Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

MDW Creative Commons License 2011.05.11 0 0 10230

Üdv!" Akit nem nevezünk nevén"

Előzmény: joebatyo (10229)
joebatyo Creative Commons License 2011.05.11 0 0 10229

Szia.

Mi volna ez a "éjjen herripotter"?

Nem tudom ezt a gondolatmenetet követni :)

Előzmény: endrebá (10227)
endrebá Creative Commons License 2011.05.11 0 0 10228

Teljesen igaz, irány a határ... én monnyuk kaszálgatok, de az izomláz mentén tényleg szépséges....

Előzmény: szervezkedő (10210)
endrebá Creative Commons License 2011.05.11 0 0 10227

Kedves joebátyó, akinek volt ilyen esetből haragja, az mind meg meri tenni hogy monogrammot meg helységnevet ideír. Segíti az idevalósi barátokat, és akadályozza a... aaaa... szóval a tudjukkiket... (éjjen herripotter)

 

Előzmény: joebatyo (10207)
Mwin Creative Commons License 2011.05.11 0 0 10226

Igen. Ettől még valakinek ismerős lehet.

 

Valakinek egy szép Steyr Dutra Spanyolországból?

 

http://www.agriaffaires.pl/uzywany-sprzet/stare-ciagniki/1502911/steyr-dutra.html#

Előzmény: .búsmagyar (10225)
.búsmagyar Creative Commons License 2011.05.11 0 0 10225

ez egy autóvásárlós élménybeszámoló képmelléklete, ha jól emlékszem...

Előzmény: Mwin (10224)
Mwin Creative Commons License 2011.05.10 0 0 10224
Mwin Creative Commons License 2011.05.10 0 0 10223

    Hűazannya....ez aztán a sufnituning...Nesze neked MTZ..:-D

Mwin Creative Commons License 2011.05.10 0 0 10222

    Hmmmm....vót má?

.búsmagyar Creative Commons License 2011.05.10 0 0 10221

a 2. cikket még el sem kezdtem... :(

Előzmény: joebatyo (10220)
joebatyo Creative Commons License 2011.05.10 0 0 10220

Na végre,törölték a legutóbbi hozzászólásomat.

Mégis müködik :)))

hotib Creative Commons License 2011.05.10 0 0 10218

Két éve szombaton elvittem a prést , darálót a hegyre hogy következő szombaton szüretelünk.

Péntek már nem volt semmi,a vajda vasfelvásárlóhelyén simán körülnézhettem,de a privatizált vállalatiról kizavartak.

A szomszéd falúban kijártak az udvarból egy tip-top 6011es Zetorral, a két kerék meglett Zalaegerszegen a MÉH telepen ,meg a váltó szétgányolva.   Az elkövetett kár érték a nyomozásban két kerék plusz egy amortizált váltó értéke.

.búsmagyar Creative Commons License 2011.05.10 0 0 10217

Egy rövid történet az én káromról. Nem vasas ,de érdekes. Faiskolánk van, ezt páran tudják.Néhány éve pont a gyümölcsfa volt soron a kitermelésben. Elbontottuk a kerítést, felcimkéztük, le volt levelezve, kész a másnapi szedésre. 

Másnap reggel kimentünk, és 150-150 birs,naspolya, valamint 300-300 cseresznye,meggy lett oda egy éjszaka. Rá egy évre szüleim faiskolájából kelt lába kb.700 örökzöldnek. Ugyanúgy kétoldalról ásóval szedve.

Segítőkész rendőrök, polgár- és mezőőrök, de egy lerakatos csípte meg az oláh cigány csapatot.

joebatyo Creative Commons License 2011.05.10 0 0 10216

Tipikus,figyelnek ezek minden udvart,gépet stb.

Amikor otthon vagyok,látom,tapasztalom.

Van aki a Dutrát nézi,és látja,van aki a vasat és alamínejumot látja benne.

Mindeddíg még nem tették be a lábukat,talán a kutyák miatt.

Ha "idegent" látnak,mennek neki a kerítésnek,kapunak.

Ezt a kifigyelö kémek is láthatják,talán ez szegi kedvüket az éjfél utáni látogatástól.

Jók ezek a kémelhárító kutyák :)

 

Előzmény: kis dutrás (10215)
kis dutrás Creative Commons License 2011.05.10 0 0 10215

heló hozánk egy éve törtek be a garázba elvitek 2db sthil 046 darab6 láncoaj ujonaj 245000 6 lácot de még melete ot volt 46 meg 36 meg 26 sthil 

valahogy ki figyelte redörség ki jöt  de nem talált semit bisztositó fizetet 40000 e ft kész röhej nekönk is teli van miden vasal az udvar t150- k alaktrészel midig figyelenk a buckalakók ha ere jönek 

joebatyo Creative Commons License 2011.05.10 0 0 10214

Szia Guyba!

Könnyen lehet,hogy ugyanaz a "személy" volt az,vagy egy egész család benne van,meg a tezsvírek.

