Keresés

Részletes keresés

ahama Creative Commons License 2007.12.14 0 0 6591
Tudod, hogy ez nekem milyen jó érzés? Öröm meg büszkeség meg minden. Kösziii!!!!
Előzmény: 36évi (6588)
36évi Creative Commons License 2007.12.14 0 0 6590
Nem volt ott, sajnálom is, jó lett volna megismerni. A kockásruhás angyalt választottuk, talán timóé? Javítsatok ki, ha nem.
Előzmény: 4Hópihe (6586)
Camea Creative Commons License 2007.12.14 0 0 6589

...hjaaaaaaaaaaaaaa, az még jobb! :o))) Topikbaba! :o))))

 

 

Hát akkor egészség és ügyesség a kismamának! :o))))

Előzmény: ahama (6587)
36évi Creative Commons License 2007.12.14 0 0 6588
Elviszem sozmbaton, egy kész tanumány. :)))
Angyalodat lenyúltam, egyfolytában szorongatom otthon. :))) Imádom.

Io, drága!
Na jó, ha nem is extrém, de azért felület. :DDD
Előzmény: ahama (6583)
ahama Creative Commons License 2007.12.14 0 0 6587

Febr 21-re babát várunk  (nem varrunk!) :DD      Pontosabban Bvedonoék.  

 Az hétvégére esik?   A topicnap ideje tudtommal még nincs lefixálva.

Előzmény: Camea (6584)
4Hópihe Creative Commons License 2007.12.14 0 0 6586

gratulálok az aktivisták llkességéhez, és a bevételhez,  szép eredmény ilyen mostoha körülmények között is..

 a fannyék ott voltak??és ha igen a kislányka választott magának meglepi angyalt??

exiefo Creative Commons License 2007.12.14 0 0 6585

Lányok jó volt tegnap együtt lenni nekem , Veletek.
Ha tali szerveződik februárra, és számomra elérhető a távolság , szeretnék
elmenni.

Mindenkit szeretnék meeeeeeeeeeegölelgetni, pussz exi
Camea Creative Commons License 2007.12.14 0 0 6584

... én is nagyon szép jó reggelt kívánok a dó'gos kis csapatnak.

Sajnálom, hogy így alakult, de minden nagy dolog botladozva indul (és minden nagy ember is ;)) Azt gondolom, azoknak, akik ott voltak, szép karácsonyi készülődés volt... igazi ünnepi töltés. Köszönöm a munkátokat! :o)

 

Jelentem, itthonról tudok képet feltölteni... siiiikerült! :o)))) Most már nem hiszem, hogy fogok babázni karácsony előtt.... báááááááááár egy óriási angyalkát azért szeretnék... nah, meglátom hogy telik a mai nap, mire jutok.... :o) Ma nem dolgozom... és jövő héten is csak 2 x fél napot, tehát igaziból beleférne az időmbe, csak óriási kupival jár... :o(

 

Jól értettem, hogy február 21-én találkoznánk? Az tökjó, a január február nekünk csupa buli... színház, bál, másik színház, másik bál...és akkor 21-én veletek..... és március elejétől pedig a kötelező szerelmetes egy hét valami fűrdőhelyen. A párom Hajdúszoboszlót szúrta ki... mh? Van valakinek tapasztalata?

 

.... boooooooooldogságos vagyok.... jól ébredtem....esik a hó is.... Gyönyörű napot Nektek! :o)))

ahama Creative Commons License 2007.12.14 0 0 6583

 Jó reggelt!

 

  Kedves Vásározók!   Büszkék lehettek magatokra, szuperek vagytok! Mennyi lelkesedés, energia és munka... a bevétel is igazán szép. A helyszínt és az időpontot meg nem Ti választottátok, az jó lesz tanulságnak.

