Keresés

Részletes keresés

vidéki60 Creative Commons License 2012.06.20 0 0 2481

Szia Aranka!

Köszi, megkaptam, most küldtem el a választ.

Vidéki

Előzmény: Aranka1964 (2479)
atesz1980 Creative Commons License 2012.06.20 0 0 2480

Szia te bunkó paraszt!

Ha jobb dolgod nincsen,huzzál vissza Anyádba ott jó helyen lesze!Az ilyeneknek nem kívánok mást csak élje meg azt amit mi is megélünk minden nap!

Üdv:Atesz

 

Előzmény: Dubi Black (2473)
Aranka1964 Creative Commons License 2012.06.20 0 0 2479

Szia írtam,megkaptad?

Előzmény: vidéki60 (2478)
vidéki60 Creative Commons License 2012.06.20 0 0 2478

Igazad van, ez nem zárt fórum, sajnos mindenki, még az ilyen lelkileg aljas emberek is, mint te hozzászólhatnak.

Nem lehetne, hogy eltűnsz a jó francba innen, vagy ha mindenáron élvezkedni akarsz, keress más fórumot. Bár szerintem iszonyúan szánalmas dolog, hogy az ilyen beteg embereket, mint akik itt vannak a fórumon, akarod hülyíteni. Nem igazán derült ki, hogy mi a fenét is akarsz, gondolod, van olyan hülye, aki elhiszi neked, hogy csak úgy egyszerűen idetévedtél a fórumra, minden ok nélkül?! Ücsörögsz otthon, reszelgeted a körmeidet és egyszer csak beugrik: hopp, nekem most regisztrálnom kell az ALS fórumra. Szánalmas. Azért már csak úgy kíváncsiságból, szeretném tudni, hogy korábban milyen nick névvel írogattál ide, mert, hogy nem most vagy itt először, az tuti.

Egyébként pedig - remélem többek nevében is mondhatom -, hogy  minél hamarabb húzzál el innen, és többet ne gyere vissza. Hogy van pofád hozzá, hogy miattad olyan fórumozók, mint a szegediági ne írjanak többet??!! A kisujja többet ér, mint te egész magad! TŰNJ EL!!!!

Vidéki

Előzmény: Dubi Black (2473)
Szegediági Creative Commons License 2012.06.20 0 0 2477

KEDVES FÓRUMOZÓK!

 

A KEDVES DUBINEMTOMKINEK KÖSZÖNHETŐEN A FÓRUMOZÁST A MAI NAPPAL BEFEJEZTEM.

 

ÚGY ÉRZEM, ELÉG LELKI ÉS FIZIKAI TEHER A BETEGSÉG MAGA IS NEKEM ÉS AZ ANYÁMNAK, AKI GONDOSKODIK RÓLAM.

 

NEM BÍROK TÖBBET ELVISELNI ÉS NEM IS AKAROK. BORZASZTÓAN ROSSZUL ESETT A "LEBUNKÓZÁS", AZT HISZEM, NEM IS ÉRDEMELTEM MEG EGYÁLTALÁN.

 

ELÉG NEKEM MINDEN REGGEL AZ, HOGY SZEMBESÜLNÖM KELL VELE, HOGY AZ ÉJSZAKA MEGINT ELVETT TŐLEM EGY DARABOT AZ IZMAIMBÓL.

 

KÍVÁNOK MINDENKINEK JOBBULÁST, KITARTÁST, LELKIERŐT!

 

ÜDVÖZLETTEL, SZERETETTEL:

ÁGI

Szegediági Creative Commons License 2012.06.20 0 0 2476

Kedves Dubi!

 

Ki itt a bunkó?!

 

Miért sértegetsz ilyen borzalmas betegségben szenvedőket?! MIÉRT?

 

Nem hinném, hogy olyat írtam volna, amitől a bunkó jelzőt rám aggathatnád!

 

És azt sem hiszem, hogy szívesen cserélnél velem, tudod, "kibicnek könnyű"...Hidd el, próbáltuk itt mi már az összes praktikát, sajnos.

