Keresés

Részletes keresés

Katyusi Creative Commons License 2016.04.11 0 0 17986

A kecsketejes cuccokat vagy holt-tengeri sót próbáltátok már?

Tudtok valami biztatót ezekkel kapcsolatosan?

Minden tapasztalatot szívesen hallok. Köszönöm!

Roszinka Creative Commons License 2016.04.10 0 0 17985

Érdekelne, h mit ajánlottak az egyik és a másik betegségre és milyen eredménnye..ha jól tudom, a facén is jelen vagy, esetleg ott is lehetne erről beszélni, ha ezen a fórumon nem akarsz..érdekel ez a PS-el társult betegség, még én sem hallottam ilyen kombinációról..szeretném tudni, h milyen gyógyszereket alkalmazol és milyen eredménnyel..

Előzmény: szandra'70 (17983)
B.GY Creative Commons License 2016.04.10 0 0 17984

Akkor én eddig olyan kenőcsöt nem vettem amiben ilyen növény volt:) Vagy nekem nem használnak.

Előzmény: Roszinka (17982)
szandra'70 Creative Commons License 2016.04.10 0 0 17983

igen, sajnos ezt tudom. Nekem pikkelysömöröm van és ún. mastocytosis nevű betegségem, ami a hízósejtek nagymértékű elszaporodása a bőr alatti szövetekben vagy/és a belső szervekben. Nekem gerinc-biopsziát akartak csinálni mikor ez kiderült (ez hét éve volt) , én nem akartam. A bőröm tele van lencsényi barna pöttyökkel, melyek soha nem múlnak el, de a naptól halványodnak + pikkelysömörös is vagyok. Akkor tehát a kettő között nem kis összefüggés van ezek szerint....A Mária utcában le fotóztak...olyannyira ritka ez a betegség, és dr. nő még annyit mondott, hogy jaj, csak az interneten ne nézzek utána...:(

Előzmény: eukariota (17975)
Roszinka Creative Commons License 2016.04.10 0 0 17982

A legtöbb növény, amit a PS gyógyításánál alkalmaznak, citosztatikus hatású, de erről keveset beszélnek..

Előzmény: B.GY (17976)
B.GY Creative Commons License 2016.04.09 0 0 17981

Már szemeztem ezzel a krémmel.Veszek én is. A többi nem volt hatásos.

Előzmény: nagytata (17977)
K 1 Creative Commons License 2016.04.09 0 0 17980

Inni nem iszom, max nyáron néha egy sört . A doki azt mondta napra és szoliba ne menjek . Labor kontrol havonta , eddig minden rendben .

hul Creative Commons License 2016.04.09 0 0 17979

Türelem! Nagyon látványos a trexan hatása, de csodák nincsenek. Először nem pikkelyesedik, aztán enyhül a bőrpír, szinte total "elmúlik". Kell hozzá pár hónap! Jót tesz a nap, lassan a kajával és a szesszel (a bőséges tömény nagy ellenség + dupla teher a májnak).

Ne hagyd abba a szurkálást egyik hétről a másikra és legyen elsőre negyedéves, majd féléves friss labor, nézni kell a vérsejtek számát.

Ha amúgy 2 és fél hónap után jól vagy, akkor bíztató! 

 

Előzmény: K 1 (17978)
K 1 Creative Commons License 2016.04.09 0 0 17978

Na ezt én is kipróbálom . 2,5 hónapa szúrom a trexan injekciót . A pikkely képződés megszűnt, de a piros foltok nem múlnak . Jó lenne ha végre valami eltüntetné  mindjárt itt a nyár .

nagytata Creative Commons License 2016.04.09 0 0 17977

Sziasztok!

