Keresés

Részletes keresés

BBéci Creative Commons License 2010.01.27 0 0 207

 Ezek közül egyértelműen a Samsungot válsztanám, de semmiképp nem 32 colos (törpe) méretben.

MindigTV néven keresd az Antenna Digital szolgáltatását. Jelenleg 7 szabadon fogható és 2 előfizetéses csatorna szerepel a kínálatukban.

A tévégyártók honlapján minden lényeges információ megtalálható, általában a kezelési könyv is letölthető.

Előzmény: Törölt nick (205)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.27 0 0 206
Még egy apróság: van e valakinek tapasztalata az Antenna Digital szolgáltatásaival?

Tudom, hogy ez itt nem teljesen ontopic, de A.D. topicot hiába keresetem, újat pedig én még nem nyithatok.
Kérem, ha valakinek vannak róla ismeretei, tapasztalatai, ossza meg velünk, akár még úgy is, hogy önálló új, Antenna Digital topicot nyit!
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.27 0 0 205
Nos, akkor alább az első blikkre néhány:

1. LG 32LH2000
2. LG 32LF2510
3. SAMSUNG LE32B530
4. SONY KDL32P3600
5. THOMSON 26HR3234

A választ előre is köszönöm.
Annyit még megírhatna valaki, hogy a gyártók és forgalmazók miért adagolják ennyire szűkre szabottan a műszaki információt?
Én ugyanis - és remélem nem vagyok egyedül - addig SEMMIT sem veszek meg, amíg nem vagyok biztos benne 100% - ig, hogy minden benne van, amit én fontosnak tartok!
Ha a készülékek leírásában elhelyeznének egy oldalt, ami MINDEN műszaki adatot tartalmazna, azt a nem vájtfülű érdeklődők úgyis átlapoznák, én viszont, bizonyára már régen vettem volna egy készüléket.
Nekik jó ez így?
Előzmény: BBéci (201)
sefzoli Creative Commons License 2010.01.27 0 0 204
Még valamit kérdeznék ,hól kell kikapcsolni az automata frissitést samsung tv-nél köszi Zoli
sefzoli Creative Commons License 2010.01.27 0 0 203
Üdv mindenkinek! segitene valaki samsung tv-m vam vettem bele strong ca.t t-hom-os elöfizetéshez de sajna nem működik az epg azt írja ki ,hogy nincs infofórmáció ha estleg van epg max m1 hd-nál akkor ugrál és dobálja a csatornákat,de van ,hohy más csatornákat is dobál akkor átugrik valami másra már az összes országot kiprobáltam sehol sincs epg.ja az összes hd adást fogja jól.és még a csatorna listát sem lehet megnyitni mert vasszalép belölle mi lehet a hiba a válaszokat elöre is köszi Zoli
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.26 0 0 202
OK. Kösz! Összeszedem.
Előzmény: BBéci (201)
BBéci Creative Commons License 2010.01.26 0 0 201

 Válassz ki néhány tévét amik neked megfelelnek, azán azok közül megnézzük, melyikben van DVB-C tuner (interfész).

 

Előzmény: Törölt nick (200)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.26 0 0 200
Még egy kérdés:

Tudna e valaki olyan webhelyre mutató linket adni, ahol fel vannak sorolva azok az lcd. tv típusok, amelyekben Dvb-T/C tuner van?

