Keresés

Részletes keresés

Herbie_ Creative Commons License 2001.05.30 0 0 13
Jó lesz ha veszel egy még jobb mocit mert lealázlak az útrol a Skodámmal:-))
Jó motorozást.
Előzmény: Dübörgő (10)
Gi-gi Creative Commons License 2001.05.30 0 0 12
Azt hiszem az autós társadalom még nem szokott hozzá a nagy teljesítményű gépekhez, sem autóban, sem mociban. És mindenki mindenkinek meg akarja mutatni mit tud. Ezért van az hogy aki megszokta hogy BMV 323-al eddíg királynak érezhette magát ma már csak egy 100LE motorral szemben is esélytelen. De a moci is akkor ér valamit ha ki tutudod motorozni belőle a teljesítményt. De hol, körút egykerékkel? A sor elejére beállt motoros (nem babetta) rendszerint sohasem tartja fel a kocsisort mégis irritálja az autósok többségét a tolakodás. Az Olaszoknál már rég nem gond a motoros autós probléma mert a ki autót vezet rendszerint robogót is, sőt azon kezdi. Mind két csapatban vannak szélsőségesek ami csak fokozza a problémát. DE MAJD ÖSSZESZOKUNK.
GagerMind Creative Commons License 2001.05.30 0 0 11
Sziasztok!
Szerintem a swiftesek azert mert epp most ultek at a furtladabol vagy a sotetuveges trabantbol, a bmw-audi generacio meg azert mert hozzaszokott hogy o mindig meno mert apucinak eleg sok penze van. Es el sem tudjak kepzelni hogy hogy megy egy motor.
GegerMind
Dübörgő Creative Commons License 2001.05.29 0 0 10
Vette-re ugye nem nagyon előzgetnek az emberek - érthető módon, de nem értem belőlem miért hozzák ki az autósok akkor is az állatot, amikor éppen nem vagyok az.
Szerintem a motoromon eléggé látszik, hogy bérmelyik utcai autót kenterbe veri, de mégis vannak igen sokan, akik meg akarják mutatni. Ugye a Stift, meg a bömösök és az audik is.
De mé'?
Előzmény: BkorVette (9)
BkorVette Creative Commons License 2001.05.29 0 0 9
Majdnem én is igy jártam multkor...nem latszott a barom egyik tükörben sem...
Nagy mázlia volt. Engem nem nagyon hatott volna meg a dolog..Iveco..:-))

Üdv.:B.korVette

Előzmény: Dübörgő (8)
Dübörgő Creative Commons License 2001.05.29 0 0 8
Ha már homár, ...
Egyik motorostársam egyébiránt teherautó söfőr. Sztori:
Haverjával mennek teherautóval, az szól, hogy álljon meg, mert egy ismerős "néni" sétált a járdán. Fék, rüki, tolatásnál egyszer elakad valamiben. Nagy gáz, tolat, megint elakad valamiben.
Kiszáll: hát nem egy Buzuki van alatta? Beszorult a lökhárító alá:-))) Kiccsit kárcos lett a picike.
Előzmény: BkorVette (6)
Dübörgő Creative Commons License 2001.05.29 0 0 7
Janibacsi
Igen, 00-án. Ezért is használható szabadtéri toalettként. Lásd: Dumb & Dumber:-)))
Előzmény: Janibacsi (0)
BkorVette Creative Commons License 2001.05.29 0 0 6
Mármint, hogy rátámaszkodok vele, egy Suzuki motorháztetejére?? Hát igen..nem sürün csinálok ilyet...:-)

Üdv.:B.korVette a vicces

Előzmény: Dübörgő (5)
Dübörgő Creative Commons License 2001.05.29 0 0 5
Igaz-igaz, kemény autók. Az pedig, hogy egy kollegám Stiftjének motorháztetejére (motóóór, ...) rátámazkodtam, s behorpadt, az biztos a véletlen műve lehetett.
Gondolom ez a Vette-vel nem sűrűn van így:-)))
Előzmény: BkorVette (4)
BkorVette Creative Commons License 2001.05.29 0 0 4
Ne vicceljél, te nem halottál a legendás gyorsulásukról, és végseggesegükről...a sebhelyességükről nem is beszélve...
Előzmény: Dübörgő (3)
Dübörgő Creative Commons License 2001.05.29 0 0 3
Tegnap este is békésen megyek az Üllőin kifele, alig lépem túl 20-30%-kal a megengedettet, amíg egy Stift ki nem erőszakolta, hogy megszégyenüljön.
Mire jampiznak?
BkorVette Creative Commons License 2001.05.29 0 0 2
"Csak nem mindig sikerül..."

Általában nem sikerül....

Üdv:B.korVette

Előzmény: GanXstaZolee (1)
GanXstaZolee Creative Commons License 2001.05.29 0 0 1
A Suzukisok mindenkit le akarnak előzni ha nem vetted volna észre :)))) Csak nem mindig sikerül...
Előzmény: Dübörgő (-)
Janibacsi Creative Commons License 2001.05.29 0 0 0
A motorok két vaskos 0-án gurulnak?? :o)

JAno

Előzmény: Dübörgő (-)
Dübörgő Creative Commons License 2001.05.29 0 0 topiknyitó
Sziasztok!
Én nem olyan rég óta motorozom, de már jónéhány igen kellemetlen élményem van autós társainkkal kapcsolatban. (társ: 1-2km-t azért autóval is levezettem)
Miért van az pl., hogy egy Buzuki Stift mindenáron meg akar előzni egy 105 lovas böszöm nagy motort?
Ha nem is magyarázatot várok, de néhány élménybeszámolóra kíváncsi lennék. Ezek tudnak igen viccesek is, de olykor bosszúsak is lenni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!