Keresés

Részletes keresés

zkovaxxx Creative Commons License 2014.11.25 0 0 4439

Tábornokom!

 

Ma sem keltem hiába mert jó olyan napra ébredni mikor ilyen kedves ajándékot kapok és tudom, hogy valakinek fontos a lelki nyugalmam:)

El is kéredzkedtem egy hétre:) Szóval majd egy hét múlva érkezem:)

Előzmény: Arzeen03 (4437)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.11.25 0 0 4438

ha közben füstöt csinálsz a lakásban, az még jobb! 

egy fazekat erősits dróttal a plafonra, lökd meg hogy ingázzon és égess benne pl ujságpapirt és arra szórj nedves füvet! és ne felejtsd el, közben koncentrálj a hangokra

a hatás magáért fog beszélni, ezt lehet a Gesztenyés Kórház rehabján is be lehetne majd vezetni relaxációs órán

 

Előzmény: zkovaxxx (4434)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.11.25 0 0 4437

üdv Zkov doktor!

 

most nem vagy ideges, látom, de ha igen, akkor ezt találtam neked, mindjárt belinkelem

kiveszel egy hét szabadságot, minden nap végighallgatod jóga ülésben és ha eltelik egy hét, mindjárt nem fognak olyan nagynak tünni a problémáid és sokkal megkönnyebbült és felszabadultabb leszel! /hogy végre megszabadultál a meghallgatási procedúráktól :) /

 

úgyhogy ezt tudtam neked most igy kedd délelőtt, hogy boldogabbá tegyem az életed, mint a Gesztenyés Kórház Főigazgatójának

 

jó relaxálást, egy hét múlva várunk az eredménnyel 

 

 

Előzmény: zkovaxxx (4434)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.11.25 0 0 4436

na hello :)

okés, de ha bármi mondanivalód van, ne tartsd magadba! :) lehet itt néha még kicsit veszekedni is ha úgy adódik :)

ha meg történik valami, feltétlenül irj, mi volt!

 

 

Előzmény: gombóc63 (4435)
gombóc63 Creative Commons License 2014.11.25 0 0 4435

Itt vagyok, folyamatosan olvaslak benneteket, de a ti problémáitokhoz nem tudok hozzászólni. Kínlódva várom, hogy eljöjjön az én időm....Jobbulást mindenkinek!

Előzmény: Arzeen03 (4433)
zkovaxxx Creative Commons License 2014.11.25 0 0 4434

Mint írtam is ez nincs így rendben. Menj be a suliba és jelezd, hogy neked ez nem tetszik ahogy ezt kezelték.

Nem kell höbörgni csak szólni, mert ha nem teszed más is így jár és a dolgok nem változnak.

Azt fogadd el, hogy egy kéz csont repedésnél nehezebb eldönteni, hogy valójában nagy a baj, vagy csak a gyermek megütötte, főleg ha olyan a gyerek aki nem csinál nagy műsort inkább elintézi magában.

Mikor az álla felreped az látványosabb és rögtön tudják, hogy gond van:))

Igen mi még így üzemeltünk, az idősebb átkísért mert az úttörő ahol tud segít:)))

A fiamnál mikor napközben a telefonon láttam, hogy "iskola" már tudtam, hogy megyünk a sebészetre vagy a traumatológiára:) Másnap olyan büszke volt a nagy kötésére mert mindenki őt sajnálta:))

 

 

Előzmény: Arzeen03 (4432)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.11.25 0 0 4433

Kosz chopi

Na es a te labad hogy van :-) jobban azota?

 

Gurablii es nikke keveset jarnak erre, gomboc63 is, pompom is..

Vagy lehet gurabli mester nagymester lett es mar nem csak nem beszelhet semmirol, hanem mar nem is irhat...?

 

Előzmény: Chopper63 (4431)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.11.25 0 0 4432

Ok megserult, lesz meg ilyen, hogyne

Csak ezen gondolkoztam, hova tegyem most magamban ezt a dolgot, nem hoborgok, nem is vagyok az a tipus egyaltalan, csak ez sztem igy nem volt okes

Egyebkent nem rossz iskola ahova jar

Regen en is serultem meg tobbszor is a suliban, olyankor adtak mellem egy idosebb tanulot aki elkisert az egeszseg hazba :-)  persze ez a regimodi verzio, az sem piskota de mas vilag volt

 

Chilli

Neked most az a legnagyobb gondod, hogy gyenge a combod?  Fu de jo neked :-) beszolok!! :-) 

Na meg a fizikai kepesseget a legkonyebb fejleszteni, tehat ugyis fogalmazhatjuk, minden a legjobb uton halad! Ez szuper! Meg a 100 fok is remelem annyi egyszer meg nekem is meglesz...

