Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2018.06.28 0 1 8919

Hát igen, ha választanom kell, én is tangát választom...Ma találtam ezt a bugyit, most ezért vagyok megőrülve, nagyon gondolkodom, hogy megrendelem:

http://www.garda.hu/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=34&virtuemart_category_id=1

Szerintem ez a bugyi kifacsarna belőlem mindent, annyira tetszik..Kár, hogy a párom nem fogadja el a fétisem, pedig, ha ez a bugyi lehetne rajtam szex közben...

Előzmény: Törölt nick (8915)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.28 0 0 8918

Minden izgat ami rajtad van. Combfix, harisnyatartó, bugyi, hálóing. Maga vagy a tökély! Imádlak! Nincs olyan képed ahol több is látszik belőled??

Előzmény: Törölt nick (8914)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.28 0 0 8917

Szívesen néznék még ilyen szexi  képeket! Tudnám díjazni őket! ;) :)

Előzmény: Törölt nick (8914)


Törölt nick Creative Commons License 2018.06.28 -1 0 8916

A szatén meg azért izgató mert sikamlós és hűs! Nagyon jól nézel ki benne, legszívesebben csókolgatnám, nyalogatnám a dudort a bugyidon ketesztül!! Kívánatos vagy nagyon!

Előzmény: Törölt nick (8914)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.28 0 0 8915

 Nagyon jók a tangák, izgatnak ahogy hátul bevágnak és kevés hely van a zacsinak meg a farkamnak. Baromi izgató! A normál bugyi meg azért jó mert kényelmesebb. A csipke meg ingerli a zacsimat. Én is képes vagyok akár többször is elmenni! Van olyan hogy már fáj de mégis megint magamhoz kell nyúlnom!

Előzmény: Törölt nick (8913)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.28 -1 8 8914

Törölt nick Creative Commons License 2018.06.28 0 2 8913

S milyen bugyikat szeretsz viselni? Én a tangákért vagyok oda. Nagyon tetszenek a gumis derekú úgynevezett sport tangák. Múltkor ilyet vettem szettben a H&M-ben:

http://www2.hm.com/hu_hu/productpage.0412964007.html

Nagyon kényelmes, és izgató viselni, de sajnos nem sokáig bírom benne, ilyenben próbáltam aludni a múltkor, még jó, hogy három darab van belőle, mert reggelre mindháromba beleélveztem. A telifenekű normál bugyik is nagyon izgatnak, de most amit szeretnék magamnak, az a magasított derekú tanga, pl. ilyen:

https://www.ebay.ie/itm/Hi-Rise-Hi-Waist-Hi-Cut-Sexy-Lace-Thong-Vintage-Lace-Thong-S-M-L-Black-/182191083725

Igaz, ilyenben utcára nem nagyon lehetne kimenni, de egész nap ellennék egy ilyen bugyival/bugyiban...Szerintem addig nyomatnám, míg le nem szakadna  a farkam:-)

 

Előzmény: Törölt nick (8911)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.28 0 3 8912

Na, hát pont így vagyok én is...Egy alkalommal megpróbáltam bugyiban aludni, mikor felvettem, eszméletlen merevedésem lett, majd éreztem, hogy el fogok élvezni. Magamhoz sem kellett nyúlnom, csak élveztem bele a bugyiba, eszméletlen érzés volt. Majd bugyicsere, és lefeküdtem aludni, de hamarosan újra merevedésem lett, és muszáj volt kivernem. A lényeg, hogy nem sokat aludtam az éjjel, és négyszer vertem ki.

Előzmény: Törölt nick (8911)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.28 0 2 8911

Amint felveszem úgy nekem is rögtön merevedésem van és teljesen begerjedek! Olyankor simogatom a bugyis farkam majd mikor előugrik jól kiverem. Sajnos addig nem jutok el hogy az is maradjon rajtam egész nap. Akkor percenként maszturbálhatnék mert annyira izgat.