 

Nem zárt a fórum, bár lehet, lassan jobb volna az ilyen emberek miatt, akik gátlás nélkül képesek a névtelenség homályába burkolózva bántani a gyógyíthatatlan, súlyos betegeket, úgy tűnik, direkt ezért regisztráltál fel, hisz több hozzászólásod nincs is.

Előzmény: Dubi Black (2473)
Szegediági Creative Commons License 2012.06.20 0 0 2475

Szia Samu!

 

Nagyon örülök, hogy jobban vagy, ne viccelj már, ez remek teljesítmény! NEGYEDIKRE felmenni!

 

Én a minap első emeletre alig bírtam...

 

Kitartást kívánok Neked a továbbiakra is!

 

Üdv.: Ági

Előzmény: samu1981 (2474)
samu1981 Creative Commons License 2012.06.20 0 0 2474

Kedves Ági!

 

Teljes mértékben igazad van. Mivel én is szedtem abban az időben az E vitamint, külföldről hozattam 1000mg-ost, de nekem nem ért semmit. Bár akkor sem mertem annyit szedni,mivel az orvos szigorúan megtiltotta a veszélyes mellékhatás miatt. Itt a fórumon abban az időben többen is szedtük és tudtommal senkinek nem használt. Sajnos többek le vannak már bénulva közülük.

 

Jó hír, minden nap 4 emeletet lépcsőzök oda-és vissza és köszönöm jól vagyok. Még remeg a lábam,de jól bírom. Már nem kell karolnom senkit,elég,ha a kezemet fogják. Eddig nem lépcsőztem,tehát nem tudom ez javulás-e, mindenesetre én örülök neki.

 

Jobbulást kívánok mindenkinek!

Előzmény: Szegediági (2472)
Dubi Black Creative Commons License 2012.06.20 0 0 2473

A nagyon korai stádiumban...

 

Miért, ez egy zárt fórum lenne? Ha tényleg segítséget vársz, talán nem kéne bunkónak lenned ;)

 

Tehát azt mondod, 1 embernél nem használt. A többinél akkor miért igen? És miért higítja az E-vitamin a vért?

Szegediági Creative Commons License 2012.06.20 0 0 2472

Kedves Dubi Black!

 

Nem tudom, hogyan keveredtél a mi fórumunkra, hol vagy érintett a betegségben?!

 

AZ 5000 MG-OS E-VITAMIN TERÁPIA NEM SEGÍT ÉS NEM GYÓGYÍT MEG SENKIT ÉS NEM IS GYÓGYÍTOTT SOHA, legfeljebb annyira felhígítja a vért, hogy életveszélyes.

 

Én a minap váltottam levelet annak a fiatalembernek a feleségével, aki anno hírt adott erről a terápiáról. Még él, de teljesen lebénult.

Előzmény: Dubi Black (2471)
Dubi Black Creative Commons License 2012.06.19 0 0 2471

ui.: körbenéztem, tényleg, mint ha elfelejtődött volna. Mindenképp olvassátok az említett oldalszámokat, minél előbb, amit leszűrtem rengeteg olvasás után az az, hogy ez tényleg használ, és stagnálja a betegséget. Aki pedig nagyon a kezdeti fázisban van, azt akár meg is gyógyíthatja. Bár az itteni diagnosztizálás soha sincs a korai fázisban... Olcsó, bevált terápia, a hapi, aki kitalálta, még mindig él (hacsak öregségben nem húnyt el az utóbbi pár évben). 

Dubi Black Creative Commons License 2012.06.19 0 0 2470

Ohio!

 

Részvétem mindenkinek, aki a betegséggel kapcsolatban áll, akik küzdenek, igazi hősök!

 

Szabad megkérdeznem, hogy mi lett az E Vitaminos terápiával? Mint ha eltűnt volna ez a téma, pedig nagy javulásokat eredményezett. Csak elfelejtettétek, vagy bebizonyosodott, hogy nem használ? (eddig használt a többieknél). Valahol a 68-70. oldal környékén követtem a vitaminos eseményeket, olvassatok utána, megmentheti az életeteket. A 68. oldaltól, 1 óra olvasgatás után ide jöttem, szóval bocsánat, ha a kérdés irreleváns.

