Keresés

Részletes keresés

istves Creative Commons License 2011.01.20 0 0 4953

Megis hol?

Előzmény: aliszultan (4948)
istves Creative Commons License 2011.01.20 0 0 4952

Hello! tenyleg nem rossz film,csak az a regi vagasu retro bajusz ne lenne.                                  En szoktam csinalni de ugy hogy mikor mozgatom magamban a targyat ami a kezembe akad akkaor ugy erzem mikor kell wc-ni, es akkor kell nyomjak es akkor ki jon a pisi is amitt nagy elvezetel nyomok mert van benne egy kis sperma aztan megint mozgatom ,megint nyomok pisit amit magamra vagy ha ugy jon akkor a szamba.Ezt el jatsogathatom orakig is amig ki nem verem a farkam ami mar alyan habos a spermas pisitol mint a habostorta!!!!!

h_g Creative Commons License 2011.01.19 0 0 4951

Igazából nem is rossz film, ha a fickó idétlen bajszától eltekintünk.

 

 

Előzmény: sexwax (4949)


déliszerető Creative Commons License 2011.01.18 0 0 4950

:-)

 

Előzmény: sexwax (4949)
sexwax Creative Commons License 2011.01.18 0 0 4949
aliszultan Creative Commons License 2011.01.18 0 0 4948

OFF

 

Ha igazán érdekel, akkor olvass vissza!

 

 

 

ON

Előzmény: istves (4947)
istves Creative Commons License 2011.01.18 0 0 4947

Hello! csak annyit szeretnek hozza szolni hogy ki csinalja ugy hogy ossze koti a pisisexet az anal jatekokkal?

smboybp81 Creative Commons License 2011.01.15 0 0 4946

Sziasztok! Volt már szerencsém hasonló élményekhez. Ezért keresek egy hölgyet aki megdugna egy sportos, helyesnek mondott 28 éves srácot. Ha gondolod utána még más kívánságaid is teljesítem, amit csak kívánsz...

 

smboybp81@citromail.hu

GuessWho66 Creative Commons License 2011.01.11 0 0 4945

Nekünk van ilyen, általánosságban bejött, a párom nagyon élvezi, ami kellemetlen, az, hogy a latex nadrág miatt az első dildo nagyon nyeklik jobbra-balra, stb, egy kicsit zavaró tud lenni.

 

Ha a párom nem kívánja a popsijába, akkor a belsők közül a hátsót félrehajtja és csak a puncijába csúszik be a középső, ez meg előnye a latex-nek.

 

Szia

 

GW66

Előzmény: Spandexboy (4942)
core22 Creative Commons License 2011.01.11 0 0 4944

Sziasztok!

 

Már nekem is volt kellemes élményem. Korábbi barátnőm szopásközben a benyálazott újjával dörzsölgette a segglyukam és kicsit újazgatott- Nagyon kellemes élmény volt.

HÖLGYEIM, LÁNYOK! Kipróbálnám milyen érzés mikor egy lány dugna meg a műpéniszével vagy egy hengeres tárgyal. Kinek lenne kedve hozzá?

Jóképű, kedves pasi Észak Dunántúlról.

Spandexboy Creative Commons License 2011.01.01 0 0 4943

A kép persze lemaradt :)

Spandexboy Creative Commons License 2011.01.01 0 0 4942

Sziasztok,

 

a tapasztaltabbaktól kérnék tanácsot, lehet lány is, sőt igazából ők talán jobban tudják a választ :)

Szeretném meglepni a kedvesemet egy ilyen, a képen látható felcsatolható-kombóval. Ami egyrészt nekem fog örömet okozni, másrészt talán neki is. Ez utóbbiban nem vagyok biztos, ez lenne a kérdés: egy sima dildót élvezne vajon akció közben, vagy csak zavarná, mert "útban van" és végülis passzív (nem rezeg stb.)

Kíváncsian várom válaszotokat :)

Köszi!

fecofecofeco Creative Commons License 2010.12.23 0 0 4941

Pécsi 40 éves pasi vagyok, és nagyon szivesen kipróbálnám, ha egy vagy több lány megdugna egy fecsatolhatóval!!!

 

 

Ide írj, ha vállalod!

fecofecofeco@freemail.hu

aliszultan Creative Commons License 2010.12.23 0 0 4940

Én is! :D

Előzmény: nylonpasi (4939)
nylonpasi Creative Commons License 2010.12.23 0 0 4939

MINDENKINEK BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK! <>

latex2 Creative Commons License 2010.12.15 0 0 4938

Sziasztok 31é.srác vagyok és nagyon régóta szeretném már kipróbállni,azt amikor egy lány dug meg egy felcsatolhatóval.Ha lenne aki tudna ebben segíteni az írjon.

Rawo Creative Commons License 2010.12.14 0 0 4937

Már jónéhány éve ellenálltam, de tegnap aztán úgy alakult, hogy megtörtént. Álmomban sem gondoltam volna, hogy ez ennyire jó érzés tud lenni.

hangok a /dev/null-ból Creative Commons License 2010.12.14 0 0 4936

Francba, bocs... Most látom, hogy ez melyik topic... :) 

 

Előzmény: Petike-35 (4934)
hangok a /dev/null-ból Creative Commons License 2010.12.14 0 0 4935

Emiatt mi is sokat aggódtunk (na jó, nem olyan túl sokat), de végül a természet megoldotta. Először próbálva a behatolást, nagyon lassan ment és nem tűnt úgy, hogy egykönnyen menne, ezért vettem egy síkosítót (fogalmam sincs, milyen márka). A következő próbálkozásnál használtuk, de nem volt jó. Persze, könnyen bement, legalább is addig, amíg elsőre is (4-5cm), de utána inkább fájt a kedvesnek, és nem volt egy nagy élmény az egész. Egy időre le is álltunk vele, egyszerűen nem tűnt érdekesnek. Aztán egy alkalommal úgy alakult, hogy csak ott volt szabad hely, jó sok nyalás után a nagyon nedves farkammal lassan behatoltam, majd megálltam és vártam kicsit. Utána nagyon kicsi, óvatos mozdulatokkal mozogni kezdtem (amit mindketten nagyon élveztünk), így lassan teljesen becsúszott a farkam. Iszonyú jó volt, olyat élveztem, mint még soha. Azóta rendszeresen csináljuk, mindig csak naturálisan, ahogy a természet adja (nyál + faroknyál) és mindig tökéletesen elég volt. 