És sajnos,nekik mindent lehet,vállalkozás nélkül értékesíteni,akár lopott,használhatatlan (fekete sziloval,

szélvédöragasztóval "kijavított" ) gumikat.Semmit nem tehetsz ellenük.Nincsenek törvények,csak az ö jogaik.

És szerinte én nem értek hozzá.Ami részben igaz,de velem volt apám,meg felhívtam Vilit,

hogy megkérdezzem, hogy is van ez ,ö pedíg mondta hogy meg ne vegyem.

Na mindegy,sajnos ismerjük az ilyen "embereket"

Köszönöm a támogatást,és ha van sajnálatos konkrétum,írd be.

 

Üdv.

 

Előzmény: Kiss_Gabi28 (10213)
Kiss_Gabi28 Creative Commons License 2011.05.10 0 0 10213

Szia Joebátyó

Én teljesen egyetértek veled. Majdnem hasonlóan jártam kb egy éve, csak engem figyelmeztetett olyan ember aki el is ment mint te. Lehet hogy a hirdető is ugyanaz volt. A helység stimmel. Akkor hirdetett mg-i, személy és teherabroncsot is. Akkor én négy gumit akartam venni a kisautómra, és egyet a dutra hátuljára. Időben kiderült hogy használhatatlan az összes. Ezért én támogatom a kezdeményezést hogy az ilyen tetveket visszaszorítsuk oda ahonnan jöttek. Lesz..om a jogaikat! 

Mikor 4 vadonatúj gumimat elloptak a rendőr is azt mondta hogy nem tehet ellenük semmit, mert rögtön őt vádolják minden szarral. Én léptem az ügyben, bár a gumi nem lett meg arra emlékszik a rothadt szemét!

Kicsit most elkapott a gépszíj!

Üdv : Gábor

 

 

Előzmény: joebatyo (10181)
joebatyo Creative Commons License 2011.05.10 0 0 10212

Akkor viszont részvétem.

nekem azt mondta az orvos h nem kell müteni,most infúziót kapok,ha attól nem javul,akkor jönnek az egyéb dolgok.

Torna,csontkovács,táltos,sámán és egyebek,de müteni nem hagyom,ha csak ki nem szakad,mert akkor más nincs.

Üdv.

Előzmény: .búsmagyar (10209)
joebatyo Creative Commons License 2011.05.10 0 0 10211

Köszönjük,jöhet a többi :)

Előzmény: dbazsi74 (10208)
szervezkedő Creative Commons License 2011.05.10 0 0 10210
Valahol olvastam egy irast, vagy talan itt a forumon volt szo rola, mar nem emlekszem, hogy az agroinformon egy csomo cigany -en kiirom hogy cigany nem erdekel kit zavar-hirdet gumikat, leginkabb heves megye es tersegebol, amik gyakorlatilag kukaba valok.

Ma jottem ki a birtokra, kiprobalni a gyuruzes utan milyen lett a trakesz. Erezni a kulonbseget. Eddig T3ba tarcsaztam, de most sima 1ben is birna kis erolkodessel.

Valaki kerdezte a napokban a motorolajat. En tobbet is kiprobaltam, de majd mindegyik fogyott es ette a motor. Ami bevalt es nem eszi az a Prista M20D egyfokozatu dizel motorolat.

Aki teheti menjen a hatarba! Szep az ido, a madarak boldogan csiripelnek es bodito a viragzo akac illata!
Előzmény: joebatyo (10207)
.búsmagyar Creative Commons License 2011.05.10 0 0 10209

A sérv miatt részvétem.Nekem kettő is van,volt. Egy kiszakadt,azt megműtötték, a másik még a helyén van. Tud fájni az tuti. Ki lehet bírni röhögés nélkül :)

Előzmény: joebatyo (10207)
dbazsi74 Creative Commons License 2011.05.10 0 0 10208

Na akkor csatlakozom! M.J. Bátorkeszi. adgoló kókányolás a végösszeg 32000 huf az adagoló ennek ellenére rossz az egyik elem törött.

joebatyo Creative Commons License 2011.05.10 0 0 10207

Rendben,akkor csináljuk így,vagy mondjuk a monogramját,és a település nevét,ahogyan a rendörség is szokta.

Kiváncsi vagyok,hányan merik ezt megtenni.

A bajtársi kötelesség megkövetelné,majd meglátjuk müködik-e.

Eddíg nem láttam itt ilyesfajta tapasztalat megosztást,remélem most elindul,mert azt nem hiszem,

hogy én lennék az egyetlen,akivel ilyen megtörtént.

Amúgy nemrég felhívtam a hirdetöt,hogy elmondjam neki a véleményemet.

Azt persze mondanom sem kell,hogy én vagyok az,aki nem ért hozzá,az "áru" jó,meg ö is.

