Keresés

Részletes keresés

Zitka Creative Commons License 2008.11.24 0 0 498

Szerintem 7 kg-osat nem fogsz ennyiért kapni...

A 4,5 - 5 kilósak vannak ilyen árban, és még csak nem is a jobb márkák.

Előzmény: VWAUDI (497)
VWAUDI Creative Commons License 2008.11.24 0 0 497

Sziasztok!

 

Mosogepet szeretnenk venni.

Ami tuti, eloltoltos, 1200as fordulat, A osztaly es ha lehet 7kg ruha ferjen bele.

Az ar kb 80000 ft.

Jelenleg egy Whirpool felultoltos van kb 5-6 eves de utalja az egesz csalad, ugral mindne baja van.

Valom az otleteket.

Elore is koszi

udVW!

Andras

 

Sugi. Creative Commons License 2008.11.21 0 0 495

 

Sziasztok!

 

Szeretnék venni jövhéten felültöltős mosógépet, de nem tudom, hogy milyet vegyek.. Tudtok valamit ajánlani olyan 60e körül??

Angelsue Creative Commons License 2008.11.01 0 0 494
Pontodabban: Electrolux (gépelni sem tudok).
Angelsue Creative Commons License 2008.11.01 0 0 493
Bocs, Electroworlad-ot akartam írni... :(
Angelsue Creative Commons License 2008.11.01 0 0 492
Sziasztok!

SÜRGŐS segítségre lenne szükségem! Electroworld EWT10120W típusú mosógépet szeretnék venni. Két üzletben is nagyon ajánlották. Milyen tapasztalataitok vannak az ilyen, és ehhez hasonló mosógépekről? Holnap meg kell vennem, mert csak addig akciós... (sajnos csak egy évig garanciás)
zebulon28 Creative Commons License 2008.10.13 0 0 491

Azt tudom, hogy Whirlpool-t nem ajánlom senkinek. A hír igaz. Ez a márka TÉNYLEG a fogyasztói társadalomra épít. De csak az első öt évben. Akinek ennél tovább bírja a gépe, az a kevés kivételhez tartozik.

5 éves felültöltős mosógépem most térdelt le. ( Heti 3db 40 fokos mosás ).Programkapcsoló körbe körbe jár, mint az óra. Szerelő vázolja :40.000.- Ft-ért új programkapcsolót tud hozni, egy év garival, vagy 15-ért egy hét múlva megbütyköltet fél év garival. Nekem egyik sem volt szimpi. Új mosógép lesz. De hogy nem Whirlpool az tuti. Talán Zanussi, vagy Electrolux.

ReFi_2008 Creative Commons License 2008.10.03 0 0 490
Vennek en 150e-rt s de ennyi van ra sajna. :(
Valahol neztem hogy +4ev extragari 7vagy 9ezer forint annyit szerintem meger.
Előzmény: Törölt nick (489)
ReFi_2008 Creative Commons License 2008.10.03 0 0 488
Sziasztok.

Ide is felteszem a kerdest hatha...
Tudnátok segiteni hogy milyen mosógépet válasszak?
Az ár amit rá tudok szanni olyan 50ezer körül van.
Legalabb egy 1000-es centris es 5kg-os elöltölthető érdekelne.

Szétnéztem az egyik hipermarketben.
Ezeket találtam amik ezeknek megfelelne.
Candy C1150 D 50.200Ft
Candy CS2 115 48.200Ft
Haier HMS1000TVE 45.000Ft

Anyunak Whirlpool van, nagy baj nem volt vele, de a mosopor es oblito tartalyja elég vacak, mondjuk az felültöltős. Annyit halottam hogy Whirlpoolt nem szabad venni.

Van valakinek tapasztalata a fenti markakkal kapcsolatban?
csaszi50 Creative Commons License 2008.08.07 0 0 486
3 évvel ezelőtt vettük a mosogatógépünket / Indesit 241 tip. /. Bekavarodott a memóriája. Elvittük szervízbe, ahol megmutatták,hogy az ajtó mögé befolyt a víz az adagoló szélének tömítetlenségéből és tönkre tette az ajtóra szerelt hőérzékelőt. Azt mondták, hogy kb. 10.000,-Ft lenne csak az anyagár+ a munkadíj. Teljesen kiakadtunk. Egyrészt az ára miatt, másrészt azon, hogy hogyan lehet, hogy befolyt a víz egy olyan gépbe, amibe egyébként is "áll" a víz. Legalábbis 3 év után még nem szabadna. Ha valakinek bontásból lenne egy ilyen jó, működő hőérzékelője és eladná pár ezer forintért, akkor átvenném. Egyébként kíváncsi vagyok arra, hogy ez a fajta beázás jellemző hiba, vagy csak én vagyok peches. Bocsika, tudom, hogy ez nem az adok-veszek rovat.
atti73 Creative Commons License 2008.08.04 0 0 485
Köszi!
Előzmény: Törölt nick (484)
atti73 Creative Commons License 2008.08.02 0 0 483
Sziasztok! Mosógép vásárlás előtt állok, és teljes a zűrzavar. Valaki azt mondja indesite vegyek, mert az tuti, máshol meg pont az ellenkezőjét állítják. egyeltalán van jelentősége a márkának 100e ft alatti kategóriában?
Fontos lenne, hogy minél teljeskörűbb garancia legyen, de erről senki nem tud semmit.
Milyen típst atudtok ajánlani?

