Keresés

Részletes keresés

örökálmodozó Creative Commons License 2013.06.21 0 0 5518

Momentán nem :))

Előzmény: Törölt nick (5517)
Törölt nick Creative Commons License 2013.06.21 0 0 5517

Jobb lett volna ha elmész aludni,amit itt ma produkáltál magadból,hallod!

 

Tépkeded a hajadat most is?:D

Előzmény: örökálmodozó (5515)
örökálmodozó Creative Commons License 2013.06.21 0 0 5515

Akkor ezt megbeszéltük :) Jó,hogy ez alapján ítélsz :)

Előzmény: királyölő (5513)


királyölő Creative Commons License 2013.06.21 0 0 5514

pedig szívesen megismernélek.... de ez asszem pont olyan, mint a körömrágás, vagy az orrtúrás, le kell szokni róla.

Előzmény: királyölő (5513)
királyölő Creative Commons License 2013.06.21 0 0 5513

Hát, én most inkább annak örülök, hogy neeeem :)))

Előzmény: örökálmodozó (5512)
örökálmodozó Creative Commons License 2013.06.21 0 0 5512

Örülök,hogy ismersz :)

Előzmény: királyölő (5511)
királyölő Creative Commons License 2013.06.21 0 0 5511

Látom megértetted, miről is beszélünk :D

Örökálmodozó személyében egy tökéletes mintapéldányt is láthatsz. Ráadásul, még ronda is, saját bevallása alapján, mondjuk a képei igencsak másról árulkodnak, de mindez abszolút passzol az eddigi tapasztalataimba, tökéletesen mintázza az örök lényeget. :D

Na szóval az ilyen nőktől ments meg Uram engem...!!

 

Előzmény: linga2 (5506)
örökálmodozó Creative Commons License 2013.06.21 0 0 5510

Hidd el nálam kevesebb az előitéletes embert hord hátán a föld. Az,hogy te magadra vetted sajnálom. Ez legyen a legkisebb gondod azt gondolom :)

Előzmény: linga2 (5509)
linga2 Creative Commons License 2013.06.21 0 0 5509

Tökéletesen egyetértek.

 

Aki tud olvasni a sorok között,az most pontosan láthatta,jelen esetben a két fél közül,ki hogyan szocializálódott.....

Előzmény: imádokeztazt (5505)
örökálmodozó Creative Commons License 2013.06.21 0 0 5508

Én ennél durvább sértéseket kaptam,szerintem ezek nem vészesek :) Nehogy felkapd a vizet :) Én itt senkit nem szándékoztam megsérteni... aki annak vette bocs.

Előzmény: linga2 (5506)
királyölő Creative Commons License 2013.06.21 0 0 5507

Tudod, a vidéki csajok azért annyira nincsenek hozzászokva ahhoz, hogy bármikor egy nap alatt találnak valakit, aki ha mást nem is, de felnyalja az önbecsülésüket.

Míg a pesitek igen. Annyi hülyepasit találnak, ahányat akarnak, és nincs olyan korrekt, erényes nevelés, szocializáció, ami megakadályozná, hogy ettől legalább egy kicsit ne legyenek nagyképűek. Mert pontosan tudják, hogy falkák loholnak utánuk, csak kicsit ki kell nyitni az ajtót. Ettől még persze, tudják magukat nagyon szarul, és magányosan érezni, de ez már egyéb, HP-sági elemzés tárgya lehetne.

 

Azt hiszem, kezdem megfogalmazni az életem következő szakaszának legfontosabb célját: messzire, de kurva messzire kerüljem az ilyen csajokat, akik brutálisan le tudnak húzni. És ráadásul úgy hogy sosem tudom meg miért, a saját önbizalomhiányuk miatt, azért mert szimplán nem tetszem, vagy mert épp megjött nekik. Túl sok ilyennel találkoztam már.

 

Természetesen azért a pesti csajok között is vannak normálisak, sokan is, és idióták a vidéki lányok között is. De a társkeresőkön például nagyon egyértelműen látszik azért a tendencia.

 

Előzmény: linga2 (5502)
linga2 Creative Commons License 2013.06.21 0 0 5506

Beidézem neked mégegyszer az elmúlt hozzászólásaid két igencsak árulkodó mondatát:

 

1- "Én pl vidékivel nem szeretnék már semmit,de lassan mindenki betelepülő.."

