Keresés

Részletes keresés

Lord Iffy Creative Commons License 2001.05.31 0 0 37
??? hogy?
Előzmény: sjesz (35)
Lord Iffy Creative Commons License 2001.05.31 0 0 36
Na majd kifigyellek! :O) egyéb ismertető jelek?

szerintem régebben jobbak voltak. mostanában elég szétzilált. huszan harminc fele mennek, nem várnak meg senkit...stb.
de azért szóseróla nagy buli.:O)
mondjuk velence már a könyökömön jön ki...

Előzmény: sjesz (33)
sjesz Creative Commons License 2001.05.31 0 0 35
"Hölgy motoroshoz hogyan viszonyulnak az autósok? Persze a zárt bukó alatt azért nem olyan feltünő, hogy hölgy az illető"

Emlékeztek hogyan kezdődött a Flash Dance?

Előzmény: Dübörgő (30)
Lord Iffy Creative Commons License 2001.05.31 0 0 34
Tudatlan de javitható Dübörgő:o)
minden hónap első szombatján du. motoros összeröffenés. sokszáz barom hüje brümmögteti a büdös motorját, a túristabusz meg letöri a tükrüket. :o)

a szőlőt azóta már leszaggatta az anyós a szomszéd helyett.:O)
Vissza a témához: a hölgy motoroshoz is ugyanúgy viszonyulnak az autósok. többnyire nem is veszik észre hogy hölgy az illető. ugyanúgy janiznak a piros lámpánál, fellöknek sávváltásnál, kinyitják elém az ajtójukat...stb. mondjuk az vicces dolog mikor kiszúrják hogy jány az illető és bámulnak kifele az ablakon.;o)
aki meg azt állitja hogy persze, a lányoknak (főleg ha motoros) mindent elnéznek a rendőrök is... na az se mindig igaz.

sjesz Creative Commons License 2001.05.31 0 0 33
Persze!

A legutóbbi is jó volt!!! :-)))

Sárga Honda Magna VF750.....

Előzmény: Lord Iffy (29)
EarwLine Creative Commons License 2001.05.31 0 0 32
Köszi, a semminél ez is több nem is kicsivel. Szegény haverom már hónapok óta keres, de csak valami állat összegért kínáltak neki bontóból. Bár régebben én is néztem a kawámhoz gyújtáskapcsolót, aztán többre mondta a faszi mint amennyiért a gyárit hozták volna. ExHas.
De a westend mögött megnézem, hogy mi az ábra!

EarwLine

Előzmény: Dübörgő (28)
Dübörgő Creative Commons License 2001.05.31 0 0 31
Bocsi, hogy így belekontárkodok a dolgokba, de mi is van a Citadellán?
Motorral kapcsolatos? Akkor érdekes lehet...
Dübörgő, a tudatlan kíváncsi
Előzmény: Lord Iffy (29)
Dübörgő Creative Commons License 2001.05.31 0 0 30
Lord Iffy a szebbik nem motoros képviselője
Csini a kis Honda:-))) A sárga bukó is.
De a háttérben a szőlőt meg kéne kötözni!

Vissza a témához! Hölgy motoroshoz hogyan viszonyulnak az autósok? Persze a zárt bukó alatt azért nem olyan feltünő, hogy hölgy az illető, de hát azért valahogy mégiscsak észrevenni ...:o)

Előzmény: Lord Iffy (25)
Lord Iffy Creative Commons License 2001.05.31 0 0 29
nt 400.
99 %. általában fel szoktunk menni. hacsak nem lesz valami elképesztően sz*r idő. te is?
Előzmény: sjesz (26)
Dübörgő Creative Commons License 2001.05.31 0 0 28
OFF
A Westend mögött az első sarok környékén (citromsárga ház mögött) van egy raktár, ott állítólag nagyon sok lámpa van. Nekem is csak ajánlották, szóval nem tuti.
OFF
Előzmény: EarwLine (27)
EarwLine Creative Commons License 2001.05.31 0 0 27
Bocs, csak megragadom alehetőséget, nem tudtok véletlenül egy '89-es vfr 750-hez első lámpát ócsón? Nem nekem kellene.

EarwLine

sjesz Creative Commons License 2001.05.31 0 0 26
Akkor az NS400 van?

Jössz szombaton a Citadellára?

Előzmény: Lord Iffy (25)
Lord Iffy Creative Commons License 2001.05.31 0 0 25
Dübörgő, a figyelmetlen kíváncsi
igy van. :O))
megállapithatóan a Honda van most még egyenlőre egy kis ideig.:O)
Előzmény: Dübörgő (24)
Dübörgő Creative Commons License 2001.05.31 0 0 24
Mások meg olyan sokan vannak, nem?

