Keresés

Részletes keresés

sjesz Creative Commons License 2001.06.06 0 0 184
"Akkor csak tessék vigyázni apuka, nem 180-nal előzgetni azt a Porschet, mert az veszélyes! "

Hát, ha a levegőben vagyok, az is veszélyes.....

De azért ok, majd vigyázok, nem oldalgyorsulgatok......

Előzmény: Dübörgő (178)
Dübörgő Creative Commons License 2001.06.06 0 0 183
Hát, igen. Az enyém is ....... motor.
Nem akarok senkit megbántani, de az enyém meglehetősen igényesebb.
Különben kardános, motorja nem króm, de azért nagyon szépen polírozott, ezen felül minden króm (hogy az milyen egy drága dolog? S még el is hagyták a váltókaromat. De ez egy másik sztori.), szóval olyan csilli-villi az egész, hátul teli kerekes...

OFF
Asszony most hívott: 5-re szigorlatozott:-)))))
OFF

...na és sok kis apró extra.

Előzmény: EarwLine (179)
EarwLine Creative Commons License 2001.06.06 0 0 182
Szerintem a széria motor és a SB között nincs akkora különbség mint a sportautó és az F1 között:))))
Előzmény: Hooshee (177)
mez4 Creative Commons License 2001.06.06 0 0 181
Hooshee:

"De mondjuk egy túramotor ellen pl bármikor megnézhetjük ki ér fel előbb egy kanyargós szerpentinen (még akkor is ha nem a quattroval jövök)."

ismerek egy pár srácot, akik enduróval jobban mennek, mint a speedmotorosok (a Mátrában)

"Speedmotor ellen ezzel a kocsival nyilván semmi esélyem, de nem azért mert kanyarban nem verném meg még azt is, hanem mert egyenesben nem vagyok ellenfél."

mivel az említett szakaszon több a kanyarban lévő úthossz, mint az egyenes, ezért az állításod alapján gyorsabbnak kellene lenned ;)

mez4, aki utassal is leelőzt már a Mátrában egy púposkodó, erőlködő Corvette-t

Előzmény: Hooshee (177)
Lord Iffy Creative Commons License 2001.06.06 0 0 180
sjesz: neked mindig ilyen csillogvillog a motorod vagy csak a kép kedvéért?:o))
nagyon szép tiszta.
EarwLine Creative Commons License 2001.06.06 0 0 179
Na megkaptam végre: (remélem nem sértek vele senkit, hiszen v.kinek a mocijáról van szó)

Dübörgő
Ilyesmi a Tiéd is persze ...?
Előzmény: EarwLine (174)
Dübörgő Creative Commons License 2001.06.06 0 0 178
sjesz
Hoppá-hoppá! Hár akkor draku..., gratula!
Akkor csak tessék vigyázni apuka, nem 180-nal előzgetni azt a Porschet, mert az veszélyes!

EarwLine
Nemrég láttam az Expressz Képes Autóban én is egy Simson choppert, elég vicces volt. De jó!

Hooshee
Asszem senki sem túramotorra gondolt, hogy jobban megy a szerpentinen.
Nem akarok én belekötni az adatokba, mert hát a számok azok tények bizonyára, de azért én mégis úgy érzem hogy motorral gyorsabban lehet a kanyarokat venni.
Talán azért lehet, mert szerintem nem a versenyszitut kéne figyelembe venni, hanem most az utcáról beszélünk. Ott pedig szerintem a sportos kedvű motorosok bármilyen szituban kenterbe verik a sportos kedvű autósokat.

Előzmény: sjesz (176)
Hooshee Creative Commons License 2001.06.06 0 0 177
mez, ha csak ez a vágyad... Azért előtte nézz meg egy oldalgyorsulási adatot egy motorról, meg egy autóról... nem véletlenül mennek a motorok sokkal rosszabb köridőket versenykörülmények között.

Mind a kanyarstabilitása, mind a fékhatása alatta marad egy azonos kategóriájú autóénak. De mondjuk egy túramotor ellen pl bármikor megnézhetjük ki ér fel előbb egy kanyargós szerpentinen (még akkor is ha nem a quattroval jövök). Speedmotor ellen ezzel a kocsival nyilván semmi esélyem, de nem azért mert kanyarban nem verném meg még azt is, hanem mert egyenesben nem vagyok ellenfél. Ahhoz már sportkocsi kéne, az meg broáf :)

sjesz Creative Commons License 2001.06.06 0 0 176
Lány lesz.....

De van egy 11.5 éves fiam, Ő már két éve aktívan rohangált a Suzuki robogóval.....

Persze nem úton.....

