Keresés

Részletes keresés

xpe Creative Commons License 2013.04.24 0 0 9269

A PayPal másnak sem küld emailt ha pénz érkezik rá? Vagy csak nálam van így mostanában?!

spileraaa Creative Commons License 2013.04.23 0 0 9268

a megoldast leirtak csak nem talalom ezeket a bealitasokat

valaki segitenel ilusztralni keppel vagy akkar reszletesebb leirassal ?

 

 

Szerintem (tevedhetek, de eddigi tapasztalat alapjan) ket lehetoseged van:
1. kihasznalod a bankod velhetoen kedvezobb valtasat: a 3 eurot atkonvertaltatod dollarba, es az "other conv. options"-nel azt allitod be, hogy "Bill me ..." az eredeti devizaban. Ekkor tuti hogy elobb a konvertalt dollart, majd a maradekot eszi a kartyadrol, ilyet mar parszor csinaltam.
2. lei-ben akarsz fizetni, a paypal valtja. Eros a gyanum, hogy ilyenkor a kartyaterheles zajlik csak lei-ben, tehat a 3 eurodnak itt is dollarban kene lennie! A maradekra meg eleg kell legyen persze a kartyaegyenleged. Az other-nel meg a masik opciot kell valasztani, hogy mindig a kartya devizanemeben terheljenek.
Ha tevedek, akkor a 3 eur lei-be valtasa kell, de ugyanez az opcio a kartyanal.

Szoval en inkabb dollarba valtanam es dollarban vonatnam a kartyarol.
Egyedul arra figyelj, hogy nehogy a sajat bankodnal minuszba menj ettol, mert lehet, hogy a kartyatarsasag szerinti valtasnal benne leszel a kartyaegyenlegben, de a bankod valtasakor mar (az altalaban annal azert kicsit rosszabb) mar nem, es kerettullepesert akar komolyabb dijat is radverhetnek, hiaba sikerult a tranzakcio. (Ugyanez, ha van a vasarlasnak valami dija, es azzal megy minuszba.)

blueye Creative Commons License 2013.04.23 0 0 9267

Elvileg (nekem) így működik, tehát elsőre a PayPal-on levő összeget használja fel és ha nem elég hozzátesz a kártyáról. 

Előzmény: spileraaa (9264)
tomzolka Creative Commons License 2013.04.23 0 0 9266

Évek óta használom a Paypalt mint magánszemély.

Most cégre szeretnék számlát kérni egy Ebay-es tranzakció során.
Az eladó azt írta,hogy a Paypalon keresztülküldene egy fizetési igényt és azon keresztül a számlát is.
Szóval a kérdésem, hogy valaki csinált-e már ilyet és megoldható, hogy a magán paypal számlán keresztül oldjuk meg a számla tranzakciót vagy mindenképpen csinálni kellene egy céges paypal számlát és azzal lebonyolítani a tranzakciót?

 

Axióma Creative Commons License 2013.04.23 0 0 9265

Azt azert ne felejtsd ki itt sem, hogy mindekozben a vasarlas dollarban fog tortenni:)

(Bocs, en epp itt is es ott is olvasgatok.)

Előzmény: spileraaa (9264)
spileraaa Creative Commons License 2013.04.23 0 0 9264

Hello

 

a paypal arra kepes hogy pl a kartyamon van 350 lei es a paypalon pedig 3 euro ( ez mar 362 lei ) mindektot feltudja hasznalni vasarlasnal ?

vagy csak az egyiket vagy a kartyarol vagy a paypalrol ?

 

vagyis a 3 eurora ami a paypalon van szamoljak a vasarlasnal vagy sem

 

vagy mit alitsak be hogy a paypalon levo 3 eurot is felhasznalja ( kezdokent ha lehet kepel mutasatok mit mere keresek a bealitasoknal )

 

elore is koszi a segitseget

udv

blueye Creative Commons License 2013.04.23 0 0 9263

Szerintem írd meg a google-nek, ők meg is fogják köszönni és ha tényleg náluk van a hiba ki is javítják.

