Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Törölt nick 2009. okt. 2. Creative Commons License 69
szerintem nagyon jól néz ki a képeken!
Gabriella24 2009. szept. 26. Creative Commons License 68

gabriella23 2009. szept. 26. Creative Commons License 67
Sziasztok már csak egy kérdésem van! Igazából honnan tudjátok milyen, hisz nem ismeritek! Ami meg jelenik az újságban minden fedi szerintettek a valóságot?! Én nem nagyon olvasok bulvár lapokat, szerintem fele sem igaz, van, hogy meg sem kérdezik az illetőt, úgy írnak róla! Ősszintén, engem soha nem érdekelt, más magánélete hisz nem élek vele nem tudhatom mi  folyik a négy fal között! A másik,hogy tehetségtelen szerintem ez nem igaz, láttátok például színházban játszani? A műsorvezetést nem tanulta, és lehet nem Vitray Tamás, de sokkal tehetségesebb, mint egy két kollégája aki elvileg éve kik tanulta! És itt szögezném le nem vitatkozni akarok, érdekel a véleményetek, ha az kulturáltan írjátok le! Sok sikert mindenkinek! Sziasztok.   

C.Holmes 2009. szept. 24. Creative Commons License 66
Nagyon igaz !!Nincs tisztában a saját korlátaival a "művésznő" ! Gusztustalan!
Előzmény: inverz (65)
inverz 2009. szept. 21. Creative Commons License 65

Miután megjelent a hír, hogy Liptai Claudia egy kigyúrt pasival pózol majd együtt a Playboyban, már is kommentek özöne érkezett szerkesztőségünkbe. A többséget moderálni kellett, ugyanis nyomdafestéket nem tűrő módon alázták a Mokka műsorvezetőjét azért, amit bevállalt.

úgytűnik azért sokak nem kedvelik... velem együtt... mert

- felszínes,

- exhibicionista,

- kissé primitív,

- műveltséggel kevéssé fertőzött,

én a testi adottságai miatt nem cikizem, hiszen arról nem sokat tehet...

ui.: természetesen rajongóit megértem...

exhibicionista

1; az, aki szereti a belső énjét, stílusát, minden áron megmutatni a külvilágnak;
2; az aki a nemi szerve mutogatásával előidézett megbotránkoztatással érez szexuális élvezetet

inverz 2009. szept. 21. Creative Commons License 64

Én továbbra is fentartom: ha valaki, hiteltérdemlően bizonyítja, hogy legalább 24 óra eltelik, anélkül, hogy ne jelenne meg valami bulvár cikk róla, soha többet nem fikázom ebben a forumban...

http://www.google.hu/search?as_q=&hl=hu&num=10&btnG=Google+keres%C3%A9s&as_epq=liptai+claudia&as_oq=&as_eq=&lr=lang_hu&cr=&as_ft=i&as_filetype=&as_qdr=d&as_occt=any&as_dt=i&as_sitesearch=&as_rights=

gabriella23 2009. szept. 20. Creative Commons License 63
Tapinztatott?:)  Én is csak leírtam a véleményem,  ha tetszik, tetszik, ha nem nemJ  Csak Én ezt próbálom kulturáltan tenni! Hidd el én tiszteletben tartom mások véleményét,  ha negatív, ha pozitív nem kell mindenkit szeretni, de ha már véleményt nyilvánítunk, lehet normálisan is tenni!  Köszönöm, a szövegem ki igazítását! Sok sikert kívánok Neked, még ha nem is értünk egyet dolgokban! Szia.

BlancoAgilon 2009. szept. 20. Creative Commons License 62
Az add, meg a tapinztatott a végén csak egy-egy mássalhangzót bír el ebben a szövegkörnyezetben. ;) Amúgy meg miért is? Csak! Hülye picsának tartom, és le is írom, hogy erről a tehetségtelen szukáról mi a véleményem. Ha tetszik, tetszik, ha nem nem. Nem kell olvasgatni.
Előzmény: gabriella23 (61)
gabriella23 2009. szept. 19. Creative Commons License 61
Valaki magyarázza már meg mire jó hogy ilyen tirpák módon add véleményt a másikról?! Vannak emberek akik nekem sem szimpatikusak, de még nem volt példa hogy a véleményem ilyen módon írjam, vagy mondjam!  Hihetetlenek vagytok sajnálom, hogy nem tanították meg nektek a tapintatott, a toleranciáról nem is beszélve! Egy kis jó modort tanuljatok, az nem ártana!  Véleményt lehet nyilvánítani, hisz demokrácia van, de ne így, csak magatokat járatjátok le!

