
Előzmény: Ordas (557)
gyanus_capa Creative Commons License 2006.06.29 0 0 558
na igen, és is azt a triót sírom vissza

azért frank andris csak beszervezhetnék a közvetítésekbe, ma már ez egyáltalán nem lehet akadály, tutira jóóó kis pletykákat hozna

nekem a kedvencem amikor az egyik monaco-i futamon azt ecsetelte hogy hogyan futott össze mansell mamájával az egyik hotelben :-)

Előzmény: Ordas (553)
Ordas Creative Commons License 2006.06.29 0 0 557

És miért kéne röhögni egy futamközvetítőjén? Ha röhögni akarok megnézek egy vígjátékot.

 

A vihogásnak egy sportközvetítésen nincs helye!

 

Egyedül Hajdú B. a kivétel, asszem, de ő is tud túlzásokba esni.

Előzmény: ifjú padavan (555)
Ordas Creative Commons License 2006.06.29 0 0 556

Az el lehet kapcsolni duma azért szar, mert NINCS mád lehetőség. Én szerencsés vagyok, mert tudom a németen nézni, de nem mindenkinek jön be és nem mindenki tud németül.

 

Pl. az osztrákul beszélő Laudát nem értem :)

 

Ja, s nálunk azért igazi pilóták a szakértők. Nem álversenyzők, vagy szgépes guruk (bár még Wéber a legjobb közölük). Mi meg max. egy Baumgartnert tudnánk felmutatni...

Előzmény: elzé_1 (554)
ifjú padavan Creative Commons License 2006.06.29 0 0 555
gyula mióta szakmailag korreket? Ugyanolyan béna mint palik csak rajta még röhögni sem lehet. Az egész bagázsból Véber Gábor az egyetlen aki ért hozzá.
Előzmény: elzé_1 (551)
elzé_1 Creative Commons License 2006.06.28 0 0 554

Ez a baj, hogy vki a szakmaiságot várja a közvetítőktől, s akkor pár konzumidióta miatt elviszik a show viálga felé, ami ráadásul pontatlan, szkmailag inkorrekt, téves.

 

Miért kell nekem a hülyék színvonalán néznem a Forma-1-et?

 

Maximálisan egyetértek. Mind a kijelentéssel mind a kérdéssel. (ha egyáltalán lehet egyetérteni egy kérdéssel)

 

Bár az igazsághoz hozzátartozik hogy nem csak a F1-et kell a hülyék színvonalán nézni hanem minden mást is ezeken az adókon.

 

Tudom, tudom el lehet kapcsolni. (másik tíz adóra ahol ugyanilyen trágya színvonalú a műsor) Ez az "el lehet kapcsolni" duma a világon a leginkább demagóg duma amit valaha is hallottam.

 

Én inkább a "ki lehet kapcsolni" (vagy "lehet be sem kapcsolni") véleményt osztom.

 

Kicsit off-ra sikerült. bocs

Előzmény: Ordas (552)
Ordas Creative Commons License 2006.06.28 0 0 553

Fénykorukban messze a Palik-Dávid-Frank közvetítő trió volt a legjobb eddig.

 

Palik nem volt nagyképű, lelkesedése megvolt, de érezhetően kisfiú volt a két másik ász mellett

Dávid még fiatal volt és nem lassult be ennyire, nem volt ilyen szenilis. Iszonyú adatbank van a fejében, csak mára már azt szajkózza, hogy széthajtja az autót XY, ill. MS bármit csinál az jó, plusz Zsolti is egy nagy tehetség (nem az :) )

Frankl meg kulissza titkokat hozott (Beszéltem Börnivel/Nádzsellel :) )

Előzmény: Mrs.Barty Jr. (531)
Ordas Creative Commons License 2006.06.28 0 0 552

Ez a baj, hogy vki a szakmaiságot várja a közvetítőktől, s akkor pár konzumidióta miatt elviszik a show viálga felé, ami ráadásul pontatlan, szkmailag inkorrekt, téves.

 

Miért kell nekem a hülyék színvonalán néznem a Forma-1-et?

 

Ha Palik van akkor mindenképp a német retken nézem, ott legalább hozzáértők vannak.

Előzmény: Bohóc11 (548)
elzé_1 Creative Commons License 2006.06.28 0 0 551
Czollner-Wéber esetében egy technikai sport szakmailag korrekt közvetítésében lehet részünk. Palik inkább a show irányába viszi az egészet és ez _szerintem_  NEM FELTÉTLENÜL JÓ.
Előzmény: Bohóc11 (548)
elzé_1 Creative Commons License 2006.06.28 0 0 550
Ez a gyulázás messze nem az a gyulázás amit pár hsz-al lentebb kitárgyaltunk. Szerintem...
Előzmény: Mrs.Barty Jr. (544)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!