Keresés

Részletes keresés

krapek Creative Commons License 2009.09.16 0 0 1739
Az elején biztosan. De Fábry itt sem fogja tudni elviselni, hogy más is beszél rajta kívül egy műsorban, akkor hasalás lesz belőle.
Előzmény: pítör84 (1735)
krapek Creative Commons License 2009.09.16 0 0 1738
Azt hiszem, a Párbaj sikerességének (sikertelenségének) megvitatása során valamennyien figyelmen kívül hagytunk egy nagyon lényeges elemet. Éspedig, hogy Vágó, már nem az a Vágó, aki az MTV-nél "össznépi" műsorvezetőként népszerű lett. Nyíltan politizál, miáltal az ország (és a nézők) többsége már ellenséget, egy országrontó, deviánspatrónus, megvetendő, gyűlöletes eszmeiség komisszárját látja benne. Amit látunk, az a vég kezdete. De már nem is az eleje.
Előzmény: pítör84 (1736)
G.B.Bejja Creative Commons License 2009.09.16 0 0 1737

Ugyanis több ismerősöm azért utálja a Vágot mert idióta SZDSZ-es:S

 

Én a helyedben ezzel nem dicsekednék.


Előzmény: pítör84 (1736)
pítör84 Creative Commons License 2009.09.16 0 0 1736
És elképzelhető hogy az RTL klubnak politikai ok is volt abban hogy pont a Fábryt tegye be, persze még sok 100 ok mellett
Ugyanis több ismerősöm azért utálja a Vágot mert idióta SZDSZ-es:S
És ugye tudjuk, hogy most hogy áll a jobboldal
pítör84 Creative Commons License 2009.09.16 0 0 1735
Kíváncsi vagyok vajon a Fábryval a legyen ön is milliomos hogy fog aratni?:)- (szerintem sokkal nagyobb lesz a nézettsége mint a Vágó párbajának)
G.B.Bejja Creative Commons License 2009.09.15 0 0 1734
De. Pl. Ebben a mostaniban. Csak nem tecc :)))))))))
Előzmény: Fáradt Vándor (1733)
Fáradt Vándor Creative Commons License 2009.09.15 0 0 1733
Hát akkor csak megszokás... el sem tudod képzelni más szerepben...
Előzmény: G.B.Bejja (1732)
G.B.Bejja Creative Commons License 2009.09.15 0 0 1732

Nem lehet, hogy csak a megszokás dolgozik bennetek? (Nem kötözködés, csak kérdezem)...

 

Rólad nem is feltételeztem a kötözködés szándékát :))

Nem hiszem hogy a megszokás. Tetszik az a  stílus, amit a LÖIM-ben előadott, ha a sajátja az, ha nem, és azt keresem.

Tudod, mint az első szerelmet az utánakövetkezőkben :DDDD

 

 

Előzmény: Fáradt Vándor (1730)
Fáradt Vándor Creative Commons License 2009.09.15 0 0 1731
Mégis azóta sem nagyon láttam jobb vetélkedőt annál azóta sem

Na mégegyszer, kissé belebonyolódtam:

Mégsem láttam azóta sem annál jobb vetélkedőt...
Előzmény: Fáradt Vándor (1730)
Fáradt Vándor Creative Commons License 2009.09.15 0 0 1730
Valaki idézte nemrég a boldogult emlékű MIndent vagy Semmit c. vetélkedőt. Ott VI semmi mást nem csinált, csak kérdéseket olvasott fel. Mégis azóta sem nagyon láttam jobb vetélkedőt annál azóta sem (a Milliomost kivéve), pedig ott sem "róla szólt" a műsor.

Nem lehet, hogy csak a megszokás dolgozik bennetek? (Nem kötözködés, csak kérdezem)...
Előzmény: G.B.Bejja (1728)
G.B.Bejja Creative Commons License 2009.09.15 0 0 1729

Azzal egyébként én is egyetértek, hogy nem kéne bohócműsort csinálni belőle,

 

Igaz.

 

komolyabb, műveltebb emberek párbaját szívesebben nézném magam is.

 

Igaz.

 

 De ha ez a műsor is korai véget fog érni (amit azért remélek, hogy nem így lesz), az biztosan nem VI miatt lesz.

 

Igaz.

Előzmény: Fáradt Vándor (1727)
G.B.Bejja Creative Commons License 2009.09.15 0 0 1728

Vegyük észre végre, hogy ez a játék nem Vágóról szól

 

Az első adás alkalmával észrevettem , azért nem tetszik.