Vettem egy ilyen http://www.sunfleur.hu/patikai-termekek/medie-fleur-premium/51/medifleur-intenziv-b_rapolo-krem-pikkelysomorre 

krémet puhitónak és kipróbálás gyanánt, de meglelepetést okozott, mert kb 1,5 nap alatt "elmúlt" a kézfejemről, ahol kentem. (Erősen tombolt.) Kb 1 hétig kitart a hatása kenés nélkül is, így néz ki most:

 

 

https://www.dropbox.com/sc/dbplfgpk6cbkset/AABhFLPrU8IAjCpafSvOuxsNa

B.GY Creative Commons License 2016.04.07 0 0 17976

Ezért is jó a rákgyógyszer a sömörre.

Előzmény: eukariota (17975)
eukariota Creative Commons License 2016.04.07 0 0 17975

http://www.pikkelysömör.hu/nehezen-kezelhet%C5%91-betegs%C3%A9gek-a-pikkelys%C3%B6m%C3%B6r-%C3%A9s-a-r%C3%A1k.somor

A pikkelysömör és a rák korunk két legelterjedtebb és legnehezebben kezelhető betegsége. Általában mindkét kór végigkíséri a páciens életét, és a betegségek időről-időre kiújulhatnak.

 Arra viszont még nem sokan gondoltak, hogy e két kóros betegségnek köze lehet egymáshoz, pedig több köztük az összefüggés, mint gondolnánk.

Svéd kutatók azt állítják, hogy az úgynevezett hízósejtek nagymértékben hozzájárulhatnak különböző daganatos és bőrbetegségek kialakulásához egyaránt. A hízósejtek a fehérvérsejtekhez tartoznak és a szervezet allergiás reakcióiért felelősek. Ha az immunrendszerben zavar keletkezik, a hízósejtek olyan anyagokat bocsáthatnak ki magukból, amelyek gyulladást vagy allergiás reakciót váltanak ki.

A tudósok szerint ezek az anyagok okozhatják a bőrbetegségek és a daganatos megbetegedések kialakulását, úgy mint a pikkelysömör és a rák.

Pikkelysömör és a rák

Ugyanúgy, mint az allergiát, a pikkelysömört és a rákot is nagymértékű gyulladások és a hízósejtek túltermelődése, elszaporodása jellemzi.

 A CD30 nevű fehérje felelős a hízósejtek működéséért és szabályozásáért. A svéd kutatócsoport kimutatta, hogy a pikkelysömörben és rákban, továbbá egyéb daganatos- és bőrbetegségben szenvedőknek nagyon magas a CD30 számuk.

Így már nem is olyan meglepő az a tény, hogy a pikkelysömör és a rák között nagyon is szoros összefüggés van. Noha egyik betegség nem kiváltója a másiknak, mégis van egy közös sejtcsoport, amelyből mindkettő kialakulhat.

B.GY Creative Commons License 2016.04.06 0 0 17974

Ez mindenre jó mint Ilcsi néni gyógyfüvei :) Tisztítja a WC csészét is meg a beleket.Olyan mint a kóla :)

K 1 Creative Commons License 2016.04.06 0 0 17973

Én kipróbáltam a hidrogén peroxidot . Változást nem okozott az állapotomban .

Mackóbogár Creative Commons License 2016.04.06 0 0 17972

hűha....engem picit elrettent, hogy mennyire sokoldalú, épp ezért nem biztos, hogy szívesen  meginnám/magamra kenném :-(

Előzmény: -=Zsoca=- (17971)
-=Zsoca=- Creative Commons License 2016.04.06 0 0 17971
eukariota Creative Commons License 2016.04.03 0 0 17970

A Psorifixről nincs magyar szöveg, (csak angol), ezért egy keveset összeszedtem és kiegészítettem (az összetevők ismertetésével)..ismert növényi hatóanyagokat tartalmaz..

 

Order now at:
www.psorifix.com

PsoriFix a megoldás a bőre kerestem.

PsoriFix egy speciálisan kialakított növényi alapú krém, létre, hogy segítsen az embereknek, hogy foglalkozni mindenféle problémák gyökerező felesleges bőr kiszáradását. PsoriFix hidratálja, táplálja és védi a bőrt, enyhíti a mikro-forgalomban fontos vitaminok és ásványi anyagok a bőr, így támogatja az egészséges sebum váladék.