 

Jobban bízhattok benne, mint a homeopátiában meg a spiritális izékben, persze nem akarom senkinek sem levenni a kedvét, mert az is számít. 

 

Kitartás!

bulbaris Creative Commons License 2012.06.19 0 0 2469

SZIASZTOK!

 már rég nem irtam mert sajnos nincs semmi jo apu gyengül már a jobb kezét nem tudja teljesen kiegyenesitve felemelni meg mondje hogy gyenge. nekünk felirták továbbra is a minociklint mivel 2 honapja is pozotiv volt a lyme de most nem szedi mivel tart még egy kis szünetet meg azt mondta az itteni doki lymos hogí csinálunk megint vérvételt most hogy 1 honapja nem szedi az antibiotikumot lássuk mi lesz de apu már kezd belefáradni és minap azt mondta ö már többet nem megy sehova legyen amit a JO ISTEN ad.szedi a méhpempöt meg még egy csomo méregtelenitöt de ez a szar nem akar semmitől megállni szép lassan fogy az ereje a lábába nem még.

Aranka1964 Creative Commons License 2012.06.19 0 0 2468

Sziasztok !

 

Azt szeretném kérdezni szedi valaki a MINOCYKLINT és hogy vagytok töle?

 

KÖSZI!

 

Aranka

Aranka1964 Creative Commons License 2012.06.19 0 0 2467

Kedves vidéki60!

 

Tegnap egy pokoli napunk volt,mennem kellettvolna Esztóhoz de mi nem tudtunk elmenni ezért megbeszéltem vele és a fiam ment el ,MINOCYCLINE- t és TINIDAZOL-t írt fel-50 napra.

 

Ha érdekel mi történt privátba elküldöm nem szeretném itt leírni?

 

Üdv :Aranka

Előzmény: vidéki60 (2466)
vidéki60 Creative Commons License 2012.06.19 0 0 2466

Szia Aranka!

Írtad, hogy túl vagytok a 2. antibiotikum kúrán és hétfőn mentek az Esztó doktornőhöz. Voltatok nála, és nektek mit mondott, mi volt a véleménye, felírt újabb kúrát?

Bocs a kíváncsiságért, de tudod, az embert minden információ érdekli, hisz hasonló cipőben járunk. Én is ma fejezem be a 2. kúrát, de nekem csak aug. végére adott időpontot, ezért is érdekel még jobban, hogy mit mondott.

VIdéki

Előzmény: Aranka1964 (2455)
vidéki60 Creative Commons License 2012.06.18 0 0 2465

Szia Ági!

Köszi az infót, egyébként a honlappal lehet valami, mert most megint be akartam menni, és nem tudtam. Sehogy sem,. úgy se, hogy a googleba beírom a nevét, csak annyit ír kil hogy a kért URL nem található a serveren. Ez mi a fenét jelent, ki tüntette el ilyen gyorsan?

Vidéki

Előzmény: Szegediági (2464)
Szegediági Creative Commons License 2012.06.18 0 0 2464

Szia!

 

Én nem tudom, nálam mi a csoda van, de nekem teljesen eltűnt a honlapja. De azért már jól kitanulmányoztam mostanra. De nem szedett Ő ennyi mindent, amiket Ő alkalmazott, azokat a Saját séma alatt találod.

 

A Q10-et elejétől kellett volna szedni, én szedem, nekem Pesten ajánlották. (Én 100 mg-osból napi kettőt veszek be.)

De igaziból, hát, nem tudom...Én sok mindent szedek, eredmény nélkül, valószínű az okot nem sikerült eltalálnom még. Lehet, hogy fel kell adni, és tényleg nincs remény...

Ha tudnád, mennyi mindent szedek napi szinten! De muszáj! Én antioxidáns kombinációt alkalmazok, pont úgy, mint Ő, én is arra a következtetésre jutottam, hogy egymást segítve működnek, ezért kombinálni kell ezeket.

