Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

atompyka Creative Commons License 2003.03.09 0 0 89
Ha kell, hívj nyugodtan!
Előzmény: Törölt nick (88)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.09 0 0 88
Köszönöm a gratulációkat :)) Holnap jön a feketeleves, azaz a rengeteg kérdés, mi miért van így :)) Ma sajna nincs több időm...
atompyka Creative Commons License 2003.03.08 0 0 87
Szia!

Itt is gratulálok a géphez!
Karcsi és családja ugyanúgy járt ma délelőtt, mint Te két napja. Sajnálom, hogy nem tudtunk többet beszélni...
Viszont ideje belépned a Suzuki 4×4 Klub-ba!

ATom

Előzmény: Törölt nick (84)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.06 0 0 86
Gratulálok a járgányhoz! Nagyon jól néz ki, főleg ezzel az arany színnel!
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.06 0 0 85
Tényleg, hogyan lehet elintézni ezt a fajta rendszámot? A Camporól elég gyorsan "leázott" sajna :)
Előzmény: atompyka (80)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.06 0 0 84
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Nah, nagyon sokára, de összejött. Ha szétzuhanna alattam valamiért, akkor is k*rvára örülni fogok neki :))))

A pótkeréktakaró aljában tényleg megállt a víz :( Tekintve, hogy egy vadonatúj gumit rothaszt, ez nem olyan jó...ki kellene találni valamit erre.

atompyka Creative Commons License 2003.03.03 0 0 83
Méééééééé?!
Neked megy a matiz@ottse.hu mél? Kaptál ilyet?
Előzmény: Törölt nick (82)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.03 0 0 82
Úgy néz ki, már nem kell menni, majd délután jelentkezem.
atompyka Creative Commons License 2003.03.01 0 0 81
Ja, a számod elküldhetnéd:
20/439-29-02
Csak hogy tudjam, ha mögöttem jössz.
:-)))
Előzmény: atompyka (79)
atompyka Creative Commons License 2003.03.01 0 0 80
(Két pesti Jimny-ből kettőn meg volt nyomva a rendszám, parkolás rulz?!?)
Akkor 3-ból 2-nek.
Az enyémnek nincs.
Mondjuk egyrészt ritkán parkolok bent, másrészt ha az elsőt megnyomja valaki, akkor már nagy gáz van. A hátsónál detto a kampó miatt.
:-)

ATom

Előzmény: Törölt nick (76)
atompyka Creative Commons License 2003.03.01 0 0 79
El, persze, csak ne kérdezd, mikor.
:-)
Megbeszéljük.

Kitől veszed? A cégtől, vagy a tulajtól?

ATom

Előzmény: Törölt nick (78)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.01 0 0 78
A Lurdy háznál van egy praktiker, azzal szemben, a Peugeot Centrálban van. Napközben ki szokták tenni a kereskedés elé.
Előzmény: atompyka (77)
atompyka Creative Commons License 2003.03.01 0 0 77
Hová kell menni?
Előzmény: Törölt nick (75)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.28 0 0 76
Egyébként hazai, vezetett szervízkönyvvel, kereskedőtől, egészen egyben van (igaz, egy 4 éves autótól ilyesmit elvárok azért :) ). Beszámított autó, a kereskedőnél van jelenleg. Nem pesti, a rendszámok sincsenek megnyomva. (Két pesti Jimny-ből kettőn meg volt nyomva a rendszám, parkolás rulz?!?)
Előzmény: atompyka (73)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.28 0 0 75
Ismerem. Tavalyi a hirdetés..... :-(( Komolyan, az összes fellelhető Jimny-t megkerestem :) Már a google és a yahoo keresővel is próbáltam, hátha...Nem kifejezetten Jimny-re keresek, minden Suzukit kilistázok, sok helyen összevissza vannak felrakva a hirdetések (pl a személyautók közé keverednek a terepjárók, elgépelték a típust). Az összes hirdetési újságot megveszem. Minden nap megnézem a siteokat (nem sajnálom rá az időt, hátha találok valamit).

Jövő hétig még várok vele, egy hónapja van ott, hétfőig talán még kibírja. Ha addig nem találok másik, jobb ajánlatot, elhozom. Eljössz megnézni?

