Keresés

Részletes keresés

rezan Creative Commons License 2008.07.14 0 0 85

A barátnőm igen, én még nem.

 

Esetleg van tipped vagy konkrét meló, amit tudsz?

Előzmény: a jegenjaro (84)
a jegenjaro Creative Commons License 2008.07.11 0 0 84
Jártatok már itt korábban?
Előzmény: rezan (83)
rezan Creative Commons License 2008.07.11 0 0 83

Sziasztok!

 

Augusztus 2-án megyek ki Norvégiába egy barátnőmmel. Kocsink van így mobilak vagyunk. Igazából állások érdekelnének. Mindketten beszélünk egy kicst angolul, ő egy kicsit norvégul is. Bámilyen állás érdekelne...

texo Creative Commons License 2008.07.06 0 0 82
Tulajdonképpen versenyautókat építgetek,Így lakatos(fabricator),awi hegesztő(TIG welder) és autószerelő is vagyok.Jó lenne valami az ottani autósportban,de ez lehet,hogy csak álom.Majd,ha már kinn vagyok és kicsit megragadtam,akkor is ráérek ilyet keresni.Az autók előtt kapukat csináltam.
Előzmény: a jegenjaro (81)
a jegenjaro Creative Commons License 2008.07.05 0 0 81
...én már elindultam, egyedül.

Milyen típusú szakmákban vagy járatos? Milyet keresel itt?
Előzmény: texo (80)
texo Creative Commons License 2008.07.04 0 0 80
Azért,ha összejönne szívesen betársulnék az autós túrába:)
Előzmény: a jegenjaro (78)
texo Creative Commons License 2008.07.04 0 0 79
Sajna még csak most intézgetik,mert nem vagyok egyszerű eset.3 szakmám is van és mivel elég jónak számítok itthon,ezért kint is szeretnék jó pénzt keresni.Mondjuk nem a pénzért megyek,mert kinn is szeretnék maradni.Az előző hozzászólónak pedig üzenném,hogy www.euwork.hu
a jegenjaro Creative Commons License 2008.07.02 0 0 78

Csak azért érdeklődtem, mert autóztam ki Norvégiába és nem bántam volna egy útitársat, akivel meg tudtam volna osztani az útiköltséget és az autómat.

 

Te hova készülsz augusztusban?

Előzmény: texo (76)
Hadak Ura Creative Commons License 2008.06.29 0 0 77

Munkaközvetítő cégeket kersek akik Norvégiába közvetítenek.

Ha valaki tud kérem írja le a nevét.

texo Creative Commons License 2008.06.25 0 0 76
Én augusztusban megyek majd ki,ha minden igaz,de még semmi pontosat nem tudok.Amúgy miért is érdklődsz?:)
Előzmény: a jegenjaro (75)
a jegenjaro Creative Commons License 2008.06.20 0 0 75
Készül valaki a közeljövőben Norvégiába munkát keresni?
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.09 0 0 74
Sziasztok,

Annyira macerás csak, mint amennyire munkát és lakást találni. Kinek mennyire van szerencséje, vagy penge foglalkozása, esetleg személyisége.

Amint van egy hivatalos ajánlatod egy munkáltatótól, valamint egy norvég tartózkodási címed, elvben két-három hét alatt kiadja a rendőrség (egy magyar állampolgárnak) a munkavállalási engedélyed. (Ha nem köröznek...)
Amint ez megvan, attól a pillanattól kezdve már dolgozhatsz is hivatalosan. Kapsz személyi számot és a bankszámla ügyintézés sem vesz egy-két hétnél hosszabb időt igénybe.

Én ezt a módit ismerem, egyéb lehetőségekről nem tudok.

Előzmény: ambbay (72)
betoji78 Creative Commons License 2008.06.09 0 0 73
Sziasztok !

Olajfúrótoronyra szeretnék kimenni dolgozni.Tudna valaki segíteni,meghálálom ha sikerül kijutnom!
Előre is köszönöm.Email címem.: mokkakutya@freemail.hu
ambbay Creative Commons License 2008.06.02 0 0 72

Sziasztok!

 

Mennyire macerás megszerezni a norvég munkavállalási/tartózkodási engedélyt? Mennyi az átfutási ideje a gyakorlatban? Az Interneten írnak 4 hónapot is, valóban lehet ennyi?

 

 

zsombyka21 Creative Commons License 2008.05.30 0 0 71
udv mindenkinek

akarmilyen munkat keresek norvegiaban ,beszelek angolul sajnos norvegul nem tudok.
elore is koszonom a segitsegeteket es az utvbaigazitasotokat

zsombor e-mail: radulyzsombor@lajt.hu
hakkspetta Creative Commons License 2008.05.27 0 0 70
Még valami.
Ha szeretnél Trondheimben dolgozni, mehetnénk együtt is. Július-augusztustól lesz a munka. Részleteket emailben. hakkspetta@gmail.com
hakkspetta Creative Commons License 2008.05.27 0 0 69
Van egy eladó repülőjegyem június 4-re Budapest - Oslo Gardemoen útvonalra.
Úgy alakult, hogy későbbi időpontban és autóval megyek.
Akit érdekel ide írjon, árban megegyezünk.
hakkspetta@gmail.com
Kincsem1 Creative Commons License 2008.04.05 0 0 67

Sziasztok!

