Keresés

Részletes keresés

taczevi Creative Commons License 2013.04.10 0 0 9212

Sziasztok! Tudna valaki segíteni abban hogy úgy hallottam hogy paypal számlára-ra be lehet fizetni az unicredit bankban. Ha  én nyitok egy paypal számlát akkor tudok anélkül is fizetni vele pl:ebay-on hogy megadnám a bankszámlaszámomat?

krisztike0000 Creative Commons License 2013.04.10 0 0 9211

2 lehetőség van. A paypal számládhoz add hozzá ezt az email címet is, vagy írj az eladónak. Az első variáció egyszerűbb. Belépsz, és felül -profile- add or edit email- ott hozzáadod és elvileg akkor jóváírják a pénzt.

Előzmény: bzolko76 (9210)
bzolko76 Creative Commons License 2013.04.10 0 0 9210

Tényleg.Ez a baj.Fizetéshez nem jó mailcímet adtam meg.Ilyenkor mi történik?Van lehetőség módosítani?

Előzmény: krisztike0000 (9209)
krisztike0000 Creative Commons License 2013.04.10 0 0 9209

Ha az Ebayen regelt email címed más mint a Paypal címed, akkor lehet ez a gond, mert arra a címre küldte neked vissza a pénzt. Nézd meg, hogy az email melyikre jött.

Előzmény: bzolko76 (9208)
bzolko76 Creative Commons License 2013.04.10 0 0 9208
Nem kell.Vásároltam,és többett fizettem,mert a potaköltségget el számolták 10 fonttal,mint amit valójában fizetnem kellett volna,és az eladó vissza küldi.
Előzmény: Axióma (9207)
Axióma Creative Commons License 2013.04.10 0 0 9207

Es a penzert cserebe kellene valamit kuldened? Mert akkor eselyes, hogy arra jatszanak... Mar ha ismeretlen a partner.

Előzmény: bzolko76 (9206)
bzolko76 Creative Commons License 2013.04.10 0 0 9206

Köszönöm az infot!

Csak az emailcím volt nevem nem szerepelt,és linket se küldtek.Akkor lehet más oka van hogy nem szerepel a számlámon a pénz.Várok aztán hátha meg jelenik.

Köszönöm a segítséget

Üdv.:

Zoli

Axióma Creative Commons License 2013.04.10 0 0 9205

1. feladot ellenorizni (nem a nevet, a tenyleges email cimet), mert siman lehet hogy valami ocska probalkozas

2. ha a levelben a valodi neved nem szerepel, akkor tuti nem a paypal kuldte, hanem atveres

+1. bonusz, ha link is jott, es azon keresztul leptel be, akkor - ha csalo oldal volt mogekotve - tudjak a jelszavad is

 

Persze remeljuk, valami masrol van szo, de jobb a bizonyossag.

Előzmény: bzolko76 (9204)
bzolko76 Creative Commons License 2013.04.10 0 0 9204

Szia!

Köszönöm.Akkor nem értem,mert nem találom,vagyis nem is külde el a pénzt.A Paypayal rendszere küldte az üzenetett hogy küldte a pénzt,de sehol nincs nyoma a tranzakciónak a paypal számlámon.

Ezt küldte a Paypal:

 

You need to manually claim this money because:

Your payment receiving preferences are set to manually accept or deny this type of payment.

If you have questions about this payment, log in to your PayPal account and click on the History subtab. Click the details of the payment in question for more information, or to accept or deny this payment.

Előzmény: xpe (9203)
xpe Creative Commons License 2013.04.10 0 0 9203

Szia!

Semmit nem kell beállítanod a My recent activity -n belül a Order status/Actions alatt kell legyen egy gomb ott tudod elfogandi a küldőnél egy sorban van a végénél.

Előzmény: bzolko76 (9202)
bzolko76 Creative Commons License 2013.04.10 0 0 9202

Sziasztok!
A kérdésem az lenne,hogy küldtek nekem pénzt Paypalon,de hogyan lehet elfogadni,ugyan is a Paypal kéri hogy el fogadom vagy vissza utasítom az összeget.Hova kell kattintanom,és mit kell be állítanom ehez.
Köszönöm.