PsoriFix tartalmaz természetes kivonatok, amelyek segítenek psoriatica kezelésére és egyéb bőr tünetek, enyhítheti a problémát foltok napok kérdése, és teljesen az esetek 95 %-a pikkelysömör gyógyítására. Között a kivonatok PsoriFix' megvet találod: willow fa kéreg, (nyirfa száraz levelei), cade olaj, teafa olaj, biosulfur, szalicilsav és tejsav, hialuronsav. (willow fa kéreg=fűzfakéreg).Cade-t, más néven a vad boróka olajat is tartalmaz
Borókaolaj:

Hatásai:fertőtlenítő , antimikrobiális,gyulladáscsökkentő, köptető, vizelethajtó,a bőr és bőr alatti kötőszövet keringését fokozó tulajdonságokkal rendelkezik. Belsőleges cseppek formájában gyulladáscsökkentő ,vizelethajtó méregtelenítő hatását használják ki (csak orvosi felügyelet mellett).

Használati módjai: Leggyakrabban reumatikus jellegű gyulladáscsökkentő készítmények alapanyaga , pakolások bedörzsölők, masszázsolajok formájában. Légúti megbetegedésekben inhalációként, bedörzsölőként, szaunaolaj alkotórészeként használható. Rovarriasztó és légfrissítő hatása miatt párologtatásra is alkalmas. Bedörzsölőszerként csökkenti a reumás, köszvényes és egyéb ízületi panaszokat, serkenti a vérkeringést, fájdalomcsillapító, izomgörcsoldó, csökkenti az ödémát. A kozmetikában gyulladt, zsíros bőrre alkalmazzák – szabályozza a faggyúmirigyek működését, és miután a sejtek anyagcseréjét is ösztönzi, a cellulitis elleni masszázsolaj fő alapanyaga. Használják még visszeres, seprűeres, rossz keringésű lábak, bőr kezelésére, ápolására..

Rendelés:
www.psorifix.com

krroland Creative Commons License 2016.04.01 0 0 17969

sajnos nekem nem jött be, reméljük neked hatni fog :)

Előzmény: dremmettbrown (17968)
dremmettbrown Creative Commons License 2016.04.01 0 0 17968

Ma megvettem a Psorifix-et 11700 Ft-ért. Majd írok, hogy milyen.

eukariota Creative Commons License 2016.04.01 0 0 17967

Elfelejtettem megkérdezni : Kipróbáltad a banánhéjat? És ha igen, milyen eredménnyel?

Előzmény: Nessi55 (17965)
eukariota Creative Commons License 2016.04.01 0 0 17966

Nessi ! Látom azóta sem változtattad meg a nick nevedet (tünetmentes, meggyógyult alakra) és továbbra is (18 éve) ps-es vagy..lehet,  h korábban már váltottunk mélt, de belinkelek 1-2 korábbi dolgot, mert vannak itt újabb topiklakók is, akik nemigen lapoznak vissza..

 

UTÓBBI hsz-odra:

Unguentum refrigerans FoNo VII. Naturland

http://www.iriszplaza.hu/unguentum-refrigerans-fono-vii--naturland-3457

Hatóanyag: tubusonként 4 g Aluminium aceticum tartaricum solutum.

Segédanyag: fehér viaszt, koleszterint, szilárd paraffint és folyékony paraffint tartalmaz.

Az Unguentum refrigerans FoNo VII. Naturland a bőr enyhe, felületes gyulladásos folyamatainak kezelésére alkalmas készítmény.