Előzmény: ErikQ (9262)
ErikQ Creative Commons License 2013.04.22 0 0 9262

Kipróbáltam más e-mail címekkel is. Érdekes módon azokkal működik! Gmail-t valamiért nem szereti a Paypal: néztem a spam között, a beállításoknál is megadtam, hogy nem kötelező a https és mégsem jön meg a confirm e-mail. Mindem más működik a gmailen, csak a paypalos nem jön meg. Napokig leveleztem velük és állandóan sablon válaszok jönnek mindenre. Az utolsó levélben azt írták, hogy megnézte az emailküldőt, tökéletsen működik és elküldte az emailt. Természetsen nem érkezett meg. :D Meguntam, kipróbáltam hushmaillel és még egy sereg webes email szolgálatóval is. Mindre megérkezett a confirm e-mail perceken belül. :p
Szóval gmail vs. paypal nem működik!!!
Tanulság: a paypal ügyfélszolgálata egy nagy nulla. Szerintem előre megfogalmazott sablon szövegeket írnak vissza. A ha gond van old meg magad, mert ők csak robot választ adnak, vagy ha elunják, akkor hárítanak. Azt javasolta a végén, hogy az internetszolgáltatómmal vegyem fel a kapcsolatot, ha továbbra sem érkezik meg az üzenet. Kac-kac gmail!!! Vegyem fel a kapcsolatot a Googllel? Ekh :D

Előzmény: ErikQ (9247)
mrobes Creative Commons License 2013.04.22 0 0 9261

Nálam ugyanez van,nem küld értesítést. Írtam az ügyfélszolgálatnak,de valami sablon gépi válasz jött csak,azóta meg nem tudom,hogy mi van.

Előzmény: xpe (9250)
kell a pénzem Creative Commons License 2013.04.22 0 0 9260

Nagyon szépen köszönöm :)))))

Előzmény: Hintalow (9257)
Hintalow Creative Commons License 2013.04.22 0 0 9259

Jónak tűnik a számlaszám, nekem sincs több adat a regisztrált számlaszámomnál.

Előzmény: HumanAfterAll (9239)
Hintalow Creative Commons License 2013.04.22 0 0 9258

Igen sima utalással is lehet pénzt tenni a paypal számlára.

A bankszámla megadása felesleges volt, ha csak vásárlás a cél, az csak akkor kell, ha a paypalról szeretne valaki pénzt kikérni bankszámlára.

Az a kártyás rész eléggé katyvasz lett.

Előzmény: Szoboszlainé Anikó (9256)
Hintalow Creative Commons License 2013.04.22 0 0 9257

Annyit kell tenned, hogy vársz. Két lehetőség van: vagy jóváírják a pénzt végül (ennek a kisebb az esélye) Vagy visszaküldik a számládra (ez a sanszosabb)

Viszont ilyenkor lassan őrölnek a paypal malmai, 5-10 munkanapra számíts, de eltünni nem fog a pénzed, úgyhogy no para :)

Előzmény: kell a pénzem (9255)
Szoboszlainé Anikó Creative Commons License 2013.04.21 0 0 9256

sziasztok!

én még csak most regisztráltam a paypalon, mert szeretnék vásárolni kisebb dolgokat az e-bayen, a regsiztrációt gond nélkül megcsináltam e-mail-em megerősítettem, aztán azt írta köv. lépés kártya hozzáadás, hozzáadtam a kevésbé használt, így sem sms-sel, sem netbenkkal nem rendelkezőmet, de a megerősítéshez tartozó 4 jegyű kódot így nem tudtam beírni, hiába jártam otp-be ott zárolva van az összeg, na továbbléptem megadtam másik kártyám adatait, jött is sms, de PP*kétszámjegy, a négy helyett, próbálkoztam ezért letíltotta ezt a kártyát, most hozzáadtam a bankszámlaszámom, de ott azt írta valami 1500Ft-ot kér, de még nem kérte, ez ott is van adataimnál.

kérdésem így tudok-e fizetni, van ID-m, tehát ha utalok bankszámlámról az paypalon lesz-e, onnan tudok-e fizetni ebay paypal-paypal, lesznek-e korlátozásaim?

köszi

kell a pénzem Creative Commons License 2013.04.20 0 0 9255

A paypalra akartam utalni pénzt de utána jutott eszembe hogy a "Transfer ID"-t nem adtam meg és még most sem érkezett meg a paypalra pedig kaptam üzenetet hogy elküldték.Mit tegyek most?

syrius Creative Commons License 2013.04.20 0 0 9254

off: bocsi a netem megőrült (ésmegőrjít), az előzőt ezzel együtt kérem törölni, mert nem beírásnak szántam

syrius Creative Commons License 2013.04.20 0 0 9253
beirok dfsdfsdf
kari2222 Creative Commons License 2013.04.20 0 0 9252

Sziasztok!

Van most egy vevőm, akinek a neve nagyjából: 'The French Man'. Ilyesmivel még nem találkozam. Ti igen? Tehát a kérdésem: így is lehet regisztrálni, úgymond, 'álnéven' avagy nem rendes névvel? A címe egyébként normálisnak tűnik. Kösz, ha valaki hozzászól érdemben.

kell a pénem Creative Commons License 2013.04.19 0 0 9251

Sziasztok!