Amiket kellene tudnia:
- min 1000 ford/perc (kisebbre állítható)
- min 6kg ruha (több jobb)
- GARANCIA
- Megbízható, strapabíró működés

Köszi!
wacapg Creative Commons License 2008.06.28 0 0 482

Én is már 6. éve használom, és még semmi gond nem volt vele.

A vízzel nincs probléma érkezik és távozik rendesen, egy apróságot kivéve: ha 2-3 nap kihagyás után kezdek mosni, akkor a gépben ill a csőben levő maradék víz baromi büdös tud lenni az első öblítésnél. De a másodiknál már semmi gond.  Lehet, hogy ki kéne pucolni a csövet, (vagy cserélni). A szűrö elvileg tiszta, 1-2 havanta pucolom.

A címet kipróbálom köszi. Ha esetleg motorcsere, lenne belőle akkor ha van valami ötlet, hogy akár használt motor merre kapható, nagy segítség lenne!

 

Előzmény: Zitka (481)
Zitka Creative Commons License 2008.06.27 0 0 481

Nekünk pont ilyen mosó-szárítógépünk van. De ilyet még nem tapasztaltam...

Próbálj meg írni egy e-mailt a www.ramszer.hu weboldalon található címre. Ők a márkaszerviz, hátha tudnak tippelni vmit távdiagnózisban...

 

A vizet beengedi?

A szűrőt alul rendszeresen tisztítod?

 

 

Előzmény: wacapg (480)
wacapg Creative Commons License 2008.06.27 0 0 480

Sziasztok

Lehet, hogy nem a megfelelő fórumot választottam de segítséget kérnék!

Indesit WD84T mosógépem a bekapcsolás után csak búg de nem forgatja a dobot. Szétszedtem, és a motort egy újjal le tudom fogni. (de a centrifuga meg megy mint állat). Ha valakinek van ötlete a hibával kapcsolatban, vagy akár motor csere ügyben, az kérem, hogy írjon!

veildi Creative Commons License 2008.04.13 0 0 479
a másik fórumban hozzászóltam a kommentedhez, it csak annyit hogy végeredményben szerintem hasznos lehet ez a kiterjesztett, extra garancia, már ha csak a javítási díjakat nézzük, ahhoz képest a felár korrekt...
Előzmény: soppingfüggő (476)
kislo Creative Commons License 2008.04.09 0 0 478

Sziasztok,

 nyáron mosógépet fogunk venni, és annak ellenére, hogy igyekeztem sokat elolvasni a topikból, igen bizonytalan vagyok. A neten rátaláltam a Kosár Magazinra, és az lenne a kérdésem, nem tudná-e v.ki az "Elöltöltős mosógépek tesztje" c. cikket summázni (már a puszta sorrend is jó lenne, már ha van benne ilyen). Nem vagyok otthon, ezért nem tudom megvenni én magam, sőt, azt sem tudom, hogy megjelent-e már ez a (áprilisi) száma. Ha valaki megtenné, annak előre is köszönöm!

veildi Creative Commons License 2008.04.06 0 0 477
köszi, megnéztem, hasznosakat írtál :) BTW ezekről a kiterjesztett ill. extra garanciákról tudsz valami infót, te ugyis most vásároltál.
Előzmény: soppingfüggő (476)
soppingfüggő Creative Commons License 2008.04.05 0 0 476

A válaszomat megtalálod itt, bár a Háztartási gépek topicba kellett volna beírnom, mert oda még jobban passzol.