 

Az Ung. Refrigarens valóban aluminiumot tartalmaz, ami csak helyi hatást gyakorol, nem szívódik fel, szerepel az engedélyezett gyógyszerek úniós listáján (is)..lehet vele kombinálni más krémet is (most nem teszek javaslatot)..Ramm módszere is alkalmas lehet a ps gyógyítására, én a hipnózist a gyógyításban már évtizedek óta használtam, az általa alkalmazott meditáció ebbe a téma körbe tartozik (a facén külön oldaluk van)...

 

"Még akkor, a 2012-es évi hozzászólásodban említetted, hogy valamilyen növényi hatóanyagot teszel bele, olyat, amilyet a köszvényesek is használnak. Rákerestem, de nagyon sokfélét ajánlanak az interneten, a gyermekláncfű olajtól kezdve az indiai tömjénig. Nem akarod megírni, hogy mit teszel bele? Lehet, hogy többünket érdekelne."

 

Ez egy hivatalos gyógyszer hatóanyaga, 2008-ban pár szem 0,5 mg növényi extraktumot tartalmazó anyag majdnem 5000 Ft volt, ezt valóban bele lehetett volna tenni egy semleges krémbe, pl. az Ung. hydroph. anionicum-ba, anno én gondolkodtam ezen a témán, mint ahogyan azóta is sok ps-es külsőleges dolgon (és persze olyan belsőlegesen használt kapszulát is készítettem, amihez hasonlót Németországban a mai napig (is) lehet kapni..a gyártása csak elhatározás kérdése (lenne), jelenleg nem foglalkozom vele, de minden rendelkezésre áll..

 

Nessi55 Creative Commons License 2014.10.25         0 0 16193
Köszönöm, megtaláltam, a 15997-es hozzászólásban ajánl valaki egy szabadalmaztatott kénes oldatot. Tartok tőle, hogy az illetőnek nem használt - ha egyáltalán kipróbálta - hiszen remélhetőleg már feltette volna a fórumra az oldat eredményességét.
Előzmény: ugrabugra (16192)  (ez én vok)

*Bellis perennis*  (ez is én) Creative Commons License 2014.06.06         0 0 15997

Ha az egyik beosztottadat elküldöd a Tócóskert tér-re (DEBRECENBEN) egy ezressel, olyan terméket
(szabadalmaztatott, kénes fürdő oldat, ecsetelő) adok, ami 10 otthoni fürdésre lesz
elegendő..a használati utasítás a készítmény mellett található..ha valóban akarod, a
kezeden lévő plakk is eltüntethető..      (EZ MA IS AKTUÁLIS)

Nessi55 Creative Commons License 2013.05.26         0 0 14951

Én szedtem néhány évvel ezelőtt Neotigasont. Annyira begyulladt a sömör, hogy már aludni sem tudtam miatta, és mivel nagyon nagy felületet érintett, súlyosnak minősítették, és beutaltak kórházba. Szterók tömkelegével kellett kenni, és amikor csillapodott a gyulladás, Neotigasont szedni. 10 nap múlva már marékszám hullott a hajam, nem voltam rest, megszámoltam: kb 2500 szál! Na akkor úgy döntöttem, hogy nem szeretnék kopi lenni, bár a doki nagyon kedvesen közölte, hogy van elég hajam, tehát van miből hulljon, és egyébként is remek parókákat lehet kapni... Igaz, hogy kb 10 hónapig majdnem tünetmentes voltam, de azután újult erővel visszajött. Ha ennyire hullik tőle a haj, akkor valószínűleg nagyon leterheli a szervezetet, felér egy gyenge kemóval.
Előzmény: gajda20 (14947)  (ebből is lehetne külsőleg használatos krémet készíteni, de csak hozzáértően, nekem van ilyen lehetőségem)

Ha a nickedet valóban meg akarod változtatni, a facén megtalálsz..

 

 

Előzmény: Nessi55 (17965)
Nessi55 Creative Commons License 2016.04.01 0 0 17965

Ezt a kenőcsöt én is használtam, egy darabig enyhítette a tüneteket. Egy kicsit riasztó, hogy alumínium vegyület a hatóanyaga, nagy felületen hosszan alkalmazva nem tudom mennyi szívódik fel belőle, de állítólag az alumínium elősegíti az elbutulást.

