Keresés

Részletes keresés

jisell Creative Commons License 2009.08.07 0 0 12601
Viszont most változott a T mobile szolgáltató sokkal de sokkal olcsóbb mint a Promonte
Előzmény: ahatos (12600)
ahatos Creative Commons License 2009.08.07 0 0 12600
szervitől idézet:

"Ha ennyi ideig lesztek kint, javaslom vigyetek egy kártyafüggetlen
telefont. Bármelyik ujságárusnál vagy benzinkúton tudsz venni sim
kártyát. Ha kint kell telefonálgatni (és ha nem céges, más által
fizetett a telefonod) pár perc beszélgetés után már jó vagy. Haza egy
sms 12cent, telefonálni kb 45-55cent. A promonte a legnagyobb,
legstabilabb szolgáltató, én ezt javaslom!"
Előzmény: potika (12599)
potika Creative Commons License 2009.08.07 0 0 12599
Neked biztos van montenegrói mobil számod. Hogy lehet ilyet szerezni ? Néztem a Promonte-t, a New tourist pack megfelelne nekem, esetleg a Prica plus. A trafikban megveszem 5 EUR-ért a SIM kártyát, beleteszem a független telefonomba és működik, vagy ennél azért bonyolultabb ? Te mit ajánlasz ? Köszönöm.
Előzmény: szervezkedő (12596)
Hümi Creative Commons License 2009.08.07 0 0 12598
Hát erről már sajnos lekéstél öregcimbi...mert azóta leeresztette a lufikat
Előzmény: szervezkedő (12594)
jisell Creative Commons License 2009.08.07 0 0 12597
Szerveszkedő
nem nagy segítség az amikor felhívod a konzul bácsit osz beleszól a telefonba magyarul hogy halló és segítséget ígér amikor nem tud a helyszínre jönni és segíteni neked amikor te pácban vagy, hidd el nekem nem igazán foglalkoznak ők ilyesmivel ez az én tapasztalatom. Utas bisztosítás az jó hasznos ha van de még hasznosabb ha nem kell.

Bea a profilomban megtalálod az e - mail címemet jelentkezz azon
Előzmény: szervezkedő (12596)
szervezkedő Creative Commons License 2009.08.07 0 0 12596
Szerintem a szállásadótok mindenben segíteni fog. Ha szeretnéd magad megnyugtatni, kössetek utasbiztosítást ahol 24órás telefonos ügyfélszolgálat áll rendelkezésedre. Ha pedig hatalmas a gond keresd bizalommal Podgoricán a kunzul urat, biztosan segíteni fognak!
Előzmény: R.Bea (12595)
R.Bea Creative Commons License 2009.08.07 0 0 12595

Jisell,

 

Nem kérhetnék Tőled egy telefonszámot, ahol elérheténk, ha esetleg valami baj ér bennünket odakinn??

Természetesen megértem ha nem...

szervezkedő Creative Commons License 2009.08.07 0 0 12594
Hááát tudod a nejem a kisfiammal nem tudna meglenni egész nyáron autó nélkül, ahhoz azért messzire vagyunk mindentől hogy gyalog cipekedjenek pl egy bevásárlás után. Agyaltam azon hogy veszünk valami járművet (quad, robogó vagy egy szakadt zastva), hogy én tudjak ingázni autóval, de nem másként alakult.

Azért hogy tudjak tartani egy környezettanulmányt, meglátogassam a kicccccsssaládot, ezért mentem le most busszal.
A jövő héten autóval viszek le egy csapatot és jövök is vissza rá 2-3 napra.
Azután pedig vonattal megyek le.

Többen érdeklődtetek az aktuális vonatjeggyel kapcsolatban.
Tegnap reggel vásárolva egy felnőtt részére, jegy 6fős hálókocsiban középső ágyra foglalva, egy irányba, Szabadkáról Barba, 25 azaz huszonöt euroba került.