 

Előzmény: zkovaxxx (4428)
Chopper63 Creative Commons License 2014.11.25 0 0 4431

Szép reggelt Nektek.

 

Arzeen03 gyors,teljes gyógyulást kivánok kisfiadnak!!Iskolák..hagyjuk már....förtelem ami az iskolákban történik!!!!!

 

Chilli sikerének örülök...akkor is ha nehéz,és szomorú kissé.Te,Ti,meggyógyultok!

 

Kitartást nektek!!!Sok erőt!!

Előzmény: Arzeen03 (4426)
_chillout_ Creative Commons License 2014.11.25 0 0 4430

Igen, az évvége mindig ilyen, le van foglalva minden időpont, az embereknek már betelt az önrészük, ezért felvesznek néhány ingyen kezelést.

Előzmény: zkovaxxx (4427)
_chillout_ Creative Commons License 2014.11.25 0 0 4429

90 fok a lábam, aha, 20 perces bejáratás után tegnap elment százig is. Hogy mi volt borzasztó? Szembesülni azzal, hogy megint semmi combizmom nincs, hogy egy sima hanyatt fekve nyújtott lábemelésbe bele akarok halni, hát meg az egész, fárasztó volt, na.

 

Kisfiadnak gyors jobbulást kívánok, a tanár pedig szedjen hangyát, ha ennyire hülye. Lehet, h érdemes lenne az igazgatóval beszélni, mielőtt a fenenagy önbizalmával egy vakbélgyulladást gyomorrontásnak diagnosztizál...

Előzmény: Arzeen03 (4426)
zkovaxxx Creative Commons License 2014.11.25 0 0 4428

Egy igazi fiú begyűjt pár ilyent:) Igazán a legnagyobb gond, hogy titeket mint szülőket nem hívtak fel mikor ez történt. Ők nem tudják elvinni, ha valami nagy gond van hívják a mentőt, de az, hogy a szülőket felhívják az alap.

Előzmény: Arzeen03 (4426)
zkovaxxx Creative Commons License 2014.11.25 0 0 4427

Ezek szerint nem csak mi vagyunk ilyen konzervatívak a műtét utáni pihenéssel kapcsolatban:))

Hetente csak egyszer jársz gyógytornára?

Előzmény: _chillout_ (4425)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.11.24 0 0 4426

szia :)

már délután olvastalak és már délután örültem, hogy nyomod a bicajt :)

és.. az izületed hogyan birja a terhelést bicajozás közben? Minden okés? és a fizikó miért volt borzasztó, mi történt? érdekel!

hajlitásod akkor 90 fok?

 

kisfiamnak ma eltört az ujja

az iskolában tornaórán megsérült, jelezte a tornatanárnak, az ránézett és azt mondta, áá, ez zúzódás, majd fájni fog és visszaküldte tornázni

délután elmentem érte, ujja bedagadva, belilulva

baleseti, ujj eltörve, sinbe téve, három hét rögzités

igazság szerint marha mérges vagyok, hogy nem vitték el orvoshoz

nem lett gond, de akkor is, ezt azért elvártam volna

 

 

Előzmény: _chillout_ (4425)
_chillout_ Creative Commons License 2014.11.24 0 0 4425

Hahó! Túl a műtét utáni első fizikón, borzasztó volt :-)) Le lettem szidva, hogy már dolgozom és a fizikós nőci szerint még mankóznom kéne. Mindenesetre levezetésként bicajozhattam, egész le lehet rövidíteni a pedált, így 90 fokos térddel is simán tudtam tekerni. Jövő hétfő folyt. köv.

zkovaxxx Creative Commons License 2014.11.24 0 0 4424

A zene fontos dolog:) Legalább elmondhatom, hogy virtuális térből ismerek valakit akinek a porcerősítő hatásos volt és ennek nagyon Örülök:))

 

Előzmény: Arzeen03 (4423)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.11.24 0 0 4423

a zen zene csak vicc volt :)

persze lehet azt komolyan is venni, de én csak poénból irtam

kis szobakerékpár után megint jobban fájt, de valószinűleg igazad van /mi lenne ha te nem lennél itt, ki tenné helyre ezeket a dolgokat :)

jóga? és a jógaüléssel mi lesz? :) előtte simán megcsináltam egyébként. 