Előzmény: Fáradt Vándor (1726)
Fáradt Vándor Creative Commons License 2009.09.15 0 0 1727
Azzal egyébként én is egyetértek, hogy nem kéne bohócműsort csinálni belőle, komolyabb, műveltebb emberek párbaját szívesebben nézném magam is. De ha ez a műsor is korai véget fog érni (amit azért remélek, hogy nem így lesz), az biztosan nem VI miatt lesz.
Előzmény: Fáradt Vándor (1726)
Fáradt Vándor Creative Commons License 2009.09.15 0 0 1726
Vegyük észre végre, hogy ez a játék nem Vágóról szól (úgy értem, már eredetileg se a műsorvezetőről kell, hogy szóljon). Azért, mert megszoktuk a Milliomost majd tíz éven keresztül, ahol a játékos és VI párharcát nézhettük, itt az a feladata, hogy két játékos párbaját moderálja, odaszúrjon hol egyiknek, hol másiknak. Ennek pedig VI szvsz tökéletesen megfelel.
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.15 0 0 1725
Tegnap végre láttam egy részt belőle, szerintem tiszta jó! Ami tönkre tudja tenni, ha játékosok helyett bohócokat tesznek be, mert a bohócokat inkább a Big Brotherben nézi a nép.

Folyt köv!

ZOH
G.B.Bejja Creative Commons License 2009.09.14 0 0 1724
Ja, akkor jó :))
Előzmény: Barátocska :) (1723)
Barátocska :) Creative Commons License 2009.09.14 0 0 1723
Tulajdonképpen csak megerősítettelek. :) Én úgy jártam, hogy az elején lelkesen játszottam, majd valami közbejött, és egy ideig nem tudtam vele foglalkozni. Mire újra kedvem támadt, addigra már késő volt.
Előzmény: G.B.Bejja (1722)
G.B.Bejja Creative Commons License 2009.09.14 0 0 1722
Azért mondtam, hogy mire használható lett volna, megszűnt.
Előzmény: Barátocska :) (1721)
Barátocska :) Creative Commons License 2009.09.14 0 0 1721
Szerintem a siker csak azért látszott mérsékeltnek, mert nem hagytak elég időt a megismerésére. Pedig egyértelműen a legnívósabb kvízjáték volt. De ennek felismeréséhez időt kellett volna hagyni az embereknek.
Előzmény: G.B.Bejja (1720)
G.B.Bejja Creative Commons License 2009.09.14 0 0 1720

Sokkal, de sokkal jobb műsorokat tud Ön ezeknél a sorozatban vesztes vacakoknál!

 

A "sorozatban"-t nem mondanám, maximum  a Párbaj lesz az első, de még ez se biztos.

 

De akár internetes játokot, játékokat is indíthatna.

 

Indított !

Nagyon népszerű volt mégis megszűnt, majd  ujraindult, mérsékelt sikerrel. Mire lett volna belőle valami,  sajnálatosan kimúlt.

Előzmény: krapek (1719)
krapek Creative Commons License 2009.09.14 0 0 1719

Tisztelt Vágó úr!

Sajnálnám, ha megtörténne az, ami a jelen történések szerint - véleményem szerint - törvényszerűen bekövetkezik: Ön egy lesz, a kvízműsorok beszélőemberi közül.

Meggyőződésem, hogy ha tobábbra is elegendőnek gondolja, hogy mindenféle nívótlan liszencműsorban legyen a VÁGÓ, akkor ez a név hamarosan elveszíti a jelenleg még értéket, minőséget jelentő jelentését, és helyette a megalkuvásból eredő, szánalmas kapaszkodás, a vergődés jut majd a nézők többségének eszébe róla.

Ne tévessze meg az itteni hódolói odaadó rajongása! Hárman vannak? Vagy nyolcan?

 

Sokkal, de sokkal jobb műsorokat tud Ön ezeknél a sorozatban vesztes vacakoknál! Nem hiszem hogy ne lenne rájuk vevő valamelyik kisebb csatorna. Amit naggyá zehetne!

De akár internetes játokot, játékokat is indíthatna.

 

Nem beletörődve, megadóan belenyugodni a fantáziátlan és tehetségtelen műsorigazgatócskák hülye döntéseibe!

 

 

"...talán jobb eredményekre számítottak, de Párbaj adásban marad, a TV2 még bízik benne. A felvett adások minden bizonnyal képernyőre kerülnek, de ha számottevő javulás nem áll be, akkor a műsor nem húzza ki karácsonyig.