BlancoAgilon 2009. szept. 17. Creative Commons License 60
Gyönyörködjön benne a f*szom!Nekem Liptairül a következő dolgok jutnak eszembe:

1.büdös a lába
2.tehetségtelen ripacs
3.fogyózni kellene

A művászet meg az erotika sehol sincsen...
Előzmény: Boldog ember (59)
Boldog ember 2009. szept. 14. Creative Commons License 59
Ja és nagyon unom, nekem már túl sok.

Pedig most jön a hab a Liptai tortán, a tehén levetkőzött és hamarosan gyönyörködhetsz a Claudia pucér képein a Play-boy-ban!
Előzmény: C.Holmes (58)
C.Holmes 2009. aug. 30. Creative Commons License 58
Nem gondoltam volna, hogy ennyire rossz színésznő! Még a reggeli műsorokban elviselhető , de mint "művész" borzalmas. Ja és nagyon unom, nekem már túl sok.
Előzmény: inverz (57)
inverz 2009. aug. 27. Creative Commons License 57
ha valaki hiteltérdemlően bizonyítja, hogy telik el nap anélkül, hogy lipai ne szerepelne legalább egy bulvár hírben, igérem nem írok többet ebbe a topikba...
inverz 2009. aug. 18. Creative Commons License 56
szerintem is kissé erős jelzőkkel illetik, de azért lássuk be sem ő sem gesztesi nem tudna nyugodtan aludni, ha naponta legalább 2-3 idióta bulvár hír nem látna napvilágot róluk, ezzel folyamatosan felszínen tartva "népszerűségüket".. ők pedig boldog mosollyal szolgáltatják a témákat még jól rá is játszva... ez szerintem elég visszatetsző... de hát celebéktől nem lehet mást várni így akinek nem tetszik ne nézze, olvassa...
Előzmény: lisa mona (55)
lisa mona 2009. aug. 18. Creative Commons License 55
csak annyit tudok hozzátenni, hogy ez őket minősíti, mert Liptai Claudia egy valódi belevaló, szexi, értelmes csaj, és aki így pocskondiázza, ahogy azt Te leírod, az egyszerűen nem valós képet fest le róla.
Előzmény: inverz (52)
janoezvan 2009. aug. 17. Creative Commons License 54
Ma oroszlánokkal hancúrozott a mokkában :)
cikk
HUNYOR 2009. aug. 15. Creative Commons License 53
Clau! Ne törőgj semmivel, még akkor sem, ha mindenki szembejön! Szeretünk!
inverz 2009. aug. 13. Creative Commons License 52

nem én mondtam:

2009.08.12 18:47:05Mickymacko

Klaudia egy rossz ízlésű ringyó, azok is azok akik sztárolják.

2009.08.12 18:48:14roxetta

Ki ez a hülye qva???? Tényleg őrült

http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2009/08/12/liptai_uj_mellekkel_keszul_a_playboy-vetkozesre/

fotósember 2009. júl. 20. Creative Commons License 51
Szerintem szexis!
Gabriella24 2009. júl. 11. Creative Commons License 49
De lehet! Én kedvelem, szimpatikus nagyon!! Ismerem, ugy mondok véleményt!!!!!!!!!
Előzmény: inverz (47)
inverz 2009. júl. 9. Creative Commons License 47
nem vagy te kissé elfogult? :D
Előzmény: gabriella23 (46)
gabriella23 2009. júl. 9. Creative Commons License 46

Szerintem szép!!

gabriella23 2009. jún. 24. Creative Commons License 45

Ez igaz!!!! Ennyi!!

Előzmény: C.Holmes (44)
C.Holmes 2009. jún. 3. Creative Commons License 44
Embert barátjáról, madarat tolláról.........!
Előzmény: gabriella23 (42)
gabriella23 2009. máj. 30. Creative Commons License 42
Én nagyon imádom Claudiát, hihetetlen jo fej szerintem!!!!
inverz 2009. máj. 19. Creative Commons License 41
hát mit mondjak nagyon nem pörög... de ez nem olyan nagy baj... ez a tehetségtelen amorf személy a mai napi aszban azt sápogja, hogy idegesíti  a magyar mentalitás... engem is.. hogy lehetett ebböl a nullábol celebet faragni...
Törölt nick 2009. ápr. 17. Creative Commons License 38

Akkor a legjobb, amikor Kárász borostásan, lezseren jelenik meg mellette.

kábelbúvár 2009. ápr. 16. Creative Commons License 37
Előzmény: Törölt nick (36)
Törölt nick 2009. ápr. 16. Creative Commons License 36
Ez még aránylag egyszerű , de az előző napokban -szerintem- nem kora reggeli műsorba való ruházatban jelent meg.
BlancoAgilon 2009. ápr. 16. Creative Commons License 35
Szerintem csúnya is, primitív is, és ordenáré, amit humornak hívhatunk vele kapcsolatban.
Előzmény: JegesLimonádé (31)