hol tudnék jógagyakorlatokat csinálni, megint tele van gondokkal az agyam, nehezen tudom kikapcsolni

maszirozgatni szoktam néha ahol éppen fáj, meg be is kenem néha izomlazitóval

próbálom kicsit nyujtani is a combot, pl hanyatt fekve az ágyon, egyik láb le combból az ágy mellé, hogy érezzem hogy nyúlik a csipőm, vagyis a combtőnél, de ezek csak olyan egyéni rögtönzött gyakorlatok amik úgy gondolom inkább használnak, mintsem ártanak

de képzeljétek, 10 napja szedem a porcerősitőt és nem fáj már a másik térdem. simán ennek tudom be, de még nem akarom elkiabálni

néha roppan, kattan, de már nem fáj

még két hónap a műtétig..

köszönöm egyébként a figyelmességedet

Előzmény: zkovaxxx (4422)
zkovaxxx Creative Commons License 2014.11.24 0 0 4422

Azért múlt el mert nem a csípő ízületed miatt érzel fájdalmat, hanem a inszalagot, vagy az izmot érzed.

Sok lazítás ( külön figyelem a csípőre) az ajánlgatott zen zenédre, jóga, vagy egy jó masszőr.

Előzmény: Arzeen03 (4421)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.11.24 0 0 4421

na elmúlt a csípőfájásom, éppen csak alig alig érezhető

majd kideritem mi okozta, okozza, majd úgy csinálom a gyakorlatokat és majd megnézem hogy ha valamiből többet csinálok, akkor arra hogy reagál

 

na ezek a rokkantsági vizsgálatok,, kész röhej sokszor 

pl mostoha apám, nevezzük úgy, sajnos rákos volt. elment erre a kivizsgálásra, vagy felülvizsgálatra, vagy mi ez, vacakoltak ott, pontosan nem tudom, de mikor kijött valami papir hogy munkaképes, meg mit tudom én, addigra meg is halt

 

kellene a francokat ha menni kell hát menni kell, ha valaki normális életet tudna élni normális körülmények között, akkor ilyen esetben csak a gyógyulására kellene hogy koncentráljon és foglalkozzon és kész

 

nekem a hússütögetés nem okoz gondot jelenleg, álldogálni tudok :)

a le és felállással vannak gondjaim, mert behajlitva nem tudom terhelni a térdem

lépcsőzni sem tudok, mert akkor fáj a patellánál, meg recseg ropog, igy ezekkel inkább most nem is kisérletezgetek, hanem majd műtét után, addig elleszek valahogy... na de utána olyan rehab akcióba kell lépjek, ami még nem volt itt a térd fórumon! :))

 

ha elkaptad az egeret, fel kell áldozni a térded gyógyulása érdekében! teliholdnál a vérével bekened a térded és meglátod, utána mi lesz! de pontban éjfélkor...

majd ird meg azért mi volt, mit tapasztaltál, hogy tudjuk, mi volt a hatás, mindent ki kell próbálni! addig én ezt megpróbálom macskával.

 

Előzmény: Chopper63 (4419)
_chillout_ Creative Commons License 2014.11.24 0 0 4420

Mindenkinek mas a tulterheles. Egy picit persze mindig tul kell terhelni, maskulonben nem fejlodik, csak leepul. De tudni kell, hol a hatar. Gyogytornasz ha ugyes, be tudja loni teljesen pontosan, hogy milyen allapotu labnak mennyi terheles kell ahhoz, hogy pont a megfelelo mertekben terhelodjon tul.

Előzmény: Chopper63 (4419)
Chopper63 Creative Commons License 2014.11.24 0 0 4419

Szép jó reggelt mindenkinek.

 

Hajnal 1 óta fent vagyok.Zárt fórumomra irtam előbb,most ide is irok.Tegnap az RSZSZ-hez szedegettem össze anyagaimat,vélem megint semmi értelme,de egy ujabb körben csak megpróbálom.Nem tudok igy létezni,nagyon kellene a rokkant parkoló kártya..

 

Lehet ha meghalna az ember akkor már valóan rokkant lenne valamilyen szinten,de mig mozog..ez kizárt..

 

 

A túl terhelés kinél mit is jelent?Én 5 perc lábon imitált járás után dagadok mint a kelesztett tészta..Tehát semmit nem kell hozzá csinálnom.

Szép ha állandóan feküdnék..de az fizikai képtelenség mától..

 

Tehát most jelenleg,vicc de terhelhetetlen vagyok..

 

Chillinek is mennie kell,mert a mondás azt mondja:Ha menni kell,hát menni kell!!

Arzeen03-nak is sok a menőkéje..mától nekem is.

 

Ja,és husit sütöget,az is állós meló,aztán meg ülős..(Egészségedre a husit!!)

Én továbbra is ott tartok,se állni,se járni,se ülni...hú már borzalom az egész..

Pattantyúk nőnek a popómra..

Nincs olyan izület a testemen ami ne fájna..Karokban,lábakban,forgók,gerincem,mint valami hadi rokkant..