 

http://www.origo.hu/teve/20090914-teves-nezettseg-bajban-vago-es-a-parbaj.html"

 

 

Én egy évet adtam neki.

G.B.Bejja Creative Commons License 2009.09.10 0 0 1717

Biztos a mi telepatikus támogatásunknak köszönheti, hogy nyert :-)

 

YESS !:)

És megérdemelten...

Előzmény: bm613 (1716)
bm613 Creative Commons License 2009.09.09 0 0 1716
Ha ugyanarról beszélünk, neki én is drukkoltam. Biztos a mi telepatikus támogatásunknak köszönheti, hogy nyert :-)
Előzmény: G.B.Bejja (1715)
G.B.Bejja Creative Commons License 2009.09.09 0 0 1715

Háááát...

Az elég régen volt, ennyi idő távlatából úgy emlékszem vissza, hogy ott tényleg a tudásé és a gyorsaságé volt a főszerep.

G.I-ért nagyon izgultam, azt tudom :)

Előzmény: bm613 (1714)
bm613 Creative Commons License 2009.09.09 0 0 1714
A Mindent vagy semmit-ben is statiszta volt, ha így vesszük. Csak olvasta a kérdéseket, és elbírálta a válaszokat, mégis eleget tudott kihozni belőle.
Előzmény: G.B.Bejja (1711)
krapek Creative Commons License 2009.09.09 0 0 1713

Jav: fennállásuk...

 

 

Előzmény: krapek (1712)
krapek Creative Commons License 2009.09.09 0 0 1712

Hát ez az! Vágó nevével fémjelzik a műsort, pedig ebben nics semmi vágós. Játéknak jó, műsornak nem.

Egyszrűen képtelen vagyok elhinni, hogy nincs kereslet magyar agyból kipattant vetélkedőre! Itt valami mutyinak kell lennie a dologban, mert ezeknél a nívótlan tucatkvízeknél még én is  jobbat tudnék kitalálni. Pedig én csak a nyereményeket pakoltam a reluxás ablakok mögé. Valamikor. De ott több ragadt rám, mint amennyi használható tudást a kereskedelmi tévék fennálásuk óta összesen sugároztak.

Ilyet még Rózsa Gyuri összegügyögne, Egri Jánosról és Vágóról nem is beszélve!

Meg is ragadom az alkalmat, és megkérdezem:

 

Tisztelt Vágó úr!

Miért nem teszik?

Előzmény: G.B.Bejja (1711)
G.B.Bejja Creative Commons License 2009.09.09 0 0 1711

Értettem,hogy nem úgy értetted :))

 

Nekem azért nem tetszik a műsor, mert pont csak az nem jön ki belőle, amiért Vágót szeretem és mindig nézem.

A humora, a tudása, az egyénisége, az, amikor egy versenyzővel szemmel láthatóan egy hullámhosszon vannak, és játszanak, ha valakin van mit cikizni és azt ő finoman kihasználja, stb.

 

Itt a játékos a főszereplő, Vágó statiszta. Lehet, hogy ennek igy kell lenni egy vetélkedőben, de akkor én meg nem biztos, hogy szeretem.

 

Az erőltetett incselkedés egymással és a többi valahogy nem jön be.

Előzmény: krapek (1710)
krapek Creative Commons License 2009.09.09 0 0 1710

Én sem úgy értettem, hogy Vágó rontja le a műsort. Azt gondolom, hogy egyszerűen jobb a játék erőltetett jópofizás nélkül. Néha már arra gyanakszom, hogy a játékosok valamiféle celebcsinálónak tartják a műsort. Van amelyiknek be nem áll a szája, csak nyomja az idétlen szövegét. Már nem egyszerűen felöltöznek, hanem sokan jelmezben produkálják magukat.

Vágó ezzel vagy nem akar, vagy nem tud, mit kezdeni. De lehet, hogy nem rajta múlik. Egyébként ezt a műsort el tudná vezetni egy átlagos képességű műsorvezető is. Mint már mondtam, szerintem anélkül, és főleg domborító játékosok nélkül  még jobb is. Minek ehhez Vágó? 

Ez a műsor (szerintem) silány, Meglepne, ha túlélne egy évet.

Előzmény: G.B.Bejja (1709)
G.B.Bejja Creative Commons License 2009.09.07 0 0 1709

Én is szeretem, viszont  a műsor nem igazán tetszik.

De ennek nem ő az oka.

Előzmény: Tywer (1708)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!