 

  (Vazul néniért sárgulok  :D)

Előzmény: 36évi (6572)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.14 0 0 6582
Jah, és szégyelljék magukat a meghívott cégek meghívott képviselői, de leginkább azok, akik az épületben úgyis ott voltak.. Megérdemelnének egy jó kis negatív reklámot.. :S

Kustraera, míg hétfőn Évi megvarrja Neked a babaruhádat (:P), lécci, fázisfotózz, ha tudsz, mert a gallér sokaknak mumus a topicon.. elmondani pedig tényleg nem lehet egyszerűbben, mint ahogy Krisztáék próbálták.. :D

Jó éjt mindenkinek!! IO
Előzmény: Törölt nick (6579)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.14 0 0 6581
Retextil
A kreatív újrahasznosítás rovatban hívta fel először rá a figyelmet Violini, majd a Nők Lapja hulladék-újrahasznosítással, környezetvédelemmel fogalkozó számában is volt egy hosszú cikk róluk. Nagyon izgalmas holmikat készítenek, de mivel borzasztóan időigényes az előállítás, olyan áruk van, hogy nem tudják eladni. Kölcsönadják különféle kiállításoknak, rendezvényeknek.. És rehabilitációra, közösségépítésre használják, mai lenyűgöző és nagyon is figyelemre méltó!! --- de sztem erről lehet is olvasni a honlapon..

Era, van egy spéci szerkentyű, amivel sodorja a nő a fonalat, tehát nem csak simán úgy hagyja, csíkokba vágva... Sztem neki azért nem nyúlik el.. De Te láttad élőben.. mennyire puha ezeknek a foteloknak az anyaguk?
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.14 0 0 6580
Szia Hirvike, üdv a topicon!! (Bocs, csak nagy happening közepébe csöppentél... szerintem azért sikkadt el egy kicsit a hsz-od..)

Azért vagy őrületben, mert őrületesen tetszenek, és szeretnél egy ilyet, vagy azért mert már éppen csinálsz egyet és őrületbe kerget, hogy nem megy valami??!! :D

Köszi a linkeket, nem volt fenn mind az oldalon, holnap talán lesz időm, hogy átnézzem és feltöltsem. Lassan külön W. linkgyűjteményt lehetne nyitni.. :D

Tanfolyamról sajna, most nem tudok, de kérdezz itt, én is online segítséggel varrtam az első kis csámpás W: manómat.. MOst készül a lányom babája, KAo is most csinált egyet.. (Télleg, Kao, nem lógsz véletlenül egy fotóval??!!), úgyhogy még benne vannak a tapasztalt waldorfosok a tanácsosztogatásban.. :D
HA mégis mennél: a mesebolt.com-on szokták meghirdateni, ősszel is tartott SOm Grétike egy W: tanfolyamot, és esetleg Török Emőke honlapján érdemes még erről tájékozódni, ő is tanítgat, asszem. Meg persze a mi Loncink minket.. csak ő most - gondolom a karácsonyi megrendelések súlya alatt- nem nagyon jár erre.. de talán nyáron még lesz kedve továbbokítani a társaságot.. :D

(Zoknikat nem kötsz már? ;) )
Előzmény: hirvike (6512)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.14 0 0 6579
Köszönöm a jókívánságokat, még küldhettek poz. energiákat, ha a készülődés közben van maradék, mert még nyamvadtabbul vagyok.. :S

Azt hiszem gratulálhatok magunknak és pláne a jelen lévőknek a vásár kapcsán: gyakorlatilag megmentettétek a kezdeményezést! :D Ügyesek vagytok, az összegyűlt összeg is nagyon szép, reméljük, a megmaradt alkotások is könnyen gazdára lelnek..
Kívánom a szervezőknek, hogy a jószándékuk maradjon meg, s jövőre sikeresebben tudják megvalósítani az elképzeléseiket.. (Ahogy Mapleval beszélgettem, tőle biztosan kaptak jópár hasznos tanácsot.. :D)

Köszönöm a fotókat és a beszámolókat is, ha nem tenném fel a képeket pár napon belül, kiáltsatok rám..

Évikém, meg kell állapítsam, sehol sem lógsz le a székről, így - bármennyire is elkeserítő számodra- semmilyen dimenziód sem számít abnormálisnak.. :D

Dióhéj! Üdv a fertőzöttek közt! :D Itt ugyan meggyógyulni nem fogsz, de ha a kutyaharapást szőrivel elvet vesszük figyelembe, tüneti kezelésben részesítheted magad.. :D (De ezt már a foltoskórral kapcs.ban úgyis tudod.. :D)

Ktimó! A cicát, ha van kedved, küldd el mélen, felteszem a közösre. Ez is textil, ez is játék. Én meg amúgy is szeretek kötni és macisból már úgyis csináltam kötött és horgolt fejezetet is.. :D