(A hálókocsi már tele volt, de egy fogyatékos egy lábú teniszezővel kell egy ágyon osztozkodnom.)
De majd összehúzzuk magunkat! :-)
Hümi Creative Commons License 2009.08.07 0 0 12593
Te szervi...mi a maci töke ez az újkeletű buszozási mániád...?!
Előzmény: szervezkedő (12592)
szervezkedő Creative Commons License 2009.08.07 0 0 12592
Ez a parkolósdi nagyon durva Budván.
Hétvégén a nejem átvitt Budvára a buszhoz. Nem volt semmi csomagom, tehát totál mindegy volt hol tesszük le az autót, de vagy sorompós fizetős volt a parkoló, vagy láttam a hiénákat már figyelik mikor állok meg és már ugrottak is volna a cetlivel, vagy ahol nem kellett fizetni, szó szerint egy centi szabad hely sem volt, végül az egyik utcában mégis megoldottuk egy kis leleményességgel.
:-)
Előzmény: jisell (12590)
szervezkedő Creative Commons License 2009.08.07 0 0 12591
Én fogadok, hogy egy borotvált fejű ember, egy fűrészelt csövű puskát tart a halántékotokhoz! Egyébként el sem tudom képzelni mit kerestek a horvátoknál?!

Ha azonos teljesítményű az autótok, azonos képességűek a gépkocsivezetők, ugyanannyi pihenőt tartotok, akkor szerintem sokkal kényelmesebb és kevesebb előre nem tervezett esemény vár rátok ha a bosnyákokon keresztül mentek.
De egy pillanatig sem szeretnék okoskodni, de majd várjuk a futam eredményét!
Oszt csak objektíven ám, nem csalni!

Ha minden igaz a napokban én is teszek egy villámlátogatást. Úgy néz ki, most semmi kitérő, semmi elintézendő dolgom nincs útközben és tudok én is mérni egy időt a szerb vonalon! (Igaz már előre tudom hogy valahol 12-14óra között lesz!)
Előzmény: Törölt nick (12586)
jisell Creative Commons License 2009.08.07 0 0 12590
De miért nem nem vagyok én mimóza virág sokat láttam már az életbe egy két fedetlen cici az már nem újság :-))))))

Van a tömegnek jó de kevésbé jó oldala is

Például nem lehet közlekedni autóval. Minap egy magyar fiatal ember az autóját az út kellős közepén hagyta. Dudálok neki hogy izé megy mizé mutogatom neki hogy kocsi itt no no no, ő játssza az angolt, nekem sem kellett több kiszálltam a kocsiból oszt magyarul megmagyaráztam neki hogy itt ez nem parkoló hanem egy forgalmas utca le is esett neki az álla becsületesen. De nem csak a magyarok ilyenek a többiek is. A minap üresen állt az udvar a szállodában a nagy kapu nyitva egyszer csak azt szemlélem valaki beparkolt az udvaromba és ott hagyta a dudukát. Na ilyen pofátlanságot sem láttam még. Úgy vitettem ki a kocsit a pókkal-vontató- meg a rendőrökkel.
Amikor ez megvolt becsuktam a kaput. Vártam a havert hogy jöjjön és jött is. Bejött a recepcióra és pökhendi módon megkérdezte hol az ő becses bmw-je. Rövid volt a válasz tessék jelentkezni a rendőrségen. Na akkor szakadt el a pasi filmje. Valami 100 ajróba kerül a kocsi kiváltása
Előzmény: szervezkedő (12587)
potika Creative Commons License 2009.08.07 0 0 12589
Szerintem Fejér megyéből most csúcsszezonban mindenképpen Bosznia felé gyorsabb. Ahol van (fizetős) autópálya, ott felmentek rá ? Gondolok itt az M6-ra, az Eszék - Dakovo szakaszra meg a bosnyák részre Sarajevo előtt.
Előzmény: Törölt nick (12586)
Hiéna29 Creative Commons License 2009.08.07 0 0 12588
Mire lehet fogadni? :))
szervezkedő Creative Commons License 2009.08.06 0 0 12587
Izabella! Pedig mondtam hogy lányok ne!!! Részvétem a tömeg miatt!
Előzmény: jisell (12585)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.06 0 0 12586
sziasztok
vasárnap este 9 órakor indulunk fejérmegyéből Bar-susanj -ba a csapat egyik fele Boszni fele a másik fel Horvát autópálya irányába indul. "a fogadásokat meg lehet tenni"
jisell Creative Commons License 2009.08.06 0 0 12585
Na de szerveszkedő ilyeneket :-)))))

Itt Budván dugig van minden nem igazán találni szabad szobát.