Előzmény: atompyka (74)
atompyka Creative Commons License 2003.02.28 0 0 74
http://fordbaunok.vezess.hu/hasznaltautok/ha_show.php?idx=&haidx=13735

atompyka Creative Commons License 2003.02.28 0 0 73
Hazai a gép? Pesti? Női?
:-)

ATom

Előzmény: Törölt nick (72)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.28 0 0 72
Nem enged az árból a kereskedő :( A jelenlegi kínálat viszont itt véget ér: egy törött, egy törve volt de már megjavították, néhány 2WD, és ez az aranyszínű. Sok km van benne (100 e) de minden papírja megvan, szervizelve volt rendszeresen.
Szóval dilemma van, vagy adok érte ennyit (a keretbe bőven beleférne) vagy várok még...nem t'om :-( Egy hónapja keresgélek, azt hiszem majdnem az összes eladó Jimnyt sikerült felkutatnom már, ami belefér a 2.5M-ig tartó kategóriába.
atompyka Creative Commons License 2003.02.27 0 0 71
Túlbolonyítottad a keresést.
:-)
A jobboldali első hosszlengőkar (van, aki kitámasztónak hívja) belső oldalán van két fémcső, vagy nincs?
Ha '99-es, akkor tuti van.
A lehető legrosszabb helyen van, legalul, ez ér le először. Állítólag szeret lecsúszni mindenféle ágaktól - csak tudnám, hogy kerül oda ilyesmi? :-))) - a fém végéről a gumicső, 'oszt a legrosszabbkor megy el az első hajtás. Másrészt teleszívja magát a vákuumszelep ilyenkor trutyival és meghal.
Már megvettem a vákuumcsövet az átalakításhoz.

Üdv!
ATom

Előzmény: Törölt nick (70)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.27 0 0 70
A vakuumcso kanyargasat nem egeszen tudtam kovetni, de a lengescsillapito iranyaban tunik el nehany csovecske (persze konnyen lehet, hogy a fekcsovet talaltam meg, nem igazan bujtam be a kerekivbe). Ez mit jelentene egyebkent, elonyt vagy hatranyt? 1999-es az aranyszinu.
Előzmény: atompyka (68)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.27 0 0 69
:-(
A feher sem jott be. Tuzetesebb vizsgalat utan kiderult, hogy az egesz oldala el van nyomodva. Az ajto alja el is torott. Tenyleg csak egy horpadasnak latszik, de oldalrol megnezve olyan, mintha az egesz oldalat beljebb toltak volna. Szoval nem lenne egyszeru javittatni. A probakor alatt zorgott belul minden (na jo, pesti utakon mi nem zorog :) ) de hatul nagyon bugo hangot adott valami. A kaszni tobbi reszet is atneztuk tuzetesebben, eleg sok helyen es eleg feltunoen rozsdasodott :-O
Hazafele jovet megneztunk egy masikat, ami viszont teljesen OK. Aranymetal, szervizkonyv OK, gyari kulcsok, akarmik. A proba alapjan is jobban tetszik, nem akart szethullani a soroksari ut lattan. Ha meg tudnank egyezni az ararol, akkor jovo heten mar Jimnyznek varosszerte.
atompyka Creative Commons License 2003.02.15 0 0 68
Szia!

Vízpumpa cserélve, 22E volt a gyári az Üllői úton, a Suzuki boltban.
Az első agy vákuumos, nem kell vele tolatni, de érdemes legalább nagyon lassan menni kapcsolás közben az autóval (ki és be egyaránt), hogy ha netán pont nem passzolnak a fogak, akkor is meglegyen a tuti kapcsolat. Az első lengőkaron megy még végig a vákuumcső, vagy már közvetlen az első hídról megy fel a szelepekhez?
Ennyi sérüléssel (ha tényleg csak ennyi!!!) szerintem ne foglalkozz, ha amúgy OK a gép!
Pótkeréktakarót meg tudok adni, de én azért vettem le, mert az aljából nem tud kiszáradni a víz, és belerohad.