A többit majd privátban megírom, jó? Holnap, most fáradt a kezem nagyon, egyre kevesebbet bírok írkálni, sajnos.

 

Üdv.: Ági

Előzmény: vidéki60 (2463)
vidéki60 Creative Commons License 2012.06.18 0 0 2463

Szia Ági!

Nem tudom, hogy mások el tudták-e olvasni a linket, amit beraktál, én igen, minden probléma nélkül látszik.

Tényleg vannak benne jó dolgok, néha furcsaságok is,amikor írja, hogy miket szedett, amitől gyógyul. Szerinted ezt mind egyszerre szedte? És igazi gyógyszert nem is szedett volna?

Egy kis lendületet ad a továbbiakhoz, hogy itt is írja, hogy mennyire könnyen össze lehet téveszteni az ALS-t más betegségekkel, pl. a Lyme kórral. És hogy a Lyme kórnál - a krónikusnál - 6-12 hónapnyi intenzív antibiotikum kúra kell, és még így is több év, akár 4 is kell, hogy gyógyulás történjen. Igaz, hogy az én koromban ez már nem olyan biztató.

Én kinéztem a koenzim q10-et a sok közül, amikről ír, mi a véleményed ennek a szedéséről?

Vidéki

Előzmény: Szegediági (2462)
Szegediági Creative Commons License 2012.06.18 0 0 2462

Sziasztok!

 

Most nézem, hogy a link, amit beraktam, nem jelenít meg semmit, nem tudom, vajon miért?!

Mondjuk, nem nagyon tolongott senki, (lehet, hogy Nektek látható) de ha valaki esetleg mégis olvasni szeretné, akkor írja be a Google-ba, hogy "Steven Shackel" és felhozza az oldalt.

 

 

Előzmény: Szegediági (2457)
Úgy félek! Creative Commons License 2012.06.18 0 0 2461

Szia Atesz!

Igen a G1220 a megjelölése az Als-nek. Nagyo örülök annak a hírnek amit magadról írtál. Akármilyen apró változás vagy a stagnálás az már jó jel. Remélni lehet, hogy a kezelések javadra válnak.

Kitartást és jobbulást kívánok.

Előzmény: atesz1980 (2458)
scharta Creative Commons License 2012.06.18 0 0 2460

Szia Atesz    Mi is G1220 -asok vagyunk.  Jobbulást Mindenkinek   Márta

Aranka1964 Creative Commons License 2012.06.18 0 0 2459

Szia!

Nálunk igen az.

Előzmény: atesz1980 (2458)
atesz1980 Creative Commons License 2012.06.18 0 0 2458

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem!

Nektek is a diagnozis megnevezése:G1220 Mozgató neuron megbetegedés???

Üdv:Atesz

Szegediági Creative Commons License 2012.06.17 0 0 2457

Kedves Fórumozók!

 

Külföldi oldalakat böngészve leltem rá Steven Shackel oldalára.

Ő egy ausztrál férfi, akinek sikerült megfékeznie az ALS-t, sőt, köszöni szépen, jól is van, és ma is él. Rengeteg hasznos információra bukkanhattok, de alaposan érdemes áttanulmányozni az oldalt.

Természetesen Steven sem hiszi és nem is ígéri, hogy az Ő módszere mindenkinek beválhat, hiszen ezt a betegséget szinte minden embernél más és más váltja ki. De talán találtok hasznos dolgokat itt, én két napja olvasgatom és rengeteg jó dologra bukkantam.