Zsűrizés: asszem több embert is foglalkoztat.. indítsunk esetleg egy Szárnypróbálgató rovatot? Ott fennlennének ezek az infók, az Ip.MŰv. Lektorátus elérhetősége, a K.Á.Játéktársaság, meg azok az ötletek, amiket itt egymásnak osztogattunk...
(Jah, Maple-val én is megnéztem a kiállítást, és együtt háborogtunk.. vérpofátlanság egy közismert cuccost egyazegyben másolni és zsűriztetni.. Semmi, de semmi egyedi nem volt benne... viszont ezek után már én sem tartom anyira nagy dolognak a zsűrizetést, hoyg ne próbáljam meg egy-két darabál.. ha másért nem,csak poénból.. hátha lezsűrizik.. :D)
Dióhéj Creative Commons License 2007.12.13 0 0 6578
Ja igen....köszönöm én is az ajándékot Exi...:-)
Dióhéj Creative Commons License 2007.12.13 0 0 6577
Nahát...mégiscsak idedugom a képem....megfertőztetek teljesen a babákkal...igaz, nem kellett sok....két ünnep között varrok egy babát, ezt már eldöntöttem....majd beszámolok....boszorkák....
Zsizi Creative Commons License 2007.12.13 0 0 6576

Szép estét mindenkinek, már aki még fenn van.

Én is nagyon örülök a személyes találkozásnak a vásárban.

Exi én is köszönömszépen az angyalkádat, az enyém a konyha lámpámat repkedi körül.

Elena 2 a te angyalkád hozzám költözött, várja a karácsonyt, mert ajándék lesz.Nagyon kis édi.

Jó volt veletek találkozni és együtt látni a sok-sok szeretettel készült remekműveket.Remélem lesz még ehhez hasonló szervezés.Feltétlenűl szóljatok.

Évi köszi a mélt:)

ElenaNicole Creative Commons License 2007.12.13 0 0 6575
Néhány képet én is készítettem. Sajnos valóban nem volt senki "külsős", (amig Exiékkel ott voltunk, de most olvasom,hogy utána sem). Viszont jo alkalom volt az ismerkedésre, a személyes találkozásra. Nagyon örülök, hogy láttam a lelkesedést mindenkinél. Jó volt egymás munkáiban gyönyörködni, illetve egy-egy kedves darabot megvásárolni. Remélem, valamilyen formában sikerül értékesíteni a többit, mert mindegyik darabon látszott, hogy szeretettel készültek.
Kaoka Creative Commons License 2007.12.13 0 0 6574

Kukucs!

Én is itt vagyok és az ajándékom, már a csilláron lóg. Exi hihetetlen milyen aranyos vagy, remélem találkozunk még.-:))) Mégegyszer köszönöm szépen.

 

Lean!

Enyém lett az angyalkád és utazik tovább, mert a lányomnak vettem.-:))))

 

Lányok örülök, hogy találkoztunk és megismerhettem sok aranyos foltos és babázós társamat.

 

arcencil Creative Commons License 2007.12.13 0 0 6573
Imádom, hogy neked mindig van a farzsebedben egy jó kis link :-)

Évi köszi a segítséget. Kezdek megvilágosodni :-)
Előzmény: ki1csoda (6570)
36évi Creative Commons License 2007.12.13 0 0 6572
LÁthatóan ezeknek a srácocskáknak nincs ilyen irányú tapasztalatuk, meg azt sem gondolták, hogy mi ennyi motyesszal megjelenünk. Igazából ez egy kiállítás (és vásár) lett volna a sérült és beteg gyerekek munkáiból. Azért van ennek jövője, csak kicsit nyögvenyelősen indul.

Na, ezen én is nagyot néztem, nem is hittem el elsre, bocs Exi, de tényleg, mert nem gondoltam, hogy eztt én megérdemlem. De közölte, hogy én vagyok a körösztannya, ezért az anyém. :))))
Az még hagyján, de még külön ajándékot is kaptam, egy csudás horgolt angyit, minimikro kivitelben, el sem tudo képzelni, az ilyesmi hogy születik. :DDD
Előzmény: ki1csoda (6570)
36évi Creative Commons License 2007.12.13 0 0 6571
nem, de mi jól elvoltunk, mert volt süti és forraltbor, meg jó társaság.