Az eladóktól ilyen adatot megtudni képtelenség, ha megkérdezem, legtöbbjük azt sem tudja miről beszélek, de amelyik hallott már ilyesmiről, az sem tudja megmondani:melyik készülékben van melyikben nincs ilyen!
olvasofiu Creative Commons License 2010.01.24 0 0 199
A Discoveri nálam is szerbül vagy oroszul BESZÉLT!
De Valahol olvastam korábban az AUDIO gombot, és beugrott, hogy azt nem próbáltam.
Az "alsó" NYELV gombra állva megszólalt MAGYARUL ! Utána mindjárt mentem a M24-re, és a Hollmark-ra és ezek is megszólaltak MAGYARUL!
Jó, hogy olvastam a korábbi hozzászólásokat, bár még csak egy részét olvastam el.
Azért még maradt kérdésem a STB-vel kapcsolatban. Nem csodálom, hogy 15-20 percet vagy többet kell várni az 1412-re, ha egyáltalán sikerül. Az1412 ingyenes vonalas T-ről, de van 06-1-... fizetős vonal is, ha jól emlékezem.
A többi kérdésemre tud valaki válaszolni? Üdv mindenkinek!
Előzmény: Aszpirin (196)
KoAn Creative Commons License 2010.01.24 0 0 198
Másnak se működik most a HD csomag?
olvasofiu Creative Commons License 2010.01.24 0 0 197
Persze van egy olyan véleményem, hogy ezek az STB-k sem teljesen egyformák, és biztos hogy a T nyakára kell járni, ha változást akarsz. De nehéz küzdelem, nekem már a 2-ik STB-m van.
De olyan hibát is észlelek, hogy periódikusan, hullámokban, hol pirosasra, hol kékesre, elszíneződik az arc. A szerelő kint volt éppen, és azt mondta, az én tv-m is így kezdte, előbb utóbb ujjat kell majd vennem tv-t. Csak az a bökkenő, hogy analógban nem csinálja. Lehet, hogy újra megreklamálom, mit szóltok hozzá? Legalább 5x volt már nálam szerelője a T-nek.
A havi 850 Ft bérleti díj is csípi a szemem, de érdemes egy ilyen csak gondolom T-re jó STB-t megvenni? Nekem 10 e Ft lenne.
Lehet hálózatfüggetlen STB-t venni?
Előzmény: Aszpirin (196)
Aszpirin Creative Commons License 2010.01.24 0 0 196
Én meg azt hittem, hogy az én tévémben van a hiba... de ha STB-vel sem beszél magyarul a Movies24...
Előzmény: olvasofiu (193)
Aszpirin Creative Commons License 2010.01.24 0 0 195
Ez sajna benne van a pakliban... de reménykedem. Ha mégis megtörténik, akkor én otthagyom a T-Home-ot, és átállok valamilyen műholdas megoldásra.
Előzmény: Markyxx (194)
Markyxx Creative Commons License 2010.01.24 0 0 194

Szia Aszpirin!

 

Köszönöm szépen a választ, így már nyugodt szívvel vágok majd bele a tesztelésbe… Remélem a T így is hagyja ezt a kiskaput, nehogy egyszer csak „syntax error” legyen és dobhatjuk ki a modulokat! J

 

Előzmény: Aszpirin (161)
olvasofiu Creative Commons License 2010.01.24 0 0 193
Nekem meg a Movie24 és a Hallmark csak angolul beszél, ha visszaváltok analógra a STB-ről, akkor tudom magyarul nézni. Persze próbáltam az 1412-t hívni, de visszadobja a vonalat, miután az azonosítómat beírtam. Előtte napokig mondogatta az automata, hogy a hibaelhárítást megkezdték. Ez igaz lehet, csak ez már szerintem kb 2 éve tart. Ez mitől lehet?, hogy az STB-t nem tudom magyarra átállítani?
Előzmény: copalack (153)
semetka Creative Commons License 2010.01.24 0 0 192

Nyitottam egy topikot.

Szeretném összegyűjteni azokat az embereket akiknek sony bravia tv-jük van.

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9198641

Gyertek ebbe a topikba. Várlak titeket  :)

semetka Creative Commons License 2010.01.24 0 0 191
Salata Sally-nek külön köszönet hogy megosztotta veletek, tartsunk össze ha már a T mindenáron ránktukmálja az STB-t. :)
semetka Creative Commons License 2010.01.24 0 0 190

Sziasztok.

Örülök, hogy erre a fórumra is rátaláltam.

Én vagyok  az a semetka aki a topik elején szerepel, az elsők közt voltam akik tesztelték hogyvajon tényleg műxik-e a CA modul a t-Home-s TV-vel.

De sikerült. Látom eléggé kitárgyaltátok a témát már, ennek örülök  nehogy már a fapados STB-vel nézzük az adát mikor van DVB-C-s LCD TV-nk. (ha vmi kérdésetek van forduljatok hozzám bizalommal)

vypera Creative Commons License 2010.01.23 0 0 189

Tudja valaki, hogy a sky news és a euronews hány mhz fogható?

Előre is köszi.

Törölt nick Creative Commons License 2010.01.23 0 0 188
Üdv mindenkinek!

Látom sok műszakilag kompetens, tájékozott ember látogatja ezt a topicot, hát feltennék egy – bár meglehet, ostoba – kérdést:

A T-Home tól kapott és megvásárolt set top box használható e adott esetben más szolgáltató kártyájával?