EarwLine Creative Commons License 2001.06.06 0 0 175
És neki milyen mocit szánsz majd? Az egyik haverom egy simsonból épített a 6 éves fiának egy choppert. Kú... jó lett!
Előzmény: sjesz (173)
EarwLine Creative Commons License 2001.06.06 0 0 174
No, most, hogy így leírtad, király gép lehet. Egy soros motoros átépített mocin már én is gondolkodtam. De mindjárt küldök egy képet ami tavaj egy motorostalálkozón az ihletet adta, csak telefonáltam egyik haveromnak, hogy küldje el mert nekem itt nem volt meg, de eltart egy ideig, mert analóg vonala van.
Előzmény: Dübörgő (166)
sjesz Creative Commons License 2001.06.06 0 0 173
Mert csak 2 személyes a moci, és nem 2.5 !!!!!
Előzmény: Dübörgő (172)
Dübörgő Creative Commons License 2001.06.06 0 0 172
Ezt nem értem.
Letörik a műköröm, szétmegy a frissen festett, beállított, ... haja a bukóban, szélben?
Vagy milyen jellegű építés miatt nem lehet elhozni?
(Nekem szellemi építés miatt: vizsgaidőszak)
Előzmény: sjesz (170)
Dübörgő Creative Commons License 2001.06.06 0 0 171
Nem akarok beszólni, de tényleg éppen azt nézegettem, hogy mi az ördög az?
De most hogy így tudom, nem rossz!
Előzmény: sjesz (169)
sjesz Creative Commons License 2001.06.06 0 0 170
Sajnos most egyedül voltam a találkozón, az asszonyt egy darabig most nem tanácsos elhozni....

Ugyanis én is "építgettem" ...... :-)))))

sjesz Creative Commons License 2001.06.06 0 0 169
A két henger közé azt a dudát én raktam fel, de szerintem az isten is oda teremtette.....

Még akarok pár dudát felrakini, a 2 db sajnos kevés!!!!!

sjesz Creative Commons License 2001.06.06 0 0 168
Csak hogy fokozzuk az élvezeteket......

Dübörgő Creative Commons License 2001.06.06 0 0 167
Építgetem én, csak nem tudom követni melyik eszik többet?:-)))
(Különben "nem olyan add ide a bankkártyádat apuci" típus, csak jól hangzik) --- (kp-t visz:-)))
Előzmény: sjesz (165)
Dübörgő Creative Commons License 2001.06.06 0 0 166
Folyt.
Összképre úgy lehet elképzelni - most hogy nézem a közeli képet - hogy nekem csak elöl vannak a lábtartók, előre van hozva fék, váltó, s ebből kifolyólag az egész olyan nyújtott.
Ja, meg az ilyen apró bizbaszok (bocsi), amit lehetett az mind Harley.
Előzmény: Dübörgő (164)
sjesz Creative Commons License 2001.06.06 0 0 165
Na, mostmár az asszonyra is tényleg kíváncsi vagyok.....

Remélem őt is "építgeted"...... :-))))))

Előzmény: Dübörgő (164)
Dübörgő Creative Commons License 2001.06.06 0 0 164
Nos, az enyém 700-as Kawa LTD ugye, de ebből nem sok látszik, merthogy átépített a kicsike:
Villája jóval hosszabb, c.sárga Harley Sportster tankkal. Hátsó támla. 4 hengeres soros moci. Elég sok króm, de nem full, a motor sajna nem. Sport légszűrők, ami miatt a hangja olyan mint a torkos boci. Elöl kis tasi, lehet nemsoká hátul oldalt is.
Képem sajna nincs, 1-2 hét még.
De sjesz-ét ismét látom az újabb képet, hát .... király!
Az enyém - mivel épített - nincs ennyire "egyben", nem úgy, mint az asszony:-))))
Előzmény: EarwLine (161)
sjesz Creative Commons License 2001.06.06 0 0 163
Egy kis közeli.....

Dübörgő Creative Commons License 2001.06.06 0 0 162
Nos, ebben van valami. Lazítottam 2 hete 7végén a hátsó rugókon, hogy AZ UTAK ROSSZ MINŐSÉGÉT kompenzáljam. Ketten ültünk rajta, s egy nem gyári extra nem belelógott a hátsó gumiba? Jó kis vízelvezetőt csinált! (Gumicsere 22.800)
Előzmény: Lord Iffy (159)
EarwLine Creative Commons License 2001.06.06 0 0 161
Ha tényleg jöttök Gyarmatra mindenképpen talizzunk már! Kiváncsi vagyok a mocikra ÉLŐBEN!
sjesz-t már megismerem, Dübörgő a mecid milyen?
Az enyémet már láttad, bár most már egyszinű zöld de ne a szine alapján keresd!!!, hanem a muslicákat figyeld, néha nem látni tőlük a motor szinét, ja és egy brutál vanes&hines dob van rajta (kb. 3000 ccm-nem megfelelő mérettel)
Előzmény: Dübörgő (148)
sjesz Creative Commons License 2001.06.06 0 0 160
A francba..... pedig megmutattam volna, hogy kell.... :-(((((((((((

Az enyém szerintem dögösebb így sárgán.......

Előzmény: Dübörgő (158)
Lord Iffy Creative Commons License 2001.06.06 0 0 159
ja, aztán meg ráfogjátok a döcögést az útminőségre...:O))

Előzmény: sjesz (155)
Dübörgő Creative Commons License 2001.06.06 0 0 158

Megvaaaaaaaan! Én barom SCR-t írtam SRC helyett (source)

sjesz Creative Commons License 2001.06.06 0 0 157
Küldd el hozzám a barátnődet. majd megmutatom neki, hogy kell képet beszúrni.... :-))))

Jöhet motorral is......

Előzmény: Dübörgő (156)
Dübörgő Creative Commons License 2001.06.06 0 0 156
Előzmény: Lord Iffy (154)
sjesz Creative Commons License 2001.06.06 0 0 155
Én azon a képen nem a szögletes dolgokat figyelem, hanem a gömbölydedeket !!!!!
Előzmény: Lord Iffy (154)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!