Üdv.:

Zoli

xpe Creative Commons License 2013.04.10 0 0 9201

Sziasztok!

 

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok,hogy egy ideje a PayPal-om nem küld emailre értesítést ha pénz érkezik rá ezt lehet valahogyan korigálni?

A másik kérdésem az volna,hogy van ez a 2500 Eurós határ erről mit kell tudni?Köszönöm előre is a segítőkenk!

Axióma Creative Commons License 2013.04.09 0 0 9200

Ja, miutan elkuldtem nekem is eszembe jutott, hogy csak azt nem neztem meg, hogy lehet-e valtoztatni (bar egyebkent nem tul logikus hogy lehet egyeb ellenorzes nelkul, mert akkor minek kerdezi, ha ugyanaz a jogosultsag eleg a valtoztatashoz?) De el kellett mennem megbeszelesre, most kerutlem gep ele. A lenyeg, hogy megoldodott.

Előzmény: mauratius (9199)
mauratius Creative Commons License 2013.04.09 0 0 9199

köszi, közben irták hogy ott lehet változtatni ahol a profilban a passwordot...csak elkapott a pánik))

Előzmény: Axióma (9198)
Axióma Creative Commons License 2013.04.09 0 0 9198

Miert, nem a kerdesre valaszoltal? Pont azert ilyenek a kerdesek, mert ez nem valtozik az eleted soran. Raadasul meg a kerdest is te valaszthattad, nekem pl. nem volt allatom, igy mas kerdes kerult be.

Az mondjuk igaz, hogy ugy nehez, hogy a valaszra emlekezel, csak a pontos beviteli formara nem. (Az Axa ebben otletes volt, naluk olyan volt, hogy bedobott 10 kulonbozo letezo - masok altal adott - valaszt ugyanarra az egy kerdesre, es azok kozul kellett a sajatot kivalasztani.) De ha 5 eve logikusan gondolkodtal, akkor a legrovidebb, me'g a valasznak megfelelo karaktersorozatot irtad be. Most is azzal probalkozz, ill. egyeni szokasok szerint ekezettel vagy anelkul.

Előzmény: mauratius (9197)
mauratius Creative Commons License 2013.04.09 0 0 9197

nem tudjátok hol lehet ezeket a biztonsági kérdéseket frissiteni a paypalon mert 5 évvel ezeleőtt regeltem aztán már ki emlékszeik erre, eddig sose kérte
ennélkül nem enged pénzt kikérni

 

 

Hintalow Creative Commons License 2013.04.02 0 0 9196

Azt a 4 jegyű kódot, ha csak eddig jutottál, sehol nem fogod megtalálni.

Ha a paypalhoz hozzáadsz egy bankkártyát, akkor csinál egy 1 dolláros ellenőrzést. (ez volt a 240 Ft)

innentől már használhatod kártyával a paypalod, de "nem megerősített" (unverified) felhasználóként, limitálva.

 

Amire te gondolsz, az a megerősítés folyamata, ezt a paypal számládra belépve "get verified" résznél találod (illetve a kártyás részről is el lehet érni asszem valami link and confirm your card néven)

 

Itt fog a paypal csinálni a kerek 400Ft-os tranzakciót (ami nálad kimaradt ahogy írtad) és ennek a közleményében lesz valóban egy 4 jegyű kód, amit utána meg kell adnod a paypal fiókodban. 

Előzmény: macilacilaci (9190)
dalmata13 Creative Commons License 2013.04.02 0 0 9195

ha jól emlékszem talán még felhívják a figyelmet is arra,hogy néhány nap múlva fog csak megjelenni a kódszám.Légy türelmes:-)

Előzmény: macilacilaci (9190)
Black Dragon Creative Commons License 2013.04.02 0 0 9194

Így.

My account -> profile (katt) ->  my money -> my preapproved payments - update -> set available funding sources -> conversion options -> also potty: bill me.

Előzmény: macilacilaci (9192)
Axióma Creative Commons License 2013.04.01 0 0 9193

Mi van, duplanick lebuktatas? Most valaszoltam meg tokugyanezt az ebay topikban...