Most konzultálok Trebitsch-el, valszeg főtgszimmeringes az autóm
http://kep.tar.hu/atompyka/index.phtml?aid=27550024&pid=1865840&beginnum=12
:-(

Üdv!
ATom

Ui.: Mikori a gép?

Előzmény: Törölt nick (66)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.13 0 0 67
Egyébként Bp-en van az autó, itt használják városon belül szaladgál vele - a női tulaj...

A "süti" azt jelenti, jó :) A "nagyon süti" - nagyon jó :)

Mi lett a vízpumpával? Csapágy kampec? A csöpögés miatt szedtétek szét?

Előzmény: atompyka (65)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.13 0 1 66
Még nem értekeztem a fehér Jimnyről. Megnéztem, de egyelőre ott hagytam. A sérülés annyiból áll, hogy valszeg nekiment valami az oldalának. Az ajtó be van horpadva, az oldalán levő műanyag el van törve. Annyira azért nem volt vészes találkozó, mert a küszöb ok, és az ajtóban levő elektromos ablak is megy, a tükör is épp. Cserélni egyedül az ajtóküszöbnél levő védő-műanyagot kellene, a többi dolog javítható. A motortér tiszta, a motor elég könnyen indult kora reggel, éjszakai állás után. Légzsákok, klíma OK. A computer szerint 90e van benne. Kicsit le van lakva, de ez télen szerintem előfordul (amennyire háklis vagyok az ilyesmire, egy hete nem takarítottam a saját autómat sem...hideg van :) ) Ami miatt gondolkodóba estem: külföldről behozott autó (sérülten hozták be) nem is olyan régen - 2002.10. hó, a tulaj szerint 90 ezerből megcsinálná egy szakszervíz a javítást - szerintem ez inkább 150 körül lenne.. A felnik nem rozsdásak, itthon nem nagyon használhatták terepen az autót, az alváz rozsdamentes. A többi karosszéria elem ép, ajtók könnyen csukódnak-nyílnak. A pótkerék takaró ponyva nincs meg egyedül, minden más megvan, úgy láttam. Egyetlen egy rozsdapöttyöt fedeztem fel, egy kőfelverődésnél, ezt lehet, hogy a sós víz (Budapest :((( ) hozta ki. Nem hirdeti különösebben, elég olcsón ideadná, nagyon vonz a dolog, mert jó karosszériás mester van a környéken, fényező szintén.. de még reménykedek, hogy egy sérülésmentes példányt ki tudok fogni.

Hülye kérdés, a Jimnyben milyen auto lock hub van? Hátra kell tolatni ezzel is, ha ki akarod kapcsolni az összkerék meghajtást, vagy a kikapcsolás is magától megy? Járó motornál, álló helyzetben bekapcsoltam a 4WD-t, elől volt valami halk kattanás, aztán kikapcsoltam, de akkor nem nagyon kattant semmi - bár az is lehet, hogy csak én nem vettem észre.

atompyka Creative Commons License 2003.02.11 0 0 65
Helyes, jó alkudozást!
Hol az autó?

ATom

Ui.: Mijaza süti?

Enyimé meg ott dekkol Trebitschnél vízpumpa nélkül.
:-(

Előzmény: Törölt nick (64)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.09 0 0 64
Sütisütisüti, beszéltem a tulajjal, holnap v holnap után megnézzük. Van egy kis sérülés az ajtaján, ettől ilyen olcsó, de egyébként úgy tűnik, OK.
Előzmény: atompyka (63)
atompyka Creative Commons License 2003.02.09 0 0 63
70/3177333
atompyka Creative Commons License 2003.02.09 0 0 62
Nem, nincs itthon az újság.
Ha sürgős, írd be az O-R topicra, tuti van valakinél!

ATom

Előzmény: Törölt nick (61)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.09 0 0 61
Ide vele!!!!!! Holnap elmegyek 4x4magért, legközelebb innen 20km-re kapható :)) (Addig is, nem tudnál mailezni egy telszámot? please!!!)
Előzmény: atompyka (60)
atompyka Creative Commons License 2003.02.09 0 0 60
Matiz:
A 4x4 magazinban van egy 2,48-ért!

ATom

Előzmény: Törölt nick (59)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!