 

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=hu&prev=/search%3Fq%3Dsteven%2Bshackel%2Bals%26hl%3Dhu%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DG3E%26rls%3Dorg.mozilla:hu:official%26prmd%3Dimvnso&rurl=translate.google.hu&sl=en&twu=1&u=http://home.goulburn.net.au/~shackel/mystory.htm&usg=ALkJrhj_wPBsl-2wYQNKaSBJAGyIilTd7A

 

 

Üdvözlettel: Ági

Úgy félek! Creative Commons License 2012.06.16 0 0 2456

Nagyon aranyos vagy, hogy vigasztalsz.  Lányom is mindig ezt mondja, de akkor is ezt érzem. Nekem is csak pont ennyi a mozgásom mint a párodnak. Vagy kitolnak az udvarra, vagy bent ücsörgök és tv-t nézek és internetezek.

Én is pont ennyit kapok! Mondtam, hogy az ilyen betegeknek a max. adják.

Jobbulást a párodnak neked pedig sok erőt és kitartást kívánok a további ápoláshoz.

 

Jó éjt mindenkinek!!!!

Előzmény: Aranka1964 (2455)
Aranka1964 Creative Commons License 2012.06.16 0 0 2455

Szia,22800ft. ennyit kapunk hahonta.

Sajnálom hogy ilyen dolgokrol írsz de nem kel szégyenkezned nem tehetsz arrol hogy ilyen beteg vagy és biztos alányodnak sem vagy teher nem hiszem hogy Ő így gondolná .

Nekem is segitenem kel mindenbe és soha meg sem fordul a fejembe hogy nehezemre esne szoktam vigasztalni a párom hogy forditott esetbe Ő is megtenné ezt velem és ne aggodjon szivesen csinálom örűlök hogy ítt van nekem ,nekünk .

Neki nem fáj semmijede nagyon gyönge ugy kel segiteni mindenbe,napközbe az udvaron szoktunk kiülni ott olvas vagy odabent tévézik ez az összes mozgásterünk.

Hétfön megyek Esztóhoz majd meglátjuk hogyan tovább?

Jobbulást neked és mindenkinek!

 

Aranka

Előzmény: Úgy félek! (2454)
Úgy félek! Creative Commons License 2012.06.16 0 0 2454

Szia Aranka1964!

 

Nagyon örülök, hogy segíthettem!!!  Legalább valakinek a hasznára lehettem még ha így is. Ha meg szabad kérdezni mennyit kaptok?

 

Köszönöm a kérdésed én sajnos nagyon gyönge vagyok. A héten olyan rosszul voltam, de sajnos nem derült ki, hogy miért. Hánytam és mindenem fáj. Sajnos egyre gyakrabban baleset ér mert nem jutok el a wc-ig. Ez annyira megvisel, hogy teljesen elmegy az életkedvem. Borzasztó tehernek érzem magam. A lányom próbálja elviccelni a dolgot, de sajnos nekem ez mégis rettenetesen kellemetlen és szégyenletes dolog. Ebben a melegben a lábaim borzasztóan dagadtak és rettenetesen fájnak.Bár mit teszek semmi nem segít.

 

Nagyon el vagyok keseredve, mert tulajdonképpen tudtam, hogy rosszabbodni fog az állapotom, de mégis szembesülni a tényekkel...... szóval ki vagyok borulva.

 

Nektek is jobbulást kívánok!

Üdv.

Előzmény: Aranka1964 (2453)
Aranka1964 Creative Commons License 2012.06.16 0 0 2453

Szia Úgy félek!

 

Köszönöm szépen hogy annakidején tájékoztattál a FOGYATÉKOSSÁGI TÁMOGATÁSRÓL elintézödött már megkaptuk a2 havi összeget .

Hogy vagy?

 

Minden jót és gyógyulást!

 

Aranka

Szegediági Creative Commons License 2012.06.16 0 0 2452

Szia Szaszima!

 

Ha egy szóval kell jellemeznem: BORZALMASAN reagálok a frontokra!

 

Előtte is frontérzékeny voltam, na de most! Valószínűleg mivel az idegrendszer meggyengült, ezért van ez a fokozott érzékenység.

Én tegnap voltam harmatgyenge. Eddig sose feküdtem le ebéd után, de tegnap igen. Mondjuk kimerített az infektológiás tortúra, de a pihenés után se lett jobb.

 

Üdv.: Ági

Előzmény: szaszima (2451)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!