Előzmény: Petike-35 (4934)
Petike-35 Creative Commons License 2010.12.13 0 0 4934

Sziasztok !

Bocsánat a kérdezősködésért !

Nagyon szeretem az anális játékokat, s szeretném megkérdezni kinek milyen síkosítási módszer vált be ?

Milyen a dildóhoz s milyen ha kézzel csinálják?

Szerintetek a Fisting Gél jobb vagy csak kamu a többi síkosítóhoz képest?

Igazából a sima s az anál között sem vettem észre külömbséget !

Segítségeteket előre is köszönöm, itt lesznek az ünepek s remélem lesz reá lehetőség többet is !

 

aliszultan Creative Commons License 2010.12.12 0 0 4933

Szia!

 

Mond meg a párodnak, hogy majd akkor aggódjon, ha megkörnyékezi egy igazi fasz! :D

 

Amíg nő dugja a pasit addig az teljesen hetero kapcsolat, és aki ezt kétségbe vonja itt, az repül a buzik topicjába! :D:D:D

Előzmény: Lány a Holdról (4929)
straponboyyy Creative Commons License 2010.12.11 0 0 4932

Szia!

 

Engem nem dugnál meg?

24 éves ápolt budapesti férfi vagyok, még

sose próbáltam a szerepcserés szexet...

írj rám ha szeretnéd szétbaszni egy fiatal

srác seggét...

straponboyyy@freemail.hu

Előzmény: Törölt nick (4867)
straponboyyy Creative Commons License 2010.12.11 0 0 4931

Egézséges heterónak tartom magamat, de vágyok rá, hogy

megdugjon egy lány. budapesti vagyok, 24 éves, ha lenne lány vagy

akár barátnők akik szívesen dugnának egy fiút segédeszközzel akkor

írjatok!!! küldjetek képet, én is küldök szívesen. Jól nézek ki és

ápolt vagyok, redezett egzisztenciám van!

várom a leveleket: straponboyyy@freemail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2010.12.09 0 0 4930

Sziasztok.

Régóta olvasgatom amiket írtok.Érdekes és izgató.

Mielőtt erre a topic-ra találtam volna,már megvettem azt a felcsatolhatót,amivel szívesen megdugatnám magam.Sajnos még nem sikerült olyan lányt találnom aki megtette volna.

De nem adom fel.

Békés megyei vagyok és türelmesen várok,keresek.

lady_seeks@hotmail.com

 

Lány a Holdról Creative Commons License 2010.12.09 0 0 4929

Régóta foglalkoztat ez a téma, a pasim szereti, ha az ujjammal kényeztetem, tegnap volt először, hogy közben ki is mondta, hogy akarja.

Szívem szerint meglepném egy felcsatolhatóval, de félek, hogy mégis elutasítaná, mert ha szóba kerül (ritkán) szex nélkül, akkor meg

a melegek jutnak eszébe és rohadt indulatos lesz. (Nem idézem, főleg mivel nem értek vele egyet és nem is ide tartozik)

Nincs kérdés, csak kiöntöttem a lelkem :)))

Törölt nick Creative Commons License 2010.12.08 0 0 4928

szia

én Bp-i pasi vagyok

érdekelne ez a felállás.

Jó lenne összehozni valamit.

Üdv

Atti

Előzmény: bodobács111 (4898)
nandy1 Creative Commons License 2010.12.08 0 0 4927

Szia én szívesen kiprobálnám veled?kis országunk mely részén laksz?

Előzmény: bodobács111 (4898)
sbala Creative Commons License 2010.12.01 0 0 4926

LeatherLady e-mail ment! :)

Előzmény: LeatherLady (4894)
aliszultan Creative Commons License 2010.11.30 0 0 4925

OFF

 

Addig örülj amíg én próbálok itt rendet tartani!

 

Utána a modik jönnek, és akkor nem éred meg a következő hsz-t! :D

 

ON

Előzmény: erotikgames (4924)
erotikgames Creative Commons License 2010.11.29 0 0 4924

nem értem mért kell rögtön így reagálni ... (kicsit sokat képzelsz magadról véleményem szerint)

 

FOLYTON hirdetések vannak (én sem szeretem), de te sem vagy különb, mert FOLYTON jössz ezekkel az ON-OFF izékkel (én pl. ezt sem szeretem)

 

vegyél már erőt magadon kérlek , és pl. legyen benned tartás h meg tudd állni, hogy NE utasítgasd itt az embereket "rendre" minden alkalommal ... ez egy FÓRUM, Te sem vagy más , csak 1 a sok közül... (jó lenne ezt is megérteni)

 

de HA már ennyire kisajátítod "lelkileg" ezt a fórumot magadnak, akkor legalább segíts az illetőnek aki párt keres... ajánlj neki vmit

 

... te úgys olyan jártas vagy ebben ! vagy tán tévedek.

 

 

Előzmény: aliszultan (4922)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!