Látom mindenki nyaral remélem mindenki jól érzi magát üdv mindenkinek.
Előzmény: szervezkedő (12581)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.06 0 0 12584
ez egy Kotori boci
Előzmény: szervezkedő (12581)
Amari bp Creative Commons License 2009.08.06 0 0 12583
:o)))
Előzmény: szervezkedő (12581)
Hümi Creative Commons License 2009.08.06 0 0 12582
Hünnye a maci tökit nekijjje...be jó csecse van...:)))
Előzmény: szervezkedő (12581)
szervezkedő Creative Commons License 2009.08.06 0 0 12581

Ez pedig akkor nem csak az újvárosiaknak!

 

De lányoknak tilos megnézni!!!!

 

 

Kellemes formák egy háborítatlan tengeri strandon! Mondez hatalams fedetlen mellekkel feldobva!
Hümi Creative Commons License 2009.08.06 0 0 12580
Ez nagyon jó...különösen egy dunaújvárosinak...köszönöm szépen...:)))
Előzmény: Amari bp (12579)
Amari bp Creative Commons License 2009.08.06 0 0 12579

http://www.youtube.com/watch?v=VjWX-WPO6Hk&feature=related

Na Neked is:) szerelemből. Persze nem szó szerint, nekem Csík zenekartól is tetszett de fiam azt mondta, ez jobb:)

Előzmény: Hümi (12577)
Amari bp Creative Commons License 2009.08.06 0 0 12578
Kössz.
Előzmény: szervezkedő (12576)
Hümi Creative Commons License 2009.08.06 0 0 12577
Egy kis előleg...:)))

Előzmény: vargamarcs (12566)
szervezkedő Creative Commons License 2009.08.06 0 0 12576
Sutomore VOLI
Átlósan a buszpályaudvarral szemben van.
Ha a Sozina alagútból kivezető úton Bar felé fordulsz, mégy a főúton kb másfél km-t, akkor balra lesz zközvetlen az út mellett. Parkoló az nem nagyon sok lesz előtte, nem tudom hová tervezeik hogy a vásárolók parkolnak, de lehet hogy a gyalogosokra "építenek".
A bolt múlt szombaton még nem volt nyitva, de azóta már lehet hogy kinyitottak mert már a pocokra pakolászták a cuccokat.

Bar VOLI
Sutomoreból mégy kb 10-15km-t, mindig csak egyenesen az úton (gyk: ahol kanyarog az út ott nem kell hőbörögni hogy a szervezkedő azt mondta egyenesen, ott követni kell a nyomvonalat!) és a városon áthajtva a város kikötő felőli végén, található. Az úton jobbra látjátok majd meg, kb 3 melet magas és messziről látszódnak a nagy piros betűk: VOLI.
Barban nagyon tetszik hogy fedett a parkolójuk és amikor beszállsz az autóba nincs 96fok meleg, illetve sokkal tágasabb a belső tér, mint a MAXI-ba. Ha Barban szeretnétek egy nagyobb bevásárlást megejteni, én csak javasloni tudom. Gyakorló apukáknak/anyukáknak súgom hogy az emeleten kulturált wc is van a kávézó mellett.
Előzmény: Amari bp (12574)
H_G Creative Commons License 2009.08.06 0 0 12575
"Én magamról nem rakok fel képet...tekintettel a többi férfiember hiúságára.."

Gondolod, hogy a képet megnézve felelősségre vonnának a csajok: Te *ezzel* tartozol egy nembe?!

:D
Előzmény: Hümi (12568)
Amari bp Creative Commons License 2009.08.06 0 0 12574
Hol van a Voli Bárban, szélén vagy közepén? És Sutomorén?
Előzmény: szervezkedő (12572)
Amari bp Creative Commons License 2009.08.06 0 0 12573
Tedd ide, osztán majd csak visszaérkezik valaki, és mesél mi újság Montiban:)
Előzmény: szervezkedő (12572)
szervezkedő Creative Commons License 2009.08.06 0 0 12572
Hegyek, tenger, vizibicikli, Montenegró, nádfedeles napernyő, eldugott strand és egy jó csöcsös dög!
Nekem esetleg mos hirtelen ilyen képem van!
De csak akkor linkelem be ha van rá igény!
Van?????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!