 

Lenne egy nagy problémám!Utaltam a Paypalra nagy mennyiségű pénzt de nem adtam meg a Transfer ID-t és így persze nem ment el  paypalra...

Van valami mód hogy oda továbbítsam vagy visszaküldjem a bankszámlámra?

xpe Creative Commons License 2013.04.19 0 0 9250

Teljesen fel vagyok háborodva.Körülbelül két hete,hogy a Paypal nem értesít emailben ha pénz érkezik a számlára.Lehet ez ellen tenni valamit?

pittipitti Creative Commons License 2013.04.18 0 0 9249

Elegendő ennyi.....:)

Előzmény: HumanAfterAll (9239)
ErikQ Creative Commons License 2013.04.18 0 0 9248

A currency convreterrel át tudod konvertálni a pénznemet. Sajnos 10% a rés minden esetben. Elötte érdemes felvenni a kívánt valutanemet is.

Előzmény: baloghxj (9246)
ErikQ Creative Commons License 2013.04.18 0 0 9247

Nem, többször is ellenőriztem. Sőt 24 órát is vártam.
Az e-mail cím is működik, küdltem, fogadtam, kifogástalan, minden stimmel vele. 

Előzmény: blueye (9245)
baloghxj Creative Commons License 2013.04.18 0 0 9246

Ha forint számláról utalok a PP számlámra pénzt az Ft-ban kerül jóváírásra? Hogyan tudok vásárolni $-ért? Milyen árfolyamon konvertálják át. Bankártyát és számlaszámot nem szeretnék PP-hez kötni.

blueye Creative Commons License 2013.04.18 0 0 9245

Nem írtad el az email címedet?

Előzmény: ErikQ (9244)
ErikQ Creative Commons License 2013.04.18 0 0 9244

Sziasztok!

Van egy olyan problémám a Paypal-lal, hogy nem tudom az e-mail címem megerősíteni. Megadtam az új e-mail címem, majd kijelöltem. Ki is írta, hogy elküldték a confirm e-mailt, de nem érkezett meg. Így nem tudom érvényesíteni. Megnéztem a spamszűrőt is, nem akadt fent, nem dobot vissza semmit. Egyszerűen nem jött mail.  
Felvettem velük a kapcsolatot és millió formában "How do I..." típusú válaszokat kaptam, hogy csináljam azt, amit már tudok. Van ezeknek valami online chatjük, ahol ügyintéző is van, nemcsak egy agyatlan robot generál idióta üzeneteket?

Szerk.: Őszintén szólva, nem tudom minek ez a contact us, ha ugyanazt küldik el, ami helpben is szerepel. Nyilván nem azért írok nekik, mert nem tudok olvasni.

szaltósGera Creative Commons License 2013.04.18 0 0 9243

Szia. Azóta megoldódott a dolog? Szerintem mindenképp a Download history az ami a könyvelőnek kell havonta. De nekem is a saját nevemet írja rá, nem a cégét...És ez így nem lesz jó. Megoldást nem tudja senki?

 

Nekem a tranzakciós "fee"-vel is van problémám, az se mindig jelenik meg...

Előzmény: Neo3 (8925)
matuka10 Creative Commons License 2013.04.17 0 0 9242

Igen ,én is így használom a paypalt.Nem bankártyát adol hozzá,hanem bankszámlaszámot a paypalhoz. My account, Top Up és ott lesz a Unicredites bankszámla amire utalni kell és a hozzád tartózó Transfer  ID szám amit utalásnál meg kell adni.

Előzmény: taczevi (9212)
HumanAfterAll Creative Commons License 2013.04.17 0 0 9241

Tegnap még úgy pörgött ez a topik, azt hittem biztos kapok választ.

Vagy túl nagy marhaságot kérdeztem?

Remélem azért megszán valaki és válaszol.

AfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBelarusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDetect languageDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddishAfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBelarusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddishEnglish (auto-detected) » Hungarian
Előzmény: HumanAfterAll (9239)
Buhul Creative Commons License 2013.04.17 0 0 9240

Regisztráltam a PayPal-ra,az Uni Creditnél azt tanácsolták,hogy a Bank of American keresztül szoktak fizetni PayPal-ra,amit helybe fizethetek,ez a leggyorsabb mód.Csak nem értem hogy milyen számlaszámra?Nem igazán értettem a tájékoztatást.

Előzmény: cliftony77 (9228)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!