Keresés

Részletes keresés

Cool_Halidge Creative Commons License 2004.09.24 0 0 881
Elmentem bőrgyógyászhoz, mert kipattogtam. Mondom...tuti vmi nemibetegség.:(( A doktornéni egyből megkérdezte, hogy mindig borotválom-e. Szóval, no para, csak szőrtüszőgyula meg izé, nem értettem. De nem is adott rá semmit, csak...neee...az nagyon fáj!!!:(

Szóval vigyázni, Srácok, Lányok!:)
amelii Creative Commons License 2004.09.24 0 0 880
a lábadat miért jó szörteleníteni? tényleg érdekel
Előzmény: Törölt nick (879)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.24 0 0 879
Nem zárja ki, csak én elmondtam, hogy velem kapcsolatban miért vághatták le az ismerősök, hogy teljesen szőrtelen vagyok. :)
Előzmény: Jonessy (878)


Jonessy Creative Commons License 2004.09.23 0 0 878

Ám ha alapvetően szőrüs, az kizárja e logikailag, hogy lent szőrtelen is lehet?

 

:))))

 

csak kötekszem. ;)

Előzmény: Törölt nick (877)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.23 0 0 877
Szerintem már elmondtam a véleményem korábban ezekről a képekről, most minek isméetljem magam?

Szerinted ha egy ember teljes, a fürdőnadrágból kilátszódó testfelülete teljesen szőrtelen, az nem sejteti, hogy mi van a fürdőnadrág alatt?
Előzmény: Fiju (876)
Fiju Creative Commons License 2004.09.20 0 0 876

Ertettem!

Es mit szolszz azokhoz a kepekhez amiket be tettem? (en vagyok, es eloszor azert mondtam hogy csak ugy talatam mert azt hittem ki dobnak innen,) Amugy honnan lehet levagni az hagy valaki szortelen vagy nem a fudonaragon keresztul?

Törölt nick Creative Commons License 2004.09.20 0 0 875
Hogy ne offoljuk szét ezt a témát...

Törölt nick Creative Commons License 2004.09.20 0 0 874
[OFF]
Fiju nagyon keveset tudsz te a naturista életérzésről, ha ilyeneket kérdezel. Ha megkérhetlek te inkább ne menj olyan helyre, ahol meztelenül napozhatsz, és más is lát. Nem ciki egy merevedés, hanem megbotránkoztató.

Lenne egy kérdésem: ha lemész egy fürdőruhás strandra, ott is megnézed a nőket, vagy férfiakat, ha éppen olyan kedved van? Szerintem igen. Szerinted egy naturista helyre nem ugyan olyan emberek járnak, mint egy textiles strandra? De. Szerinted azért mennek le emberek akármilyen strandra is, hogy bámészkodjanak? Hát ha szerinted igen, és mivel mindenki magából indul ki, akkor csak sajnálni tudlak, bocs. Tehát: hidd el lehetsz te borotvált, lehetsz te szőrös dzsungelharcos, teljesen mindegy, mivel senki sem fog veled foglalkozni. Amúgy egy fürdőruhás strandon is levágják az emberek, ha az ember jobban szőrteleníti magát. Nyáron pár távolabbi ismerősömmel voltam strandolni egyszer, és ők csak fürdőgatyában láttak, de levágták, hogy mindenütt szőrtelen... Ha te meg csak azért akarsz szőrteleníteni, hogy jobban megnézzék a harcosod, akkor hajrá, és mutogasd, de szerintem nem ennek kéne lennie az alapvető indoknak.
[/OFF]
Előzmény: Fiju (873)
Fiju Creative Commons License 2004.09.20 0 0 873
mert az anyira ciki lenne ha egy jo no mesztelenul megbamulja a szortelen brét es felalna? Ja es arra meg nem valaszoltatok hogy mit szolnak hozza a nudin hogyha szortelen, jobban megbamuljak?
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.19 0 0 872
Hát ha neked merevedésed van egy meztelen női test látványától, akkor ne menj ilyen helyre.
Fiju Creative Commons License 2004.09.19 0 0 871
Jah es meg egy kerdes mit tapasztaltal a nudis csajok jobban meg nezik a borotvalt himveszot? (na nalam ez lenne a baj hogy ha el megyek egy jo csaj elott aki nudizik es ram nez jol meg nezi a ...omat rogton fel alna, kicsit se lenne ciki:)
Fiju Creative Commons License 2004.09.19 0 0 870
az biztos hogy ahogy meg latnek egy not napozni telle menne a dakom verrel es az ciki nem hogy el mesz elotte es fel all a ... ?
Fiju Creative Commons License 2004.09.19 0 0 869
jahh mondjuk tenleg lehetne a csavo nap barnitottab de tetszik ahogy rendbe tartja a f@szat :) bocsa kijelentesert! amgy en se meztelenul napozok mert felek hogy merevedesem lenne :D te nem? vagy mit csinalsz olyankor?
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.19 0 0 868
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.19 0 0 867
Ezek a képek jók, bár lennének picit napbarnítottbabbak...