 

2-  Másrészt ne legyen már tájszólása ha nem baj :)

 

 

Mivel nem szeretnélek megsérteni de amit akartam most megtudtam rólad,én itt ezen a ponton kiszállok a beszélgetésből,ha nem gond.....

 

Azt hiszem,most iszok egy pohár frissen csapolt búzasört,mert ezt még emésztgetnem kell. :(

Előzmény: örökálmodozó (5504)
imádokeztazt Creative Commons License 2013.06.21 0 0 5505

Bele fogtok merülni, pedig nem valós!

 

Mindketten leírtátok azt is, hogy nem a "pestiségen" múlik ez, majd mindketten meg is cáfoltátok.

A szocializáció tényleg lényeges, illetve az, hogy mennyire vagy empatikus a másikkal. Ha valaki vidéki azzal ugyanúgy el lehet beszélgetni, mint egy pestivel. Mint ahogy el lehet egy orvossal is, meg egy benzinkutassal is. Témát, közös érdeklődési pontot kell találni, aztán ennyi.

Természetesen saját vélemény ez is, meg lehet cáfolni.

Előzmény: linga2 (5503)
örökálmodozó Creative Commons License 2013.06.21 0 0 5504

Megkérdezem pesti vagy?Igen,aztán kiderül csak pesten él..akkor az nem az szerintem.

Másrészt ne legyen már tájszólása ha nem baj :)

Teszem azt elmennénk valahova,de mivel csak az adott kerületet ismeri meg a sarki krimót így messzire nem jutnánk..  de ez az én bajom,nem szeretős téma :)

De azt akkor is tartom,hogy távkapcsolat nem kell soha többet.

Előzmény: linga2 (5502)
linga2 Creative Commons License 2013.06.21 0 0 5503

A hülye meg beképzelt pesti mondatokat pont azért kapjátok időnként,amiért és ahogyan időnként viselkednek bizonyos rétegek Bp-en.

 

Az utolsó mondatod,pont ugyanebből a kategóriából való.   (úgy,hogy én egyáltalán nem tartalak ilyennek)

 

Érdemes átgondolni,milyen felsőbbrendű mondatokat adsz ki a szádból,mert lesz olyan ember,aki ebből azt szűri le,hogy te is egy felfuvalkodott hólyag vagy.

Előzmény: örökálmodozó (5501)
linga2 Creative Commons License 2013.06.21 0 0 5502

A világ ilyen.

 

Az előző hsz-ben pont te írtad le,tök mindegy,hogy milyen. Bp-i vagy vidéki a lényeg a szocializáció és,hogy mit hozott otthonról.  Majd ugyanabban a mondatodban leírod,hogy nem kezdenél vidékivel,meg mindenki már lassan betelepülő.

 

Ez az utolsó mondat,elég gáz nem gondolod?

 

 

Előzmény: örökálmodozó (5501)
örökálmodozó Creative Commons License 2013.06.21 0 0 5501

Ezt rosszul látod :) Tapasztalat :) Megkaptam már a hülye pestiek vagy ilyenek,olyanok,miközben ha az illetőnek vidéki csaja volt,annyira volt hülye mint én :)

Belelátsz ebbe olyat,ami nincs is benne.

Előzmény: linga2 (5500)
linga2 Creative Commons License 2013.06.21 0 0 5500

Valamiért már azt érzem,hogy elmentetek egyfajta oda-vissza mondogatós,beszólogatós irányba.

 

Kár érte.....

 

Ha bárki azt gondolja,hogy akár egy pesti felsőbbrendű lény vagy épp fordítva,hogy a vidéki a megfelelőbb,.akkor ott komoly emberismereti hiányok vannak.

 

Bocs de ez óvoda...... 

Előzmény: örökálmodozó (5497)
linga2 Creative Commons License 2013.06.21 0 0 5499

yes. :(

Előzmény: imádokeztazt (5495)
linga2 Creative Commons License 2013.06.21 0 0 5498

A 100 km-el nincs bajom,az működött is---- :)

 

Az oda vissza 400-500 km- már elég rázós és nem nagyon működik.

 

Nem mondom,hogy nem megoldható,ha ennek elő tudod bármilyen szempontból teremteni az előföltételeit de a realitás mást mutat....

Előzmény: királyölő (5494)
örökálmodozó Creative Commons License 2013.06.21 0 0 5497

Független,hogy pesti vagy vidéki,az a lényeg otthonról mit hozott,vagy milyen a személyisége.