Előzmény: Törölt nick (8910)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.27 0 3 8910

Én egyébként kamaszkorom óta vonzódom a bugyikhoz, és az elmúlt húsz évben cseppet sem változott az izgalmam, ha alkalmanként egy szép bugyit felvehetek. Azonnali merevedés, sőt előfordul spontán ejakulációm is, emiatt nem igazán szoktam bugyit felvenni utcára. Nálad ez hogy van? Hozzá lehet szokni?

Előzmény: Törölt nick (8904)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.27 0 4 8909

Szia!

 

Egy régebbi barátnőmnek én is elmondtam, hogy nagyon szeretném felvenni a bugyiját, ő akkor elmondta, hogy már régóta sejtette, hogy időnként felveszem a tangáit, és abban maszturbálok, hiszen előfordult, hogy spermával telelőve találta meg a bugyiját a szennyestartóban. Egy alkalommal aztán azt mondta, hogy válasszak egy bugyit a fiókból neki és magamnak is. Mit ne mondjak, hevesen dobogó szívvel, és már álló farokkal húztam ki a bugyisfiókját, és kiválasztottam magamnak a kedvenc tangámat, amelyet számtalanszor felvettem, és beleélveztem. Mikor felvettem a bugyit, éreztem, hogy nem fogom sokáig bírni, és mikor elkezdte bugyin keresztül csókolgatni a farkam, akkor orgazmusom volt, mint még sohasem, rengeteg spermát engedtem a bugyiba, viszont hála a bugyinak továbbra is merev maradtam, és hatalmasat keféltünk.

Előzmény: Törölt nick (8904)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.27 -1 1 8907

Boróka ha gondolod akkor írj és dumcsizunk. Emailom publikus.

Előzmény: boróka 41 (8906)
boróka 41 Creative Commons License 2018.06.27 0 3 8906

Nagyon nagy hatással volt rám a legutóbbi hsz-ed!Hasonlóan érzek én is a nejem bugyijaival,ha felveszem.Amiről irsz,akkor,a nejed harisnyáját és bugyiját vetted fel? Ő nem vette fel a te boxerjaidat? Mi néha cserélünk! Neki is izgató...!

Előzmény: Törölt nick (8905)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.26 -1 1 8905

Kiszopnálak a bugyidból annyira jó vagy!

Előzmény: Törölt nick (8882)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.24 0 5 8904

A párom egy beszélgetésünk alkalmával tudta meg, hogy szeretek női bugyit felvenni és abban önkielégítést végezni. Ugyanis egy barátnője pasijáról beszélt akiről kiderült hogy alsógatyás pasikat nézeget a neten. Az én reakcióm annyi volt hogy az miért gond, ha a csajt szereti. Nem egészen értette és akkor mondtam neki hogy attól még lehetnek furcsa vágyai. Akkor sejtelmesen kezdett el nézni és meg kérdezte hogy nekem is van? Engem a téma elkezdett izgatni és kissé szaporábban vettem a levegőt. Nem bírtam megállni hogy ne áruljam el az én titkom. Az a vágy hogy elmondhatom erősebb volt mint a félelem hogy elhagy. Akkor mondtam el a bugyi és harisnya fétisem. Kissé furcsán fogadta de kíváncsisága mégis erősebb volt. Amikor a végére értünk akkor hatalmas megkönnyebbülést éreztem és azt hogy úgy áll a farkam mint a cövek! Utóbbit ő is észre észlelte, de úgy tett mintha nem vette volna észre. Majd este odahívott magához és azt súgta a fülembe, hogy gyere te kis ribanc, vedd fel azt a harisnyát és bugyit! Mondanom sem kell hogy beleszédültem, olyan izgalmi állapot jött rám. Életem legnagyobb ejakulációit értem el egymás után többször is. Hihetetlen volt hogy teljesülhetett a vágyam. Azóta is szoktunk így szexelni, mondhatjuk hogy azokat különleges alkalmaknak szánjuk.