Amelii kérdésére, hogy az enyém mennyivel másabb... hát ezeknél napbarnítottabb, mivel nem szokásom fürdőnadrágan napozni.

Ha kipattogzik, akkor van még mit fejleszteni a technikádon... Monjuk cseréld sokkal gyakrabban a pengét. Én részemről egy teljes borotválás után cserélem, ami azt jelenti, hogy egy új pengével először lágyék, fenék, hónalj, majd has/mellkas, és legutoljára a lábakat borotválom. Utána dobom is el a pengét, mivel ha nem, akkor én is kipattogzom. Ezt hetente kétszer csinálom végig, tehát kéthetente vehetek új doboz pengét (4-es csomaggal), de így legalább a legtöbbször teljesen síma vagyok, ami azért nagyon kellemes, sőőt ez a cél... :)

FatboySlim
Előzmény: Fiju (866)
Fiju Creative Commons License 2004.09.18 0 0 866

Ezeket a kepeket a goldengate amator oldalon talaltam szerintem ide tartoznak! hogy tetszenek? (bar csak az enyem is ien szepen nezne ki, mindig kipattogzodik borotvalas utan hogy csinalja hogy neki nem?)

 

Fiju Creative Commons License 2004.09.18 0 0 865

Hahooooooooooooooooo!

Mert nem ir ide senki?

Fiju Creative Commons License 2004.09.18 0 0 864
Na es lanyok mit szoltok ezekhez a kepekhez? (van meg:)
atomanti26 Creative Commons License 2004.09.17 0 0 863
Sima Veet kremet vetem, azthiszem citrom illatut mert sarga volt a doboza!
richtergedeon Creative Commons License 2004.09.17 0 0 862
Milyen kremet hasznaltal?
Előzmény: atomanti26 (860)
béla007 Creative Commons License 2004.09.17 0 0 861

hali !!

mi volt a használt krém neve ??

köszi

atomanti26 Creative Commons License 2004.09.17 0 0 860

Szasztok!

Na tegnap este nekiestem a kisoregnek:)

Vetem hozza szortelenitokremet de nekem nemvolt rairva hogy hol nemszabad hasznalni, szoval este bekentem a zacsit es a farkinca tovet, ugycsinaltam hogy  egykis pamacs maradjon a farkinca felet  a tobit mindet lehuztam.nemtapasztaltam semilyen iritaciot mondhatni egesz kelemes volt a muvelet.Sajnos par helyen ugylatszik keves kremet hasznaltam ot borotvaval rasegitetem.

szerintem egesz jolnezki marcsak egy lanykene hogy elmondja a velenyet rola:)))

Kivancsi vagyok hogy tenyleg megigmarad csupasz a dobozra 4 het volt rairva, viszketni nem viszket mintha az egyesz borotvas muvelet letvolna. szerintem erdeme igy csinalni!

Ui: csupasz lanyok jelentkezetek tesztelesre en a tiedet te az enyemt cimszoval:)

Törölt nick Creative Commons License 2004.09.17 0 0 859
Szerintem itt senki sem a mézesmadzagot húzogatja... ;)
Jonessy Creative Commons License 2004.09.16 0 0 858
madzagot huzigálni? ki és be? ;)
Előzmény: amelii (855)
Jag_Z Creative Commons License 2004.09.15 0 0 857
Csak nehogy valaki lenyalja rola a mézed
Előzmény: amelii (855)
Jonessy Creative Commons License 2004.09.15 0 0 856
Ez a verzió kimaradt...... jobban reméltem az epekedést.. :)
Előzmény: amelii (855)
amelii Creative Commons License 2004.09.15 0 0 855
nem szoktam gúnyolódni, csak mézes madzagot huzigálni :)
Előzmény: Jonessy (854)
Jonessy Creative Commons License 2004.09.15 0 0 854
Nem is tudom... epekedsz vagy gúnyolodsz? :)
Előzmény: amelii (853)
amelii Creative Commons License 2004.09.15 0 0 853
azóta is?
Előzmény: Jonessy (851)
Jag_Z Creative Commons License 2004.09.15 0 0 852

Bocsika ha megbántottalak! Nem volt szándékomba! Semmi bajom a stilusoddal. Söt!

Csak nem tudom...

Biztos ilyen napom van. :(

Mégegyszer bocsi!

Előzmény: amelii (848)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!