Én pl vidékivel nem szeretnék már semmit,de lassan mindenki betelepülő..

Előzmény: királyölő (5496)
királyölő Creative Commons License 2013.06.21 0 0 5496

Biztosan van

De ha nincs is, ez a fórum azért nem a világ... miért ragaszkodsz ahhoz, hogy innen találj valakit?

Én tényleg azt tapasztalom, hogy könnyebb egy vidéki lánnyal megismerkedni, közvetlenebbek, terészetesebbek, nincsenek annyira tele komplexusokkal... gondolom a nagyváros nem igazán tesz jót a nőiességnek.

Előzmény: linga2 (5491)
imádokeztazt Creative Commons License 2013.06.21 0 0 5495

Na, ez az... 

A távollétet, egyebeket meg lehet magyarázni. De akármennyire erőlteted az agyadat, hogy ne vegyenek észre rajtad semmit, egyszerűen megváltozol, úgy, hogy az csak pont neked nem tűnik fel otthon. Kibaszott egy játék ez, tényleg az a frankó, ha a testi vonzalomnál nincs több egyikben sem.

Előzmény: linga2 (5493)
királyölő Creative Commons License 2013.06.21 0 0 5494

Nem igazán érzem a problematikát. Egyik fél sem akar kilépni a házasságából, szeretősködés van, de az előbbiből kiindulva csak módjával.

A 100 km nem véletlen. Egy kiváló biztonsági rés, vagy ütköző, nehogy valami komolyabb történhessen, mindkét felet megóvja a kísértéstől.

 

:)

 

Igazából az emberek tényleg maguk teremtik az életüket, semmi se véletlen, semmi se valami fatális felsőbb gonoszság eredménye :)

 

Előzmény: linga2 (5490)
linga2 Creative Commons License 2013.06.21 0 0 5493

Valóban.

 

Amikor ilyen cipőben jártam,tényleg őrült nehéz volt titkban tartani,bár nekem sikerült. S érdekes módon nem az eljárást...hanem valahol mentálisan az egész folyamatot.

Előzmény: imádokeztazt (5492)
imádokeztazt Creative Commons License 2013.06.21 0 0 5492

Ez tiszta, bár akkor ott csak érzelmek vannak, inkább valamiféle ragaszkodás, hiányérzet, amivel még megbírkóznak. Mert lehet valaki bármily' okos és szép, otthon te azt hosszútávon nem tudod eltitkolni, hogy másba vagy szerelmes.

Előzmény: linga2 (5490)
linga2 Creative Commons License 2013.06.21 0 0 5491

Egyben meg is nyugtattál  (egyik szemem sír,másik nevet) de közben végtelenül szomorú is vagyok.  Értem én,hogy a 2 milliós városban a szeretőségre vágyók száma is sokkal magasabb ez ok.

 

Dehogy egyáltalán,semmilyen szinten nincs senki Bp-en kívül itt ezen a fórum keretein belül..... :(((

Előzmény: királyölő (5484)
linga2 Creative Commons License 2013.06.21 0 0 5490

Majdnem.

 

Természetesen egy haldokló kapcsolatban kialakuló szeretői kapcsolatból,távkapcsolatnak induló történetből is lehet komoly kapcsolat (feltéve,hogy mindkét fél egyértelműen ki akar lépni a jelenlegiből) de akkor ugye már nem szeretői kapcsolatról fogunk beszélgetni,abban a felállásban.

 

Rengeteg olyan szeretői kapcsolat van,ahol erős a kötődés,sőt még akár szerelem is kialakulhat akár....de egyik fél sem akar kilépni a házasságából,sőt emellé még bejön esetleg több 100 km-es távolság.

 

ebben az esetben nem a gravitáción múlik a dolog.

Előzmény: királyölő (5481)
jkl1 Creative Commons License 2013.06.21 0 0 5489

látom a mosolyt :) oké, akkor legyen a rutin helyett inkább tapasztalat!

és nekem is van olyan, amiben van rutinom! :-)))

Előzmény: imádokeztazt (5488)
imádokeztazt Creative Commons License 2013.06.21 0 0 5488

De hülye szó ez a rutin... Vezetésben, bizonyos dolgokban jó, de itt aztán, mehetsz a rutinoddal a...

Ja, mosoly van, nehogy megint visszakérdezz :D

Előzmény: jkl1 (5480)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!