 

Panasz reggelnek vége,elnézést is kérek érte.

 

(Jelenleg egy padon mászkáló egér,vélhetőleg)-tette tönkre az éjszakámat sajnos..

Kályha meleg..tüzelés majd este ujra.

 

Szép napot mindenkinek,Vigyázzatok a térgyeplőtökre nagyon!!Semmi túlterhelés,max a levegőben repkedés!!!!!!!!!!!

 

Arzeen03 Creative Commons License 2014.11.23 0 0 4418

Akkor jol vagyok! :-). Valoszinuleg csak egyenetlenul tulterhelt.

Mindenesetre jol megfajdult pillanatok alatt.

Na akkor most sutok egy kis husit. :-) 

Előzmény: _chillout_ (4417)
_chillout_ Creative Commons License 2014.11.23 0 0 4417

A csípő nem úgy kopik, h délután elkezd fájni, estére pedig szétkopik ;-) Az hosszú évek kemény és fájdalmas munkája :-)))

Előzmény: Arzeen03 (4414)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.11.23 0 0 4416

Jol van, koszonom..

Szerintem a labemelesek miatt.. Lehet tartok ket nap pihit. Kulonben sem latszik a labamon hogy erositem. /ha ezt annak lehet nevezni/

Ha sokat terheled a labad, dagadni fog ezt chillinel iss  emlitettuk..

Remelem tenyleg elmulik, majd kenegetem rictofittal holnap.

Előzmény: Chopper63 (4415)
Chopper63 Creative Commons License 2014.11.23 0 0 4415

Tuti nem kopott szét,max jól megerőltetted..

Ezt tanitották a nagyok Veled,hogy ne vigyázz magadra??

Elhiszem,hogy nagyon fáj,mert ma én sem tudok jót irni!

 

Tüzelés,és utána sok fénymásolás,millió irat keresés rendezés.Hm,állva ugyebár,mert nem megy kézen,vagy fejjel lefele..

Hát úgy megdagadt a műtött lábam,sirni tudnék..

Ennek soha nem lesz vége.De hogy lehet bármit csinálni könyörgöm??

Fekve nem megy!!!

 

Pedig olyan jónak tűnő volt a lábikóm.

Enyém is meggajdult.Nem vigasz tudom,de én is szenvedek..

Gyógyulj meg reggelre!!

Előzmény: Arzeen03 (4414)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.11.23 0 0 4414

Pompomot is kitiltattam szerinted miert nem ir

De gondban vagyok

Ugy megfajdult a jobb csipo izuletem, hogy oldalra alig tudom forditani a labam, baromira faj

Most vagy sok labemelest csinaltam es megeroltettem, vagy nem tudom, letezik, hogy szetkopott?

Delutan mar fajdogalt rendesen, most meg kesz vagyok, ha egy iranyba megmozditom, ahhh.. Sokszor fel is kialtok basszus, nagyon faj.

Ha kicsit maszkalok vele, jobb. Ha pihentetem, vagy uldogelek es utana neki kell indulni, nagyon elkezd fajni. Kijottem ide az ejszakaba, hatha reggelre mar nem fog fajni.

Meg vettem porcerositot multkor. Nem akarom elkiabnalni, ket het mulva megirom mit tapasztaltam.

 

 

Előzmény: Chopper63 (4413)
Chopper63 Creative Commons License 2014.11.23 0 0 4413

Arzeen03!!

A mindenségét..adtál harci feladatot..Húú..

Kitiltatsz ha nem sikerül...hm...az car dolog lenne.Lehet bele is halnék....

_chillout_ Creative Commons License 2014.11.23 0 0 4412

:-)))

Előzmény: Arzeen03 (4410)
zkovaxxx Creative Commons License 2014.11.23 0 0 4411

Az kimaradt a videóból, hogy végén vissza kellett úsznia:) Kapott egy komplex rehab tervet és egész jól csinálja, de azt át kell beszélnünk, hogy a csúcsról miért nem bringával jött vissza:)) Nem így beszéltük meg.

Ilyen ez a rehab, őt a hegyi kerékpár versenyen indítjuk, téged meg az országútin:)

Előzmény: Arzeen03 (4410)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.11.23 0 0 4410

gurabli egy ideje elmaradt, mivel akadtak ezek a térd gondjai

amig vár a műtétre, zkovaxxx javaslata alapján biciklizik

gurabli kérte, juttassam el hozzátok ezt a videót amin edzeget, próbálja ezt komolyan venni, a műtétig lightosan kerózgat.. álnéven nyomja a videón, ha van kedvetek nézzetek bele, olyan 01.30-tól inditja, mivel egy lightosabb terepet kellett neki keresni

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!