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9078693

Előzmény: veildi (469)
soppingfüggő Creative Commons License 2008.04.05 0 0 475
Nagyon köszönöm minden olvasó nevében, és engedelmeddel átmásolom a mosógép topicba, mert az tényleg pörgősebb!
Előzmény: kutyus213 (471)
veildi Creative Commons License 2008.04.04 0 0 473
Neked van tapasztalatod az extra garancia kapcsán? hogy működik pontosan? Nekem is azt ajánlották hogy érdemes erre figyelni...
Előzmény: Törölt nick (472)
kutyus213 Creative Commons License 2008.04.03 0 0 471
Szeretném ezúton figyelmeztetni azokat, akik AEG LAVAMAT-ot készülnek venni, gondolják meg. Nekem ma ment tönkre, javíthatatlanul és végérvényesen, pillanatok leforgása alatt egy 2,5 éves, kímélt, óvott, dédelgetett gép. 42780-as típus, amit 130-ért vettem, újonnan természetesen (fogamhoz verve a garast előtte jóideig, hogy majd egy jóminőségű, márkás, tartós stb-stb darabot vehessek, hiszen hosszabb távon a drágább az olcsóbb!) .... aztán tessék. Cenrifugálás KÖZBEN, kinyílt a dob ajtaja (mert felültöltős) és ledarálta a gép belsejét, leégett a motor, gondolom a ruha, ami benne volt (inkább nem is számolom össze milyen érték) is tropára ment. Ezt még azért nem tudom, mert ki sem bírtam szedni belőle, holnapra talán gyűjtök elég lelkierőt hozzá.
Természetesen jól volt bezárva, el sem indult volna a gép anélkül.
Nagyon magam alatt vagyok, ugyanakkor sürgősen kell egy másik, de milyen? Ezek után bízzak a "márkás"-ban?
veildi Creative Commons License 2008.03.20 0 0 469
Sziasztok, most állok konyhaberendezés előtt. Milyen gépeket ajánlotok? inkáb a minőség, a egbízhatóság meg a garancia a fontosabb mint az ár. Meg persze legyenek nergiatakarékosak. ki milyet használ? (mosogatókép, mosógép, hűtő, tűzhely lenn elsősorban fontosabb)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.23 0 0 468

Sziasztok !

Kezd meghalni a jó öreg HAJDU Energomat mosógép, a centrifuga már nem működik :(

Mit ajánlotok helyette ? felültöltős kellene, mert kevés a hely.

Köszi

3x Creative Commons License 2007.10.17 0 0 467
Kicsit megkésve:
Mi azt vettünk, egyelőre jó, csendes, szép, mit lehet még mondani ?
Előzmény: pavola (466)
pavola Creative Commons License 2007.06.14 0 0 466

Sziasztok!

 

LG elöltöltős, 5kg-os mosógépről mi a véleményetek?

Mr_Nahat_Nahat Creative Commons License 2007.05.21 0 0 465
Kedves Vásárlók!

...természetesen mindenki úgy dönt, ahogy jól esik: DE.........

Talán érdemes egy pillantást vetni az alábbi egyetemi hallgatói önálló feladatra úgy a leendő vásárlóknak még a NAGY döntés előtt, mint azoknak, akik már döntöttek, de szeretnék tudni, vajon helyesen-e?

https://miau.gau.hu/mediawiki/index.php/Feladatterv:Bach_Vikt%C3%B3ria

Ha valakinek végre összeállt a potenciális (szóba jöhető) mosógépek listája, ára (és műszaki adatai), akkor testre szabott elemzés is készíthető akár online is: http://miau.gau.hu/lps

Üdvözlettel

Mr_Nahat_Nahat
tibi007 Creative Commons License 2006.10.18 0 0 463

Sziasztok!

Valakinek van valamilyen tapasztalata a Siemens WIQ tipusú mosógépekről?

Nem az ára érdekel (azt tudom), hanem gyakorlati tapasztalatok!

Előre is köszönöm!

Üdv!

dode Creative Commons License 2006.06.13 0 0 462
FAGOR 1FET-110-ről van valakinek tapasztalata?
Schusy Creative Commons License 2006.05.16 0 0 461
Sziasztok!

Érdeklődnék hogy mi a véleményetek a Whirpool 6. érzék mosógépről? A 8525-öst néztük ki. Azt olvastam hogy nem vagytok jó véleménnyel am árkáról, de a 6 év gari csábít. Hol lehet megnézni hogy mire szól a garancia?


Ha nagyon lebeszéltek ról, akkor milyet vegyünk? Igazság szerint nagyon nincs pénzünk, most vesszük a lakásunkat, és hát minél olcsóbbat szeretnénk, figyelembe véve, hogy egyhamar nemigen elsz lóvénk kicserélni.

Anyuméknak egy felültöltős Zanussi van, 5-6 éves lehet, szerelőt még nem látott (napi!!! 2-3 mosás mellett (9-en voltunk...))....

Vagy inkább az AEG 47080? Az 5 ropival több a wh-nál. Az AEG-re mennyi a gari?

Lécci segítsetek, mert mosógéphez annyit értek hogy kell elindítani oszt kész:)

Előre is köszi,


Zsu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!