Lord lffy! Neked most milyen mocid is van? A hómpédzsedről ugyanis nem tudtam megállapítani. Vagy figyelmetlen vagyok?

Dübörgő, a figyelmetlen kíváncsi

Előzmény: Lord Iffy (23)
Lord Iffy Creative Commons License 2001.05.31 0 0 23
hát én elég ritka vagyok az biztos. nincs is belőlem csak egy...:O))
Előzmény: sjesz (21)
Dübörgő Creative Commons License 2001.05.31 0 0 22
Igen asszem sajna Lord lffy-nek van igaza. Tényleg a férfiak se tudnak nagy átlagban vezetni. Max. azt hiszik, s mennek mint a marha. (Persze ez alól meg én vagyok a kivétel:-))) Az itt lévőkkel egyetemben.)
Előzmény: Lord Iffy (20)
sjesz Creative Commons License 2001.05.31 0 0 21
Morotos lány?????

Szia !!!!!

Ritka vagy sajnos......

Előzmény: Lord Iffy (18)
Lord Iffy Creative Commons License 2001.05.31 0 0 20
szerintem a normálisan_vezetni_tudó férfiak és nők lehetnek max 5%-an.
Előzmény: EarwLine (19)
EarwLine Creative Commons License 2001.05.31 0 0 19
Na ezért írtam a végére a kivételt. Az mindig akad! De remélem abba kiegyezünk, hogy a szerény kb. 5%-hoz tartozol.
Előzmény: Lord Iffy (18)
Lord Iffy Creative Commons License 2001.05.31 0 0 18
a női nem képviseletében kikérem magunknak! :O)
mint autós és motoros egyben is, én akkor meg a pasiknak nem adnék jogsit. (bár vezetni jogsi nélkül is lehet..:O))

Lord_Iffy_a_kivétel

Előzmény: EarwLine (16)
Dübörgő Creative Commons License 2001.05.31 0 0 17
Hát igen, Buzukihoz elég az 55 LE is. Autós nem fogja föl, hogy csak 150-200 kg-ot kell ennyi LE-vel elcipelni.

Vannak ilyen rendőrök? Én még nem találkoztam ilyennel, de bárcsak osztódással szaporodnának! Bár nem tudom lehet-e ilyenkor bízni bennük, nem csak szívatnak-e? Kitelik minden tőlük...

Csaj + jogsi + motorosnak elsőbbsége? Esélytelen. Nekem valamelyik nap balról jött egy trabis picsa, s éppen nem volt hátsó fékem (már van), persze be se nézett jobbra. Hál' Istennek lassan mentem a fék miatt, de csúszóra (!!!!!) kellett az elsővel fékeznem. 2 személlyel. Biztonságos szituáció volt. Ment tovább, észre se vett.

Előzmény: EarwLine (16)
EarwLine Creative Commons License 2001.05.31 0 0 16
Cső!

Nekem is van egy Kawa-m és a múltkor is a piros lámpánál (elől voltam) egy suzukis kikerült oszt beállt elém. Túráztatta a "kocsit". Ugyan csak 250-es a mocim (nem rég motorozok és bárhogy is fáj betartom a fokozatosságot), de csak van benne 55 LE a 140 kg-ra (mindenki tudja, hogy ez számít) na meg én csak 60 kg vagyok így hát már a következő lámpánál álltam amikor elindult.

Amikor meg szabályosan megyek (nem önyszántamból: mögöttem volt egy rendőrautó), és kivárom a sort a pirosnál, mellémjön a rendőr és kiszól az ablakon:
- nehogymá miattam menjél szabályosan! Tűzz előre! Lőjjjjj ki közöttük!!!
Na nekem se kellett több. Szal rendesek voltak (nem nagyon akartam elhinni)

Más: én meg a csajoknak nem nagyon adnák jogsit. A múltkor haveromat (neki egy gsx 600f van) elcsapta egy hülye picsa. Nem adta meg stop táblánál neki a csajszi az elsőbbséget. De még kötelezője sem volt, úgyhogy haverom még a földön feküdt amikor a csaj kérdezte töle:
- nem tudunk megegyezni valahogy?
Na de biztos a csajoknál is vannak kivételek csak még nem nagyon találkoztam velük.