Még ö fenyegetözött,hogy megtalál a föld alatt is :)

Könnyü dolga lesz,mert nem a föld alatt vagyok,hanem Ausztriában :)

Hát én várom,állok elébe,csak gyógyuljak meg,mert sajnos porckorongsérvem van :(

Persze ezek nem egyesével járnak,hanem minimum 2 autóval,csak úgy "erösek"

Előzmény: endrebá (10202)
MDW Creative Commons License 2011.05.10 0 0 10206

Bocsi az írás lemaradt:Dutrás Lacinak!Gratulálok a Dutra traktorhoz nagyon szép igényes munka.Nekem volt szerencsém Baján  a fellelési állapotban látni a gépet.Sajnos mostani állapotában,csak itt a videón,és a képeken,de remélem egyszer élőben is sikerül.

Előzmény: MDW (10205)
MDW Creative Commons License 2011.05.10 0 0 10205

MDW Creative Commons License 2011.05.10 0 0 10204

Üdv!2-kép,az 1300-as ról munka közben.

MDW Creative Commons License 2011.05.10 0 0 10203

Üdv!Van 2 ilyen tengelyvég.Ha érdekel szivesen elküldöm neked.Valamikor az én gépemben volt,de a hegesztésnél széthasadt a csőtengely.Nekem volt új kpl.tengelyem azt szereltem be a bordás végeket eltettem szegényebb napokra.

Előzmény: jozsitraktor (10173)
endrebá Creative Commons License 2011.05.10 0 0 10202

Joebátyó... ahogy búsmagyar írta, ide a linkkel... aztán nyugodtan nevezzük csak a nevén a mocskos csalókat, csak egykét betű változtatással, hogy tudni lehessen mindent, csak ne lehessen jogászilag belekötni. Mondjuk Kovács István helyett elég ha Ivács Kostvánnak nevezzük mindnyájan, és nevesítve már bármely hirdetéséhez illeszteni lehet a csalót is.

 

Előzmény: joebatyo (10181)
endrebá Creative Commons License 2011.05.10 0 0 10201

Kedves pléhúsz.

Nálam egy vaslopás volt eddíg (mondjuk az felért egy szőnyegbombázással), de most lesz vagy hat kutyám, meg hamarosan javulnak az itthonlövészet hatósági feltételei is, úgyhogy én hamarosan újrakezdhetem a vasgyűjtögetést... de neked nem lenne módod rá hogy naaagy kutyákkal ugattasd el a hátsókapu környékéről a varjakat és egyéb hívatlanokat...?

 

Amúgy semmi egyenruhás járőrözés, az ilyen gyakorlati kioktatásokat nem bírják a politikusok... a lopás viszont nem ismeretlen a számukra.

Előzmény: pléhúsz (10200)
pléhúsz Creative Commons License 2011.05.10 0 0 10200

 

Van egy történetem tegnapról, amit Joebátyó hozzászólása nélkül már nem is vezettem volna fel.

Amit írsz, még gyöngyvirág hogy meg kell tenni, közzé kell hozni. Ezt én is megtettem, a közénk férkőzött vírusokról és azóta nagyon sokan nem kapták el a kórt, s temérdek üzemanyagot spóroltak meg. Még hogy személyiségi jogok? Jogai embereknek vannak, ezek pedig nem azok.

 A történet: Tegnap 15:20, mivel megint nem értek vissza a melóba azok a szorgalmas össze-vissza munkavállalóim. A fóliás tákolt műhelyemben szereltem a 28-as üzemanyag rendszerét. Szól a rádió, flex, fúró. Tőlem 20 m-re a hátsó kapuhoz tolat egy fekete autóval 2 db 25 év körüli cigány vitéz és pakolja be a D4KB hűtőt, kalorifert, meg tudom is én mit még. Anyámnál kapáló idős melós kiállt rájuk, mit csináltok. Gyorsan beugrottak a nyitott csomagtartós autóba, s nyomtak egy szívküldit közben. Öreg ne merjél meglátni minket valahol, mert kiszúrjuk a szemed.

Csak annyit mondanék, ezek a rasszistafasisztaegyenruhásországmegrontó Szebb Jövősök, no meg a Gárda, azok aztán tényleg egy nagy szemét társaság, csak vonulnak, meg együtt, uniformisban, zavart keltenek. Ki velük, eltűntetni őket a föld színéről. Egy ilyen tiszta szép országban, hogy ilyenek forduljanak elő?

 

u.i. Két rendőr jött ki egy kis hölgy meg egy érettségizős méretű unott pofájú legény. Nagyon sok lopásom van a folyamatos hullarablók felvételétől kerti melósnak. Nagy részt lojális, együttérző, segítőkész szervvel találkoztam a lopásaim után. Ez a kettő, mintha nem is kellene hogy legyenek.

 

Kedves Joebátyó, még mindíg él benned a kincstári optimozmus. Gondolván hogy akár választ fogsz kapni kérdésedre. Nem. Az emberek átváltoztak struccá. A tojás képzés még nem igen megy nekik, de majd hamarosan az is. Lehetőleg nem akarnak semmi konfliktust felvállalni, majd a másik megoldja, ő majd a farvízen elevickél valahogy. Gondolja és reméli, de ő sem fog kimaradni a "jóból". 

Előzmény: joebatyo (10181)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!