Előzmény: macilacilaci (9192)
macilacilaci Creative Commons License 2013.04.01 0 0 9192

Szia!

 

Köszönöm az infót!

 

És még arra valaki nem tudná a választ megírni, hogy hogy kell azt beállítani, hogy ha ebayen vásárolok dollárért ne a bankom váltsa át a forintom, hanem a paypal?

Előzmény: Black Dragon (9191)
Black Dragon Creative Commons License 2013.04.01 0 0 9191

Akkor majd a számlakivonatodon fog megjelenni. Nekem mindig az (Erste) sms szokta tartalmazni.

Előzmény: macilacilaci (9190)
macilacilaci Creative Commons License 2013.04.01 0 0 9190

Sziasztok!

 

Most hoztam létre paypal fiókot, s ezzel kapcsolatban lenne egy kérédsem:

 

Mitán megadtam a bankkártya adataim jött egy sms 240 forintos terhelésről... tudom azt, hogy ez az azonosítás folyamata, de az sms-ben nem találom azt a 4 jegyű kódot, s az otp direkt felületen is néztem, de sajnos ott sem találom.

 

Kérdésem az lenne, hogy hol keressem a 4 jegyű aktiváló kódot?

 

Válaszotokat előre is köszönöm!

Fezo82 Creative Commons License 2013.04.01 0 0 9189

Nagyon köszi a választ!

 

Nos..

 

Jó alaposan benéztem, nem a paypal küldte a leveleket, hanem mittomén ki...

 

service@paypal.com <support@verificationteam.com>

 

Ez nevezhető klasszikus átverési próbálkozásnak? Befizetném a szállításra a zsét és az életben többé nem jelentkezik senki..

 

Előzmény: Pavel (9188)
Pavel Creative Commons License 2013.04.01 0 0 9188

Ugyanakkor nem tűnik átverésnek..

 

Dehogynem :)
Most felejtsd el az egészet, ebből te pénzt nem látsz...

Előzmény: Fezo82 (9187)
Fezo82 Creative Commons License 2013.04.01 0 0 9187

Bocsánat, megint lenne pár kérdésem..

 

Már ha minden igaz, célegyenesben vagyunk a vevőmmel.. De azt szeretné, hogy én fizessem ki a szállítás költségét western unionon keresztül a Hill Logistics felé, itt megad egy nevet, címet, egy amerikai hölgy...Kaptam paypal-os email címről 2 levelet, amikben leírja, hogy megkaptam a harmonika árát + a szállítás költségét, de felfüggesztett státuszban van az utalás, amíg nem fizetem be a szállítási költséget a Hill Logistics részére, így megadta a levél a hölgy nevét, címét is..

 

Igazából furcsa nekem, hogy hogy tudta belekeverni a paypal-t, amikor én oda nem regisztráltam, nincs ott semmiféle számlám és mint tőletek megtudtam, nem tud nekem az ő paypalos számlájáról közvetlenül az én rafis számlámra utalni, a levélben mégis meg van adva a szszámom, nevem, stb.. és az is furcsa, hogy ha erre van is magyarázat, miért én fizessem ki a szállítást (bár gondolom ő is be akarja magát biztosítani vhogy..) illetve hogy ennél a Hill Logistics cégnél nem találtam meg azt a személyt, akinek a részére utalnom kéne a levél szerinti szállítási költséget..

Ugyanakkor nem tűnik átverésnek..

 

Fezo82 Creative Commons License 2013.04.01 0 0 9186

Köszi a választ!

Előzmény: Hintalow (9159)
Pavel Creative Commons License 2013.04.01 0 0 9185

Te tudod, én nem kockáztatnék vele, az ilyenekre nagyon ugranak, csak felesleges ellenőrzéseket, blokkolásokat nyerhetsz vele.

Előzmény: Atec1973 (9184)
Atec1973 Creative Commons License 2013.04.01 0 0 9184
Hali!Igen, ez lenne a kovetkezo lepes. De elobb megprobalnam ezt. Hatha.
Pavel Creative Commons License 2013.04.01 0 0 9183

Szerintem felesleges erőlködni, csinálj egy másik PayPal fiókot a magyar adatokkal.

Előzmény: Atec1973 (9182)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!