Dübörgő Creative Commons License 2001.05.31 0 0 15
Herr X-nek absz. igaza van.
Azok a motorosok, akinek apuci megveszi a 3-4 millás vadállatot és rövidnadrágban, pólóban janizik az autósok között, az tényleg nem igazi motoros. Nem is tudnak motorozni, csak van egy olyan életveszélyes gép alattuk, ami nagyon jó, hogy lehet vele villogni, de iszonyúan veszélyes is.
Szerintem ezek miatt olyanok az autósok a motorosokkal - válogatás nélkül. Olyanokkal is, akik "viszonylag" szabályosak. (Ki bírja megvárni álló kocsiornál a sor végét?:-)))
Herbie_
Bevallom, nekem is van egy skodám (is). De olyan autóval még nem találkoztam, amelyik lealázott volna. (Mindig dobnak egy fájdalom-kockacukrot:-)))
Előzmény: Herr X (14)
Herr X Creative Commons License 2001.05.30 0 0 14
Sziasztok!

Én régebben motoroztam (sajnos Bp.-n nem tudtam megoldani a tárolását, így eladtam), most autóval közlekedek. Szóval úgy vélem, hogy ismerem mindkét oldalt.

Motorosként tényleg idegesített, hogy dugókban sok paraszt nem enged el (álló kocsisornál!!!), hanem inkább egy kicsit még kijjebb húzódik, nehogy elférj.

Autósként pedig a cikázó motorosoktól kapok frászt. Mozgó kocsisornál jobbról elmegy, autópályán a két sáv között. Sajnos ezek elég ellenszenvet váltanak ki az autósokból. És szerintem jogosan. Egyrészt nem veszik figyelembe a hülyegyerekek, hogy

1. amilyen állat tempóban megy, nem mindig lehet időben észrevenni a tükörből őket (az állandó reflektoruk ellenére sem)

2. ő húzza a rövidebbet "találkozás" esetén

A normális motorosokkal semmi bajom. Csak az újgazdag szülők IQ=0 csemetéikkel és a pizzafutárokkal (nekik meg leharcolt verdáik vannak, aminek mindegy)

Herbie_ Creative Commons License 2001.05.30 0 0 13
Jó lesz ha veszel egy még jobb mocit mert lealázlak az útrol a Skodámmal:-))
Jó motorozást.
Előzmény: Dübörgő (10)
Gi-gi Creative Commons License 2001.05.30 0 0 12
Azt hiszem az autós társadalom még nem szokott hozzá a nagy teljesítményű gépekhez, sem autóban, sem mociban. És mindenki mindenkinek meg akarja mutatni mit tud. Ezért van az hogy aki megszokta hogy BMV 323-al eddíg királynak érezhette magát ma már csak egy 100LE motorral szemben is esélytelen. De a moci is akkor ér valamit ha ki tutudod motorozni belőle a teljesítményt. De hol, körút egykerékkel? A sor elejére beállt motoros (nem babetta) rendszerint sohasem tartja fel a kocsisort mégis irritálja az autósok többségét a tolakodás. Az Olaszoknál már rég nem gond a motoros autós probléma mert a ki autót vezet rendszerint robogót is, sőt azon kezdi. Mind két csapatban vannak szélsőségesek ami csak fokozza a problémát. DE MAJD ÖSSZESZOKUNK.
GagerMind Creative Commons License 2001.05.30 0 0 11
Sziasztok!
Szerintem a swiftesek azert mert epp most ultek at a furtladabol vagy a sotetuveges trabantbol, a bmw-audi generacio meg azert mert hozzaszokott hogy o mindig meno mert apucinak eleg sok penze van. Es el sem tudjak kepzelni hogy hogy megy egy motor.
GegerMind
Dübörgő Creative Commons License 2001.05.29 0 0 10
Vette-re ugye nem nagyon előzgetnek az emberek - érthető módon, de nem értem belőlem miért hozzák ki az autósok akkor is az állatot, amikor éppen nem vagyok az.
Szerintem a motoromon eléggé látszik, hogy bérmelyik utcai autót kenterbe veri, de mégis vannak igen sokan, akik meg akarják mutatni. Ugye a Stift, meg a bömösök és az audik is.
De mé'?
Előzmény: BkorVette (9)
BkorVette Creative Commons License 2001.05.29 0 0 9
Majdnem én is igy jártam multkor...nem latszott a barom egyik tükörben sem...
Nagy mázlia volt. Engem nem nagyon hatott volna meg a dolog..Iveco..:-))

Üdv.:B.korVette

Előzmény: Dübörgő (8)
Dübörgő Creative Commons License 2001.05.29 0 0 8
Ha már homár, ...
Egyik motorostársam egyébiránt teherautó söfőr. Sztori:
Haverjával mennek teherautóval, az szól, hogy álljon meg, mert egy ismerős "néni" sétált a járdán. Fék, rüki, tolatásnál egyszer elakad valamiben. Nagy gáz, tolat, megint elakad valamiben.
Kiszáll: hát nem egy Buzuki van alatta? Beszorult a lökhárító alá:-))) Kiccsit kárcos lett a picike.
Előzmény: BkorVette (6)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!