Még akkor, a 2012-es évi hozzászólásodban említetted, hogy valamilyen növényi hatóanyagot teszel bele, olyat, amilyet a köszvényesek is használnak. Rákerestem, de nagyon sokfélét ajánlanak az interneten, a gyermekláncfű olajtól kezdve az indiai tömjénig. Nem akarod megírni, hogy mit teszel bele? Lehet, hogy többünket érdekelne.

Egyébként Ramm már nem használ sem kencét, sem bogyókat, Ő valahogy máshogy oldotta meg a dolgot, talán a lelki ráhangoltságán sikerült változtatni.

Előzmény: eukariota (17963)
B.GY Creative Commons License 2016.03.31 0 0 17964

Egy párszor tanítottak úszni.Egy másik világ tárult majdnem elém:) A másvilág.Víziszonyom van.A Balatonban elsétálgatok de ennyi. Azért vannak a hajók,hogy ne kelljen úszni :)

Előzmény: hul (17962)
eukariota Creative Commons License 2016.03.31 0 0 17963

Ramm.     válasz | megnéz | könyvjelző     2012.10.28 09:12:35 © (13480)

Ung. refrigerans gta 100

"registration" javasolta egy fórum társunknak, amit én ki is kevertettem,szerdán.3 napja kenem és rettenetesen jó !!!A hölgy pont 4 perc alatt készítette el,állaga hasonló mint a szteroidos krém,és nagyon érdekes az hogy a hatása is !!!!Végig próbáltam a palettát röpke 20 év alatt de ilyen krém még nem volt,ami olcsó és jó is egyben.Maximálisan ajánlom !Bár azt többször megjegyeztem hogy az én tüneteim elég csekélyek "hála az égnek" de ha nekem hat akkor egy súlyosabb területen is hatásos lehet.Próbáljátok ki !!!
Előzmény: Sfakutya (13479)

Ezt akár a polcról is levehetik, FoNo-s készítmény, igagazság szerint Rp nélkül is elkészítik / kiadják..(registration az egyik nick nevem volt)..

hul Creative Commons License 2016.03.31 0 0 17962

Sajnálhatod. Egy másik világ tárulna eléd, egyszer a víz, másodszor az alatta lévő világ és egy olyan jó érzés, amit szerintem a nagy vizekben való fürdés hoz magával. Pl. a tengerben való úszás.

De az összefüggés a ps-sel számomra annyiban van, hogy amikor lángolt rajtam, hát az usziban, a szaunában voltak pillantások...tök érthetően, mert akkor most ez ragályos? Az ember nem tehetett egy táblát a fejére vagy magyarázhatta el xxx-szer, emberek ez csak ps és nem lehet elkapni. Ezt ki kell érdemelni:-) 

Előzmény: B.GY (17961)
B.GY Creative Commons License 2016.03.31 0 0 17961

Még jó hogy én nem járok strandra.Úszni se tudok :)

Előzmény: Nagysomi (17958)
B.GY Creative Commons License 2016.03.31 0 0 17960

Én pont ilyen biorezós vizsgálaton voltam a yamamotoba. Nem lettem okosabb.Semmit sem tudnak ők sem a ps.ről.

Előzmény: K 1 (17959)
K 1 Creative Commons License 2016.03.31 0 0 17959
Nagysomi Creative Commons License 2016.03.31 0 0 17958

Én is inkább nyáron használom, amúgy leprásnak néznek a strandon. Sajnos ez van! Valamit, valamiért! Télen takar a ruha, akkor krém hegyek.

K 1 Creative Commons License 2016.03.31 0 0 17957

A diprofosból orvosi utasításra is csak egy évben egyet lehetne beadni . Na én végig nyomtam egy nyarat , havi egy szurival . Utána úgy tele lett a testem sömörrel mint még soha . 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!