A dolog háttere: tekintve, hogy a t-home területén lakom, jelenleg ők itt az egyetlen kábelszolgáltató. Megvettem hát a digitális családi csomagot, igaz ugyan, hogy a csatornaválaszték cca. 4/5 – ére nekem semmi szükségem, de csak ehhez kaphattam meg a Globe-Max és a Delta minicsomagot, amelyben a nekem fontos csatornák zöme van. Nomármost ez így együtt:elég borsos pénzt kóstál.
Nemrégiben viszont, kiépítette a kábelhálózatát a házunkban a Digi Kábel is. Konkrét ajánlatot ugyan nem tettek még, mert valamilyen engedélyekre várnak, ám tájékozódtam, és úgy találtam: majdnem ugyanazt a csatornakínálatot kb. harmad áron fogják kínálni.
Én viszont a T-Kábeltől annak idején megvettem a STB-t, akkor ez tűnt gazdaságosnak. A Diginél, úgy hallottam, nem kötelező a STB bérlése, vagy vásárlása. Ha így van, használható lesz e a T-Home boxa a Digi kártyájával, illetve ha nem: át lehet e alakítani, vagy ki lehet e egészíteni valamivel, hogy alkalmas legyen?
A választ előre is köszönöm.
qqriq-1 Creative Commons License 2010.01.22 0 0 187
Igen csak az országot állítottam svédre (végül úgy lett jó) máshoz nem nyúltam de
az EPG kifogástalan nincs ékezet vagy betühiba egyáltalán.
Még 1x köszi mindenkinek.
Előzmény: Aszpirin (185)
Sa-quad Creative Commons License 2010.01.22 0 0 186
Tökéletesen müködik az EPG.
Előzmény: Aszpirin (185)
Aszpirin Creative Commons License 2010.01.22 0 0 185
Az elektronikus műsorkalauzban is jól jön a magyar szöveg a svéd beállítással?
(én egy fórumtárs javaslatára németre állítottam, hogy jól jöjjön az EPG, svédet nem próbáltam, de magyar beállítással izlandi betűk jöttek :-)))
Előzmény: qqriq-1 (182)
Sa-quad Creative Commons License 2010.01.22 0 0 184
Még annyi,hogy megy magyar beállítással is,de ehhez engedélyezni kell a service menüben a DVB-C-t!
Sa-quad Creative Commons License 2010.01.22 0 0 183

Nálam is Svédország a nyerő!Nem véletlenül írja a kezelési könyv a matricát a tv hátulján.

 

Üdv!

qqriq-1 Creative Commons License 2010.01.22 0 0 182
Kicsit elsiettem az írkálást mert mégis sikerült. (siettem nehogy kifussak az időből
ha vissza kell vinni a CAM-et)
Tudtam hogy az országot át kell állítani de egy Philips guru javaslatára Svácra tettem
és azért nem talált adót harmadszorra Svédországra állítottam és talált 101 digi meg a szokásos analógokat. Eltünt az a hullámzó mozgás sötét háttér esetében ami az STB vel volt. Már antennaerősítőt meg mindent cserélni akartam de így már minden jó.
Még a csatorna beállításokra leszek kíváncsi hogyha berakom marad e az adott helyen.
Mindenkinek KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET.
Q
Előzmény: KoAn (178)
KoAn Creative Commons License 2010.01.22 0 0 181
Olvass csak vissza kicsit: Tuti itt van a bibi: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=96323566&t=9193467
Előzmény: qqriq-1 (176)
KoAn Creative Commons License 2010.01.22 0 0 180
Az STB-van a kártyához kötve, nem a kártya az STB-hez. Vagyis a kártya másik nem t-home-os dekóderben működik, de másik t-home-os STB-ben nem.

Szóval mielőtt visszaviszed, még próbáld meg a Német beállítást a tv-n.
Előzmény: qqriq-1 (176)
Aszpirin Creative Commons License 2010.01.22 0 0 179
A hangolásnak nincs köze a CA modulhoz, sem ahhoz, hogy párosítva van vagy nincs. Hangoláskor meg kell találja az adásokat kártya / CA modul nélkül is, és működik az EPG, csak kép (és hang) nincs a kódolt adásoknál. Ha nem talál digitális adást a tévé, akkor valószínűleg vagy nincs DVB-C tuner benne (csak DVB-T), vagy pedig kézzel kell a hangoláshoz valamilyen adatot neki még megadni...
Előzmény: qqriq-1 (176)
KoAn Creative Commons License 2010.01.22 0 0 178
Tényleg hangolás előtt állítsd át az országot német-re!
Előzmény: qqriq-1 (176)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!