 

Tudnátok hiányszakmákkal kapcsolatban felvilágosítást adni?

Úgy tudom,hogy a norvég vagy a svéd nyelv ismeretének hiányában csak ilyen munkákat lehet vállalni.

Ezek a szakmák alkalmi jellegűek vagy hosszútávúak?

Hogya értékelik ezeket a munkákat?

Az én foglalkozásom eladó,a páromé gumiszerelő ill.szakács.

Jason81 Creative Commons License 2008.04.01 0 0 66
Sziasztok!

Érdeklődnék hogy milyen szakipari szakmák vannak általánosságban az olajfúró tornyokon.
Boga20 Creative Commons License 2008.03.17 0 0 65
Hello áprilistól októberig kristiansandban leszel? Én most megyek vissza március 20.-án.
Előzmény: krsand (62)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.16 0 0 64

Szia

 

Bocsánat hogy ismeretlenül irok neked én is keresem a lehetőséget hogy NORVÉGIÁBA munkát és megélhetést találjak és nagyon szeretnék egy kis segitséget tálálni ill. kapni.

elsősorban logisztikai munkát raktárosi vagy szállitási munka érdekelne Targonca vezetői jogsim is van vagy épitőipari munka is szóba jöhet.38 éves vagyok és családommal szeretnék elindulni és letelepedni.Ha tudnál segiteni ebben szivesen venném és ha tudsz valami alternativát akkor kérlek irj spillo@vipmail.hu cimre.Elég régota keresem és csak az igéretek kapom de nem adom fel mert keresem a lehetőséget és meg teszek mindent hogy sikerüljön végre az álmom.

Előre is köszönöm.

Ha bárki más is tudna segiteni azt is szivesen veszem.

Előzmény: krsand (62)
j.mara Creative Commons License 2008.03.12 0 0 63
Köszönjük. Nincs újabb?
Előzmény: Törölt nick (28)
krsand Creative Commons License 2008.03.06 0 0 62

Hei igjen!

 

Bocsánatot kérek mindenkitől, akit esetleg érdekelt volna az út, de más vonalon is meghirdettem, és pillanatok alatt elkelt.

 

Ettől függetlenül persze, ha valakinek tanácsra vagy helyismerei segítségre van szüksége Kristiansand környékén, szívesen segítek, ha tudok. Előreláthatólag áprilistól októberig leszek ott.

 

Űdv

Előzmény: krsand (60)
Rolling_Thunder Creative Commons License 2008.03.04 0 0 61
Szia!

Engem erdekelne a dolog, kerlek kuldj mailt! (alabbiakban mar irtam!) Irdd meg az uti koltsegeket.
Koszonom!
Előzmény: krsand (60)
krsand Creative Commons License 2008.03.04 0 0 60

Helló!

 

Úgy néz ki április 4 v 5-én megyek Kristiansandba dolgozni, autóval megyek, és lesz egy-két szabad helyem. Az útvonal Kiskunhalas-Budapest-Bécs-Passau-Würzburg-Hannover-Hamburg-Hantsholm-komp-Kristiansand. Ha valakit érdekel jelentkezzen minél előbb, talán még a komp jegyet megúszhatja

Boga20 Creative Commons License 2008.03.02 0 0 59
Szia én egy ismerösömön keresztül kerültem ehez a céghez. Igen minden féle képpen komolyan gondolom a norvégiában lévö dolgozást és az ittélést is. Én is most 120 koronás orabérben dolgozok.
Előzmény: krsand (55)
krsand Creative Commons License 2008.03.01 0 0 58

Egyetértek! az én életem is sokat változott, minden szempontból!

Előzmény: paerzs (57)
paerzs Creative Commons License 2008.03.01 0 0 57
Helló! Ez ismerősön keresztül fog menni , itthoni szervezés csak
későbbre kell tennünk . Előtte megyünk Németbe is. Nyár közepe felé
megyünk Norvégiába amikor nem lesz üres a zsebünk.Úgy biztosabban
és nyugodtabban fog menni minden! Ajánlom mindenkinek ne adjátok fel az álmaitokat!!!! Valósítsátok meg bátran minden csak rajtatok múlik!!!!!!!!!!
Előzmény: krsand (42)
Rolling_Thunder Creative Commons License 2008.02.28 0 0 56
Ha valaki tud segiteni a kinti melot talalni, kerem szoljon! (email alabbiakban!)
krsand Creative Commons License 2008.02.28 0 0 55

Norvég cégnél dolgozom, sofőr vagyok ill néha raktári munkát is csinálok, és természetesen hivatalosan, mert sofőrködni nem lehet feketén. Az első rendőrig tart a mutatvány, aztán pá-pá. Én meg hosszútávra tervezek. Tavalyelőtt munkaközvetítőn keresztül dolgoztam, tavaly ugyanott direktben, brutto 120-130 kr-ért. Norvégul beszélek kicsit, kb alap-közép fokon, nem túl jól, de mgélek vele.

Te hogy jutottál ehhez a takarítócéghez, hosszútávra gondolkozol?

Előzmény: Boga20 (53)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!