Háromszorosát vágod ki a szélességnek, megkarcolod a harmadokat, az középső harmadra kivágod a kép helyét, ami legyen kicsit kisebb, mint a blokk. Átjelölöd az ablakot az elsőre, odaragasztod a blokkot. Aztán a két lapot összeragasztod. a harmadik meg lesz a szövegrész helye.
Ha alábéleled a képet, akkor pont akkora legyen az ablak, mint az alábélelés ha dudorodósra csinálod).
vajon érthető ez? ém értem, de agyilag lezoknisodtam estére, gyhogy nem tudom... :)))
Előzmény: arcencil (6568)
ki1csoda Creative Commons License 2007.12.13 0 0 6570

Sajnalom Evi, rosszul hangzik. DE!! mi az hogy csak ugy Neked adta? :-)

 

Arci http://quilting.hu/quilt-techniques/fabric-postcards.htm

Előzmény: arcencil (6569)
arcencil Creative Commons License 2007.12.13 0 0 6569
Nem volt senki kívülálló????? Ez egy kicsit elszomorított......
Előzmény: 36évi (6567)
arcencil Creative Commons License 2007.12.13 0 0 6568
Jajj, de jó látni a képeket! Nagyon várom majd a részletes beszámolót.

Kérdés: tudom, hogy ez nem a patchwork topik, de hogy kell karácsonyi üdvözlőlapot csinálni? Az ötlet megvan, de ragasszam rá a kártyára a kész blokkot??? Vagy van valami trükkje ennek? Szóval hogyan lehet belőle igényes üdvözlőlapot csinálni???
36évi Creative Commons License 2007.12.13 0 0 6567
Na szóval, nézzétek el nekem, de a rizsa ugyanaz lesz, mint odaát, mert hulla vagyok, csak tudnám, mitől... Exi, tündér vagy , ksöz a fotókat, és pesze megdlt az axióma, miszerint nincs is nagy fenekem... (3.kép) :DDD


Megjöttünk a vásárból, de becézzük inkább topiktalinak, ugyanis kívülálló egy szem sem tette be lábát. Viszont mi voltunk páran innen, a foltosból meg a horgolósról, vásároltunk is derekasan, na meg a szervezők is költötték kicsit a pénzüket.
A végeredmény 33300 ft. Ahhoz képest, hogy fia vendég nem jött, szerintem gyönyörű.

A maradék motyókat kétfelé vettük, a karácsonyost Maple elküldi Gönyééknek, akik helyben próbálnak túladni rajta valami kari vásáron.

A többi nálam lesz, fotó készül, az felmegy a honlapra, onnan lehet vásárolni.

MIndenkinek nagyon kösz a kedvességét, a munkáját, türelmét. A fejleményekről majd folymaatosan beszánolok. Képeket tőlem ma ne várjatok, mert elfáradtam, talán hétvégén sikerül felpakolásznom.

Jelentem, angyalok jól fogytak. :))))


Ja, és a ngy hír: Exitől megkaptam ajándékba a ő mammerét és élőben még extrább, mint képen, van kötlse, meg könyve, meg újságja, meg szemüvege, lehidalok... Ezer puszi érte. :****
ki1csoda Creative Commons License 2007.12.13 0 0 6566

Exi, koszi a kepeket!!! Rengeteg minden van! remelem volt......

 

En most epp egy ajandekot raktam ossze. Megyunk buliba, ahova viszunk a kisfiunak egy baba csinalo zacsit:-) Egy kis textil zsak benne kb 8-10cm-s fa baba figurak es tettem melle gombokat, anyagokat, hajnak valo fonalakat. Ez nem igazi ajandek, csak amikor nem akar az ember ures kezzel menni:-)

4Hópihe Creative Commons License 2007.12.13 0 0 6565

ugy vártam az elsö pihegö hirnököt!!!!

:o)

Előzmény: exiefo (6563)
exiefo Creative Commons License 2007.12.13 0 0 6564
exiefo Creative Commons License 2007.12.13 0 0 6563
:)) hirnők jő, s pihegve szól !

És, hogy ilyen korán tudok szólni, külön köszönet illeti Elena Nicolt , kedves topictársunkat, aki átfuvarozott kettőnket, a horgolós Borcsimamát. és engem,
Pestre, holott Budán lakik.

Sajnos a távolság okán korán elindultunk haza, de a kipakolásban egy picit
tudtunk segiteni.
Telefonnal ilyen képeket sikerült csinálni.
Bővebbet majd Évitől .
ahama Creative Commons License 2007.12.13 0 0 6562
Szóval akkor mi utazunk.  Ezt még meg kell beszélni!  :)
Előzmény: bvedono (6561)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!