Szerintem szerencsés vagyok, hogy pofon helyett és repülő ruháim helyett ilyen könnyen fogadta el fétisem.

 

Előzmény: Törölt nick (8892)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.24 -1 0 8903

Izgi amint bújik elő.

Előzmény: Törölt nick (8703)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.24 -1 8 8902

Előzmény: Törölt nick (8882)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.24 -2 7 8901

Előzmény: Törölt nick (8883)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.23 -1 7 8900

Hali egy hármas?%

Előzmény: Törölt nick (8883)
euroset2015 Creative Commons License 2018.06.22 -1 4 8899

assmania Creative Commons License 2018.06.22 0 1 8898

Sajnos van aki nem hajlandó ezt elfogadni.

Én a szerencsések közé tartozom,ha nem így alakult volna akkor nyíltan meg kellet volna mondanom. Akkor nem tudom hogy mi lett volna. Lehet hogy így is elfogadta volna a helyzetet.

Engem mar nem izgat fel mint az elején,minden nap tangat hordok így hozzá szoktam.

Próbálj rá hatni,hátha egyszer sikerül majd.

 

Előzmény: Törölt nick (8897)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.22 0 0 8897

Köszönöm, hogy válaszoltál. Sajnos az én párom hajthatatlan ez ügyben, azt mondja, nem tudna rám férfiként nézni, ha alkalmanként bugyit viselnék...Pedig nagyon szívesen hordanék női tangát, mert nagyon felizgat a bugyi, főleg a tanga viselése. A mai napig előfordul, hogy spontán elélvezek, ha bugyi van rajtam.

Előzmény: assmania (8894)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.21 -1 0 8896

Nyalnám, falnám, egyszerűen gyönyörű! Majd szépen lassan beleülnék! :)

Előzmény: Törölt nick (8889)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.21 0 0 8895

Nagyon jól áll! Szexy vagy! ;)  :) 

Előzmény: Törölt nick (8882)
assmania Creative Commons License 2018.06.21 0 1 8894

Szia!

Nekem teljesen elfogadta.

Hozzá teszem,hogy mielött összejöttünk,èn évek óta női tangát hordtam hordok,számomra nagyon kényelmes és màr nem is tudnék mást felvenni. Persze van kivétel amikor a boxer marad. 

Elkezdtünk randizni akkor boxer volt rajtam.

Egysszer voltunk valami ott alvós bulibaa azt megkérdeztem tőle hogy milyen a tanga viselete. Mondta hogy próbáljam fel a sajátját azt megtudom. Fel próbáltam. Innen már tudtam hogy nyerésbe vagyok. Nekem szerencsém volt.

Hozzá teszem hogy hetero vagyok.

Előzmény: Törölt nick (8892)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.20 0 1 8893

Szia!

Nekem teljesen elfogadja!

Együtt szoktunk többször is elmenni vásárolni nekem is!

Én sem ma kezdtem! :)

Előzmény: Törölt nick (8892)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.20 0 2 8892

Sziasztok!

 

Az lenne a kérdésem, hogy nektek, hogy fogadta feleségetek, vagy barátnőtök, hogy vonzódtok a bugyikhoz? Nekem már több, mint 20 éve megvan ez  a szenvedélyem, de mivel a párom nem tolerálja, így kénytelen vagyok titokban hordani bugyit, vagy bugyiban maszturbálni. Számtalanszor megpróbáltam leszokni róla, de sajnos a vágy sokkal erősebb, mint én. Arra lennék kíváncsi, hogy nálatok, hogy fogadta a párotok?

Törölt nick Creative Commons License 2018.06.17 -1 0 8891

Nagyon csini! Még több ilyen képet!

Előzmény: Törölt nick (8877)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.16 -1 0 8890

Vadító, Csodálatos Képek, Nyami! :P ;)

Előzmény: Törölt nick (8889)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.16 -1 9 8889

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!